Raksts no Puaro.lv

29. septembris (2012) 11:15

Atklāts lielākais “Apple” produkcijas veikals Latvijā

Kristaps Bergs, Puaro.lv

Ceturtdienas pievakarē, kuplā skaitā pulcējot jaunāko tehnoloģiju entuziastus, kā arī sabiedrībā zināmus cilvēkus, tika atklāts Latvijā lielākais zīmola “Apple” produkcijas tirgotājs – veikals “Capital City”. Atklāšanas pasākumā ar īpašu informatīvu lekciju uzstājās arī “Radio 101” dīdžejs Artis Volfs un sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis.

Pasākuma vadītāja lomā bija iejuties aktieris Artuss Kaimiņš, savukārt par tā muzikālo noformējumu rūpējās “Radio 101” dīdžejs Toms Grēviņš un grupa “Astro’n’out”.

Sanākušos viesus, kuru vidū bija arī mūziķis Miks Dukurs, režisors Igors Linga, jurists Aivars Borovkovs un citas sabiedrībā zināmas personas, izklaidēja ne tikai dažādas atrakcijas ar iespējām laimēt vērtīgas balvas un atlaides visai “Apple” produkcijai, bet arī “Radio 101” ētera balss un dīdžeja Arta Volfa un sociālo mediju eksperta Artūra Medņa informatīvā lekcija, kas pasākuma apmeklētājus iepazīstināja ar noderīgām aplikācijām mūsdienīgo tālruņu lietotājiem.

Intervijā portālam Puaro.lv Artis Volfs atklāja, ka, interesējoties par jaunāko tehnoloģiju iespējām, uzzinājis par ne vienu vien noderīgu aplikāciju, ko arī pats labprāt pielieto ikdienā: “Viena no manām iecienītākajām aplikācijām mobilajiem tālruņiem šobrīd ir aplikācija dīdžejiem, kas ļauj augstā kvalitātē miksēt mūziku un vēlāk to arī atskaņot no sava mobilā tālruņa.”

 Tāpat dīdžeja ikdienā mūsdienu tehnoloģijām ir būtiska nozīme. “Ikdienā daudz laika pavadu lasot tviteri un aplūkojot instagramu, nedaudz retāk ielūkojos portālā Facebook.com. Protams, savu darba dienu nevarētu iedomāties bez regulāras e-pasta pārbaudīšanas,” stāsta Artis.

Salīdzinot mūsdienu eletronikas laikmetu ar agrākajam laika posmam tik raksturīgo vēstuļpapīru, dīdžejs atzina, ka ar roku rakstīto tekstu paliekot arvien mazāk, tomēr vēlēšanās pēc fiziski rakstītu vēstuļu saņemšanas un arī rakstīšanas nav zudusi: “Šobrīd visa mūsu dzīve norisinās internetā. Svarīgākās piezīmes tiek saglabātas mobilajos tālruņos, un reizēm vairs tikai radio ēterā kaut ko pierakstu ar roku. Tomēr uzrakstīt īstu vēstuli noteikti būtu patīkami. Iespējams, tuvākajā laikā arī to izmēģināšu.”