Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 28. maijs (2013) 14:12

Cik maksā tikšanās ar Latvijas slavenībām?

Puaro.lv

Katra fana kvēlākais sapnis ir tikšanās ar savu elku. Un neba jau masu pasākumā, bet gan krietni intīmākā atmosfērā. Kamēr ārzemēs iespēja tikties ar slavenībām kļuvusi jau par ierastu parādību interneta izsolēs, Latvijā šāda prakse nav diez ko populāra. Žurnāls Privātā Dzīve ir veicis interesantu pētījumu, lai noskaidrotu, par kādu summu labdarības nolūkos ar faniem būtu gatavi tikties Latvijā zināmi ļaudis.

Dziedātājs Dons jeb Artūrs Šingirejs sava talanta cienītāju labprāt aizvestu vakariņās. Adekvāta summa par šādu kopīgu maltīti, viņaprāt, būtu 100-150 latu, ko viņš uzreiz izmantotu, lai uzsauktu saldējumu kādai bērnunama grupiņai.

TV raidījumu vadītāja Anna Rozīte sanu fanu nodarbinātu ar sportiskām aktivitātēm, kopīgi trenējoties maratonam vai dodoties izmēģināt ūdensslēpes. Pasīvās atpūtas cienītājiem viņa piedāvātu kino un vakariņas. Šādas izpriecas Rozītes kompānijā izmaksātu paris simtus latu, kas, viņasprāt, būtu pietiekama samaksa, ņemot vērā, ka labdarības mērķi parasti paredz ieguldīt tūkstošus.

Skeletonists Martins Dukurs summu ļautu noteikt pašiem faniem. Viņš neslēpj, ka regulāri ar saviem atbalstītājiem uztur kontaktus sociālajos tīklos. Neatlaidīgākajiem sarakste vainagojusies arī ar tikšanos.

Skaistumkonkursu dalībniece un organizatore Diāna Kubasova romantiskas vakariņas gan nepiedāvātu, jo par šādu ideju sajūsmā nebūtu viņas draugs. Tā vietā Kubasova dalītos no ģimenes mantotajās kulinārijas gudrībās kādā pavārmākslas nodarbībā. Šāds „randiņš” izmaksātu ap 300 latiem, ko skaistumkaraliene ziedotu Ogres maznodrošināto ģimeņu vajadzībām.

Krietni pieticīgāks ir mūziķis Normunds Jakušonoks, kurš iespēju kopīgi pamuzicēt piedāvātu par 100 latiem. Viņaprāt, Latvijā tikšanās ar zvaigzni nav diez ko ekskluzīva iespēja, jo fani savus elkus var sastapt teju uz katra stūra.