Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

5. novembris (2012) 14:00

Šovu pametušās Dziedošās ģimenes gatavojas atgriešanās koncertam (2) 

Publicitātes foto

Vakar, 4.novembrī, Dziedošās ģimenes izpildīja skaistākās Raimonda Paula dziesmas un pārsteidza ikvienu ar profesionāli nostrādātiem priekšnesumiem. Pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma sirsnīgos dziedāšanas svētkus vakar bija jāatstāj Pavlovsku ģimenei, kura iepriekšējos raidījumos vairākkārt saņēma atzinīgus vārdus un augstus vērtējumus. Taču viss vēl nav zaudēts, jo jau nākamajā reizē gaidāms koncerts visām ģimenēm, kuras atstājušas dziedāšanas svētkus. Tā būs iespēja atgriezties Dziedošajās ģimenēs.
 
Vakar Dziedošo ģimeņu koncerta tematika bija Maestro Raimonda Paula dziesmas. Lai gan pats komponists nevarēja ierasties, viņš nosūtīja sirsnīgus sveicienus video ierakstā, kurā ģimenēm vēlēja: „Es ceru, ka dziesmas esat sagatavojuši un noskaņojums ir labs. Novēlu jums skaistu koncertu!” Koncerta noslēgumā Dziedošo ģimeņu kopkoris priecēja skatītājus ar vienu no Paula aizkustinošākajām dziesmām Manai dzimtenei.
 
LNT tiešraidē studijā viesojās arī īpašie viesi – atraktīvā noskaņojumā grupas Lady`s Sweet un PeR izpildīja vienu no Maestro jaunākajām dziesmām Ne silts, ne auksts. Pēc tās grupas Lady`s Sweet dalībniece un ģimeņu vokālā pedagoģe Katrīna Tropa novēlēja: „Galvenais ir saglabāt enerģiju un lai pacietība neizsīkst!” Vakar šovu ar savu klātbūtni pagodināja arī Dziedošo ģimeņu trešās sezonas vadītājs, mūziķis Normunds Rutulis, kura krājumā, kā viņš pats atklāja, ir aptuveni 70 vai 80 Paula dziesmu. Dziedātājs arī kāpa uz šova skatuves un izpildīja dzīvespriecīgo dziesmu Cāļus skaita rudenī. Ģimenēm Rutulis novēlēja: „Turpiniet dziedāt, attīstīt savu dziedātprasmi, lai bērniem un mazbērniem varētu to nodot mantojumā un lai arī nākotnē Latvija saglabātos kā dziedātāju tauta.” Tāpat šovā viesojās OKartes skatuves otrās sezonas dalībniece Antra Stafecka, kura izpildīja dziesmu Staburadze. „Drosme, pārliecība un mīlestība visām ģimenēm ir, tāpēc ­– izdzīvojiet šos burvīgos raidījuma mirkļus,” novēlēja Stafecka.   

 
Koncertu atklāja Raģeļu–Zepu ģimene, kura izpildīja dziesmu Tad, kad latvieši iet Dievu lūgt. Žūrija atzina, ka ģimene ir daudz strādājusi, jo priekšnesums bija ļoti baudāms, tāpēc to novērtēja ar 24 punktiem. Pēc tam uz skatuves devās Pavlovsku ģimene, kura izpildīja Kerijas dziesmu. Pēc priekšnesuma žūrija komentēja, ka šis bijis viens no vājākajiem meiteņu sniegumiem, balsu skanējums, salīdzinājumā ar citiem koncertiem, esot sliktāks. Tas atspoguļojās arī zemajā žūrijas vērtējumā – 23 punkti. Summējot skatītāju un žūrijas vietu sadalījumu, noskaidrojās, ka šajā reizē projektu jāatstāj Pavlovsku ģimenei.
 
Savukārt sirsnīgā Laicānu ģimene skatītājus un žūriju uzjautrināja ar dziesmu Papu, saki mammai pats un par to saņēma 23 punktus. Ceturtā uz skatuves kāpa Baumaņu ģimene, kura burvīgi izpildīja dziesmu Kapteinis, par to no žūrijas saņemot 31 punktu. Pēc tam skanīgā Tihovsku ģimene ikvienu priecēju ar dziesmu Dāvāja Māriņa, par kuras izpildījumu no žūrijas saņēma 29 punktus. Pēdējās uzstājās Vīgupu māsas ar atraktīvu dziesmu Lauku gurķis, un par izpildījumu no žūrijas saņēma 27 punktus.
 
11.novembrī 21:05 dziedāšanas svētki LNT kanāla tiešraidē būs īpaši, jo ikviens skatītājs varēs dzirdēt visu 12 dziedošo ģimeņu uzstāšanos. Ar skaistām dziesmām un priekšnesumiem sešām ģimenēm, kuras turpina dalību šovā, piebiedrosies arī tās sešas dziedošās ģimenes, kuras projektu šobrīd ir atstājušas. Šoreiz koncertam nebūs tematikas – ģimenēm tiks dota pilnīgi brīva iespēja dziesmas izvēlēties. Tikai skatītāji un atbalstītāji noteiks, kura no ģimenēm, kas šobrīd ir projektu atstājusi, saņems iespēju atgriezties sirsnīgajos dziedāšanas svētkos.
 

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Vārds

2012-11-05 14:22:05

Ziņot

aj, nu cik var tos dziedāšanas šovus skatīties, jau apnīk

Vārds

2012-11-05 14:21:40

Ziņot

smuki kimono :)

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv