Raksts no Puaro.lv

28. novembris (2013) 10:00

Cinovska par Zatleru: Nepieļaut šādus bezatbildīgus ūdens nesējus nākotnē

Puaro.lv

„Ir reizes, kad atvainošanās nemaina pilnīgi neko. Tā ir un paliek tikai formalitāte. Jo pati darbība ir pārāk komplicēta,” neseno bijušā prezidenta Valda Zatlera atvainošanos komentē TV producente Žaklīna Cinovska.

„Manuprāt, eksprezidenta modes skates apmeklējums ir perfektākais paraugs, pat simbols tam, kāda bija un kāda joprojām ir mūsu valsts spices attieksme pret savu zemi un pašu tautu. Arī šī reize droši vien bija tā, kad sievas kundze piecirta kāju, jo ļoti, ļoti gribēja ietusēt un paskatīties uz šīm štātēm. Bet vai kādreiz tas bijis citādāk? Pasaki, kas ir tavi draugi, kas tev ir blakus, kas tevi ievēlēja un ar kādiem cilvēkiem tu sadarbojies, un es pateikšu, kas tu pats par cilvēku,” prāto producente.

„„Lūdzu atvainojiet!“ Bet vai tas izmainīs mūsu neseno vēsturi? Vai tas cilvēkiem un tautai pēkšņi liks justies cienītākiem attieksmē no valsts bijušās un esošās vadības puses? Ļoti šaubos.”

„Ekstremālās situācijas esot tās, kuras vislabāk parāda cilvēka īsto dabu. Dievs dod mums aiz visa šī izskanējušā populisma saklausīt patiesumu, bet šis eksprezidenta gājiens… Manuprāt, kā izliets ūdens. To vairs nesaglābs nekas un nekad. Tas ir tas skumjākais. Un sāpīgākais,” uzskata Cinovska. „Galvenais nepieļaut šādus bezatbildīgus ūdens nesējus nākotnē.”