Raksts no Puaro.lv

20. augusts (2012) 11:59

Ar vērienu aizvadīts pirmais skolas somu mešanas čempionāts

Publicitātes foto

Aizvadītajā sestdienā, 18. Augustā, universālveikalā Elkor Plaza norisinājās skolas preču gadatirgus, kura ietvaros tika organizēts pirmais skolas somu mešanas čempionāts, kā arī daudzas citas aktivitātes bērniem un to vecākiem.

Pirmajā skolas somu mešanas čempionātā piedalījās vairāk kā 170 dalībnieku divās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm. Vistālāk skolas somu raidīja vecākās zēnu grupas – 5.-8. klases skolnieks, aizmetot somu 12,70 metrus. Vidējie rādītāji vecākās grupās zēnu un meiteņu vidū bija 9 līdz 11 metri, savukārt jaunākās grupas meiteņu un zēnu vidū - 6 līdz 8 metri.

„Mēs ceram, ka skolas somu mešanas čempionāts kļūs par ikgadēju tradīciju universālveikalā Elkor Plaza un katru gadu pulcēs ar vien lielāku dalībnieku skaitu,” atzina Elkor mārketinga direktors Ronalds Feldmanis.

Dienas laikā norisinājās arī citas sportiskas, atjautīgas un atraktīvas aktivitātes - velo stafete ar četrām disciplīnām, florbola un basketbola soda metienu konkursi, ātrlasīšanas konkurss, kurā daudzi bērni vēlējās parādīt savas prasmes. Ar lielu interesi skolēni un to vecāki apmeklēja ķīmijas, bioloģijas un fizikas laboratorijas, kā arī galda spēļu konkursus un prezentācijas. Īpašs piedāvājums pasākuma laikā bija noklausīties CSDD lekciju, nolikt eksāmenu un iegūt riteņbraukšanas tiesības. Rindas dienas laikā nebeidzās arī pie alpīnisma sienas, skaistumkopšanas stūrīša un bezmaksas cukura vates.