Sestdiena, 2021. gada 15. maijs

Sofija, Taiga, Airita, Arita

Ceturtdiena, 2. aprīlis (2015) 13:02

The Times: Putins draud laist darbā kodolieročus virs Baltijas valstīm (8)

Krievija draudējusi izmantot kodolspēkus pret Savienotajām Valstīm un to NATO sabiedrotajiem, ja tie mēģinās panākt anektētās Krimas atdošanu Ukrainai un paplašināt ietekmi Baltijas valstīs,vēsta britu laikraksts "The Times".

Laikraksts vēsta, ka marta vidū Vācijā notikusi tikšanās starp atvaļinātām ASV militārpersonām un izlūkdienestu amatpersonām un bijušajiem augsta līmeņa Krievijas Federālā drošības dienesta darbiniekiem. Tikšanās ilgusi divas dienas, kuru laikā Krievijas pārstāvji brīdinājuši, ka Krievija atbildēs ar spēku uz jebkuru Rietumu mēģinājumu piespiest Krimu atdot Ukrainai.

"The Times" rīcībā nonācis dokuments ar amerikāņu piezīmēm par šo tikšanos.

Tajās atzīmēti galvenie punkti, par kuriem runājusi Krievijas delegācija, kuru instruējis Kremlis.

Krievijas pārstāvji uzsvēruši, ka Krima tagad ir Krievijas daļa un jebkurš NATO mēģinājums mainīt šo situāciju tiks uzskatīts par tiešu uzbrukumu Krievijai, uz ko tiks atbildēts ar spēku, tostarp kodolieročiem, liecina "The Times" rīcībā nonākušais dokuments.

Krievijas pārstāvji norādījuši, ka šādā gadījumā arī ASV būtu jāsaprot, ka tās ir apdraudētas.

Krievu delegācija arī pievērsusies Baltijas valstīm, paziņojot, ka tās neuzskata par atšķirīgām no Ukrainas. Proti, gan Ukrainā, gan Baltijas valstīs ir krievu minoritāte, kas tiekot diskriminēta.

"Tie paši apstākļi, kas bija Ukrainā un lika Krievijai rīkoties", pašreiz ir vērojami arī trīs mazās valstīs pie Krievijas austrumu robežas, paziņojuši Krievijas pārstāvji.

Amerikāņi savās piezīmēs norādījuši, ka Krievija cer lēnām vilināt šos krievus pretī Krievijai, nedodot NATO ieganstu izvietot Baltijas valstīs savus karavīrus.

Lai pretdarbotos NATO ietekmei, Krievijas delegācija norādījusi, ka iespējami dažādi pasākumi, sākot no kodolieroču pielietošanas un beidzot ar nemilitāru atbildi.

Vienlaikus Krievijas pārstāvji pieļāvuši, ka Ukrainas krīzei ir iespējams diplomātisks risinājums, norādot, ka Maskava dotu priekšroku Ukrainas pārvēršanai konfederācijā, piešķirot austrumu rajoniem plašu autonomiju.

ASV pārstāvji savās piezīmēs norādījuši, ka Krievijas delegācija, visticamāk, izteikusi tik nekaunīgus draudus tāpēc, lai piespiestu ASV atgriezties pie sarunu galda par situāciju Ukrainā.

Avots: LETA un  The Times

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

SUSAN BENSON

[email protected]

2020-07-16 22:41:11

Ziņot

Sveiki, vai jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Esmu Susan Benson no Sunshine Financial Group. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus (personīgais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi). Mēs sniedzam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātos, gan nenodrošinātos aizdevumus ar pieejamu procentu likmi 3% gadā. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu pakalpojumu, varat vienkārši rakstīt mums pa pastu: [email protected] vai rakstīt mums tieši vietnē WhatsApp vai Telegram pa tālruni: +447903159998 un saņemt atbildi uzreiz. Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus, jo jūsu finanšu stabilitāte ir mūsu galvenais mērķis. Tā kā notiek visā pasaulē, daudzi cilvēki saskaras ar nesavlaicīgām finanšu problēmām, un dažiem no viņiem dažu iemeslu dēļ ir tik grūti iegūt aizdevumu no savām vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem. Mēs varam jums palīdzēt rast risinājumu jūsu finanšu problēmām, vienkārši rakstiet manai firmai, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu. Mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finanšu vajadzībām, mūsu galvenā prioritāte ir jūsu finansiālā stabilitāte. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, atsūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot: E-pasts: ([email protected]) VAI; WhatsApp: +447903159998 Jūs varat rakstīt mums jebkurā laikā un vietā. 2020 © ️Visas tiesības rezervētas

Linda Mark

[email protected]

2020-03-13 22:04:10

Ziņot

KĀ SAŅEMU MANU AIZDEVUMU NO ŠĪ LIELĀ UZŅĒMUMA Sveiki, mani dārgie cilvēki, es esmu Linda Makdonalda, kura šobrīd dzīvo Ostinā Teksasā, ASV. Es šobrīd esmu atraitne ar trim bērniem, un es biju iestrēdzis finansiālā situācijā 2018. gada aprīlī, un man vajadzēja refinansēt un samaksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad ar panākumiem, un vairums banku atteicās no manas kredītvēstes, nepiedodiet tiem upuriem, kuri tur saucas par savas naudas aizdevēju, viņi visi ir krāpnieki, viņi visi vēlas naudu, un jūs no viņiem vairs nedzirdat, viņi to ir izdarījuši divreiz, pirms es tikos ar Deividu Vilsonu, visinteresantākā daļa ir tā, ka mans aizdevums man tika pārskaitīts 74 stundu laikā, tāpēc es ieteiks jums sazināties ar David kungu, ja jūs interesē aizdevuma iegūšana un esat pārliecināts, ka varēsit viņam atmaksāt savlaicīgi, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu ……… ([email protected]) Nav kredīta pārbaudes, nav mājokļa piedāvātāja ar tikai 2% procentu likmi un labākiem atmaksas plāniem un grafiks, ja jums jāsazinās ar jebkuru firmu, lai saņemtu aizdevumu bez ķīlas, tad šodien sazinieties ar Deividu Vilsonu par jūsu aizdevumu Viņi piedāvā visu veidu aizdevumu veidus Īstermiņa aizdevums (5_10 gadi) Ilgtermiņa aizdevums (20_40) Mediju termiņa aizdevums (10_20) Viņi piedāvā aizdevumu, piemēram Mājokļa aizdevums ............., biznesa aizdevums ........ Parāda aizdevums ....... Studentu aizdevums .........., uzņēmējdarbības uzsākšanas aizdevums Uzņēmējdarbības aizdevums ......., uzņēmuma aizdevums .............. utt E-pasts .......... ([email protected]) Ja runa ir par finanšu krīzi un aizdevumu, tad Dāvida Vilsona aizdevuma finansēšana ir tā īstā vieta, lūdzu, pasakiet tikai, ka es Linda McDonald kundze jums vēlu veiksmi ................... ....

NUNU

2016-11-16 12:41:18

Ziņot

Kādas rūpes par krievvalodīgajiem Baltijā, ja, aizstāvot viņus, KF gatava tos iznīcināt ar atomieročiem ? Tad jau Kremlim jārīkojas kā savulaik to darīja Hitlers: jāsavāc visi šie "apspiestie " uz Krieviju, jānodrošina ar dzīves vietu un darbu. Bet vispirms kaut kā jāsagrabina piķis šim patriotiskajam pasākumam.

Gita

2015-04-07 17:47:37

Ziņot

redz ,kaa rūpēras par saviem tautiešiem !!!

garāmejot

2015-04-05 03:01:15

Ziņot

Nu nu, metīs atmobumbas uz savām vaņkām ar kolorado vaboļu lentītēm? Pasaciņas. Lūk, ja šos sāktu steigā repatriēt, tad gan varētu sākt satraukties.

fuj

2015-04-04 23:45:11

Ziņot

Nubet tak aizvāciet prom tos savus apdraudētos krievus no Latvijas! Man savukārt visu laiku šķiet,ka krievi te apdraud mani!

.

2015-04-03 20:00:20

Ziņot

stāvoklis lr ir baigāks neka staļina laikā, jo valsts un tiesu vara, policija, dp utt kalpo kriminālnoziedzniekiem, lpa aplaupījusi tautu parazītu, narkobiznesmeņu, sērijslepkavu interesēs, gaidu putinu, un muri centrāltirggū par trusīša pamesto geju, kas laiku kavē, meklējot soviet spy parāda lr ka nato sabiedrotās līmeni uz krieviem rejosie fasisti ir aizvēsturiskā līmenī

Njaa

2015-04-02 23:58:24

Ziņot

Turpina vārīt zupu un biedēt tautu. Cik stulbam būtu jābūt, lai ko tādu darītu tik tuvu paša robežai

Politika

Domā, ko runā: iespējams, tieši tevi noklausās! (12)

Pērn visvairāk telefonsarunu noklausītas Valsts policijas vajadzībām.

Bērziņš izlēmis atkārtoti nekandidēt uz Valsts prezidenta posteni (6)

ASV valsts sekretāra ex-padomnieks: Baltijas valstīm jādara vairāk nekā līdz šim (6)

Rinkēvičs uzskata: NA mērķis ir totalitāra Latvija, ko pēc tam var nodot Kremlim (4)

"Saskaņa" izstrādājusi likumprojektu čekas maisu atvēršanai

Lietuvas izlūki brīdina par iespējamiem Krievijas plāniem pret NATO

Pulkvedis: apmācīti studenti nevar kļūt līdzvērtīgi NBS virsniekiem (3)

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Raimonds Pauls: Vienotībai jāaiziet (30)

Piektdienas laikrakstā " Neatkarīgā Rīta Avīze" lasāma Elitas Veidemanes intervija ar komponistu Raimondu Paulu: par ko balsot un par ko nebalsot Saeimas vēlēšanās, par koķetēšanu ar Jauno vilni, par jūru, kas mums vairs nav vajadzīga, un par politisko aģitāciju kluba tantiņu līmenī.

Juris Rozenvalds: Mēs esam viegli ievainojama sabiedrība (11)

Jānis Ikstens: Saeimas vēlēšanās rudenī vēlētāju aktivitāte būs krietni lielāka (4)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv