Raksts no Puaro.lv

5. oktobris (2012) 13:08

52 gadus vecā Saimona Kauela skaistuma noslēpums – aitas placenta!

Mirror.co.uk., Celebuzz.com

Daudziem noteikti ir grūti noticēt tam, ka bargais talantu šovu tiesnesis Saimons Kauels (Simon Cowell) vecumā pārsniedzis jau piekto desmitgadi, tomēr vēl lielāku neticību rada viņa piekoptās skaistumkopšanas metodes.

Izrādās, mūzikas magnātam jauneklīgo izskatu palīdz saglabāt aitas placenta. Kauels, kurš joprojām spējīgs savaldzināt par sevi krietni jaunākas Holivudas dīvas (nesen viņš tika pieķerts, dodoties uz randiņu ar pašu Karmenu Elektru) godīgi atzinis, ka gatavs darīt visu skaistuma vārdā un viņam „botoksa injekcijas jau ir tikpat ierasts produkts kā zobu pasta".

Kas par ķērienu!


Aitas placentas izcilās īpašības atklājis kādas Kalifornijas klīnikas dermatologs. Šo dzīvnieku valsts produktu skaistuma saglabāšanas nolūkos jau iecienījusi arī bijusī spicā meičā Viktorija Bekhema (Victoria Beckham).

„Saimons nepārtraukti meklē arvien jaunas skaistumkopšanas metodes, sekojot jaunākajām tendencēm. Viņš jau ir izmēģinājis vitamīnu injekcijas, pīlingus, dažādus kokteiļus, botoksu un masāžas, bet nu ļaujas aitas placentas iedarbībai,” intervijā Daily Mirror atklājusi kāda mūziķim tuva persona.

Jaunā metode ir šāda - sākumā ar LED gaismu palīdzību tiek atvērtas sejas poras (process ilgst apmēram 30 minūtes), bet tad uz ādas tiek uzklāts īpašs gēls, kas satur aitas placentu un 24 karātu zelta pārsliņas.