Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

Trešdiena, 31. jūlijs (2013) 12:23

Noskaidroti jaunā talantu šova dalībnieki. Katarskai un Gruntem tas iet secen (2)

MTG foto

Aizvadītajās nedēļās norisinājās vairākas Kanāla 2 šova Jaunā Talantu Fabrika atlases kārtas. Uz pirmo no tām bija ieradušies 693 dalībnieki, uz otro kārtu tika aicināti 90 kandidāti, no kuriem 15 tika izraudzīti kā gaidāma šova dalībnieki. Tuvāka iepazīšanās ar Kanāla 2 šova dalībniekiem, jaunajiem vadītājiem un trim šova pedagogiem sāksies 19.augustā, kad jaunieši ievāksies savā jaunajā mājvietā – dzīvoklī.

Kanāla 2 šova mērķis ir attīstīt atrasto dalībnieku vokālas dotības un palīdzēt viņiem kļūt par jaunām, uzlecošām Latvijas zvaigznēm. Šovā uzvarētājs, protams, būs tikai viens, un viņa vārds tiks noskaidrot vienpadsmit nedēļu garā muzikālā maratonā. Ceļš vēl tāls ejams, līdz tam jauniešus gaida sacensība, mīlestība, attiecības, sadzīve, intrigas, zaudējumi un uzvaras, smiekli un asaras. Gaidāmo šovu Jaunā Talantu Fabrika vadīs šarmants pāris - Ketija Šēnberga un radio Star FM ētera personība Jānis Romanovskis.

„Ar nepacietību jau tagad gaidu Jauno Talantu Fabriku! Man vienmēr ir bijis interesanti būt klāt brīdī, kad dzimst jaunas zvaigznes, jauni izpildītāji. Redzēt, kā tas viss notiek, tas ir īpašs notikums. Tas ir kā atšķirt jaunu lappusi nošu burtnīcā un redzēt, kas no tā visa sanāks. Esmu ļoti satraukta, bet pozitīvi priecīga par gaidāmo šovu. Turu īkšķus par visiem jaunajiem dziesmu izpildītājiem un jaunajiem komponistiem, kuri pieteikušies šovam. Jau šobrīd varu teikt, tas noteikti būs vienreizējs piedzīvojums gan šova dalībniekiem, gan mums kā vadītājiem, gan skatītājiem. Jaunās Talantu Fabrikas dalībniekiem tiek dota vienreizēja iespēja mācīties pie labākajiem pedagogiem un pierādīt sevi uz lielās skatuves. Man būs liels prieks un saviļņojums būt kopā ar viņiem,” atklāj Ketija.

Kanāla 2 skatītāji dalībnieku un pedagogu kopdarba rezultātu varēs novērtēt ik pirmdienas vakaru lielajā koncertā. Dienas no viena koncertu līdz nākamajam tiks aizvadīts dažādās nodarbībās, mēģinājumos un, protams, arī ikdienas sadzīves nodarbēs. Pirmā nedēļa paies iepazīstot jaunos dzīves apstākļus, savus šova biedrus, tāpat gaidāmi pirmie vokālie mēģinājumi pie profesionāliem pedagogiem. Laiks brīviem brīžiem neatliks, jo jau pēc nedēļas, 26.augusta vakarā, gaidāms pirmais Jaunās Talantu Fabrikas koncerts, kurš būs vērojams tiešraidē Kanālā 2 un arī TV3. Lai varētu kāpt uz lielās skatuves un sevi godam parādītu, būs jāstrādā un nopietni jāpievēršas mūzikas pasaulei.

Kanāla 2 šovs būs jauns izaicinājums ne tikai 15 dalībniekiem, bet arī tā vadītājam Jānim Romanovskim: „Man kā radio Star FM cilvēkam šis ir jauns izaicinājums un arī pieredze - vadīt šovu, kurā top jaunas mūzikas zvaigznes. Ceru, ka labākos no viņiem mēs jau pavisam drīz dzirdēsim arī radio, atskaņojot savas dziesmas. Turklāt man ir prieks, ka varēšu vadīt šovu kopā ar Ketiju Šēnbergu. Mums izdosies atbalstīt jauniešus, veidot un vadīt dinamisku šovu un arī būt sabiedrotajiem ar katru no skatītājiem.”

Visi dalībnieki, kas apmeklēja šova Jaunā Talantu Fabrika atlases, bija noskatījuši, pie kura no trim pasniedzējiem vēlās skoloties. Pedagogiem – Jolantai Gulbei-Paškevičai, Edgaram Kramiņam un Donam – piederēja gala vārds jauniešu un savu skolnieku izvēlē. Tieši viņi trīs būs tie, kas palīdzēs šova dalībniekiem attīstīt savu talantu un piepildīt sapni par lielo skatuvi.


Dona komandas sastāvs

Aminata Savadogo ir 20 gadu jauna, mācās Latvijas Universitātē Ekonomikas un vadības fakultātē un sapņo kļūt par dziedātāju. Kanāla 2 šovā piedalās, lai attīstītos kā dziedātāja un iemācīto strādāt televīzijā. Elizabete Skrastiņa ir 16 gadu jauna, viņa mācās Rīgas Teikas vidusskolā 11.klasē un nākotni saista ar dziedāšanu, mūziku un kustību. Skrastiņa uzskata, ka galvenais, kas padara cilvēku laimīgu profesijā, ir enerģijas apmaiņa. Šovā piedalās, jo grib iepazīt nepazīstamo sevī, mūzikā, sev apkārt un, galvenokārt, lai muzicētu. Rihards Andris Bērziņš ir no Rīgas, mācās Rīgas Valsts 3.ģimnāzija un sapņo strādāt ierakstu studijā. Piedalās šovā, jo vēlas jaunas iespējas. Dzīvi plāno saistīt ar mūziku, un šovs esot laba vieta, kur to sākt. Mārtiņš Ābelītis ir 23 gadu vecs, nāk no Ventspils, viņš ir iesācis studijas augstskolā University College Nordjylland. Šovā piedalās, jo savus no vecākiem mantotos muzikālos talantus līdz šim ir izkopis pašmācības ceļā, bet esot pienācis laiks tos parādīt un virzīties uz priekšu. Arturs Orba ir no Liepājas, 20 gadu jauns un vēlas mācīties mūzikas menedžmentu. Savu nākotni saista ar mūziku, šovā piedalās, lai iegūtu pieredzi uz skatuves televīzijas priekšā un uzzinātu vairāk par šova veidošanu. Par vienu no saviem elkiem atzīst pasniedzēju Donu, arī Renāru Kauperu un Imantu Kalniņu.

Jolantas Gulbes-Paškevičas skolēni

Ilva Karro ir 21 gadu veca, kura savus pirmos soļus dzīvē un mūzikā spērusi Apē, bet jau piecus gadus sevi sauc par cēsnieci. Šobrīd studē Latvijas Kultūras koledžā, un nākotnes profesija tiek saistīta ar mūziku. Ja izdosies, viņa kļūs par dziedātāju. Kā pati atzīst, esot zinājusi, ka Jaunā Talantu Fabrika ir viņas lielā iespēja. Karro novērtē šova sniegto iespēju mācīties pie talantīgiem pedagogiem un personībām, viņa nespējot sagaidīt, kad varēs sākt dziedāt. Edgars Gusts, 25 gadi, nāk no Baltezera, ir pabeidzis Rīgas Tehnisko universitāti un ieguvis profesionālo bakalaura grādu ceļu un tiltu būvniecībā. Nākotnē vēlas būt veiksmīgs inženieris- dziedātājs un šovā piedalās, lai iemācītos labāk dziedāt un gūt interesantu pieredzi. Dāvis Mazurenko ir 19 gadus jauns ogrēnietis, mācās Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā un vēls iestāties Codarts academy for the arts. Sapņu profesija - mūziķis. Mazurenko piedalās Kanāla 2 šovā, lai iegūtu jaunu pieredzi un zināšanas kā mūzikas, tā arī šovbiznesa jomā. Guna Leščinska ir 21 gadu veca, nāk no Ludzas un šobrīd mācās par farmaceiti. Nākotnē vēlas nodarboties ar dziedāšanu un mūzikas producēšanu, viņu interesē dziedāšana grupā. Kanāla 2 šovā piedalās, jo vēlas mācīties pie profesionāļiem, attīstīt sevi un pārbaudīt spējas un izturību. Ilze Skarbule nāk no Ogre, mācās Ogres 1.vidusskolā un vēlas kļūt par mūziķi, vokālo pedagoģi. Jaunajā Talantu Fabrikā piedalās, jo viens no sapņiem ir sevis pilnveidošana, kā arī vēlme pierādīt sevi citiem.

Edgara Kramiņa jaunie talanti

Gunta Menģele ir 19 veca jauniete no Tukuma, kuras sapņu profesija ir saistīta ar mūziku. Šovā piedalās, lai varētu mācīties dziedāt tik labi, ka cilvēki spētu baudīt dziedājumu un gūt prieku no tā. Menģelei nav elku muzikālajā pasaulē un par vienīgo elku dzīvē var nosaukt savu mammu. Linda Mežore ir 21 gadu veca, nāk no Rēzeknes, studē Ekonomikas un Kultūras augstskolā un grib kļūt par pasākumu organizatori un dziedātāju. Mežore piedalās Kanāla 2 šovā, lai pilnveidotu sevi un mācītos, par savu elku sauc Laimu Vaikuli. Ieva Pauliņa dzimusi Latgalē, šobrīd pabeigusi Rīgas Hanzas vidusskolu un plāno mācīties Rīgas Tehniskajā Universitātē. Bērnudārzā vēlējusies kļūt par klavieru skolotāju, tomēr lielākais sapnis ir atrasties uz skatuves un muzicēt par prieku sev un citiem. Šovā pieteikusies, jo tā esot brīnišķīga iespēja katru dienu attīstīt skatuvisko un vokālo prasmi. Šova laikā centīsies iegūt maksimāli daudz gan no vokālā pedagoga, gan no šova komandas, gan pārējiem dalībniekiem. Rita Riteniece ir 19 gadu jauna jūrmalniece, tikko pabeigusi vidusskolu un nepārtraukti mācās no dzīves. Kanāla 2 šovam pieteikusies ar domu mācīties un pilnveidot sevi. Riteniece gribētu attīsties līdz tam, lai kā muzikālais elks sev būtu vienīgi pati. Pāvels Fomkins ir 23 gadus vecs rīdzinieks, mācās RISEBA un sevi nākotnē redz tikai mūzikā. Piedalās šovā Jaunā Talantu Fabrika, lai kļūtu populārs un vēlāk uzstātos uz lielās skatuves.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

itta

2013-09-06 11:35:48

Ziņot

es isteniiba arii gribetu pameginat bet man ir bail no izgasanas

Vārds

2013-07-31 12:36:16

Ziņot

nu tad prātā pieņēmušies! labi, ka nepaņēma tos sliņķus, kas nevīžo paši kko darīt mūzikā, kā tikai pa šoviem staigāt

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv