Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs

Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Piektdiena, 9. maijs (2014) 10:32

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Samanta Tīna +BRĪVDIENU CEĻVEDIS

Puaro.lv un publicitātes

Maija otrā nedēļas nogale ir kultūras un izklaides pasākumiem pārbagāta – klāt Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls, Māmiņdiena, Riga Fashion Mood un citi sen gaidīti notikumi. Tieši tāpēc ar Puaro.lv lasītājiem savos brīvdienu pavadīšanas ieteikumos un tradīcijās dalās allaž mainīgā dziedātāja Samanta Tīna.

„Manas brīvdienas ir tad, kad citiem ir darba dienas, jo nedēļas nogalēs man parasti ir koncerti un pasākumi. Arī tagad, kad bija garās maija brīvdienas, es paliku mājās viena pati, lai varētu mierīgi nodoties darbam. Aizvadītā nedēļas nogale man bija pavisam aizņemta, ne tikai gatavojos šova finālam, bet arī piedaloties Noras Bumbieres piemiņas koncertā un, protams, arī gatavojoties citiem saviem projektiem,” stāsta mūziķe.

„Tieši tāpēc manas brīvās dienas, visbiežāk, ir darbdienās, kad nav nekādu pasākumu. Brīvajos brīžos, kurus varu sev izbrīvēt, es labprātāk nododos iekšējam mieram. Manā gadījumā tas tomēr ir grūti panākams, jo nespēju atbrīvoties no domām par darbiem, kas vēl jāpadara. Es dodu priekšroku braukšanai ar automašīnu, citreiz arī vienkārši pastaigāju pa veikaliem, kas iekšēji nomierina, novirzot domas kaut kur citur.”

„Cenšos brīvajos brīžos aizbraukt pie ģimenes un pabūt ar viņiem kaut vai pāris stundu, lai gan diemžēl tas nesanāk pārāk bieži. Šajā vasarā arī biju domājusi beidzot atpūsties, taču manas ieceres nepiepildīsies, jo tā būs diezgan noslogota ar dažādiem pasākumiem,” atzīstas Samanta.

„Šonedēļ sola labu laiku, tāpēc iesaku visiem pēc iespējas vairāk brīžu pavadīt svaigā gaisā. Vajadzētu izbaudīt sauli un pavasara plaukumu, jo tas ir skaisti un, manuprāt, pavasaris ir visskaistākais gadalaiks no visiem. Ieteiktu tā vietā, lai sēdētu mājās, doties ārā un pavadīt šo skaisto laiku ar saviem mīļajiem.”


Atklās mākslinieces Velgas Gūtmanes personālizstādi


Pasākuma "Zelta griezums" ietvaros piektdien, 9.maijā pulksten 16:00 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē, Alejas ielā 18/20 tiks atklāta mākslinieces, ilggadējās Liepājas Bērnu mākslas skolas gleznošanas skolotājas Velgas Gūtmanes personālizstāde.

Ik gadu ar profesionālās izcilības balvu "Zelta griezums" tiek apbalvotas personības par izcilu sniegumu un ieguldīto darbu kultūras jomā. Šogad balva "Zelta griezums" tiks pasniegta māksliniecei, ilggadējai Liepājas Bērnu mākslas skolas gleznošanas skolotājai Velgai Gūtmanei. Tam par godu skolas zālē tiks atklāta arī mākslinieces personālizstāde.

2013. gadā Liepājas muzejā tika svinēta Velgas Gūtmanes 70 gadu jubileja, atklājot izstādi "Smalkās līnijas". Šogad sirsnīgo mākslinieci sumina Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola.

Notiks Valta Ernštreita dzejoļu krājuma "Dark Energy" atvēršana


Piektdien plkst.18 grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" notiks Valta Ernštreita dzejoļu krājuma "Dark Energy" atvēršana.

Grāmatas redaktors Kārlis Vērdiņš pastāstīja, ka Ernštreita otrā dzejoļu grāmata piesaista ar daudzpusīgu tematiku. Laikmetam raksturīgais kustības un komunikācijas ātrums, tehnoloģiju klātbūtne un dažādu ideoloģiju cīņu ainas tajā sadzīvojot ar emocionāla patvēruma meklēšanu, smalku attiecību liriku un tumšu, futūristisku mistiku. "Izvērstās verlibra vārsmas ikdienas haotisko pieredzi nemanāmi savērpj precīzos, emocionālos vērojumos, radot klātbūtnes efektu - tik tuvu un vienlaikus tālu viens no otra atrodas cilvēki, kas dzīvo gan sarežģītu sistēmu un aparātu, gan arī savu šaubu un vientulības ielenkumā," pauda Vērdiņš.

Grāmatas noformējuma autore ir Zane Ernštreite. Grāmata tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.


Klubā "Hamlets" notiks indiešu deju koncerts "Visuma deju vērojot"


Piektdien Rīgas teātrī un klubā "Hamlets" norisināsies indiešu deju koncerts "Vishva natya alokana" jeb "Visuma deju vērojot".

Koncertā uzstāsies dejotāji no Rīgas indiešu deju studijas "Bharata". Skatītāji varēs iepazīt indiešu klasisko deju, kas līdz 20.gadsimta sākumam bija tempļu ceremoniju sastāvdaļa. Tajā atspoguļosies gan emociju saspēle, gan zibenīgi ritmi, gan smalka, eleganta kustība, gan spilgta krāsu buķete.

Koncerts "Visuma deju vērojot" klubā "Hamlets" sāksies plkst.19. Biļetes uz pasākumu var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs.

Ciklā "Koncertizrādes Spīķeros" notiks koncerts "Burvju flauta"


Piektdien plkst.19 Spīķeru koncertzālē notiks cikla "Koncertizrādes Spīķeros" koncerts "Burvju flauta".

Koncertā skanēs Morisa Ravēla, Kloda Debisī, Kamila Sensāna, Ārona Koplenda, Santas Ratnieces un citu komponistu mūzika.

Uz skatuves kāps flautiste Dita Krenberga, soprāns Ieva Ezeriete, čellists Ēriks Kiršfelds, pianiste Agnese Egliņa. Koncertā sitāru spēlēs Olga Savina, sitaminstrumentus - Mikus Bāliņš, Elīna Endzele un Uģis Krūskops.

Koncertā piedalīsies arī diriģents Māris Sirmais, videomākslinieks Roberts Rubīns un stāstnieks Juris Žvikovs.

Kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014" varēs tiešraidē vērot
Eiropas koru sadziedāšanās festivālu Vīnē


Piektdien kultūras vasarnīcā "Esplanādē 2014" Latvijas Televīzijas (LTV) tiešraidē varēs skatīties Eiropas izcilāko koru uzstāšanos Vīnē, vērot gatavošanos tiešraidei un sadziedāties ar Latvijas labākajiem koriem, kā arī nodot video sveicienu Eiropai, kad tiešraidē no Vīnes pieslēgsies Eiropas kultūras galvaspilsētai Rīgai.

Kultūras vasarnīcā skatītāji aicināti pulcēties jau no plkst.19, kad notiks muzikāla saruna ar diriģentu, 8.Pasaules koru olimpiādes māksliniecisko vadītāju Romānu Vanagu. Plkst.21 Esplanādē Vīnes koncertu iesildīs Babītes pagasta jauniešu koris "Maska", Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris "Austrums", Rīgas kultūras un tautas mākslas centra "Mazā Ģilde" jauniešu koris "Balsis" un Emīla Dārziņa jauktais koris. Šie kori ar divām Latviešu tautas dziesmām televīzijas tiešraidē no Rīgas sveiks festivāla dalībniekus uz skatuves Vīnes Rātslaukumā un televīzijas skatītājus Eiropā.

LTV Esplanādei pieslēgsies plkst.22.05, bet 22.20 LTV tiešajā ēterā sāksies Eiropas dienai veltītais koncerts no Vīnes. Latviju Eiropas jaukto koru koncertā "Eiropa dzied!" pārstāvēs nacionālā konkursa uzvarētājs koris "Sōla".

Koncerts Vīnē, kurā piedalīsies labākie jauktie amatieru kori no Lietuvas, Somijas, Horvātijas, Bulgārijas, Francijas, Vācijas, Austrijas un Latvijas, atklās Vīnes mūzikas festivāla nedēļas un tiks pārraidīts visās minētajās dalībvalstīs.

Eiropas valstu labāko jaukto koru sadziedāšanās pasākumu Eiropas Raidorganizāciju apvienība organizē ar mērķi aktualizēt Eiropas koru kultūras tradīcijas iespējami plašākā auditorijā, veicinot sadarbību un stimulējot vēlmi izzināt dažādo Eiropas valstu kultūras mantojumu. Projektu "Europa Sings" Latvijā organizē nodibinājums "Rīga 2014", Latvijas Nacionālais kultūras centrs un LTV. Pārraides nodrošināšana notiek sadarbībā ar Austrijas sabiedrisko televīziju "ORF".


Ar jogas zibakciju mudinās dažādu kultūru pārstāvjus dzīvot saticībā


Katra apgūta valoda bagātina cilvēku, katra iepazīta nacionālā virtuve paver jaunus garšas horizontus un katrs sastaptais ārzemnieks maina skatījumu uz dzīvi. Lai parādītu kultūru daudzveidību un mazinātu aizspriedumus pret cittautībniekiem, Sabiedrības integrācijas fonds sestdien, 10.maijā plkst. 13.00 Berga Bazārā rīko zibakciju "Stāvi blakus saticībā", kurā ikviens interesents varēs piedalīties jogas meistardarbnīcā pasniedzējas un "Joga Pa Saulei" radītājas Ilzes Dzenovskas vadībā.

Jogas nodarbība zibakcijai izvēlēta tādēļ, ka jogas mācība, tāpat kā Latvju dainas, aicina ikdienas izaicinājumus šķetināt, sākot ar sevis iepazīšanu un saticības rašanu pašam ar sevi, nevis vainojot apkārtējos. Zibakcija būs daļa no plašākas "Kultūras dažādības dienas" programmas. No plkst. 10.00 līdz 16.00 turpat Berga Bazārā notiks tirdziņš, kurā varēs iegādāties spāņu, turku, ungāru, Āzijas valstu nacionālos ēdienus, kā arī dažādus suvenīrus. Visu dienu darbosies komiksu krāsošanas darbnīca mazajiem, un no plkst.11.00 līdz 14.00 apmeklētāji varēs baudīt dažādu tautu mākslinieciskos priekšnesumus.

"Kultūru dažādības diena" tiek rīkota, godinot tuvojošos starptautisko dienu "Kultūras daudzveidība dialogam un attīstībai". Pasākumu organizē Sabiedrības integrācijas fonds PROGRESS projekta "Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze viena Latvija" informatīvās kampaņas "Šodien Tu. Rīt Tevi. Stop diskriminācijai" ietvaros. "Kultūru dažādības dienas" mērķis ir aicināt sabiedrību iepazīt kultūras daudzveidību un tās sniegtās iespējas.

Eiropas dienā ES mājā notiks tematiska radošā darbnīca bērniem


Eiropas dienā, 10.maijā, Eiropas Savienības mājā notiks tematiska radošā darbnīca bērniem.

Radošajā darbnīcā "Svinam Eiropas dienu!" Pasaules Dabas fonda simbols Panda bērnus aicinās skatīties animācijas studijas "AtomArt" bērnu filmas un veidot Pandas masku.

Par godu Eiropas dienai bērniem būs sarūpēta arī erudīcijas spēle par Eiropas Savienības valstu nacionālajiem dzīvniekiem, kas ļaus bērniem tuvāk iepazīties arī ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nacionālajiem putniem un zvēriem.

Uz pasākumu aicināti bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Pasākums būs bez maksas. Eiropas dienas pasākumi bērniem notiks no plkst.11 līdz 13.


Maijā Mūzikas namā "Daile" izrādes visai ģimenei


 

10.maijā plkst.12.00 krāšņais multimediālais mūzikls "Burvis no Oza zemes" aicina mazos skatītājus un ģimenes iepazīt iestudējuma varoņu un pasakas tēlu satraucošos piedzīvojumus un sapņu piepildījumus izrādē Mūzikas namā Daile.

Kā atklāj iestudējuma režisore Dace Pūce: "...iestudējums "Burvis no Oza zemes" ir neparasts, aizraujošs un sirsnīgs piedzīvojums. Izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, ir radīta multimediāla vide, kurā vienkopus saplūst gan teātris, gan kino. Mūzikla scenogrāfiju veido 11 īpaši veidoti maketi, kas attēlo darbības vidi, un tā ir unikāli veidota teātra izrāde, kāda Latvijā iepriekš nav tikusi iestudēta. Mūzikla atslēgas vārdi - dinamika, krāsainība, deja, mūzika, izaicinājums, kas spēs aizraut un iedvesmot gan bērnus, gan jauniešus, gan viņu vecākus un pat vecvecākus."

Mūziklā lomas atveido: Dorotija - Ieva Sutugova, Burvis Ozs - Valts Pūce, Lauvas lomā - Juris Kaukulis, Putnubiedēklis - Ralfs Eilands, Dzelzs Malkascirtējs - Artis Robežnieks, Toto - Antons Zamišļajevs, Tēva, Sarga un Zaļā tēva lomās - Uģis Roze, Mātes - Labās Burves un Zaļās sievas lomās - Ieva Akuratere, Aija Vītoliņa būs gan kaimiņiene, gan Ļaunā Ragana, bet Atis Ieviņš - Koka un Lidojošo Mērkaķu vadoņa lomā.

Iestudējumā piedalās horeogrāfijas grupa Lienes Gravas vadībā un mūziķu grupa Jāņa Miltiņa vadībā (Jānis Miltiņš - taustiņistrumenti, Matīss Čudars - solo ģitāra, Jānis Lūsēns jr. - bass, Mārtiņš Linde - sitamie instrumenti, Kārlis Glavāns - klarnete).

Biļetes pieejamas "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv.

Rīgā notiks Mātes dienai veltīti koncerti un svētku pasākumi


Svētdien, 11.maijā, Mātes dienā, Rīgas kultūras centros, Jūgendstila muzejā un Svētā Pētera baznīcā notiks vairāki bezmaksas koncerti un svinīgi pasākumi, kas veltīti māmiņām un vecmāmiņām.

Sestdien, 10.maijā, plkst.18 Mātes dienai veltīts koncerts notiks Jāzepa Mediņa Rīgas 1.Mūzikas skolā, kur klausītājus priecēs skolas koklētāju ansambļi. Šajā dienā plkst.19 iedzīvotāji aicināti arī uz deju koncertu "Dejo un dzied "Dancis"", kurā būs skatāms Tautas deju ansambļa "Dancis" un vidējās paaudzes deju kolektīva "Dancis" priekšnesums.

Svētdien, 11.maijā, svētku pasākums ar koncertu, māmiņu sveikšanu un kopīgām rotaļām, un ar iespēju noskatīties filmu "Mammu, es Tevi mīlu" notiks Kultūras centrā "Iļģuciems". Daudzkrāsaina svinību programma būs Rīgas Jūgendstila muzejā, kur uzstāsies koklētāju ansamblis "Teiksma" un dienas gaitā arī operdziedātāja Elīna Mitina ar pianistu Juriju Kasperu, kā arī būs iespēja piedalīties teatralizētā ekskursijā pa muzeju.

VEF Kultūras pilī svētku dienā notiks deju kolektīvu koncerts "Ziedu krāsas deju rakstos", bet Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" koncertā "Visus savus mīļos vārdus" uzstāsies soliste Lauma Eņģele, komponists Atvars Sirmais, aktrises Dina Kristīne Bitēna un Dace Skadiņa. Kultūras centrā "Mazā ģilde" klausītāji gaidīti koncertā "Ķiršu lietus", kurā Ieva Kerevica dziedās kopā ar bērnu vokālo ansambli "Kolibri" un instrumentālo trio. Savukārt Svētā Pētera baznīcā koncertā "Šūpuļdziesmas" klausītājus priecēs Ieva Parša, Raimonds un Oskars Petrauskis.

Mātes dienai veltīti pasākumi notiks arī koka ēku renovācijas centrā "Koka Rīga", kur būs skatāma dejas izrāde "Intervija ar Madonnu", kā arī kultūras centrā "Imanta", kur Silvija Silava, Arnis Miltiņš, Agita Kaužēna, Inese Sērdiene un Austra Pumpure klausītājiem sarūpējuši koncertu "Mīļdziesmiņas". Šajos pasākumos ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami pasākuma norises vietā jau no maija sākuma.

Mātes dienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas dome. Pasākumu programma pieejama interneta vietnē "www.kultura.riga.lv".


Ventspilī notiek modes festivāls "Riga Fashion Mood"


Jau šo sestdien, 10. maijā Ventspilī norisināsies Latvijas Modes palātas rīkotais modes festivāls «Riga Fashion Mood». Savas kolekcijas izrādīs 13 talantīgi jaunie un jau pazīstamie modes dizaineri. Modi varēs baudīt ne vien pasākuma apmeklētāji, bet ar interneta starpniecību arī ikviens modes mīļotājs jebkurā pasaules vietā. Vienlaicīgi teātra namā «Jūras vārti» ir apskatāma īpaša izstāde, kas veltīta latviešu modes un dizaina zīmoliem.

Ventspilī tiks izrādītas Latvijas vadošo un jauno modes dizaineru aktuālās un nākamās sezonas kolekcijas. Varēsim baudīt gan pieredzējušu «Riga Fashion Mood» dalībnieku talantu, gan arī iepriekš neredzētus dizainerus. Dalībnieku vidū būs zīmoli «Alexander Pavlov», «I’M Your Shirt», «NINA», «More Salt», «Cinnamons Atelier», «Taste by Sonita Pāvuliņa», dizaineri Baiba Ladiga, Natālija Jansone, Artis Štamgūts, Reinis Ratnieks un Keita, kā arī bērnu apģērbu zīmoli «Hebe» un «Leny Tomy Factory».

«Riga Fashion Mood» norisināsies teātra namā «Jūras Vārti», sākums plkst. 18.00. Vakaru vadīs nesen sevi kā dizaineri pieteikušais aktieris Rihards Lepers. Pasākuma laikā varēs baudīt ne tikai modi, bet, kā ierasts, arī mūziku. Šoreiz skatītājus priecēs grupa «Bunch of Gentlemen». Ventspilniekiem un pilsētas viesiem jau no piektdienas būs iespēja sākt gatavoties modes festivālam, jo «Jūras vārtos» darbosies latviešu modes pop-up konceptveikals «Taste Latvia», kurā varēs iegādāties gan modes skatēs redzamo zīmolu tērpus, gan citu dizaineru izstrādājumus. «Taste Latvia» pop-up veikals būs atvērts 9., 10. un 11. maijā.

Kā ierasts, «Riga Fashion Mood» ir modes festivāls, kas pieejams plašai sabiedrībai. Pasākumu ir iespēja apmeklēt ikvienam, iegādājoties biļeti visās «Biļešu serviss» tirdzniecības vietās. Ar Lattelecom tehnoloģisko atbalstu modes skates tiešraide tiks translēta internetā – Lattelecom.tv, kā arī Lattelecom Interaktīvās televīzijas 113. kanālā.

Dace Pecolli aicina uz neparastu meditatīvu etno koncertu
 

Sadarbībā ar jogas un veselības centru “Kundal", burvju māksliniece Dace Pecolli aicina un ļoti neparastu meditatīvu etno koncertu grupas “Agni" izpildījumā. Grupa "Agni" spēlē meditatīvajā stāvoklī, tā ir pilnīga improvizācija brīvajā ento stilā . Tā ir dzīva mūzika.

Katrs Agni koncerts ir neatkārtojams vairāk kā 30 dažādu pasaules tautu instrumentu un mūsu planētas šamaņu tradīciju savienojums. Mūzika piedzimst šeit un tagad, meditācijā, materializējot apkārt esošās pasaules vibrācijas, iekļūstot dziļi iekšā.

Trīs koncerta stundas iegremdēs jūs meditācijā, paātrinās laika gaitu, saskaņojot jūsu iekšējo pasauli ar Visuma harmoniju. Bungu, tamburīnu, udu, didžeridū, vargānu skaņu pavadījumā mēs dosimies ceļojumā, kuru jau miljonus gadu veic visas pasaules šamaņi.

Pirmā fāze inertā (Tamass), mūsu dzīves pamati. Visa darbību motorika, bez tās mēs nevarētu staigāt, skriet, nāktos apdomāt katra soļa speršanu. Otrā fāze vadāmā (Radžass), visi tie nopietnāki uzdevumi, kurus mēs sev nospraužam, sarežģītu darbību shēmu kontroles spēja. Radžass risina sarežģītas darbību secības līdzīgi āķīgai miklai, attīstot intelektu un ļaujot mums vieglāk uztvert mūsu pasaules realitāti. Trešā fāze enerģētiskā tīrība (Sattva), absolūtā māksla un ģenialitāte, spontānās un neatvairāmās darbības, māksla radīt un materializēt realitāti visā un no visa.

Gaidām uz "Agni " koncertu 10.maijā 19.00 Mārupē Jogas un veselības centrā "Kundal", Mārupē, Dzelzceļa ielā 45. Kopīgais pasākuma garums aptuveni 3 h ar pauzēm.

Tērvetes dabas parks atklāj vasaras sezonu


Tērvetes dabas parks jau vairāk nekā piecdesmit gadus ir viena no tūristu iecienītākajām vietām Latvijā. Parks, ko apsaimnieko AS „Latvijas valsts meži”, ir labākā un draudzīgākā atpūtas vieta ģimenei ar bērniem un tiem, kuri pasaulē prot lūkoties ar bērna acīm, priecāties par dabas un pasakas lielisko saspēli.

Iecienītākās parka vietas ir Pasaku mežs, Rotaļu laukums un Rūķīšu mežs (kopumā 300 hektāri). Šo tematisko meža daļu apskatei nepieciešamas vismaz 3 stundas. Ne vienā vien dabas draugā apbrīnu izraisa unikālais priežu sils, kura majestātisko koku mūža ilgums tuvojas 300 gadiem. Ne tikai Veco priežu parka daļu, bet visu mežu caurvij takas klusām pastaigām. Parkam cauri plūst čalojošā Tērvetes upīte ar vairākiem koka tiltiņiem, kas mudina atpūsties no ikdienas steigas, baudīt nesteidzīgu atpūtu. Tērvetes dabas parkā var sastapt vairāk nekā simts koka skulptūras un veidojumus. Lielākā daļa skulptūru veidotas pēc Latvijā ievērojamas rakstnieces Annas Brigaderes pasaku lugu motīviem.

Katru dienu parkā no maija līdz oktobrim ikvienu mīļi sagaida dzīvie pasaku tēli: Rūķīšu mežā – Rūķu māmiņa, Pasaku mežā draiskojas Sila raganiņa. Ekskursantus vizina Pasaku vilcieniņš, savukārt Rotaļu laukumā var sportot, izložņāt labirintu, pavizināties zirga pajūgā vai apmesties jaukā piknikā.

Aktīvās atpūtas piekritēji pa parku var doties izbraukumā ar velosipēdiem.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls


Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā jau aizvadīti starptautiskā konkursa „Eirovīzija 2014” pusfināli, kas notika 6. un 8.maijā. Nu pienācis fināls, ko tiešraidē vares vērot 10.maijā. Eiropas populārākajā televīzijas šovā, kas šogad notiek jau 59.reizi, piedalīsies 37 valstis.

Pēc žūrijas un balsojuma rezultātu apkopošanas tapa zināms, ka Eirovīzijas 2014 finālā no otrā pusfināla iekļūst Šveice, Slovēnija, Polija, Rumānija, Norvēģija, Grieķija, Malta, Baltkrievija, Somija un Austrija. Diemžēl neviena no Baltijas valstīm finālam šogad nekvalificējās.

Pirmajā pusfinālā tiesības piedalīties finālā izcīnīja Islandes, Ukrainas, Krievijas, Armēnijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Azerbaidžānas, Sanmarino, Melnkalnes un Ungārijas pārstāvji.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv