Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 26. jūlijs (2013) 09:36

Bez Paula Latvijas pārstāvim „Jaunajā Vilnī” gaužām neveicas

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv

Konkursa „Jaunais vilnis” Latvijas dalībnieks Pēteris Upelnieks pēc konkursa otrās dienas ar 211 punktiem joprojām ierindojas 11. jeb pirmspēdējā vietā. Interesanti, ka iepriekšējos gadus, kad konkursa žūrijā gozējās maestro Raimonds Pauls, Latvijas pārstāvjiem veicās krietni labāk.

Ar savu priekšnesumu Upelnieks vakar izpelnījās vēl zemāku kopējo žūrijas vērtējumu nekā pirmajā dienā. Kopumā žūrija vakar dziedātājam piešķīra 104 punktus. Tāpat kā iepriekšējā dienā, arī šoreiz zemāko atzīmi - astotnieku - ielika Itālijas estrādes dziedātājs Toto Kutunjo, savukārt desmit punktus Upelniekam no žūrijas piešķīra Maksims Fadejevs, Laima Vaikule, Leonīds Agutins, Igors Krutojs, Igors Matvijenko un Igors Ņikolajevs.

Iepriekš intervijā portālam Puaro.lv Pēteris Upelnieks atklājis, ka, lai arī Raimonds Pauls „Jaunajā Vilnī” šogad nepiedalās, viņš dziedātājam novēlējis veiksmi. „Mēs ar maestro sazvanījāmies, viņš man sniedza nelielus padomus un novēlēja veiksmi,” pastāstīja dziedātājs. Tāpat par viņu īkšķus tur grupas PeR dalībnieki, ar kuriem viņš jau reiz „Jaunajā Vilnī” uzstājās, sasniedzot ievērojami labākus rezuktātus.

Pēdējā jeb 12.vietā ar 210 punktiem patlaban atrodas dziedātājs Arkādijs Voitjuks no Ukrainas.

Pēc pirmo divu dienu snieguma pirmajā vietā ar 241 punktu atrodas dziedātājs Roberto Kel Torres no Kubas, bet otrajā vietā ar 237 punktiem ierindojusies Salome Katamadze no Gruzijas, savukārt pirmo trijnieku ar vienādu punktu skaitu - 234 punktiem - noslēdz dziedātājs Vins Khuats no Vjetnamas un dziedātāja Meri Mindžojana no Armēnijas.

Dziedātājs Arsenijs Borodins no Krievijas pēc divām dienām nopelnījis 233 punktus, dziedātāja Jūlija Tereščenko no Krievijas nopelnījusi 232 punktus, grupa "Frukti" no Krievijas nopelnījusi 230 punktus.

Žūrijas vērtējumā 299 punktus nopelnījuši trīs konkursa dalībnieki duets "Santa-Barbara" no Krievijas, dziedātāja Elva Patti no Indonēzijas un Adams no Kazahstānas, pēc divu dienu priekšnesumiem 225 punktus nopelnījusi Olga Dibrova no Ukrainas, 219 punktus ieguvis Čingizs Mustafajevs no Azerbaidžānas un Aibeks Bakitbekovs no Kirgizstānas, bet 216 punktus nopelnījusi Lindu Teodosi no Vācijas.

Konkursa dalībniekus vērtē žūrija, kurā darbojas Valērijs Meladze, Valērija, Igors Krutojs, Igors Matvijenko, Igors Ņikolajevs, Konstantīns Meladze, Laima Vaikule, Leonīds Agutins, Maksims Fadejevs, Toto Kutunjo un Jurijs Antonovs.