Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs

Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Visi autora raksti

24. augusts (2012) 11:12

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Oskars Skara +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (6)

Kristaps Bergs, Puaro.lv

Lai arī šī mēneša aktuālākais notikumus – šovbiznesa dīvas Lady Gaga koncerts – jau aiz muguras, pēdējās vasaras nedēļas  vilina ielēkt vēl pēdējā vilcienā. Festivāli, koncerti un dažādi svētki novados paredzēti arī šajā nedēļas nogalē. Tikmēr savos brīvdienu rituālos ar Puaro.lv dalās slavenību iecienītā naktskluba Coyote Fly līdzīpašnieks, uzņēmējs Oskars Skara.

Intervijā portālam Puaro.lv Skara neslēpj, ka Coyote Fly viņam nav nedz darbs, nedz izklaide: „Klubs ir mans dzīvesveids. Darbojoties šajā sfērā, tā tam arī jābūt. Jāspēj sabalansēt savu uzmanību starp klubu, ģimeni un draugiem.” Nesen Coyote Fly uzsācis īpašas āra terases izbūvi, līdz ar to klubs būs viena no retajām izklaides vietām galvaspilsētā, kur dabas burvību varēs baudīt līdz pat novembrim.

Lai arī uzņēmējs nedēļas nogales ierasti aizvada paša izlolotajā iestādē, viņa brīvdienu dienaskārtībā ietilpst arī cita veida izklaides: „Labprāt apmeklēju koncertus, festivālus, teātrus un muzejus. Galvenais cītīgi sekot līdzi kultūras un izklaides pasākumu programmai, jo tad katrs var atrast kaut ko sev sirdij tuvu,” rosina Skara.

Nu jau labu laiku kultūras dzīves baudītāja simpātijas izpelnījies tieši Dailes teātris: „Ne reizi viņos neesmu vīlies. Izrādes ir baudāmas un aizraujošas. Tieši tādēļ esmu viņu patstāvīgais klients.”

Lai arī vasara mūs šogad nav lutinājusi, Oskars paguvis izmest līkumu pa dzimtās Latvijas takām: „Viena no manām mīļākajām Latvijas pilsētām ir Kuldīga. Nesen paviesojos arī tur notiekošajos pilsētas svētkos. Tās ielas un tūrisma objekti ir apskates vērti, tāpēc iesaku laiku pa laikam turp doties katram. Tāpat man ļoti patīk Liepāja, ne tikai tāpēc, ka tur šobrīd atrodas Coyote Fly filiāle. Šīs pilsētas valdzinājumu nav iespējams noliegt.”


Puaro.lv lasītājiem uzņēmējs iesaka ne tikai baudīt kultūras dzīvi, bet arī neaizmirst par sportiskām aktivitātēm: „Arī izkustēšanās svaigā gaisā ir labs brīvā laika pavadīšanas veids. Es, piemēram, dodu priekšroku līkumam ar velosipēdu gar jūras krastu, bet katrs var atrast sev pašam tīkamu nodarbi.”

BRĪVDIENU CEĻVEDIS
 

Lielo leļļu un talismanu gājiens Vērmanes dārzā
 

26. augustā no plkst. 12:00 Rīgā, Vērmanes dārzā, norisināsies jau trešais Lielo leļļu un talismanu gājiens. Tas ir jautrs pasākums bērniem un vecākiem, kurā reizi gadā kopā pulcējas labākās un jautrākās Latvijā mītošās lielās lelles un talismani. Piedalīties šajā gājienā aicināta ikviena lielā lelle, neatkarīgi no tā, kādu uzņēmumu vai preču zīmi tā reklamē. Arī šogad pieteikušies sporta, izklaižu, pārtikas preču un citu uzņēmumu talismani. Lielo leļļu un talismanu gājiena maršruts no Vērmanes dārza virzīsies cauri pilsētas centram un Vecrīgai, atkal noslēdzoties Vērmanes dārzā, kur norisināsies balsojums par skatītāju mīļāko un atraktīvāko gājiena dalībnieku. Vērmanes dārzā lielus un mazus gaidīs izklaides, piepūšamo atrakciju parks, radošās darbnīcas, muzikāla programma, lielo leļļu un talismanu priekšnesumi uz skatuves, fotografēšanās un aktīva līdzdarbošanās kopā ar gājiena dalībniekiem.

Uz Vērmanes dārza skatuves būs redzami talismanu sagatavotie priekšnesumi- Lido Kaķu Meļņa un Pelēča, Gudrās pūces un Zilonīša Lieliskā deja, bet “Līvu akvaparka” Lauvēns Bonifācījs Fon Līvs sniegs pat akrobātisku deju šovu. Attapīgākie skatītāji, atminot Lelles.lv uzdotās mīklas, tiks pie nelielām dāvaniņām. Aktīvākie skatītāji varēs iesaistīties dažādās jautrās spēlēs kopā ar “ Pārsteigumu karuseļa” talismaniem. Vērmanes dārza teritorijā darbosies grima darbnīca, piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas.

12:00 Lielo Leļļu un Talismanu Gājiena 2012 atklāšana un iepazīšanās ar šī gada Lielo Leļļu un Talismanu gājiena dalībniekiem.
12:30-13:30 Lielo Leļļu un Talismanu gājiens caur pilsētas centru. Uz Vērmanes dārza skatuves Dj Uga
13:30-14:30 Skatītāju balsojums par atraktīvāko un mīļāko talismanu. Aktivitātes kopā ar talismaniem Vērmanes dārza teritorijā. Uz Vērmanes dārza skatuves lielo leļļu priekšnesumi un spēles ar talismaniem. Uzstājas Valmieras jaunatnes centra “Vinda” vokālā studija “Notiņas”
15:00 Lielo Leļļu un Talismanu gājiena apbalvošana.
15:30-16:00 Lielo Leļļu un Talismanu gājiena kopbilde.

"Origo Folk" festivāls
 

24. augustā plkst. 17:00 ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra „Origo Summer Stage” ietvaros norisināsies „Origo Folk” festivāls.

Muzikāli krāšņais „Origo Folk” festivāls Rīgā norisināsies jau desmito reizi. Šis ir vienīgais šāda tipa festivāls Eiropā, kas ir par velti, bet ar ļoti profesionāliem māksliniekiem no dažādām pasaules tautām. Arī šogad pasākums sola plašu un interesantu programmu – Abdoulaye Camara un viņa pavadošās grupas izpildījumā būs skatāmas gan tradicionālās Gvinejas un Rietumāfrikas dejas kā Yola, Kuku un Tiriba, gan klausāmi Rietumāfrikas tradicionālie instrumenti. Gaidāmas arī dejas, ko izpildīs deju grupas „ASFAR” un „Elmira Show”. Jau tradicionāli festivāla ietvaros būs skatāms arī mūziķa Nila Īles uzstāšanās – viņš uz skatuves pievienosies afrikāņu māksliniekiem.

Speciāli šim koncertam izveidota apvienība „Tantra Music Projects”. Tās ietvaros muzicēs „Kathmandu Fusion Band” no Nepālas, Anatolijs Popovs (cītara) no Indijas, Migels Hernandes Giraldi (perkusijas) no Brazīlijas un Deniss Paškevics (saksofons, flauta) no Latvijas. Tāpat uz skatuves kāps Matīss Akurāters (tabla), Oļegs Grišins un Artjoms Sarvi. Divas stundas pirms koncerta sākuma būs dzirdama festivālam speciāli sagatavota programma, kuru skatītājiem piedāvās DJ JAZZ. Koncerts uz „Origo Summer Stage” skatuves ilgs līdz pat 21:00.

„Ar lielu gandarījumu katru gadu sagaidu „Origo Folk” festivālu, kas dod iespēju pacelties pāri ikdienišķajam un ieklausīties pasaules folkloras mūzikā. Šogad esam uzaicinājuši ļoti īpašus māksliniekus, kā arī vairākos priekšnesumos uz skatuves varēs redzē speciāli šim festivālam izveidotas dažādu valstu mākslinieku apvienības. Tas ir kā ceļojums apkārt pasaulei vienas dienas laikā – aicinu ikvienu atrast laiku un atnākt to izbaudīt,” saka tirdzniecības centra „Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

Par Origo Summer Stage: Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus – Imantdienas, Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz, Summertime – aicina Inese Galante, Jaunais Vilnis.

Akcija „Uzcel savu baznīcu”


Bruknas muižas vārti tiks vērti jau plkst.17.00, kad uz dažādām radošām, mākslinieciskām un sportiskām nodarbēm aicinās akcijas "Uzcel savu baznīcu!" ļaudis: mākslinieces Elita un Ilze Patmalnieces, režisori Jānis Streičs, Reinis Kalnaellis, Rūdolfs Mings, Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, keramiķis Ēvalds Vasiļevskis no "Pūdnīku skūlas" un citi.

Plkst.21.00 sāksies labdarības koncerts, kurā piedalīsies Renārs Kaupers, Aija Andrejeva, Goran Gora, Kārlis Kazāks, grupa PeR, Putnu Balle, DaGamba un Lady’s Sweet.

Akcijas "Uzcel savu baznīcu!" organizatori aicina uz Bruknu gan lielus, gan mazus apmeklētājus, jo sev interesantu nodarbi varēs atrast ikviens klātesošais. Plašajā muižas teritorijā līdz koncerta sākumam būs iespēja gan radoši izpausties, gan spēlēt volejbolu, futbolu un citas sporta spēles, gan vienkārši baudīt kopā būšanas prieku.

Jurists Aivars Borovkovs aicinās apgūt fotografēšanas mākslu, fotografējot Bruknas sētā esošos dzīvniekus, savukārt mākslinieces Ilze un Elita Patmalnieces ierādīs un dalīsies savā mākā dažādu greznumlietu izgatavošanā.

Bruknas improvizētajā brīvdabas kinoteātrī tiks demonstrēta dokumentālā filma "Kā tev klājas, Rūdolf Ming?"(režisors R.Rubīns), kurā filmējies arī Bruknas priesteris Andrejs Mediņš. Uz pasākumu pošas arī šīs filmas galvenais varonis Rūdolfs Mings, kurš stāstīs par savu filmu veidošanas pieredzi. Savukārt mazajiem kino mīlētājiem režisors Reinis Kalnaellis būs sarūpējis animācijas filmas. Šeit noteikti varēs sastapt un aprunāties ar režisoru Jāni Streiču, kurš arī ir viens no šīs akcijas atbalstītājiem.

Latgales "Pūdnīku skūla" ar keramiķi Ēvaldu Vasilevski priekšgalā jau naktī uz sestdienu iekurs keramikas cepli, lai pasākuma laikā apmeklētāji varētu ne tikai vērot, bet arī līdzdarboties māla trauku izņemšanā no cepļa. Izgatavotos māla podus varēs arī iegādāties.

Pasākuma laikā par simbolisku samaksu būs iespēja iegādāties Bruknas muižas ļaužu sarūpētu siltu tēju un štovētus kāpostus, zupu utt.

Visi iegūtie līdzekļi tiks izmantoti kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.


Komponista Zigmara Liepiņa 60 gadu jubilejas koncerts "Atgriešanās"
 

24. augustā plkst. 19:00 ar koncertu Dzintaru koncertzālē tiks atzīmēta komponista Zigmara Liepiņa 60 gadu jubileja, kurā piedalīsies populārākie mūsdienu dziedātāji un Latvijas estrādes leģendas.

“Koncertos skanēs gan pavisam jaunas dziesmas, kas ir tapušas pēdējā laikā, gan skaņdarbi, kas līdz šim koncertos nav spēlēti. Protams, neiztiksim arī bez populārākajiem un tautā zināmākajiem hitiem”, koncertu saturu nedaudz ieskicē Liepiņš. Koncertos būs dzirdamas kompozīcijas arī no populārākajiem uzvedumiem, kuru mūzikas autors ir Zigmars Liepiņš – rokoperas “Lāčplēsis”, operas “Parīzes Dievmātes katedrāle”, kinofilmas “Vajadzīga soliste!”, u.c.

Koncerti “Atgriešanās” būs patiesi unikāli, jo tajos uz vienas skatuves atkal redzēsim Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, Igo, Niku Matvejevu, Aivaru Brīzi, Fredi, Ufo, Donu, Ievu Kerēvicu, Zani Dombrovsku un Gintu Krievkalni, kā arī Kristapa Krievkalna mūziķu grupu Zigmara Liepiņa vadībā.

