Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 4. jūnijs (2012) 10:00

Desmit seksīgākās slavenās apalītes pasaulē

Ja jums šķiet, ka apaļīgas sievietes nav seksīgas, jūs vēl neesat redzējuši šīs dāmas! Kamēr daudzas daiļā dzimuma pārstāves turpina čīkstēt un pīkstēt par savām ķermeņa aprisēm, šīs daiļavas iekaro gan šovbiznesa pasauli, gan vīriešu sirdis.


Aktrise un dziedātāja Nikija Blonskija (Nikki Blonsky)

Dāma, kura veiksmīgi debitējusi kino, kā arī apveltīta ar īpašām vokālām dotībām.  Spējusi savaldzināt pat  meiteņu mīluli aktieri Zaku Efronu!


Aktrise Liza Snaidere (Liza Snyder)
Karjeras augstākais punkts šai sievietei ir nonākšana seriāla „Jā, dārgā!” aktieru komandas sastāvā. Runā, ka viņa nometusi 50 kilogramus. Lai kā arī būtu, nu aktrise nozudusi kopā ar visiem saviem kilogramiem.


Aktrise Marisa Džareta Vinokūra (Marissa Jaret Winokur)
 

Amerikā šī persona jau kļuvusi plaši pazīstam ar savu aktīvo darbību kino, televīzijā, kā arī uz skatuves. Tikmēr acīgākie šai pus okeānam viņu noteikt būs ievērojuši seriālā „Darma un Gregs”.


Aktrise un dziedātāja Dženifera Hadsone (Jennifer Hudson)
 

Viņu gan šo sieviešu kategorijā varētu ieskaitīt tikai daļēji, jo amerikāņu aktrise un dziedātāja paguvusi dramatiski nomest svaru. Tomēr seksīgāko sieviešu topos viņa ir gozējusies vienmēr.
 

Amerikāņu repere Karaliene Latifa (Queen Latifah)
 

Viena no pazīstamākajām sievietēm – reperēm. Lieli kauli, lielas kleitas, liela balss, lielas uzstāšanās, lielas balvas.


Aktrise Kirstija Aleja (Kirstie Alley)
 


Kinodīva pērn nosvinēja savu sešdesmito jubileju, tomēr, neraugoties uz savu korpulentumu, viņa joprojām izskatās lieliski.


Aktrise un dziedātāja Reivena Simona (Raven-Symone)


Dažkārt šķiet, ka daļa slavenību apzināti pieņemas svarā, lai pēc tā zaudēšanas varētu nopelnīt ar savu „īpašo treniņu programmu”. Piedāvājam jums šīs jaunkundzes pirms un pēc foto.
 

Dziedātāja Džordina Sparksa (Jordin Sparks)


Uzvarēt amerikāņu talantu šovā „American Idol” meitenei netraucēja pat viņas liekie kilogrami.
 

Aktrise Dženifera Kūlidža (Jennifer Coolidge)Seksīgā mamma no „Amerikāņu pīrāga” komentārus neprasa.

 

Aktrise Amerika Ferrara (America Ferrera)
Kas viņa tāda? „Neglītā Betija”!