Raksts no Puaro.lv

29. decembris (2012) 10:54

Diana Moon laimi radusi Vācijā. Kas ir dziedātājas jaunā mīla?

Facebook.com

Nu jau labu laiku dziedātāja un dziesmu autore Diana Moon jeb Diāna Černe par savām mājām dēvē Vācijas galvaspilsētu Berlīni. Pagaidām nekas neliecina, ka savulaik talantu šovā popularitāti guvusī māksliniece vēlētos atgriezties dzimtenē. Un kā nu ne – svešumā Diāna sastapusi savu jauno mīlu, dziedātāju Ešliju Vašingu (Ashley Washing).


Nav nekāds noslēpums, ka dziedātāja allaž priekšroku devusi ārzemju vīriešiem. Pirms pāris gadiem Diānas sirdi bija iekarojis izskatīgais itāļu uzņēmējs Alesandro. Diemžēl šīs attiecības pajuka neilgi pēc tam, kad karstasinīgais vīrietis nolēma atgriezties uz dzīvi savā dzimtenē.

Nu Diāna ļāvusies jauniem mīlas liesmu uzplaiksnījumiem. Jau labu laiku dziedātāja par savu mīļoto dēvē Ešliju Vašingu, kurš ir arī viņas skatuves partneris. Nesen pāris ieradies Latvijā, lai kopā ar Diānas radiem nosvinētu svētkus, kā arī izbaudītu ziemas priekus.

„Latvijā, lai satiktu topošos radus. Te ir jauki!” - savā Facebook.com profilā ievietoto foto skaidro Ešlijs, liekot noprast, ka viņa un dziedātājas attiecības jau iegājušas nopietnākā gultnē.