Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 21. janvāris (2013) 15:39

Džerijas Halivelas jaunais mīļotais – krievu miljonārs

Mirror.co.uk

Darbs pie Spice Girls mūzikla prezentācijas ir galā, tāpēc dziedātāja Džerija Halivela (Geri Halliwell ) nolēmusi doties ilgi kārotajās brīvdienās. Pirmdienas rītā 40 gadus vecā mūziķe devās taisnā ceļā uz Hītrovas lidostu Londonā, kurp viņu pavadīja krievu miljonārs Antons Kaszubovskis (Anton Kaszubowski).

„Viņi viens otram iepatikās no pirmā acu skata un nu ir pamatīgi ieķērušies. Antons ir viņas tips. Viņa draugi ieņem augstus amatus, viņam patīk šaušana un medības,” par Halivelas jauno mīļoto presei stāsta kāda dziedātājai tuva persona. „Džerija apgalvo, ka viņš ir džentlmenis, ko viņa jau sen gaidīja.”

Lidostā pāris sev lieku uzmanību nepiesaistīja, izvēloties neuzkrītošu apģērbu. Nevērīgs lidostas apmeklētājs, iespējams, pat neapjauta, ka paiet garām leģendārajai spicajai meičai.

2006. gadā dziedātāja pasaulē laida meitiņu Blūbelu Madonnu Halivelu (Bluebell Madonna Halliwell), tomēr līdz šim tā arī nav oficiāli apspirināts, kurš ir meitenītes tēvs. Mēļo, ka tas varētu būt britu žurnālists, filmu direktors Saša Gervasi (Sacha Gervasi). Pērna gada nogalē Halivelai bija izveidojušās attiecības ar aktieri, dziedātājas Keitijas Perijas (Katy Perry) bijušo vīru Raselu Brendu (Russell Brand), tomēr citādi viņas privātā dzīve ir miglā tīta.