Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs

Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Piektdiena, 23. maijs (2014) 11:37

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Šeila +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (1)

Puaro.lv un publicitātes

Šī nedēļa Latvijai ir atnesusi tropiskus laikapstākļus, kas turpināsies arī nedēļas nogalē. Tā kā daudzviet jau atkāta vasaras sezona, tad nedēļas nogale ir dažādiem pasākumiem pārbagāta. Kā labāk pavadīt nedēļas nogali, Puaro.lv lasītājiem iesaka latviešu modes māksliniece Šeila.

„Brīvdienas man vienmēr ir brīvas, jo uzskatu, ka cilvēkam nepieciešama atpūsta. Parasti izvēlos braukt uz vietām, kur var vērot putnus, piemēram, ezeriem, rezervātiem, purvu takām vai jūru. Un arī šajās brīvdienās braukšu vērot putnus uz Kaņiera ezeru, kas ir mājvieta ūdensputniem,” stāsta Šeila.

„Iesaku citiem brīvdienās noteikti nestrādāt. Manuprāt, ir ļoti negodīgi, ka kādam cilvēkam ir jāsēž slēgtā telpā, kad ārā ir silts un fantastisks laiks. Ir jāatceras, ka dzīve ir viena, tāpēc nevajag to sadalīt starp mājām un biroju, noteikti iesaku visiem doties pie dabas.”

„Ieteiktu citiem šajā vasarā braukt ceļojumā un apskatīt pasauli, ja līdzekļi ir ierobežoti, tad to var darīt ar „stopiem”. Vislabākais ir pavadīt vasaru nezināmā ceļojumā un nezināmu laiku, tas ir arī mans sapnis, bet diemžēl vēl nav sanācis to īstenot,” atzīstas modes māksliniece.

„Ja gadījumā tas neizdodas vai nav drosme ar „stopiem” ceļot, tad var paņemt ļoti garu atvaļinājumu un dotiem pie dabas un dzīvot teltī. Latvija ir tam ideālā vieta, jo ir tik daudz vietu, kas nepieder nevienam, tāpēc ir iespējams uzbūvēt telti kādā nomaļākā vietā un tur apmesties. Ja citās zemēs tas nav iespējams, tad šeit to var. Noteikti vajag ceļot un dzīvot ārā.”


Miera ielas Vasarsvētki


Sestdien, 24.maijā, Miera ielas radošajā kvartālā jau trešo reizi notiks pilsētas festivāls "Miera ielas Vasarsvētki''.

No plkst.12 līdz 23 festivāla apmeklētājus sagaida īpaša svētku programma ielas garumā no Brīvības ielas līdz pat Rīgas pilsētas Dzemdību namam. Par muzikālajām izklaidēm uz brīvdabas koncerta skatuves visas dienas garumā gādās grupas "Starmetis", "Turuntur", "UP", "Aon", "Anna Kijevā", "The Coco'nuts", "Šiški&Tabačok" un citi dažādu mūzikas žanru izpildītāji.

Uz Annas ielas teātra mīļus izklaidēs Dailes teātra jaunie aktieri, klaunādes grupa "Mirabilibus", leļļu teātra trupa, cirka mākslinieki, improvizācijas teātri un citas teātra trupas. Svētku viesus priecēs arī perkusiju grupas "Samba de Riga" šovs afro-brazīliešu bungu ritmos.

Svētku laikā darbosies arī Miera ielas Zaļais tirdziņš, kurā varēs iegādāties bioloģisko zemnieku saimniecību produktus un iepazīties ar tiešās tirdzniecības kustību. Vērtīgo lietu tirdziņā piedalīsies retro mantu tirgotāji, dizaineri, mākslinieki.

Tradicionālo amatu prasmju un zināšanu darbnīcā "Sanākat'i sētiņā" apmeklētāji varēs gūt ieskatu latviskajās tradīcijās veikala "M50" pagalmā. Darbosies rotkaļa darbnīca, rokdarbu darbnīca, kā arī būs iespēja iemēģināt īstu podnieka ripu, savukārt no pirtnieces un zālīšu zinātājas varēs uzzināt par dažādu augu ārstnieciskajām īpašībām.

Īpaša svētku programma paredzēta tieši bērniem. Ikviens mazais festivāla apmeklētājs varēs piedalīties papīra pārvērtību darbnīcā, bambusa puķu podu radīšanas un apgleznošanas darbnīcā, šokolādes fabrikas "Laima" darbnīcās, kuģīšu izgatavošanas un peldināšanas darbnīcā, komiksu žurnāla "Kuš!" un izdevniecības "Liels un mazs" darbnīcās, kā arī daudzās citās svētku aktivitātēs. Būs iespēja arī apdrukāt savu līdzpaņemto krekliņu vai auduma maisiņu.

Velosipēdu cienītāji varēs apmeklēt CSDD velo pagalmiņu, kurā būs iespēja piereģistrēt savu velosipēdu, iegūt vadītāja apliecību vai piedalīties veiklības trasē. "Rīgas veloserviss" piedāvās atpūtas zonu un 3D spēli velosipēdu faniem. Festivāla apmeklētājiem būs iespēja doties ekskursijā pa Miera ielu un Lielajiem kapiem gida pavadībā. Apmeklētājus priecēs arī glezniecības plenērs ielas garumā, fotostūrīši, dažādas performances, mākslinieku izstādes un daudzas citas Miera ielas veikaliņu un darbnīcu sarūpētas aktivitātes.

Miera ielas Republika, vadoties pēc šā gada Vasarsvētku tēmas - kaimiņu būšana - savās ielās uzņems Užupes Republiku - Viļņas radošo kvartālu. Performances formā tiks iesvētīts kaimiņu republikas vēstnieks Miera ielā. Vadoties pēc abu Republiku līdzībām - romantiskajiem pagalmiņiem un tramvaja - Užupes Republikas aizsācējs Tomas Čepaitis sniegs runu/meditatīvu pastaigu pa iekšējiem un ārējiem pagalmiem.

Noslēgsies "Rīgas koru pavasaris 2014"


Piektdien plkst.19 Latvijas Universitātes Lielajā aulā ar virsdiriģenta Mārtiņa Klišāna virsvadītās jaukto koru grupas koncertu noslēgsies "Rīgas koru pavasaris 2014".

Koncertā koru "Vivat", "Vaidelote", "Vecrīga", "Frekvence", "Saule", "Mūžīgais strauts" un "Juventus" sniegumā klausītājiem būs iespēja dzirdēt Johana Sebastiana Baha, Ērika Ešenvalda, Mārtiņa Brauna, Valta Pūces un citu komponistu skaņdarbus. Koncerta noslēgumā apvienotais koris diriģenta Klišāna vadībā atskaņos Jāņa Lūsēna skaņdarbu ar Leonīda Breikša vārdiem "Diatoniskā kantāte". Pie klavierēm būs pianists Aldis Liepiņš.

Biļetes uz koncertu būs iespējams iegādāties stundu pirms koncerta tā norises vietā. "Rīgas koru pavasarī 2014" no marta līdz maijam Rīgas kori saviem klausītājiem kopumā snieguši 12 koncertus, tajos piedaloties gan sieviešu, gan vīru, gan jauktajiem, gan arī senioru koriem. Koncerti norisinājušies dažādās koncertvietās - koncertzālē "Ave Sol", Rīgas Svētā Pētera baznīcā un Rīgas Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā, arī Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Vērmanes dārzā un Pāvula Jurjāna Mūzikas skolas estrādē, kā arī Rīgas Tabakas fabrikā, kur koncerta īpašie viesi bija rokgrupa "Pērkons".

Pirmo reizi Latvijā uzstāsies lietuviešu rituālās folkloras grupa "Marga Muzika"


Lietuviešu "Marga Muzika" spēlē ne tikai lietuviešu, bet arī latviešu, baltkrievu, seno slāvu, Balkānu un pat Āzijas tautu mūziku. Kā jau lielākā daļa šādu grupu, arī "Marga Muzika" uzsvaru liek uz senajiem, autentiskajiem folkloras instrumentiem (dūdas, stabules, mandolīna), tos papildinot ar mūsdienu ģitārām vai čellu. Dziesmas tiek izpildītas oriģinālvalodās, atskaņojot senās melodijas. Citu starpā "Marga Muzika" dzied sutartines - aizvēsturiskas polifoniskās dziesmas, kādas latviešu kultūrā diemžēl paguvušas izzust. Grupas dalībnieki arī notur dažādus seminārus, lekcijas un praktiskās nodarbības, mācot citiem senās folkloras izpildījumu.

"Marga Muzika" spēlē piecus gadus un šajā laikā paspējusi uzstāties daudzviet eiropā un visās kaimiņvalstīs, izņemot vienīgi Latviju. Šis robs beidzot zudīs piektdienā, 23.maijā, kad "Marga Muzika" spēlēs klubā "Melnā Piektdiena". Tomēr nav jāšaubās, ka daudzi latviešu klausītāji šo kolektīvu jau līdz šim dzirdējuši tādos festivālos kā "Kilkim Žaibu" un "Menuo Juodaragis", uz kuriem tradicionāli dodas klausītāju simti arī no Latvijas.

Pagājušogad iznācis "Marga Muzika" debijas albums, kurā iekļautas tautasdziesmas ir latviski ("Sen dzirdēju, nu ieraugu"), lietuviski, poliski, kā arī armēņu un tuviešu valodās. "Mūsu grupa reprezentē lietuviešu ritus, rituālus un tradīcijas, bet ne tikai - jo vairāk mēs iepazīstam citu tautu folkloru, jo labāk varam salīdzinot izprast paši savējo," saka grupas dibinātāja Laurita Peleniūtė. Bez viņas grupā spēlē arī dalībnieki no tādām Latvijā labi pazīstamā vienībām kā "Žalvarinis" (folkroks) un "Obtest" (folkmetāls), u.c.

Koncerts, kurā piedalīsies vēl arī pašmāju folkloras kopa "Trejasmens" un latgaļu folkroka apvienība "Green Novice", notiks 23.maijā klubā "Melnā Piektdiena" Brīvības ielā 193c, sākums no 19:00 vakarā.

Notiks tautas deju ansambļa "Teiksma" koncerts "Dejo lieli, dejo mazi"


Piektdien plkst.19.30 Ķīpsalas izstāžu hallē notiks XXV Dziesmu un XV Deju svētku Lielās balvas ieguvēja tautas deju ansambļa "Teiksma" koncerts "Dejo lieli, dejo mazi".

Koncertā piedalīsies arī bērnu deju kolektīvs "Teiksmiņa", ansambļa "Teiksma" studija un vidējās paaudzes deju kolektīvs "Teiksma".

Dažādu paaudžu dejotāji vienosies kopīgā dejas solī, lai izdejotu krāšņākās "Teiksmas" "zelta fonda" dejas. To vidū būs Jāņa Ērgļa horeogrāfijas "Es izjāju Prūšu zemi", "Baltu puķu guni kūru" un "Es redzēju jūriņā(i)", kā arī pavisam jaunas, vēl neredzētas dejas no šovasar gaidāmā dejas uzveduma "Lec, saulīte!" Mežaparkā. Skatītāji varēs vērot arī tās dejas, kuras "Teiksma" dejoja XV Deju svētku fināla skatē, kļūstot par labāko jauniešu deju kolektīvu Latvijā. Kolektīva "Teiksmiņa" izpildījumā varēs redzēt jaunas dejas, kas būs redzamas arī 2015.gada Skolēnu dziesmu un deju svētku repertuārā.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs, horeogrāfs un tautas deju ansambļa "Teiksma" vadītājs Jānis Ērglis par koncertu stāstīja, ka šajā vakarā ikviens "teiksmietis" vēlas dalīties savā dejas priekā ar visiem, kam patīk latviešu tautas dejas.

Gan lielie, gan mazie dejotāji ir guvuši atzinību ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Tautas deju ansamblis "Teiksma" pagājušajā gadā uzvarēja XV Deju svētku fināla skatē, savukārt studija un vidējās paaudzes deju kolektīvs "Teiksma" ir XV Deju svētku augstākās pakāpes laureāts. Arī bērnu deju kolektīvs "Teiksmiņa" pērn guva panākumus I starptautiskajā deju konkursā Pēterburgā.
Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un Ķīpsalas hallē.