Jāatzīmē, ka skatītāju interese par koncertiem “Atgriešanās” ir tik liela, ka Dzintaru koncertzālē ir izsludināts papildkoncerts 24. augustā (uz koncertu 23. augustā biļetes vairs nav pieejamas), savukārt uz koncertiem Liepājas Olimpiskajā centrā 19. augustā, Valmieras Kultūras centrā 25. augustā un Krustpils Kultūras namā 26. augustā ir atlikuši pēdējie desmiti biļešu, kas nopērkami “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv.


Olgas Rajeckas koncerts


26. augustā plkst. 18:00 Dzintaru koncertzālē Jūrmalā 50 gadu jubilejas atzīmēšanas koncertsērijas kulminācijas koncertu sniegs Olga Rajecka. Šiem koncertiem sagatavota speciāla programma kopā ar Vidzemes kamerorķestri diriģenta Andra Veismaņa vadībā. Rajecka tās ietvaros dzied gan pašai tuvākās Imanta Kalniņa dziesmas, gan daudzus hitus no citiem savas karjeras periodiem – «Kad man vairs nebūs 16», «Ziemeļvējā», «Es neesmu Džeina Fonda», «Pasaule, pasaulīt» u.c. Uz skatuves, kā īpašie viesi, kāpj arī Uģis Roze, Varis Vētra, Aigars Grāvers, Raimonds Macats, Lielvārdes Violetais koris, grupa «Laimas Myzikanti», «Dāmu pops», kā arī grupas «Turaidas Roze» un «Eolika». Biļetes «Biļešu paradīzes» kasēs un bilesuparadize.lv.


Liepājā notiks Senās uguns nakts akcija
 

25. augustā plkst. 2:00 jau otro reizi Liepājā Kūrmājas prospekta galā ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts piedalīties Senās uguns nakts akcijā. Ugunskuri ap Baltijas jūru iezīmēs akcijas dalībnieku apņemšanos rūpēties par jūru, kas vieno cilvēkus, pilsētas un valstis, par tās vides kvalitāti, par dabas resursu saglabāšanu savai un nākamajām paaudzēm.

Tādēļ Liepājas muzejs sadarbībā ar Liepājas kultūras pārvaldi un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru sestdienas vakarā aicina ikvienu pievienoties akcijai jūras krastā.

Kūrmājas prospekta galā tiks iedegtas 250 sveces un 30 lāpas, veidojot Gaismas ceļu, pa kuru jebkurš interesents varēs doties, lai jūras krastā piedalītos Baltijas jūras valstu Senās uguns nakts akcijā. Ikviens pasākuma apmeklētājs aicināts ņemt līdz savas svecītes.

Koncertprogrammu akcijai sagatavojis Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs. Skatītājus priecēs deju kolektīvs "Rucavietis", vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vaduguns" un senioru deju kolektīvs "Sidrabvilnis". Akcijā uzstāsies vokālais ansamblis "Šokolāde". Pasākumu vadīs Jānis Dreiblats.

Pasākuma dalībnieki pievienosies Baltijas jūras tautu kopīgi teiktajiem vārdiem: "Dedz, Senā uguns, dedz! Dedz par tīrāku Baltijas jūru! Dedz par tās piekrastes valstīm, pilsētām, ciemiem, salām un ļaudīm! Dedz par Baltijas jūras kultūras pagātnes un nākotnes bagātību! Dedz par vēsturisku vienotību un atbildību par Baltijas jūras nākotni!"

Pēc koncertprogrammas un dalībnieku kopīgi teiktajiem vārdiem jūras krastā aizdegs mākslinieka Zigmunda Viļņa akcijai īpaši veidotu kinētisku uguns skulptūru "Ugunspuķe".

Rīgas Cirka vasaras sezonas noslēgums


25.augustā plkst. 13:00 Rīgas Cirkā būs skatāma pēdējā vasaras sezonas cirka izrāde «Vasaras revija». Visas vasaras garumā skatītājiem bija iespēja redzēt programmu, kurā uzstājās Latvijas cirka mākslinieki un pārstāvēja tādus tradicionālā cirka žanrus kā: dzīvnieku dresūra, akrobātika, ekvilibristika, gaisa vingrošana, žonglēšana, burvju māksla un klaunāde. Pēdējās programmas «Vasaras revija» izrādes ir iespēja redzēt 21. un 23.augustā plkst. 18:30 un 25.augustā plkst. 13:00.

«Šovasar mums izdevās izveidot ļoti krāsainu un daudzveidīgu cirka izrādi. Izrādes tapšanā ņēmām vērā pagājušajos gados gūto pieredzi un arī skatītāju vēlmes, tāpēc izrādē bija redzami priekšnesumi ar apmācītiem dzīvniekiem- zirgiem, kaķiem, suņiem un trušiem. Man ir liels prieks, ka šogad skatītājiem varējām piedāvāt daudz jauniestudējumu, kas apliecina, ka Latvijas mākslinieki nemitīgi attīstās un pilnveido savus priekšnesumus. Ar kopīgam pūlēm izdevās atdzīvināt klaunādes klasiķa Aleksandra Rodina-Bermana vēsturisko klaunādi «Ūdens», kas deva iedvesmu strādāt pie jaunām idejām,» informē Rīgas Cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska.

Pēc vasaras sezonas beigām daudzi Latvijas cirka mākslinieki ziemas sezonā dosies viesizrādēs uz Eiropu kā arī Krieviju. Gaisa vingrotāja Daiga Vilciņa, kura šovasar ieguva godpilno Bronzas godalgu Sahas Republikas valsts cirka organizētajā starptautiskajā cirka mākslas festivālā, un ekvilibriste Tatjana Šaiko dosies viesizrādēs uz Vāciju. Māksliniece ar dresētiem takšiem Ina Sopova un žonglieris Kristaps Pavlovs ziemas sezonā strādās Maskavas Ņikuļina cirkā, savukārt kaķu un čivavu dresētāja Darja Golobokiha dosies uz Franciju. Vienīgā vasaras programmas viesmāksliniece Olga Djagiļeva, kura programmā uzstājās ar zirgiem, atgriezīsies Baltkrievijā, un jau rudens sākumā būs redzama uz Baltkrievijas cirka manēžas.


Piena, maizes un medus svētki Jelgavā


25. augustā Jelgavā, Raiņa parkā notiks XII Vispārējie Piena, Maizes un Medus svētki un Lielupē desmito reizi - Latvijā vienīgā RASA Piena paku laivu regate. Pulksten 11 Raiņa parkā pie BJC „Junda” Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš jaundzimušajiem jelgavniekiem pasniegs pilsētas piemiņas karotītes. Savukārt pulksten 16 Lielupē pie gājēju promenādes sāksies svētku atraktīvākā daļa - Piena paku laivu regate, kurā par uzvaru sacentīsies vairāk kā trīsdesmit komandas.

No pulksten 10 līdz 15 Raiņa parkā varēs iepazīties, nogaršot un iegādāties dažādus piena, maizes un medus izstrādājumus. Svētku laikā degustāciju konkursā tiks noteikts „Latvijas atzītākais medus 2012” un pati gardākā maize.

Lai priecētu ne tikai vēderus, bet arī prātus un sirdis, brīvajos brīžos būs iespēja darboties radošajās darbnīcās un piedalīties konkursos.
Kopā ar Jelgavas Amatu vidusskolu un Bruno Šaperonu (Francija) varēsim „Lēkt uz klāja” un vēlāk doties uz „Veselības darbnīcu” pie Latvijas Sarkanā Krusta pārstāvjiem, lai rastu jaunus spēkus „Trakās govs savaldīšanā” ar Jauno Zemnieku klubu. Savukārt Latvijas Zaļais punkts prognozē distanci līdz pat Stokholmai, jo Latvijas Zaļā punkta rīkotajā spēlē varēs laimēt ceļojumus uz Stokholmu.

Šogad svētku laikā tiks rīkota arī talka, šoreiz tā būs „Modes talka” sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas modes mākslas un tekstilmākslas studentiem un „Humana Latvia”, kas solās būt īsts „Sprādziens pirāta skapī”.

Par jautru muzikālo noformējumu atbildīga būs kapela „Dziga” no Rēzeknes un Žoržs Siksna un „Tirkīza koris” ar palīgiem TDA „Lielupe” un „Ritums”, bērnu deju kolektīvs „Ieviņa” ar DK „Zemgaļi” u.c.

Sakarā ar Pasta salas renovācijas darbiem, X Rasa Piena paku laivu regate šogad notiks pie Lielupes gājēju promenādes. Laivas varēs apskatīt jau no agras pēcpusdienas un gandrīz no jebkura skatupunkta, kā arī iepazīties ar regates dalībniekiem klātienē un visos sīkumos uzzināt inženiertehniskos jautājumus
no pulksten 15 līdz 16.

Pulksten 16 sāksies X Rasas Piena paku laivu parādes brauciens. Piena paku laivu būvniecībā tiks izmantotas 39000 AS Rīgas Piena kombināta RASA piena pakas, skatītāju un žūrijas vērtējumam tiks nodotas pasaulē vēl neredzētas laivas un atklātas vēl nebijušas tehnoloģijas laivu būvniecībā.  Regatē tiks noskaidrotas atraktīvākās, oriģinālākās, inovatīvākās, lielākās un visatraktīvākās piena paku laivu komandas. Papildus tiks noteikti uzvarētāji kategorijās “Žūrijas simpātija” un “Pilnīgs sviests”.

Regates laureātu sumināšana un dejas notiks Uzvaras parkā.  Pulksten 19  dziedās  Diāna Pīrāgs, pulksten 21 muzicēs  Dakota, bet pulksten 23 -  Tirkizband. Pēc pusnakts spēlēs Ivars Galiņš un „Laikā pirms”. Ieeja Uzvaras parkā no pulksten 18. Ieejas maksa: pieaugušajiem Ls 3.00, skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 2.00, bērniem līdz 7 gadiem - bez maksas.

Carnikavas nēģu svētki
 

25. augustā jau 11. reizi Carnikavā notiks Nēģu svētki. No plkst. 10 paredzētas sportiskas aktivitātes pie veikala «Vesko» (ielu basketbols), tautas nama zālē (novuss) un parkā (pludmales volejbols), kur notiks arī zolītes turnīrs. No plkst. 10.30 muzicēs kapelas, dejos novada tautas deju kolektīvi, notiks jautra stafete un citas izdarības, kā arī varēs nobaudīt nēģus un citas zivis. Plkst. 11 Gaujā notiks airēšanas sacensības, bet plkst. 13 būs atraktīva peldlīdzekļu parāde. Plkst. 14 paredzēta Nēģu karaļa sagaidīšana un Svētku gājiens uz Lielo taci, kur notiks galvenās izdarības. Plkst. 15 būs svētku oficiālā atklāšana ar koncertuzvedumu «Tacis taisa traci», bet plkst. 15.30 arī programma bērniem. Plkst. 17 paredzētas nēģu ātrēšanas sacensības, plkst. 18 uzstāsies Dailes teātra aktieru ansamblis «Ilga». Plkst. 20 uz skatuves kāps Trīs Latvijas tenori un Jelgavas bigbends, bet turpinājumā balli spēlēs vietējā grupa «Piloti». Pusnaktī – svētku uguņošana, bet pēc tās uzstāsies Andris Ērglis un spēlēs DJ Ufo. Svētku laikā notiks vēl citi pasākumi. Lielākā daļa pasākumu bez maksas.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Kokoss

2012-08-26 01:32:29

Ziņot

Ja nav ko rakstīt,neraksti neko...Tādu rakstu var sacerēt tikai appīpējies...Paprasi Jurģi ,Lindermanam kā pavadīt nedēļas nogali???Varbūt Girssam,ļoti populāri cilvēki!!! Vai teiksim,Giļmanam..........

Coyote bye

2012-08-25 10:34:10

Ziņot

Mani šī intervija sasmīdināja. Jau kādu laiku nebiju lasījis sarunu ar cilvēku, kuram ir klubu ritmiem izslaucītas pēdējās radošuma un intelekta paliekas. Palicis tikai pliks PR un DG krekls. Un arī tas pasākumu saraksts beigās piekarināts kā no citas galaktikas. Varu derēt, ka intervējamais nav informēts pat par vienu no tiem. Gatavais cirks:)

Vārds

2012-08-24 11:35:40

Ziņot

būs laba nedēļas nogale, vēl tikai saulīte varētu palutināt :)

Vārds

2012-08-24 11:35:08

Ziņot

simtu gadu neesmu bijusi cirkā, vajadzētu saštukot kko :)

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (4)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv