Trešdiena, 2021. gada 12. maijs

Valija, Ina, Ināra, Inārs

Piektdiena, 2. maijs (2014) 11:35

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Ralfs Eilands +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (1)

Puaro.lv un publicitātes

Maija sākums mums atnesis gana daudz pelnītu brīvdienu, tāpēc tās jāizmanto, lai atpūstos ģimenes lokā, kā arī apdarot darbus, kas pirms vasaras sakrājušies. Šonedēļ notiks arī populārā un skatītāju iemīļotā šova „Izklausies redzēts” fināls, tāpēc savos ieteikumos kā pavadīt šīs brīdienas ar Puaro.lv lasītājiem dalās mūziķis un šova finālists Ralfs Eilands.

„Brīvdienās parasti cenšos nebraukt ārpus pilsētas, jo to es daru tikai tad, kad mēģinu atslēgties pilnīgi
no visa. Nedēļas nogales man vislabāk patīk izmantot strādājot, tāpēc visbiežāk eju uz kādu mēģinājumu,” stāsta Ralfs.

„Šobrīd gan man brīvā laika daudz nav. Cītīgi gatavojos šova „Izklausies redzēts” finālam, kā arī piedalos Valta Pūces mūziklā „Burvis no Ozas zemes” un producēju lietuviešu grupu „Freaks On Floor”, kuriem palīdzu aranžēt dziesmas jaunajam albumam.”

„Gatavojoties šova finālam, iznāk skatīties daudz dokumentālo filmu un lasīt visu par šiem māksliniekiem, ko atveidoju. Daru visu, lai labāk iepazītu un spētu atveidot savus tēlus. Tāpat arī klausos dziesmas, skatos koncertus un cenšos atdarināt visu, ko vien pamanu. Pāris dienu pirms paša koncerta koncentrējos tieši konkrētajai dziesmai. Gatavojot uzstāšanās, esmu patērējis ļoti daudz laika un enerģijas, lai gan piesakoties šovam man likās, ka būs daudz vienkāršāk,” atzīstas dziedātājs.

„Tiem, kuriem brīvdienās nav ko darīt, iesaku nevis dirnēt mājās un skatīties filmas, bet gan pastrādāt. Nevajag brīvdienas izniekot, nedarot neko, tā vietā var padarīt kaut ko svarīgu. Un tad svētdien kā atpūtu no darba ieteiktu skatīties šova „Izklausies redzēts” finālu,” mudina Ralfs.


Šova “Izklausies redzēts” fināls
 

TV3 šova “Izklausies redzēts” finālā, kas norisināsies svētdien, 4. maijā, vislielākās iespējas iegūt pirmo vietu ir grupas “PeR” solistam Ralfam Eilandam. Varbūtība, ka uzvarēs tieši Ralfs Eilands ir 45% procenti (likmes koeficients 1.95), informē  “viensviens.lv” Sporta totalizatora vadītājs Arvīds Rasa.

Šova “Izklausies redzēts” lielajā finālā par naudas balvu sacentīsies četri dalībnieki, kuri kopsummā ieguva visaugstāko punktu skaitu - Ralfs Eilands, Agnese Rakovska, Samanta Tīna un Rihards Lepers. To, kurš no četriem finālistiem šovā uzvarēs izšķirs skatītāju balsojums.

Jānorāda, ka fināla raidījumā tā dalībnieki un arī šova viesi paši varēs izdomāt, par kuru no pasaules slavu ieguvušajām zvaigznēm tie pārtaps.

4.maiju Rīgā svinēs ar daudzveidīgu kultūras un sporta pasākumu programmu


Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā, Rīgā iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sarūpēta daudzveidīga svētku programma - svinības pie Brīvības pieminekļa, koncerti un sporta aktivitātes 11.novembra krastmalā, koncerti galvaspilsētas kultūras centros, kā arī ģimeņu pasākumi Lucavsalā, Vērmanes dārzā un Pļavnieku parka.

Vērienīgākais pasākums notiks 11.novembra krastmalā, kur no plkst.12 risināsies daudzveidīgas sporta aktivitātes. Tajās aicinātas iesaistīties gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši un seniori, lai cīnītos par "Krastmalas kausu". Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties foto orientēšanās sacensībās pa Vecrīgas ielām, pārbaudīt savus spēkus uz alpīnistu sienas, mini sprintā orientēšanās sportā un skriešanā sprinta distancēs.

Tāpat krastmalā būs iespēja uzspēlēt šahu, dambreti, novusu, kā arī mēroties spēkiem galda hokejā ar pasaules čempioniem šajā sporta veidā. Cīņa par kausu notiks arī strītbolā, handbolā un futbolā. Sporta aktivitāšu laikā apmeklētāji varēs vērot dažādus sporta veidu paraugdemonstrējumus un iepazīties ar pilsētā plānoto lielo sporta pasākumu norises plānu. Sporta aktivitātes noslēgsies ar tradicionālajām Lielās virves vilkšanas sacensībām.

Plkt.18 sāksies koncerts "#24 Latvijai", kurā klausītājus priecēs dziedātājs Dons, grupas "PeR", "Otra puse" un "Musiqq", bet plkst.21 sāksies koncertuzvedums "24 dziesmas Latvijai", kurā piedalīsies skatuves mākslinieki Intars Busulis, Daumants Kalniņš, Ieva Kerēvica, Aija Andrejeva, Inga Šļubovska, Aija Vītoliņa, Vineta Elksne, Juris Kaukulis, Ieva Sutugova, Juris Vizbulis, Biruta Ozoliņa, Kristīne Kārkle-Puriņa, Marta Ritova, Miks Dukurs, kā ar instrumentālā grupa Raimonda Macata vadībā, dīdžejs Monsta, vokālā grupa "Limonāde" un koris "Austrums".

Pie Brīvības pieminekļa, tāpat kā iepriekšējos gados, tiks veidota kompozīcija "Ziedu Latvija", notiks Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru koncerts ar defilē programmu, kā arī norisināsies ziedu nolikšanas svinīgā ceremonija.

Plaša sporta aktivitāšu programma 4.maijā risināsies arī Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā, kur no plkst.11 līdz 16 notiks Sporta diena. Tajā gaidīti gan lieli, gan mazi - ģimenes ar bērniem, seniori, kā arī sportisko aktivitāšu atbalstītāji, velobraukšanas entuziasti, ūdens prieku tīkotāji, gardēži un kultūras programmas cienītāji.

Iedzīvotāji, it īpaši ģimenes ar bērniem, gaidīti Vērmanes dārzā pasākumā "Atver logu, redzi Rīgu!". Parka dārzā bērni varēs darboties radošajās darbnīcās, iesaistīties sporta spēlēs, bet ikvienam apmeklētājam pasākumā būs iespēja klausīties koru un vokālo grupu dziedājumu, vērot bērnu kolektīvu uzstāšanos, pūtēju orķestra, tautas deju kolektīva "Līgo", perkusiju un muzikālo grupu priekšnesumus. Savukārt vakarā no plkst.20 parka estrādē koncertā "Prieks par neatkarību" uzstāsies grupas "Sus Dungo", "The Sound Poets" un viesi no Islandes - grupa "Mammu?".

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas dome. Svētku programma 4. un 5.maijam pieejama tīmekļa vietnē "www.kultura.riga.lv".

Latvijas Radio koris aicina uz koncertu "Mīlas valši" Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis"


Latvijas Radio koris un diriģents Sigvards Kļava 2.maijā plkst.18 aicina uz pavasara noskaņu piepildītu koncertu "Mīlas valši" Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis".

Programmā, pēc Tormanes teiktā, būs mūzika, kas radīta mīlas jūtu pārpilnām sirdīm. Koncertā tiks atskaņota Johannesa Brāmsa un Franča Šūberta mūzika. Kopā ar kori par muzikālo labskanību rūpēsies pianisti Dace Kļava un Aldis Liepiņš.

Programmu caurvīs stāsts, kas Brāmsa mūzikas mīļotājiem palicis neatklāts, proti, dižā skaņraža vārdos nenosauktā 40 gadus ilgā draudzība ar pianisti Klāru Vīku - komponista Roberta Šūmaņa sievu.

Avotos, ko komponistu laikabiedri atstājuši vēsturei, atrodama arī Šūberta dzīvokļa biedra Johana Hūbera vēstule viņa līgavai, kuru viņš rakstīja 1821.gadā. Tajā stāstīts, ka viņam bijis gods tikt ieaicinātam "Šūberta vakarā" (Schuberts Abend), kurā piedalījies pats meistars un četrpadsmit viņa draugu. Līdz pat desmitiem vakarā Šūberts esot spēlējis un dziedājis savas ķēnišķās dziesmas. Pēc tam dzēruši punšu un visādi citādi līksmojuši līdz trijiem rītā. Hūbers atzīst, ka pavadījis vakaru spirgtu un asprātīgu domu apmaiņā un tas viss viņam atsaucis atmiņā studiju gadus.

Jāņa baznīcā koncertēs "Čellu Dream Team" un ērģelniece Ligita Sneibe


Rīgas Sv.Jāņa baznīcā 2.maijā notiks Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) čellistu ansambļa "Čellu Dream Team" un ērģelnieces Ligitas Sneibes concerts.

Čellistu ansamblis līdz šim jau ir koncertējis vairākos Latvijas dievnamos, taču Rīgas baznīcās - vēl ne reizi. Turklāt pirmo reizi čellisti saspēlēsies ar ērģeļu stabulēm.

Koncertā, kura moto ir "Prom no ikdienas", skanēs Johana Sebastiana Baha "Fantāzija BWV 572", Luī Vjerna un Eigēnio Marijas Fadžāni skaņdarbi. Čellistu kopkoris atskaņos Baha Sestā Brandenburgas koncerta pārlikumu, kā arī mūziku, kuru sacerējuši divi nozīmīgi 19.gadsimta čellisti - Dāvids Popers un ievērojamais pedagogs Alfrēdo Pjati.

Viena no koncerta kulminācijām būs amerikāņu dziesmu autora un pianista, vairāku "Grammy" balvu laureāta Bērta Bakaraka dziesma "South American Getaway", kas komponēta leģendārajam 1969.gada vilcienu laupītāju vesternam "Butch Cassidy and the Sundance Kid". Būs dzirdams arī Riharda Zaļupes nesen komponētais opuss "Rain", "Steam and Speed", kura pasaules pirmatskaņojums bija dzirdams 27.marta koncertā.

Ansamblī "Čellu Dream Team" muzicē LNSO čellu grupas mūziķi Zane Guļāne, Lolita Lilje, Diana Ozoliņa, Ainārs Paukšēns, Mareta Prikule, Jānis Rinkulis, Ieva Upatniece un Dace Zālīte. Koncertā "Čellu Dream Team un draugi" ansamblis muzicēs paplašinātā sastāvā - par tā dalībniekiem kļūs Vīnē dzīvojošie čellisti Zita Varga no Horvātijas un Kristaps Bergs no Latvijas.


Grupas “Menuets” 45. jubilejas koncerttūres ieskandināšana bārā “Laternu stundā”


13. jūnijā ar koncertu Dzintaru koncertzālē Latvijas koncertturneju sāks leģendārā grupa “Menuets”. Programma ar lakonisku un vienlaikus jaudīgu virsrakstu – “Esam!”, kurā iekļautas visu laiku labākās „Menueta” dziesmas, būs grupas dalībnieku dāvana gan saviem faniem visā Latvijā, gan pašiem sev 45. jubilejā.

Lai noskaņotos uz dzimšanas dienas viļņa un sniegtu ieskatu koncerttūres norisē, grupa “Menuets” piektdien, 2. maijā, plkst. 19:00 laipni aicina mediju pārstāvjus uz tikšanos koncertbārā LATERNU STUNDĀ (Brīvības ielā 109, ieeja no Palīdzības ielas).

"kim?" Laikmetīgās mākslas centrs atklāj piecgades svinību programmu


2. maijā kim? Laikmetīgās mākslas centrs aicina uz piecgades svinību programmu un grupas izstādes „NF piedāvā: no A uz BĒ uz CĒ līdz D” atklāšanu.

Atsaucoties uz klasisko mākslinieka lomu sabiedrībā ar centrā esošo ticību mākslai un pārliecību par tās spēju mainīt pasauli, izstāde nodarbojas ar devīgu mākslu, kuras tuvumā skatītājs aicināts atklāt jauno par sevi, nezaudējot drošību un pasargātību.

Atklāšanas pasākums: 19.00 - 21.00. Pasākumu ievadīs Nīderlandes vēstnieka Latvijā V.E. Hedrika G.K. van den Dola uzruna. Izstāde būs atvērta līdz 1. jūnijam. Izstādes ietvaros – kim? SALONS – augošas kolekcijas skate, piedaloties piecgades laikā kim? izstādītajiem autoriem.

Izstādes pamatā ir sarunas un vismaz četras dažādas balsis, kas apvienojas grupas skatē, tā radot iespēju un momentu vienota notikuma veidošanai. „NF” iestājas par visu, kas sākas ar „N” un „F”. „NF” ir kā momentfotogrāfija ar dalībnieku sejām, kas nebaidās izskatīties jaunāki, naivāki vai patiesāki kā īstenībā. Virzoties no iekšpuses uz ārpusi, izstāde atsaucas uz aizgājušo laiku mākslas kustībām un izmanto ideju sadursmes metodi, lai aplūkotu nemainīgi aktuālu jautājumu loku. kim? jeb kas ir māksla? kā viens no tiem.

Grupa "Colt" prezentē jauno mūzikas albumu


Šajā piektdienā, 2.maijā, grupa "Colt" jaunās dziesmas no patlaban iespiešanā esošā jaunā albuma "Tu jau zini, kas būs…" pirmo reizi pilnā apjomā atskaņos klubā "Melnā Piektdiena"!

"Colt" ir Latvijas muzikālajā ainavā šobrīd visiecienītākā hārdroka grupa, kuru kādreizējais "Opus Pro" soloģitārists Harijs Zariņš dibināja 2010.gadā, piesaistot "dzelzs rīkli" Ati Ieviņu, otru ģitāristu Rolandu Majoru, kā arī Tomu Veismani un Kasparu Pļavnieku ritma sekcijā. Popularitāti grupa strauji ieguva jau nākamajā gadā, laižot klajā albumu "Sapņi lido debesīs". Grupa dzied latviski, un - kā ikviens to jau būs pamanījis - "Colt" dziesmas bieži ir ar patriotisku un tautisku ievirzi, šādā veidā kaut nedaudz aizlāpot to robu, kurš Latvijā izveidojies līdz ar "Līvu" darbības izbeigšanos. Debijas albums ar savām 17 dziesmām nokļuva starp Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas pretendentiem nominācijā par labāko rokmūzikas albumu. Vai ar jauno ierakstu "Colt" izdosies pārspēt kritiķu un klausītāju augsti novērtēto debiju? To pirmoreiz redzēsim un dzirdēsim lielkoncertā jau šajā piektdienā!

Radiostacijās biežāk skanējušie "Colt" skaņdarbi ir "Neļauj aiziet man", debijnieka tituldziesma "Sapņi lido debesīs", "Par Latviju!", "Lietus serenāde", kā arī "Ugunsdzēsējs" (veltīta nesen iedibinātajai Ugunsdzēsēju un glābēju dienai, kas tiek atzīmēta 17.maijā) un "Metāla zirgs". Grupa līdz šim sadarbojusies ar stilistiski plašas amplitūdas māksliniekiem: ir uzstājusies kopā ar Sjūziju Kvatro, krievu veterāniem "Arija", arīdzan šovā "Pink Floyd - Off the Wall" un ar veterāniem "Slade", bet ģeogrāfiski "Colt" koncertētdami ceļojuši no Sanktpēterburgas līdz pat Afganistānai.

Koncerta sākums piektdien "Melnajā Piektdienā", Brīvības ielā 193c, no 21:00 (klubs vaļā stundu ātrāk), biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv - 5 eiro (jāņem vērā: koncerta dienā tās maksās vairāk!).

Rēzeknes novadā atzīmēs rakstnieka Jāņa Klīdzēja simtgadi


Maija sākumā Rēzeknes novadā notiks rakstnieka, sabiedriskā darbinieka, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera Jāņa Klīdzēja simtgadei veltīti pasākumi.

Atceres pasākumu cikls aizsāksies sestdien, 3.maijā, plkst.12 Klīdzēja bērnības māju vietā "Upmaļos" Kantinieku pagasta Liužā, savukārt plkst.13 ikviens interesents būs gaidīts uz piemiņas brīdi Kantinieku kapsētā. Rakstnieka simtgadei veltītie pasākumi turpināsies Franča Trasuna muzejā "Kolnasāta" Sakstagalā, kur notiks Ināras Ducsalietes atlasīto Klīdzēja prātulu grāmatas "Viss ir uz labo…" atvēršana, kā arī bērnu domrakstu konkursa "Par labu bērnu būt ir tik grūti" un zīmējumu konkursa "Ar Boņuka acīm" uzvarētāju apbalvošana.

Pēcpusdienā, plkst.15, piemiņas brīdis notiks pie Klīdzēja stādītā ozola Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas pagalmā. Klātesošie tiks aicināti arī apskatīt "Boņuka istabu" un bērnu zīmējumu izstādi "Ar Boņuka acīm".

Atceres pasākumu cikls turpināsies 5.maijā plkst.18, kad pie krusta Klīdzēja dzimtajā ciemā Rikavas pagasta Kurpniekos notiks Maija dziedājumi, savukārt Klīdzēja dzimšanas dienā - 6.maijā - notiks rakstnieka jubilejas svinības Sakstagala Klīdzēja pamatskolā.

Jau desmito gadu notiks 4.maija Latvijas filmu maratons


Kinoteātrī "Splendid Palace" 4.maijā norisināsies jau desmitais Latvijas filmu maratons, Rīgas iedzīvotājiem un viesiem dāvinot bezmaksas kino svētkus visas dienas garumā.

Maratona programmā šogad apkopotas pašas jaunākās animācijas un dokumentālās filmas, tostarp arī vairākas spilgtas ekrāna pirmizrādes.

Kinoteātra "Splendid Palace" Lielajā un Mazajā zālē būs skatāmas pēdējo gadu spilgtākās dokumentālās filmas, kas veltītas stāstiem par izcilām personībām un notikumiem mūsu valsts kultūrā un vēsturē.

Pirmo reizi skatītāju vērtējumam tiks nodota režisores Kristas Burānes dokumentālā filma "Māra. Noziegums un sods", kas seko līdzi režisors Māras Ķimeles drosmīgajam ceļam teātra režijas pasaulē un vienlaikus ļauj mākslinieci sastapt pavisam ikdienišķā vidē. Jaunu cilvēkvērošanas meistardarbu, filmu "Viesnīca un bumba", sarūpējusi režisore Laila Pakalniņa, savukārt Dāvis Sīmanis ar filmu "Escaping Riga" pietuvojies divu izcilu rīdzinieku - Sergeja Eizenšteina un Jesajas Berlina - dzīves gaitām 20.gadsimta pirmajā pusē. Dokumentālo filmu programmā iekļauta arī Ginta Grūbes "Vairāk nekā dzīve", portretējot teātra režisoru Alvi Hermani, kā arī Olafa Okonova "Teritorija. Vija Celmiņš", kas aizved līdz Ņujorkas mākslas mekai, kurā rosās latviešu izcelsmes māksliniece Vija Celmiņa.

Portretu galeriju papildinās arī pianists Vestards Šimkus, kas būs redzams Rūtas Celmas filmā "Brāmss un kazas piens", tango karalis Oskars Stroks, kura dzīvi un radošo darbību atklās Ilonas Brūveres filma "Tapieris", kā arī režisores Līgas Gaisas mazliet neprātīgā "Tā dullā Strengas dēļ, jeb vasara ar zelta teļu" un Kristīnes Želves "somu Valentīno" meklējumi Latgalē dokumentālajā filmā "Fedja".

4.maija Latvijas filmu maratons norisinās filmu nozares pasākumu programmas "Riga Meetings" laikā, kas piesaistīs gan skatītājus, gan nozares profesionāļus 2014.gada garumā ar iespaidīgu noslēgumu 13.decembrī, kad Rīgā tiks pasniegta Eiropas Kinoakadēmijas balva.

Dona akustiskais koncerts "Varanasi" Ropažu Kultūras centrā


2.maijā plkst.19.00 Ropažu Kultūras centrā ar akustisko koncertu "Varanasi" viesosies dziedātājs un dziesmu autors Dons.

Dons martā un aprīlī visā Latvijā svinēs sava ceturtā studijas albuma "Varanasi" izdošanu akustiskos koncertos.

Akustiskās koncertprogrammas skatuves noformējums veidots kā ērta viesistaba, kurā rit sarunas draugu starpā. Akustiskās programmas koncertos Dons stāsta par dziesmu tapšanu, savām emocijām tās radot un izpildot, kurioziem un interesantiem atgadījumiem, sāpēm, prieku un sajūtām, kuras ietekmē radošo procesu.

"Akustiskie koncerti ir šarmanti ar savu intimitāti, tā ir pavisam cita veida enerģijas apmaiņa, cita veida saruna ar skatītāju," saka Dons.

Biļešu cena: 8 €, 9 € un 10 €. Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Tvīda brauciens Esplanādē


3.maijā Rīgas pilsētā notiks Tvīda brauciens.

Pasākuma norise: Plkst.15.00 - 16.45 Reģistrēšanās (kultūras vasarnīcā "Esplanāde" pie Raiņa pieminekļa). Gatavošanās braucienam. Atvērtās velo un spēļu darbnīcas.

Plkst.16.00 Dip Dap velo sacensības bērniem. Plkst.17.00 Tvīda brauciena starts. Plkst.19.00 brauciena noslēguma svinības. Tvīda karaļa un karalienes titulēšana (Kluba "Piens" pagalmā). Dalība bez maksa.

Sporta deju sacensības "Riga City Cup 2014" Radisson Blu Hotel Latvija


3.maijā Radisson Blu Hotel Latvija notiks 1.starptautiskās sporta deju sacensības "Riga City Cup 2014".

Sacensību ietvaros risināsies divas nozīmīgas atklātās pasaules reitinga sacensības Latīņamerikas dejās – "WDSF Youth Open Latin" un "WDSF World Open Latin".

Sacensībās piedalīsies vairāk nekā 300 pāru un dejotāju veikumu vērtēs starptautiskās kategorijas tiesneši no 16 valstīm.

Plkst.20.00 sāksies "Riga City Cup 2014" fināls un vakara šovs, kad notiks visu grupu finālsacensības un labāko pāru paraugdemonstrējumi. Vakara pasākumu vadīs Juris Arājs.

Biļešu cena: EUR 15 un EUR 40. Biļetes pieejamas "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Šovakar

2014-05-02 13:00:48

Ziņot

Colt jubilejas koncerts + CD prezentācija šovakar, 2. maijā Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" Viesi Lechery (swe), Monro, Rebel Riot. Ieeja = 5 eur.

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (4)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv