Raksts no Puaro.lv

13. novembris (2013) 13:35

Britnijas bijušais vīrs beidzot atguvis agrāko slaidumu FOTO

Bulls Press

Popa princeses Britnijas Spīrsas (Britney Spears) varētu pielīdzināt meksikāņu ziepju operām. Dziedātāja, kura pasaules slavu iekaroja vien 16 gadu vecumā, allaž bijusi paparaci ielenkumā, tāpēc viņas attiecību nedienas vienmēr nokļuvušas tabloīdu pirmajās lapaspusēs. Vienu no smagākajiem dzīves posmiem Britnija piedzīvoja, šķiroties no vīra un bērnu tēva, dejotāja Kevina Federlaina (Kevin Federline).

FOTOGALERIJA.

Šķiršanās process bija smags ne vien pašai dziedātājai, bet arī viņas vīram. Sportiskais dejotājs ievērojami pieņēmās svarā, pārvēršoties teju līdz nepazīšanai. Lai arī viņš visādi centās atgūt agrāko sportiskumu, visas dejotāja pūles cieta neveiksmi.

Federlains vairakkārt piedalījās svara vērotāju šovos. Nereti uz filmēšanas laukumu bija nepieciešams pat izsaukt ātro palīdzību. Neraugoties uz to, vēlamie rezultāti netika sasniegti.

35 gadus vecais dejotājs nesen izgāja Losandželosas ielās, demonstrējot pārsteidzošu slaidumu. Acīmredzot, mērķtiecība beidzot atmaksājusies. Federlains zaudējis vairāk nekā 22 kilogramus un nu izskatās gluži tāpat kā pirms smagajiem emocionālajiem pārdzīvojumiem.