Raksts no Puaro.lv

26. septembris (2012) 09:34

Ar vētrainām dejām un liesmojošiem kokteiļiem atklāta Coyote Fly ziemas terase

Kristaps Bergs, Puaro.lv un Coyotefly.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē slavenību iecienītajā naktsklubā Coyote Fly tika atklāta Baltijā pirmā apsildāmā terase, uz kuras apmeklētāji varēs baudīt neaizmirstamas nedēļas nogales līdz pat pirmajam sniegam.

Kopā ar kluba viesiem šo notikumu atzīmēja arī skanīgās balss īpašniece, deju mūzikas dziedātāja Amanda Vilsone (Amanda Wilson) no Lielbritānijas.


Latvijas publikai viņa ir labi zināma, pateicoties tādiem hītiem kā Seek Bromance, Watchin un Love On My Mind. Amandas dziesmu krājumā ir sadarbības skaņdarbi ar pasaulslaveniem producentiem, piemēram, Freemasons, Chuckie, David Guetta un Tim Berg, kurš tagad darbojas ar skatuves vārdu Avicii. Tāpat apmeklētājus priecēja Dj Jainaro, Jeen Clein, Jackobs On un Gustavito performances.


Ballīte izvērtās vētraina, un kopā ar apmeklētājiem „bremzes atlaida” arī pati māksliniece Amanda Vilsone, kura ļāvās gardu kokteiļu burvībai un vētrainām dejām līdz pat rīta gaismai. Apmeklētāju vidū bija arī vairākas sabiedrībā populāras personas, piemēram, dejotāja Aleksandra Kurusova ar draugu Oskaru, kā arī Ghetto TV seja, Neloģisko jautājumu jokdaris Renārs Zeltiņš.


FOTOGALERIJA.