Kalnciema kvartālā svinēs Pārdaugavas svētkus


Sestdien, 24.maijā, Kalnciema kvartālā svinēs Pārdaugavas svētkus. Tajos aicināti piedalīties gan Daugavas kreisā, gan labā krasta iedzīvotāji un viesi, lai atzīmētu kreisā krasta uzplaukumu. No plkst.10 līdz 16 ierastajā tirdziņā Pārdaugava tiks cildināta ar ielu vingrotāju paraugdemonstrējumiem un meistarklasēm, Pārdaugavas ekskursijām, jaunas bērnu grāmatas atvēršanas svētkiem un teātra izrādi.

Gides Ingas Karlštrēmas pavadībā ikvienam interesentam būs iespēja iepazīt Pārdaugavu, uzzinot sīkāk par Kalnciema kvartālu un tā tuvējo apkārtni. Ekskursiju sākums būs plkst.11 un 14.30 Kalnciema kvartāla galerijā.

Plkst.12 uz Kalnciema kvartāla skatuves notiks ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi "Limitless" dibinātāja Kristapa Vildes vadībā. Ikviens interesents varēs iesaistīties arī Vildes vadītajā ielu vingrošanas meistarklasē.

Galerijā pēdējo dienu būs apskatāma "Bikibuka" mākslas kolekcijas izstāde, savukārt Brūnajā mājā no plkst.13 līdz 16 notiks sērijas "Mazā Mula pēta" jaunās grāmatas "Dzīvnieki mākslas darbos" atvēršanas svētki.

Bērni no plkst.13 būs aicināti uz mākslošanu kopā ar Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pārstāvjiem. Plkst.14 tiks uzvesta izrāde bērniem "Mulas un Briča aizraujošais ceļojums mākslas pasaulē", pēc kuras sekos tikšanās ar grāmatas autorēm Martu Pallo, Ingu Beitiņu, Kristīni Morozovu un mākslinieku Reini Pētersonu.


Nedēļas nogales pasākumi Tukumā


Šī nedēļas nogale arī mūsu pusē solās būt ļoti silta un vasarīga, tādēļ laipni aicinām doties uz Tukumu un izbaudīt dažādos pasākumus, kuros interesanti būs gan mūzikas, gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan arī ģimenēm ar bērniem.

Jau šo sestdien, 24.maijā no pulksten 12.00 līdz 20.00 Tukuma Brīvības laukumā visi tiek aicināti svinēt Pavasara svētkus. Svētku programmā muzikālā skatuve ar dažāda stila mūziku, kā arī dzejas lasījumi, ekspresintervijas, klauni, gleznu izsole, rokdarbi un spēles bērniem, kā arī izrāde "Tehnīts".
Adrese: Brīvības laukums, Tukums T. 26574223

Savukārt no pulksten 14.00 sestdien, Tukuma ledus hallē norisināsies Starpkultūru festivāls "Sajūti Vidusjūras sirdspukstus". Festivāla programmā pantonīmu izrāde un vēderdejas Ēģiptes teātra grupas "Gwana for arts" izpildījumā, kā arī tādas radošās aktivitātes kā arābu rakstība, vēderdejas, fotografēšanās, kā arī daudz kas cits. Adrese: Stadiona iela 3, Tukums. T. 63107470, www.tlh.lv

Klasiskās mūzikas cienītāji sestdien, 24.maijā pulksten 18.00 aicināti uz Sātu evaņģēliski luterisko baznīcu, kur vokālā grupa "Vocalica" no Jaunpils un jauktais koris "Domino" no Rīgas aicina uz vasaras ieskaņas koncertu "Zied ceriņi baznīckalnā". Programmā latviešu un ārvalstu komponistu mūzika, kā arī citu žanru skaņdarbi pavasarīgās noskaņās. Ieeja par ziedojumiem Sātu baznīcas rekonstrukcijai.

Adrese: Sāti, Irlavas pagasts, Tukuma novads. T. 26440226, www.satubaznica.weebly.com
Svētdien, 25.maijā no pulksten 10.00 uz Tukumu aicināti visi, kuri grib izjust adrenalīnu piedaloties kā dalībnieki vai kā skatītāji Latvijas Down Hill kausa 2 posmā. Tukuma posmā piedalās braucēji no visām Baltijas valstīm septiņu braucēju klasēs. Sacensības norisināsies divās dažādās trasēs, kas sola gan jaunus, gan arī labi aizmirstus vecos sacensību elementus.

"Dirty Deal Teatro" melnās komēdijas "Dienas varonis" pirmizrāde


Sestdien, 24.maijā, plkst.18.30 pirmizrādi "Dirty Deal Teatro" piedzīvos režisora Ģirta Šoļa izrāde - melnā komēdija ar cilvēkiem un lellēm - "Dienas varonis".

Izrādes stāsts ir balstīts uz patiesiem notikumiem. Izrādē tās galvenais varonis Zigurds Zamšs reiz beidzis ekonomistus, bet, neatradis darbu savā jomā, piepelnās gadījuma darbos. Pēc Murānes teiktā, viņš ir vienkāršs vīrs un dzīvo savas mātes Zigrīdas dzīvoklī kopā ar trīsdesmitgadīgo draudzeni Solvitu Muciņu, kas grib būt pamanīta un apprecēties. Taču kādu dienu Zigurds tiek ierauts notikumos, pret kuriem viņš nevar palikt vienaldzīgs, pat ja nākas iestāties pret likumu, izrādes scenāriju ieskicēja Murāne.

Izrādes "Dienas varonis" dramaturģiskais pamats veidojies no ironiskām atziņām, kas veidojušās masu medijos pārraidīto šovu, raidījumu un reklāmu iespaidā. Izrādē tiek pētīts tas, cik vērtas ir patiesas emocijas, cik viegli cilvēks pakļaujas provokācijām un cik tālu to ir ētiski izmantot.
Režisors Šolis nācis no radošās apvienības "umka.lv" un šajā izrādē turpina gan pieaugušo leļļu teātra attīstīšanu Latvijā, gan "umka.lv" izrādēs "Vectēva vakars" iesākto sabiedrisko un politisko aktualitāšu parodēšanu.

Radošajā komandā ir arī leļļu māksliniece un scenogrāfe Ilze Egle, horeogrāfe Katrīna Albuže, mūzikas autors Edgars Šubrovskis no ansambļa "Manta". Izrādē spēlē Katrīna Albuže, Kristians Kareļins, Madars Zvagulis un Aleksejs Geiko. Izrādes šajā sezonā būs arī 26.maijā, 3.jūnijā un 9.jūnijā plkst.19.

"Sinfonietta Rīga" un klavesīniste Ieva Saliete Spilves lidostā ieskandinās "Rīgas festivālu"


Sestdien, 24.maijā, plkst.19 Spilves lidostā "Sinfonietta Rīga" un klavesīniste Ieva Saliete diriģenta Normunda Šnē vadībā ieskandinās "Rīgas festivālu".

"Rīgas festivāla" ieskaņas koncertā klavesīniste Saliete un kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" padomju neoklasicisma stilā celto Spilves lidostas namu, kas iekļauts valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, pārvērtīs par skaņu laboratoriju. Arhitektūras pērle ar krāšņiem sienu gleznojumiem būs stratēģisks punkts, kur satiksies divu dažādu laikmetu mūzika - 20.gadsimta 60. un 70.gadu kompozīcijas un 21.gadsimta sākuma skaņdarbi.

Ar šo koncertu "Sinfonietta Rīga" turpina apgūt jaunas koncertvietas, paplašinot mūzikas atskaņošanas iespējas ārpus ierastajām koncertzālēm un aicinot klausītājus ļauties neparastiem muzikāliem izaicinājumiem.

Šis koncerts notiek Eiropas Savienības programmas "Kultūra" projektā "New Music: New Audiences". Jau ziņots, ka no 24.maija līdz 22.jūnijam notiks "Rīgas festivāls", kas klausītājiem piedāvās dažādu laikmetu skaņdarbus.

Koncertos skanēs Franča Lista, Pētera Vaska, Marka Antonija Tērnidža, Leonarda Bernsteina un citu komponistu mūzika. Festivālā būs arī pasaules pirmatskaņojumi - Raimonda Tigula un Krista Auznieka kompozīcijas.

Klausītājiem uzstāsies akordeoniste Ksenija Sidorova, pianists Vestards Šimkus, vijolniece Eva Bindere, klavesīniste Saliete. Koncertos varēs dzirdēt arī vokālo grupu "Framest", džeza mūziķi Pīteru Erskinu, Latvijas Radio kori, "Sinfonietta Rīga", Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri u.c.

Saulkrastos notiks vasaras sezonas atklāšanas pasākums


Sestdien, 24.maijā Saulkrastos notiks vasaras sezonas atklāšanas pasākums, kas sākies ar pavasara gadatirgu. Vēlāk pēcpusdienā norisināsies jau par tradīciju kļuvušais velobrauciens "Ieripo Saulkrastu vasarā". Velobrauciens sākums paredzēts pie Saulkrastu velosipēdu muzeja, brauciena dalībniekiem dodoties pa novada galveno ielu līdz Saules laukumam. Katru gadu velobraucienam ir īpaši izvēlēta tēma, šogad tā būs "Ķersim vēju!".

Sezonas pasākuma laikā notiks Jūras parka atklāšana peldvietā "Centrs", kas izveidota kā īpaša atpūtas zona, lai tajā ērti un gaidīti justos gan ģimenes ar bērniem, gan aktīva dzīvesveida piekritēji, gan seniori vai atpūtas baudītāji un saulrieta vērotāji. Lai iespējami saglabātu esošās vides vērtības un radītu iespējami dabīgu un īpašu vidi, atbilstoši vides ekspertu ieteikumiem, Jūras parkā visi iesegumi veidoti tikai no koka. Savukārt soli, velo turētāji, atkritumu urnas, sauļošanās krēsli veidoti pēc īpaša dizaina, integrējot tos izveidotajās laipās.

Parka centrā izvietoti divi pludmales volejbola laukumi un nelielas, divlīmeņu skatu terases jūras, saulrietu, nelielu koncertu vai volejbola sacensību vērošanai. Volejbola tīklus demontējot, laukumus varēs izmantot arī citu pasākumu organizēšanai. Tāpat parkā iekārtoti pastaigu celiņi, atpūtas soli, sauļošanās krēsli, uzstādītas rotaļu ierīces, āra trenažieri, izveidots ielu vingrotāju laukums, pludmales duša, velosipēdu turētāji, kā arī nomainīts asfaltbetona ceļš starp tūrisma informācijas centru un pludmali uz betona bruģakmens iesegumu.


Vidrižos svinēs komponista Emiļa Melngaiļa 140 gadu jubileju
 

Sestdien, 24.maijā, Limbažu novada Vidrižu pagasta "Melngaiļos" notiks dziedāšanas svētki, kas veltīti latviešu komponista, folklorista, mūzikas kritiķa un publicista Emiļa Melngaiļa 140 gadu jubilejai.

Svētkos pulcēsies 68 jauktie un sieviešu kori ar vairāk nekā 2000 dziedātājiem no visas Latvijas, kā arī 500 bērni un jaunieši no Limbažu, Alojas un Salacgrīvas novadiem. Melngaiļa dzimtajās mājās visas dienas garumā būs iespēja piedalīties komponista iemīļotajās aktivitātēs - makšķerēšanā, riteņbraukšanā un šaha spēlē.

Plkst.12 izskanēs Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novadu skolu koru koncerts, savukārt plkst.13.30 jaunuzceltajā Igates Svētā Jāņa Kristītāja un Marijas Magdalēnas baznīcā notiks garīgās mūzikas koncerts, kurā uzstāsies Saulkrastu jauktais koris "Anima" un jauktais koris "Ogre". Plkst. 17.30 ikviens būs aicināts uz ekumenisko dievkalpojumu.

Plkst.19 sāksies svētku koncerts "Birzēs i norās". Tajā varēs dzirdēt vairāku komponistu šī gada jubilāru - Jāņa Cimzes, Alfrēda Kalniņa, Pētera Barisona, Jāņa Kalniņa u.c. - koru daiļradi. Nozīmīgākā vieta koncertā būšot atvēlēta Melngaiļa kora mūzikai. Svētku mākslinieciskais vadītājs ir Kaspars Ādamsons, savukārt koncerta režisore ir Sandra Mieze. Svētku noslēgumā plkst.21 "Melngaiļu" brīvdabas estrādē notiks svētku balle. Ieeja pasākumā būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Kirils

2014-05-23 14:47:55

Ziņot

Un kur tad raksts par velodiena Kuldīgā???

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (4)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv