Piektdiena, 2021. gada 14. maijs

Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Visi autora raksti

Otrdiena, 10. februāris (2015) 09:09

Juris Rubīns

Partijas "Vienotība" ētika un alkohols (7)

Puaro.lv pastā atradām kāda lasītāja - Jura Rubīna - vēstuli, kura, iespējams, varētu ieinteresēt arī jūs.

"Plašāk pazīstams ir vienīgi bēdīgi slavenais Vienotības partijas Ētikas komisijas loceklis, dzērējšoferis Veiko Spolītis, kurš ir tiesāts tiesā un saņēmis administratīvo sodu par nodarījumiem alkohola reibumā. Bet vai Zaļais pūķis ir pasargājis citus Vienotības Ētikas komisijas locekļus?

Pavirša publiski un nepubliski pieejamo publisko datu bāžu un arhīvu informācija liecina par pretējo. Vienkārši jautājumi, kurus varat uzdot Vienotības partijas Ētikas komisijas dalībniekiem, lūdzot atbildēt ar NĒ vai JĀ.

Vai taisnība, ka Ētikas komisijas loceklis Jānis Avotiņš agrāk ir tiesāts tiesā par nodarījumu, kas veikts alkohola reibumā?

Vai taisnība, ka Ētikas komisijas loceklis Uldis Martinsons alkohola dēļ ir zaudējis civilās aviācijas 1. kategorijas stūrmaņa-instruktora licenci, kā dēļ bija spiests kļūt par rīkotājdirektoru jaunveidojamajā aviopārvadājumu kompānijā?

Vai taisnība, ka Ētikas komisijas loceklis Gatis Puriņš ir agrāk tiesāts tiesā par nodarījumu, kas veikts alkohola reibumā? Vai taisnība, ka viņam sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu pazemojošā stāvoklī un sabiedriskās kārtības traucēšanu?

Vai taisnība, ka Ētikas komisijas loceklis Didzis Šenbergs ir naktī lietojis alkoholu kopā ar nepilngadīgām sieviešu dzimuma personām partijas birojā, izraisot skandālu, kā dēļ nācies izsaukt policiju, kura sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu pazemojošā stāvoklī un sabiedriskās kārtības traucēšanu?

Vai taisnība, ka Ētikas komisijas loceklis Jānis Egliens ir naktī lietojis alkoholu un alkohola reibumā mēģinājis izdarīt pašnāvību, izlecot pa daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas 3. stāva logu? Vai taisnība, ka viņam sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu pazemojošā stāvoklī un sabiedriskās kārtības traucēšanu?

Vai taisnība, ka Ētikas komisijas loceklis Andris Ulāns ir atbrīvots no darba uz paša vēlēšanos Murjāņu Sporta internātģimnāzijā, sakarā ar konstatēto atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu pazemojošā stāvoklī?

Vai taisnība, ka Ētikas komisijas loceklis Gunārs Laicēns ir saņēmis adminstratīvā pārkāpuma protokolu par vieglās estrādes mūzikas sarīkojuma laikā organizētu alkohola lietošanu un atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu pazemojošā stāvoklī?
"

Tā raksta mūsu lasītājs. Varbūt jums ir cits viedoklis?


Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

dīvaini

2015-02-27 20:48:51

Ziņot

šogad ievēroju, ka intensīvi no daudzu mēdiju puses tiek mesti akmeņi vienotības virziena, te pat R.Pauls ir iesaistīts. Vsi R.Paulam pakicis garlaicīgi. visu cieņu, kā mūziķim, bet lūdzu bez politikas, vai nepitika ar tām partijām, kurās bijat iesaistījies?

Jānis

2015-02-12 20:27:28

Ziņot

Pazīstu Jāni Avotiņu jau ļoti sen, viņš nelieto alkoholu un tiesāts arī nav.

Rokas nost no Vienotības

2015-02-11 00:35:48

Ziņot

Te izskatās pēc tukša uzbrauciena partijai Vienotība!

No Dundagas

2015-02-11 00:33:22

Ziņot

Pazīstu Gunāru Laicānu kādus 15 gadus. Ne reizi neesmu redzēejis vinu iedzērušu. Man šķiet ka viņš vispār nelieto alkoholu. Kāpēc jāmelo, mediji?

Dīvaini

2015-02-10 20:14:32

Ziņot

Vienotības īstais nosaukums ir plosītava! Saplosītas partijas, saplosīti cilvēki! Tas nebeigsies, ja Vienotībā būs Ābotiņa.Tas turpināsies. Vidiņš ir drosmigs bijis pat nežēligajos PSRS laikos un viņu saplosa valsts par kuru viņš cīnījies visu jaunību!

edžus

2015-02-10 15:36:54

Ziņot

īsts BAHUSA "purvs"tā jenotība?

Politika

Domā, ko runā: iespējams, tieši tevi noklausās! (12)

Pērn visvairāk telefonsarunu noklausītas Valsts policijas vajadzībām.

Bērziņš izlēmis atkārtoti nekandidēt uz Valsts prezidenta posteni (6)

ASV valsts sekretāra ex-padomnieks: Baltijas valstīm jādara vairāk nekā līdz šim (6)

Rinkēvičs uzskata: NA mērķis ir totalitāra Latvija, ko pēc tam var nodot Kremlim (4)

"Saskaņa" izstrādājusi likumprojektu čekas maisu atvēršanai

Lietuvas izlūki brīdina par iespējamiem Krievijas plāniem pret NATO

Pulkvedis: apmācīti studenti nevar kļūt līdzvērtīgi NBS virsniekiem (3)

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Raimonds Pauls: Vienotībai jāaiziet (30)

Piektdienas laikrakstā " Neatkarīgā Rīta Avīze" lasāma Elitas Veidemanes intervija ar komponistu Raimondu Paulu: par ko balsot un par ko nebalsot Saeimas vēlēšanās, par koķetēšanu ar Jauno vilni, par jūru, kas mums vairs nav vajadzīga, un par politisko aģitāciju kluba tantiņu līmenī.

Juris Rozenvalds: Mēs esam viegli ievainojama sabiedrība (11)

Jānis Ikstens: Saeimas vēlēšanās rudenī vēlētāju aktivitāte būs krietni lielāka (4)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv