Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs

Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis

24. augusts (2012) 11:53

Varis Vētra: Par sievieti rūpējos kā pats par savu dzīvību (8)

Platforma.lv

Aktieris un dziesminieks Varis Vētra iemantojis romantiķa slavu, un viņa muzikālais albums „Tu esi skaista visos niekos sīkumos” atkausējis ne vienas vien dāmas sirdi un uzjundījis arī emocionālākas stīgas stiprā dzimuma pārstāvjos, liekot tiem aizdomāties par savām izredzētajām. Intervijā portālam Puaro.lv aktieris atklāj savus profesionālos plānus, kā arī dalās pārdomās par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām.

Šī vasara māksliniekam pagājusi darbīgā ritmā, steidzot pabeigt iecerētos plānus un projektus, kas mūs jau drīzumā sola pārsteigt ar ko nebijušu, atklājot arī mūziķa dvēseles jaunas šķautnes. „Man šovasar nav izdevies atrast laiku atpūtai, jo gatavojos izdot savu otro mūzikas disku, un esmu uzrakstījis arī dzejas dialogu sadarbībā ar aktrisi Aiju Dzērvi. Tas ir kas tāds, ko nekad agrāk nebiju uzdrošinājies mēģināt – vīrieša un sievietes sarunas, tiem satiekoties un bez bailēm runājot par dažādām tēmām. Ir arī diezgan daudz jaunu dziesmu, daļa gan vēl nav pabeigtas. Kaut kā ir izkārtojies tā, ka vienlaikus strādāju pie trim darbiem paralēli, tādēļ katru minūti diennaktī man ir ar ko nodarboties,” stāsta aktieris.

Vētru jauniem darbiem iedvesmo ne tikai lietas un sajūtas, bet arī apkārtējie cilvēki un to savstarpējās attiecības: „Mani ļoti iedvesmo cilvēku spēja atdot savu klātbūtni, nemeklējot vainu citos, bet saprotot, ka tieši viņi ir tie, kas paši veido savu dzīvi, apkārtni un valsti. Būtiska ir spēja dalīties, apziņa, ka tieši mēs paši ar savu rīcību spējam ietekmēt notikumus, darīt laimīgu savu ģimeni un mīļotos cilvēkus. Tauta ir maza organizācija, un ir būtiski, ka protam strādāt komandā. Arī sabiedrības ideāli ir tās pašas veidoti. Cilvēkiem vairāk jātiecas mīlēt sevi un vairot mieru, nevis rīkot skaļus skandālus.”

Iedziļinoties apkārtējo cilvēku jūtu pasaulē, kā arī savā izpratnē par sieviešu un vīriešu īpašo sūtību un sadarbību dzīves laikā, Vētru ik dienas pārsteidz pretējā dzimuma noslēgtība un acīmredzamās atšķirības no vīriešiem. „Sievietēs augstu vērtēju un apbrīnoju to mīlestību, mieru un emocionalitāti, kas mums, vīriešiem, diemžēl nepiemīt. Uzskatu, ka vīrietim daudz jātrenējas, lai spētu līdzināties sievietei, lai saprastu sievietes uzvedību, ķermeņa valodu, kaut vai to grāciju, ar kuru sieviete pagriež galvu! Mūsu racionālisms un pragmatisms ne vienmēr ir tas labākais risinājums, un tieši sievietes būtība ir vīriešu garīgā barība. Tās sievietes, kuras saprot, ka ir vīriešu mātes un skaistuma ideāli, savā ziņā dod viņiem avansu, jo, redzot, ka arī vīriešus kāda būtne ievēro un atzinīgi novērtē, mēs atveramies un uzplaukstam jauniem varoņdarbiem. Ja nebūtu sieviešu, mums dzīve būtu tik garlaicīga ar visiem skaitļiem un pirkstu locīšanu. Sievietes vērtēju kā dievišķas parādības un varu tikai apbrīnot, ar kādiem paņēmieniem viņas panāk šo brīnišķo auru. Pasaulei jābūt skaistai, un sievietes ar savu īpašo atmosfēru to tādu padara,” prāto aktieris.

Lai gan Varis Vētra visu dzīvi bijis prātīgs un dullības nav darījis, amizantākie atgadījumi saistīti tieši ar sievietēm, tomēr krietnu zināšanu krājumu ne tikai par pretējo dzimumu, bet arī par dzīvi kopumā viņš saņēmis tieši no savas dzīves svarīgākajām sievietēm – mammas un vecāsmātes: „Sieviešu dēļ darītas arī dullākās lietas, kādas vien var iedomāties – ja man dārga kāda sieviete, ir sajūta, ka, rūpējoties par viņu, glābju pats savu dzīvību! Tomēr ikdienā vienmēr esmu bijis ļoti prātīgs. Ar sievietēm man ļoti paveicies – man ir bijusi ļoti gudra mamma un tāda kārtīgi nostādīta vecāmāte. Uzskatu, ka, ja vīrietim apkārt ir labas sievietes, viņš iegūst krietni daudzdimensionālāku skatījumu uz dzīvi .”

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

sievasmeita

2012-08-24 20:50:09

Ziņot

lai gādā par mūsu starpenītēm ;)

sievasmāte

2012-08-24 13:50:34

Ziņot

a viņš ir precējies !?

sievasmāte

2012-08-24 13:50:06

Ziņot

a vaiņš ir precējies !?

Vārds

2012-08-24 12:32:08

Ziņot

kungi, mācieties!

Vārds

2012-08-24 12:31:53

Ziņot

kaut nu katrs vīrietis būtu tik gādīgs

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv