Raksts no Puaro.lv

12. novembris (2013) 16:45

Dagmāra Legante par to, vai viegli būt stilīgai grūtniecei

Puaro.lv

Nesen noslēdzās viens no centrālajiem modes industrijas notikumiem galvaspilsētā – Rīgas modes nedēļa. To apmeklēja un iedvesmu savam stilam guva arī virkne sabiedrībā zināmu personu, tostarp TV dīva un aktrise Dagmāra Legante, kura ir sava otrā mazuļa gaidībās. Intervijā portālam Puaro.lv viņa dalās iespaidos par redzēt un pārdomās par to, vai viegli būt stilīgai grūtniecei.

„Man patika. Bija manāms daudz vasarīgu krāsu un interesantu elementu. Glīti un skaisti. Uzbūra tādu austrumniecisku noskaņu,” pēc NOLO skates jūsmoja aktrise.

„Es nezinu, kas notiek ar grūtnieču modi Latvijā, bet drēbes iegādāties tiešām nav viegli, jo tas vēders prasa savu vietu. Līdz šim specializētajos grūtnieču veikalos esmu nopirkusi tikai vienas džinsa bikses. Nezinu, kurš tās drēbes taisa, bet tās noteikti nav grūtnieces. Dažkārt, apskatot šo veikalu piedāvājumu, rodas sajūta, ka esi nolemta - ko tad tev vairs, kaut kādu paltraku vai palagu mugurā un pietiks.”

„Man tomēr ir vēlme pucēties. Jāsaka gan, ka tikpat labi var izlīdzēties arī ar drēbēm, kas ir jau skapī – platākām tunikām un elastīgām kleitām. Nevēlos arī tagad sapirkt kaudzi drēbju, kuras pēc deviņiem mēnešiem vairs nevilkšu,” prāto māmiņa.

„Mana gaume grūtniecības laikā mainījusies nav, tomēr ģērbšanās stils ir mazliet jāmaina tikai tāpēc, ka lielu daļu drēbju vairs mugurā nevaru uzvilkt. Tas vēders ir un kaut kā tas ir jāieģērbj.”

„Nav tā, ka es tagad izvēlētos tikai un vienīgi brīvākas drēbes, tomēr nu viens no noteicošajiem faktoriem apģērba izvēlē ir kļuvis tā ērtums. Vēderu spiest šaurās drēbes un jostās nevajadzētu,” uzskata Legante un piebilst: „Grūtniecības periods ir jāizbauda un no šī lielā vēdera baidīties nevajadzētu. Tas ir unikāls!”