Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs

Rasa, Rasma, Maira

Visi autora raksti

Svētdiena, 1. jūlijs (2012) 11:55

Agneta Niedra

Ralfs Eilands: Citu mūziķu koncertos ārdos, dziedu līdzi – uzvedos kā īsts fans! (12)


Intervijā portālam Puaro.lv grupas PER vokālists, radio Spin FM ētera balss Ralfs Eilands par savu ģērbšanās stilu, saspringto grafiku vasaras festivālu periodā, kā arī tā dēvēto „zvaigžņu slimību.”

„Nevarētu teikt, ka pārstāvu kādu konkrētu ģērbšanās stilu, jo labprāt ar savu apģērbu eksperimentēju, izmēģinot visu ko,” stāsta  Ralfs. „Ļoti lielu ieguldījumu manas garderobes izveidošanā un stila izkopšanā devusi [modes dizainere] Indra Salceviča. Parasti viņa mums palīdz tieši ar skatuves tērpu radīšanu, tomēr mēdzu viņai palūgt kādu konsultāciju arī ikdienā,” atklāj mūziķis.

„Iepērkoties cenšos uzmeklēt tērpus, kas nebūtu pavisam ikdienišķi. Esmu arī liels sportiska apģērba -  Nike, Adidas – cienītājs, jo tajā jūtos ļoti ērti,” stāsta Ralfs, pačukstot, ka parasti gan iepirkšanās kūri pa veikaliem ierosinot viņa draudzene, radio Spin FM ētera balss Sanita Pelēķe.

Dziedātājs atzīstas, ka, sākoties vasaras festivālu sezonai, laika sev vairs neatliek nemaz: „Esmu iegādājies biļetes uz vairākiem koncertiem – Red Hot Chili Peppers, Sting, Korn, kā arī Positivus festivālu – un būšu ļoti priecīgs, ja savas retās brīvās dienas varēšu izmantot, lai tos arī apmeklētu,” prāto Ralfs. „Pēdējais koncerts, ko apmeklēju, bija Kings of Leon uzstāšanās Lielbritānijā. Šie koncerti mani iedvesmo, tāpēc tā ir labākā atpūta, kādu es varētu vēlēties.”

Tas, ka Ralfs pats ir skatuves mākslinieks, netraucē viņam pilnībā izbaudīt īsto koncerta atmosfēru: „Es skrienu, lecu, ārdos, dziedu līdzi – uzvedos kā kārtīgs fans! Un man nebūt netraucē tas, ka blakus bieži vien atrodas cilvēki, kuri mani atpazīst kā dziedātāju. Arī apmeklējot Vecrīgas klubus, ko gan nedaru pārāk bieži, neuzskatu sevi par īpašu – esmu tāds pats apmeklētājs kā visi pārējie. Izturēties nedaudz lepnāk es varētu, piemēram, uzstājoties uz operas skatuves, jo tur etiķete to pieprasa,” prāto mūziķis.

Jautāts, vai tā dēvēto „zvaigžņu slimību” viņš jau paguvis izslimot, Ralfs norāda: „Tas, šķiet, labāk būtu jājautā maniem vecākiem un draugiem. Tomēr nereti cilvēki, ar kuriem iepazīstos, vēlāk atzīstas, ka iepriekš esot uzskatījuši mani par iedomīgu, bet vēlāk pārliecinājušies, ka tas tā nebūt nav.”

Edmunds Rasmanis (no kreisās), Mārtiņš Ruskis un Ralfs Eilands Raimonda Paula diska prezentācijā
 

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Ghazala

2012-09-12 21:23:14

Ziņot

A.Balts saka:Aicinu Drošības Policijas un Valsts policijas vadošos daunibiekrs ieklausīties savās sirdsapziņās, nepakļauties kremļa vai citu svešu spēku diktātam, neļauties vienaldzībai un karjerismam apklusināt sevī esošo taisnīguma balsi un ja ne uzreiz, ja ne atklāti, tad vismaz darbos vērst par labu pieļautās kļūdas un pat noziegumus pret latviešu un cittautiešu patriotiem, kuri rīkojas savas sirdsbalss un taisnīguma vadīti brīvas un latviskas Latvijās vārdā! Nekas nepaliks, kā ir šajā vēstures periodā un viss labais un sliktais izdarītais tiks vērtēts un ieskaitīts ar visām no tā izrietošām sekām!Šie skarbie V.Eistera vārdi mani mudināja iztekt augstāk rakstīto aizinājumu:Nožēlojami un bīstami ir tas, ka vēstures pieredzi ignorē arī Latvijas “drošībnieki.” Drošības policijas redzes un atklātu vai slepenu represiju lokā nonāk tieši brīdinātāji, taisnīguma aizstāvji- latvieši, kas pieprasa izbeigt okupāciju un veikt DDD, mudina varnešus izpildīt Saeimas pieņemto Deklarāciju par okupācijas seku likvidēšanu. Tiesās cenšas notiesāt latviešu tautas Sirdsapziņu ! Ja nevar notiesāt tiesā, tad notiesā ar lētticīgo “noklusēšanu” masu saziņu līdzekļos… . Tomēr Sirdsapziņa neklusē !Ja neveiksim DDD, visticamāk vēsture atkārtosies- tikai šoreiz vēl smagāk, jo neesam neko iemācījušies. Stāvot ienaidnieka stobra priekšā, latviešu patrioti domās par Latviju, par izpildīto pienākumu pret savu zemi un tautu. Bet par ko domāsi tu, latviešu tautības “drošībniek”, kurš laikā kad vēl nav par vēlu novērst traģēdiju, vajā latviešu patriotus ?

Vārds

2012-07-02 10:41:13

Ziņot

mmmmm, čaļi kā končiņas.....

Vārds

2012-07-01 12:13:54

Ziņot

vai Indra Salceviča gadījumā neveidoja arī anmary "izcilo" eirovīzijas kleitu??????

Vārds

2012-07-01 12:12:59

Ziņot

pilnībā iztēlojos viņu ārdamies! posizītvi!

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv