Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

14. oktobris (2013) 15:14

Oho! Aminata pagūst uzdziedāt arī Dziedošajās ģimenēs FOTO (2) 

MTG foto

Svētdienas vakarā notika LNT piecgades svētku Dziedošās ģimenes iepazīšanās raidījums. Desmit stipras un skanīgas dziedošas ģimenes, no kurām trīs ir no šī gada raidījuma un septiņas no iepriekšējiem četriem Dziedošo ģimeņu gadiem. Visas Latvijas ģimenes LNT skatītājiem caur dziesmām dāvāja sirds siltumu un priekšnesumos rādīja labāko, ko cītīgi bija gatavojušas visas nedēļas garumā.

FOTOGALERIJA.


Skanīgajā koncertā uz skatuves kāpa arī šova Jaunā Talantu fabrika dalībniece Aminata, lai izpalīdzētu Dziedošajām ģimenēm ar bekvokālu. Jau šovakar Aminata uzstāsies Talantu fabrikas koncertā.

Iepazīšanās raidījums tika aizvadīts ar draudzīgumu, kopības sajūtu, izdomu, azartu, ko varēja sajust gan skatītāji, gan žūrija. Vakar žūrijas godā bija LNT projektu Labestības diena un Eņģeļi pār Latviju veidotāja Katrīne Pasternaka, komponists un Rīgas Zelta kora vadītājs Normunds Jakušonoks un trīs bērnu mamma, modes un stila eksperte, pasākumu rīkotāja un īsta gardēde Gundega Skudriņa. Koncerta noslēgumā dziesmu autors un dziedātājs Dons dāvāja visiem savu jaunāko dziesmu Pēdējā vēstule.

Vakardienas koncerta mērķis ģimenēm nebija vis iespēja tikt uz nākamo raidījumu, bet gan iespēja vienam no dalībniekiem iegūt aizsardzību, ko varēja iegūt ģimene, kura ieguva augstāko skatītāju un žūrijas novērtējumu, un tā pasargās ģimeni no priekšlaicīgas izstāšanās. Šo aizsardzību ieguva iepazīšanās raidījuma atklājēji – Aizgaļu ģimene. Viņi šim vakaram bija izvēlējušies mīļu Raimonda Paula dziesmu ar Aspazijas vārdiem Aicinājums.


Otrie uz skatuves kāpa ģimene, kura pirmajā Dziedošo ģimeņu sezonā kāpa uz goda pjedestāla kā trešā skanīgākā 2009.gada ģimene – Eriņu ģimene no Rēzeknes puses. Latgalieši dziedāja savas ģimenes dziesmu Atsagrīzt jeb Atgriezties, to sacerējusi Eriņu ģimenes jaunā paaudze – Aija un Linards. Trešie, kas vakar uzstājās, bija kurzemnieki Milleru– Balandīnu ģimene no Engures un Skrundas, kas strādā, dzīvo un muzicē Rīgā. Uz Dziedošo ģimeņu skatuves Milleru– Balandīnu ģimene no Rīgas dziedāja dziesmu Sapņotājs. Pēc šī priekšnesuma uz skatuves devās Dziedošo ģimeņu trešās sezonas dalībnieki – spilgtā un atraktīvā Liepiņu ģimene no Alojas, kuras sastāvā ir trīs meitas un māmiņa. Vidzemnieces savai otrajai debijai bija izvēlējušās dziesmu Precē mani, čigānzēn’ no R.Paula un Jāņa Petera dziesmu cikla Trīs seni Latvijas čigānu motīvi. Pirmo piecinieku noslēdza pirmo Dziedošo ģimeņu dalībnieki Riču ģimene jeb brāļi Riči no Rīgas ar pasaulslavenu dziesmu Lucha por su dinero.

Sestie uzstājās tētis ar abām dvīņu māsām jeb Ņikonovu ģimene no Laucienes. Trio dziedāja dziesmu, ko pirms gadiem 50 kā pirmais izpildīja gruzīnu ansamblis Orero, tā saucas Topoļa jeb latviski Papeles. Septītie uzstājās Reiņu ģimene no Rēzeknes, kas pirms nedēļas pārvarēja 2013.gada mazo finālu un iekļuva Dziedošajās ģimenēs. Ģimene izpildīja grupas PeR līdera Ralfa Eilanda sacerētu dziesmu Mazajām sirsniņām. Pēc tās uz skatuves kāpa otrās Dziedošo ģimeņu sezonas vicečempioni Uškānu ģimene no Daugavpils un tā priecēja ar latgaliešu tautas ziņģi Vokors īt jeb Ir vakars. Devītās vakar uzstājās četras pārstāves no Laicānu ģimenes, kas pārstāv Ziemeļlatgali – Balvus. Meitenes bija izvēlējušās lustīgo Ulda Marhilēviča un Kaspara Dimitera savulaik grupai Remix rakstīto dziesmu Dzeltenās kurpes. Šī gada Dziedošo ģimeņu svētku piecgades fināla iepazīšanās raidījumu noslēdza 2012.gada otrā skanīgākā ģimene – starptautiskā apvienotā Latvijas- Horvātijas Baumaņu ģimene no Aizkraukles pagasta. Baumaņi priecēja ar divu dziesmu apvienojumu – indiešu Gayatri mantra un latviešu grupas Iļģi radīto Šķērsu dienu saule teka.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

dsfsd

2013-10-15 19:29:57

Ziņot

šausmīgi neveiksmīgs foto

Vārds

2013-10-15 11:04:17

Ziņot

te tev bija, ka visur grib paspēt. koncertā teju izgāzās

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv