Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 5. jūlijs (2013) 14:53

Aicina uz „Jaunās talantu fabrikas” atlasi

Puaro.lv

Jau 17.jūlijā tiks dots starta signāls šīs vasaras vērienīgākajam un karstākajam Kanāla 2 jaunumam, šova „Jaunā talantu fabrika” atlasei! Tā ir lieliska iespēja ikvienam Latvijas jaunietim uzsākt savu ceļu pretim mūzikai, izkopjot balsi un apgūstot dziedāšanas iemaņas pie vieniem no Latvijas labākajiem pedagogiem. Jaunie talanti, kuri ir gatavi uzcītīgi strādāt, mācīsies pie Latvijā zināmiem un panākumus guvušiem māksliniekiem – vokālajiem pedagogiem Jolantas Gulbes- Paškevičas un Edgara Kramiņa, kā arī „Talantu fabrikas” dalībnieka, dziedātāja un dziesmu autora Dona.

Dons par dalību jaunajā šovā saka: „Es šajā projektā iesaistos, jo man ir svarīgi, ka Latvijā aug jauni dziedātāji, jauni dziesmu rakstītāji. Tas ietekmē visu mūzikas attīstību. Turklāt es apzinos, ka varu dot. Tiem, kuri pieteiksies tieši pie manis, es varu teikt, ka došu visu, ko es zinu un māku, un to, ko nemāku, palīdzēs dot mani kolēģi un mani skolotāji.” Savukārt Jolanta Gulbe-Paškeviča atzīst: „Šovs ir satikšanās vieta ar radošiem un talantīgiem cilvēkiem. Man vienmēr ir paticis strādāt ar šādiem jauniešiem, kuri nes tālāk mūzikas ideju, rada savus sapņus un realizē tos."

17.jūlijā 11:00 Elijas ielā 17 notiks atlase Kanāla 2 šovam „Jaunā talantu fabrika”. Pirmās norises „Kanāla 2” ēterā gaidāmas jau augusta sākumā. Šova producente ir pieredzes bagātā Ilze Ūdre. Šova vadītāji pagaidām vēl netiek atklāti. Ja vēlaties apmeklēt šo atlasi, esat laipni gaidīti 17.jūlijā Elijas ielā 17 jau no 11:00 rītā!

Jaunā Kanāla 2 šova „Jaunā talantu fabrika” pasniedzēji būs arī atlases žūrijas sastāvā, kuri katrs sev atlasīs vairākus jaunos talantus. Katram šova dalībniekam būs iespēja izvēlēties, pie kura no trim pedagogiem vēlas apgūt vokālās prasmes, skatuves iemaņas, darbu ar grupu, dziesmu rakstīšanu un citas iemaņas.


Dons Talantu fabrikā