Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 5. maijs (2014) 13:11

4 bērnu māmiņa Keitija Praisa šokēta, uzzinot, ka ir jau 6.grūtniecības mēnesī

Dailymail

Pērnā gada augustā realitātes šovu zvaigzne un modele Keitija Praisa laida pasaulē savu ceturto mazuli. 35 gadus vecā māmiņa nu jūtas šokēta, uzzinot, ka ir jau sestajā grūtniecības mēnesī ar savu piekto bērnu, pašai to nemaz nenojaušot.

Šovu zvaigzne negaidītos jaunumus uzzinājusi, atrodoties atvaļinājumā kopā ar vīru Kīrenu Heileru (27) Cape Verde kūrortā. Lai arī šī nebūt nav Praisas pirmā grūtniecība, viņai visu šo laiku nav bijusi pat nojauta, ka viņa varētu būt piektā mazuļa gaidībās.„Tas nav nekas tāds, ko viņi abi būtu plānojuši tik drīz pēc ceturtā mazuļa piedzimšanas, tomēr viņi jūtas ļoti gandarīti. Jaunumi abiem bija pilnīgs šoks,” intervijā The Sun stāsta kāda pārim tuva persona.

„Keitija jau ir grūtniecības otrajā trimestrī, kas nozīmē, ka viņa ir stāvoklī jau sešus mēnešus, pašai to nemaz nenojaušot. Mazulis nāks pasaulē šovasar. Atšķirībā no citām grūtniecībām, šoreiz viņas apetīte nav pieaugusi, tāpat arī svars.”


Pāris apprecējās pērnā gada nogalē Bahamu salās. Praisa sola, ka šī būšot viņas pēdējā laulība. Šovu zvaigznei ir 12 gadus vecs dēls Hārvijs no futbolista Dvaita Jorkes, 9 gadus vecs dēls Juniors un 7 gadus veca meita Princese no laulības ar dziedātāju Pīteru Andrē, kā arī 9 mēnešus vecs dēliņš Džets.