Raksts no Puaro.lv

5. augusts (2013) 10:29

Comedy Club izskaņā zvaigznes rāda pigorus FOTO

Jānis Ozols, Puaro.lv

Svētdien Jūrmalā tika aizvadīta pēdējā Augstās humora nedēļas diena, ar kuru Comedy Club svinēja savu 10 gadu jubileju. To uz Latviju svinēt sabrauca ievērojams skaits ārzemju zvaigžņu, krāšņuma ziņā pārspējot pat „Jauno Vilni”. Pirms došanās uz koncertu gan mākslinieki, gan koncerta viesi pulcējās uz sarkanā paklāja, kur katrs no viņiem pārsteidza ar ko amizantu.

FOTOGALERIJA.

Kamēr citi gozējās lepnos, bet dažreiz smieklīgos tērpus, vai jautri pozēja fotogrāfiem, bijusī TV vadītāja un aktīva politiskā darbone Ksenija Sobčaka nolēma pārsteigt ar ko neierastāku – viņa augstpapēžu kurpes un glaunu vakarkleitu nomainīja pret divriteni.


Viesu vidū pavīdēja arī bijušais Latvijas izlases un Rīgas „Skonto” futbolists, Saeimas deputāts Mihails Zemļinskis ar sievu Ingu. Politiķis var lepoties ar raženu ģimeni – pāris audzina trīs meitas - Jūliju, Natāliju un Mariju -, kā arī dēlu Aleksandru.


Comedy Club 10 gadu jubilejas ietvaros notika četri unikāli koncerti un filmēšana, kuru septembrī pārraidīs telekanālā „ТНТ”. Augstā humora nedēļā piedalījās slaveni aktieri, muziķi un sportisti no vairākām valstīm, kā arī īpaši viesi no Holivudas.