Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 8. marts (2013) 10:22

Dziedātājai Laurai Railai Sieviešu diena iesākas ar autoavāriju FOTO

Puaro.lv un ekrānuzņēmums

„My womans day started like this...” – ar nožēlu savā Facebook.com profilā paziņo dziedātāja, šova OKartes Skatuve bijusī dalībniece Laura Raila. Apstākļi viņai šajā saulainajā svētku dienā nav bijuši labvēlīgi, un nu apskādēts mūziķe auto.

„Braucot uz darbu, steidzos, tāpēc izvēlējos īsāko ceļu, pa kuru vēl nebiju braukusi. Muļķīgi, bet biju ieņēmusi galvā, ka man ir galvenais ceļš. Un tālāk jau viss notiek palēninājumā – redzu, no kreisās puses tuvojas mašīna, domāju, ka viņa dos man ceļu, bet tā nenotiek. Ātri izlemju, ka bremzēt vairs nav laika, jo tad otra mašīna ietrieksies man tieši sānā, taisu manevru uz kreiso pusi ar cerību, ka tikšu cauri sveikā,” skaidro Laura.

„Rezultātā sitiens pa riteņa daļu, kas liek manai mašīnai apmesties pilnīgi otrādāk un aiznes mani ļoti tālu no notikuma vietas. Pat policija brīnījās, kā es tik tālu varēju nokļūt. Bet trieciens bija spēcīgs!” – atceras dziedātāja.

„Mana Sieviešu diena iesākās ar pirmo avāriju manā mūžā. Man nekas nekaiš, tas galvenais. Blakus stāvošie mierināja, ka mašīna ir tikai dzelži, tā jau ir. Galvenais, ka neviens nav cietis,” uz gaišo pusi paraugās Laura.