Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 2. jūlijs (2012) 10:23

Dziedātāja Laura Raila pabeigusi darbu pie sava pirmā videoklipa –AIZKULIŠU FOTO

No personīgā arhīva

Katra mākslinieka gods un lepnums ir singla videoklips.  Dziedātājas Lauras Railas pirmais veikums tapis četru dienu laikā. Pati mūziķe neslēpj, ka paveikts nopietns darbs, bet bez kurioziem klipa filmēšanas komanda nav iztikusi.

Filmēšana sākusies otrdienas rītā Europa Royal Hotel, Benjamiņas namā, kur katrai telpai ir īpaša aura. Otrajā dienā nepieciešamie kadri klipam filmēti skaistajā un romantiskajā Misisipi kuģītī, kurš piestājis iepretī Strēlnieku laukumam. Trešajā un ceturtajā dienā filmēšana turpinājās Jūrmalā kopā ar Lauras draugiem, kuri apvienojās dejā mūziķu Zinta Žvarta un Romāna Vendiņa pavadībā.

Laura priecājas, ka klipa uzņemšana ritējusi ļoti veiksmīgi. Garās filmēšanas dienas gan bijušas nogurdinošas, tomēr emocijām bagātas un nu varot izbaudīt labi padarīta darba sajūtu.

Projektā iesaistīta iespaidīga radošā komanda - režisors un producents Krišjānis Kārks, kurš ar savu profesionālo skatījumu padarīja klipa filmēšanas procesu vieglāku, stiliste Līva Hausmane, kura klipu padarīja krāsaināku, vizāžistes Arnita Teviņa un Inga Spridzāne, kā arī horeogrāfe Brigita Gulbe no BG deju studijas.

Laura atzīst, ka neesot iztikts arī bez kurioziem atgadījumiem. Kad pie jūras dedzinātas un laistas gaisā laternas, lielais vējš tās nesis kāpu kokos, tāpēc esot nācies tās ķert. Lielā noguruma dēļ Laurai sanākuši daži misēkļi arī mājās - tika piededzināts ēdiens un mati izmazgāti ar dušas želeju. Kādā filmēšanas dienā izrādījies, ka no diviem pāriem kurpju līdzi paņemtas pa vienai no katra pāra. Dziedātāja iecerējusi arī klipa prezentāciju, jo vēlas šo priecīgo notikumu atzīmēt godam.

FOTOGALERIJĀ ieskats klipa filmēšanā.