Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 17. jūlijs (2013) 10:21

„Breaking Bad” zvaigzni Kranstonu uz sarkanā paklāja sabučo kolēģis FOTO

Bulls Press

Nesen pats pie savas zvaigznes Holivudas zvaigžņu alejā ticis aktieris, seriāla „Breaking Bad” varonis Braiens Kranstons (Bryan Cranston). Otrdien notiekošajā atklāšanas ceremonijā aktieri bija ieradušies sveikt ne tikai preses pārstāvji, bet arī viņa draugi, radi un kolēģi. Svinīgajā pasākumā neiztika arī bez kurioziem atgadījumiem.

57 gadus veco aktieri sanākušo viesu priekšā sirsnīgi nolēma sabučot viņa kolēģis, aktieris Ārons Pols (Aaron Paul). Abas kinozvaigznes roku rokā aizvadījuši piecus gadus – tieši tik ilgi aizritēja seriāla „Breaking Bad” sezonu filmēšana.Tieši loma šajā seriālā 57 gadus vecajam Kranstonam atnesa trīs Emmy balvas, bet nu gādājusi vietu Holivudas zvaigžņu alejā. Tāpēc pēdējā filmēšanas dienā viņš un viņa kolēģis nolēma sev uztaisīt identiskus seriāla „Breaking Bad” tetovējumus.

„Vēlējos uztetovēt ko tādu, kas sniegu personīgu gandarījumu. Tas ir kā uzņemt foto ar manu mammu vai vecmāmiņu, kuras sen kā vairs nav starp mums. Seriāls mainīja manu dzīvi. Tiešām,” intervijā žurnālam „GQ” nesen stāstīja Kranstons.

Emocionāls brīdis!