Raksts no Puaro.lv

11. augusts (2013) 11:23

Britnijas Spīras bijušais vīrs Lasvegasā apprecējies

Bulls Press

Kamēr viņa bijusī sieva, dziedātāja Britnija Spīrsa (Britney Spears) draugus maina kā zeķes, dejotājs, šovu zvaigzne Kevins Federlains (Kevin Federline) nolēmis vēlreiz dot iespēju laulības dzīvei. Piektdien viņš ar savu ilgtermiņa draudzeni, bijušo volejbolisti Viktoriju Prinsu (Victoria Prince) iesniedzis visus nepieciešamos dokumentus precībām Lasvegasā. Kā ziņo ārzemju mediji – laiku pāris velti nav kavējis un salaulājies jau nākamajā dienā.

„Pirmo reizi dzīvē esmu nobaudījusi paradīzes garšu!” – teikusi 30 gadus vecā Prinsa. Neraugoties uz to, ka par ceremonijas vietu mīlas balodīši izvēlējās Lasvegasu, lēmums apprecēties neesot bijis spontāns. Pāris ir kopā jau kopš 2008.gada un audzina kopīgu meitu Džordanu Keju (Jordan Kay), kura pasaulē nāca pirms diviem gadiem.

Interesanti, ka arī Federlaina bijusī sieva Britnija Spīrsa reiz izbaudījusi Lasvegasas kāzu maģiju. Tiesa gan, toreiz viņa bija pilnībā piedzērusies un jau pēc 55 stundām šķīra tikko noslēgto laulību. Gadu vēlāk Spīrsa apprecējās ar Federlainu, tomēr arī šai laulībai nebija lemts ilgs mūžs – pāris izšķīrās vien divus gadus pēc kāzām. Šajā laulībā pasaulē nāca divi dēli – septiņus gadus vecais Šons Prestons (Sean Preston) un sešus gadus vecais Džeidens (Jayden).

Britnijas un Kevina kāzas 2004.gadā Losandželosā