Sestdiena, 2021. gada 12. jūnijs

Nora, Lenora, Ija

Visi autora raksti

20. novembris (2011) 00:18

Agneta Niedra

Grigalis pārsakās; Račs īgņojas; šovu pamet Nauris (31)

Puaro.lv

Grigalis pārsakās, „izpildīs” vietā pasakot... „izpirdīs”? Rača asā kritika pierimst tikai uz koncerta beigām. Kopīgiem spēkiem OKartes Skatuves dalībnieki savākuši ziedojumus projektam „Eņģeļi pār Latviju”.

Pirmo vietu šonedēļ izcīnīja "T-Band" vienīgā pārstāve Košā - viņa neslēpa savu pārsteigumu. Pēdējā vietā palika "Nu Un", žūrija lēma, ka šovs jāpamet Naurim. "Jātnieki" joprojām vienīgā šova grupa pilnā sastāvā.

OKartes Skatuves simpātiju balvu jau otro reizi saņēma grupa „Nu Un”. Radio SWH dziesmas ieraksta tiesības piešķīra „Zvaigžņu Zagļiem”.

Atklājot labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju” sākumu, šova OKartes Skatuves dalībnieki sniedza atbalstu šim projektam, ziedojot tam visus telefonbalsojuma ienākumus - 6782 Ls.

Ziedot var portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (maksa par zvanu 1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank, Rimi un Supernetto visā Latvijā.

Žūriju pārstāvēja šova repertuāra konsultants Guntars Račs, grupas „Instrumenti” dalībnieks Jānis Šipkēvics un Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektore Gunta Līdaka.


„Nu Un”

Koncertu atklāja puišu grupa „Nu Un” ar Jāņa Lūsēna skaņdarbu „Savādā pasaule”. Lai arī dziesmas vokālais izpildījums nebija no tiem labākajiem, puiši joprojām spēja pārliecinoši noturēt  sev raksturīgo stilu, ne tik veiksmīgo dziedājumu kompensējot ar iespaidīgu instrumentālo partiju.

Šonedēļ „Nu Un” pievērsās romantiskai noskaņu mūzikai. Oriģināldziesmas „Shine” izpildījums lika noticēt, ka Didzis ir nopietni kādā samīlējies. Cerams, joprojām Kikī.

„T-Band”

Košā izvēlējās šim koncertam vispiemērotāko dziesmu no Maikla Džeksona repertuāra „Heal The World”. Lai kā viņa centās to neizrādīt, Košā izskatījās nomocīta un sagurusi.

Dziesmā „Silent Screaming” Košā izlika visus savus pēdējo nedēļu pārdzīvojumus. Žēl, ka pārējie grupas biedri viņu ir pametuši, vienīgi Vāģis turpina Košo atbalstīt katrā koncertā.

„4 Vēji”

Pirmo reizi puišiem no grupas „4 Vēji” uz skatuves bija jākāpj diviem vien. Emocionālais un dramatiskais dziesmas „Alises iela” dziedājums aizkustināja skatītāju sirdis.

Koncerta otrajā daļā grupa jau pilnā sastāvā izpildīja dziesmu, ko Kristaps Pujāts taupījis īpašam koncertam, tās nosaukums – „Paskaties debesīs”. Pujāta komponista talants ir apbrīnas vērts, bet dalībnieku spēcīgais vokāls – nepārspējams.

„K1”

Lirisko dziesmu „Kūstot asarās” Ingai izpildīt palīdzēja viņas brālis Normunds. Šis bija pirmais koncerts, uz kuru Ingai bija jāspēj sagatavoties vienai – lai arī ne ar ko oriģinālu pirmajā koncerta daļā viņa nepārsteidza, tomēr ar atbildīgo uzdevumu tika galā.

Tomēr lāga neveicās ar oriģināldziesmas izpildījumu – tā vietā, lai radītu pati savu kompozīciju, viņa nolēma vienkārši „aizņemties” brāļa komponēto skaņdarbu „Divatā”. Viņi abi šo dziesmu arī nodziedāja.

„Zvaigžņu Zagļi”

Abas „Zvaigžņu Zagļu” daiļavas izvēlējās R.E.M. dziesmu „Everybody Hurts”. Bez ziepju burbuļiem, fona dejotājiem vai citiem pārsteigumiem – vienkāršs un precīzs dziedājums. Tieši tāds, kāds piestāv šai dziesmai.

Otrajā koncerta daļā meitenes izpildīja Martas komponēto dziesmu „Bērnības smaids”. Jāteic, tā bija mazliet dīvaina – ar uzmundrinošiem un optimistiskiem vārdiem, bet nomācošu un biedējoši drūmu melodiju.

„Jātnieki”

Kantrī skaņās izskanēja Arņa Medņa „Gribu kā bērns vēl just”. Šonedēļ visi jaunieši bija lēmuši par labu patiesumam un vienkāršībai – bez krāšņa šova vai sīva sacensību gara, apliecinot savu patieso vēlmi palīdzēt „eņģeļiem nolaisties pār Latviju”.

Ar dziesmu „Vakars vēls” skatītāji beidzot sagaidīja arī ko jautru un dzīvespriecīgu. „Sajūta bija tāda, it kā jūs šo dziesmu izdomājāt turpat, uz skatuves, bet jūs bijāt vienīgie, kuriem, šķiet, šovakar nebija nomiris kāmītis,” jautru punktu koncertam pielika arī žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics.

Rezultāti:

1.       „T-Band”
2.       „Jātnieki”
3.        "4 Vēji"
4.       "K1"
5.       "Zvaigžņu Zagļi"
6.       "Nu Un"; šovu pamet Nauris

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

1
2
3
Lapa 1 no 3

Mainīt komentāru secību

gribu taisnibu

2011-11-22 21:58:21

Ziņot

Protams, ļoti žel, ka Nauris neatgriezīsies 24 h šovā! Bet tad tieši, kā T-band ir rezerves variants,ja,kas,tad Nauris ir nepareizi izbalsots no šovā! Kāpēc tad nekur nepaziņo tos pareizos rezultātus, kurš tad īsti bija 6.vietā?

Skatītāja

[email protected]

2011-11-21 13:53:54

Ziņot

Liepniek! Kas Tev tās par žurnālistēm? Grigalis pateica tikai "izpir"un turpināja "izpildīs"!!!!

mulkosana

2011-11-21 12:54:08

Ziņot

""Loti ceru, ka rezultāti tiks pāskatīti, jo tautu jau apmuļkot vienmēr ir viegli. Kā jēgam tādā gadījumā balsojuma?Atļaušos iekopēt no cita saita komentāru: "BET Interesanti 1:30 minūtes pirms balsošanas beigām TV redzami šādi skaitļi: „Jātnieki” 1324 „T-Band” 1256 "4 Vēji" 1232 "Zvaigžņu Zagļi" 1165 "Nu Un"; 1161 "K1" 1150 kopā 7288" Kāds tam būtu izskaidrojums????

Govs

2011-11-21 02:45:48

Ziņot

Un kas kompensēs to, ka no Tele 2 nevarēja piezvanīt? Vai Ēķis un Volmārs personīgi

saule

2011-11-20 21:46:45

Ziņot

Nākošais ir Valter, kam jāiet ārā

blonde

2011-11-20 20:40:17

Ziņot

fans 2011-11-20 11:44:18 man patīk 4vēju puišu balsis, patīkami klausīties. p.s. cik ilgi šovā sēdēs rikardjons, kuru vairāk redz reibumā, kā skaidrā. un kā jau čigānam, patīk bez reāla pamata aizskart citus- tēlo baigo mačo- izsmiekls. Šis gan nav objektīvs vērtējums,paskaties uz visu viņa grupu un Nu un izklaidēm,otrie nāk un iet ,kad grib,it sevišķi,Nu un jūtas pārāki par Rikardo-tas gan ir smieklīgi,jo Valters pats pielipis Madry,Nauris izjauca Māras attiecības,nesmuki izrīkojās ar Ingu,rosās ar Aneti un Martu,bet čiks vien ir.Stulbi apmeloja ēterā Rikardo (Valters,Nauris) par Aneti,Ingu,par pašu paņemto lāci utt.Nekā smieklīga,tikai acīm redama pārākuma sajūta-nu baigie intelektuāļi:D

vanja

2011-11-20 13:53:57

Ziņot

Vai tad Grigals parteicās, man liekas ka tur visi nevis dzied, bet pird.

da-da

2011-11-20 12:54:25

Ziņot

inga dzied skaisti,bet pati nav "uzradījusi " nevienu dziesmu,viņai piedoti daudzi pārkāpumi,kas bija kopā ar Ivaru,tiek dotas atlaides-Kleins,brāļa dziesma...galvenais,ka viņa nesaprot,ka brālis nav šova dalībnieks,uzliek savu dežūrsmaidu un ok:D Skaisti tembri ir Kristīnei un Anitai(Košā) pie piemērota augstuma.Martas balss nepaliek atmiņā.

fans

2011-11-20 11:44:18

Ziņot

man patīk 4vēju puišu balsis, patīkami klausīties. p.s. cik ilgi šovā sēdēs rikardjons, kuru vairāk redz reibumā, kā skaidrā. un kā jau čigānam, patīk bez reāla pamata aizskart citus- tēlo baigo mačo- izsmiekls.

Kaija

2011-11-20 11:06:06

Ziņot

Zivscilvēkam u.c. Lūdzu, neaizmirstiet, ka ne jau apaļš lats no zvana tiek labdarībai, bet laikam tikai 88santīmi, ja nekļūdos. Tā kā...pareizi vien būs..

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv