Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

Visi autora raksti

Piektdiena, 7. jūnijs (2013) 08:00

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Oskars Kļava +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (22)

Puaro.lv un publicitātes foto

Jūnija pirmā nedēļas nogale tiks aizvadīta aktīvas atpūtas, sporta un Itālijas noskaņu zīmē. Kamēr teātri gatavojas sezonas noslēgumam, brīvdabas festivāli un dažādas sportiskas aktivitātes tikai piedzīvo savu plaukumu. Kā ik nedēļu, Puaro.lv piedāvā kompaktu ieskatu kultūras un izklaides pasākumos brīvdienās, kā arī sabiedrībā zināmas personas ietikumus, kā izklaidēties nedēļas nogalē. Šoreiz tajos dalās futbolists, Latvijas izlases spēlētājs Oskars Kļava.

„Atvaļinājums man sākās jau 21.maijā, tomēr nākas to ziedot spēlēšanai Latvijas izlasē,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta sportists, tomēr norāda, ka paralēli tam spēj atrast laiku, ko veltīt ģimenei. „Parasti atpūšamies lauku mājās vai arī dodamies pie jūras.”

Arī Puaro.lv lasītājus futbolists mudina atpūtu baudīt svaigā gaisā. „Noteikti ir vērts doties uz Liepājas pusi, apskatīt Karostas cietumu. Krievu armijas atstātie gruveši nu kalpo par labu tūrisma objektu. It sevišķi vilinoša Liepāja ir pludmales sezonā, ziemā diemžēl tur nav ko darīt.”

„Latvijā ir ļoti daudz skaistu vietu, tā pati Rundāles pils vai Gaujas Nacionālais parks. Pats pietiekami esmu pasauli apceļojis – regulāri, četras reizes mēnesī, kaut kur dodos – tāpēc esmu sapratis, ka labākas zemes par Latviju nav. Tiklīdz man ir brīvas dienas, vēlos tās pavadīt šeit.”


BRĪVDIENU CEĻVEDIS


Latvijas futbola izlases spēle


Latvijas nacionālā futbola izlase 2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē tiksies ar Bosniju un Hercegovinu šī gada 7.jūnijā. Lielisks vakars un neaizmirstama atmosfēra aicina futbola līdzjutējus vienkopus satikties "Skonto" stadionā, kurš ar dažādiem fanu iesildīšanās pasākumiem spēles dienā durvis vērs vaļā jau no plkst. 17:30.

Latvijas futbola līdzjutējiem 7.jūnijā būs iespēja pirmo reizi šajā kalendārajā gadā klātienē vērot Latvijas nacionālo futbola izlasi darbībā, turklāt spēlē ar vienu no šobrīd iespaidīgākajām Eiropas valstsvienībām. Bosnijas un Hercegovinas futbola izlasē spēlētāji ikdienā pārstāv Eiropas vadošo futbola čempionātu – Anglijas, Vācijas, Itālijas, Krievijas un Turcijas klubiem.

2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā pēc aizvadītajām piecām spēlēm ar izcīnītajiem 13 punktiem bosnieši ieņem pirmo vietu G grupas kopvērtējuma tabulā. Tikmēr galvenā trenera Aleksandra Starkova vadītā Latvijas nacionālā futbola izlase ar četriem punktiem līdzšinējās piecās spēlēs ieņem piekto vietu sešu komandu konkurencē. Atgādinām, ka abu komandu pirmajā tikšanās reizē 2012.gada 11.septembrī Bosnijas un Hercegovinas pilsētā Zenicā uzvaru ar rezultātu 4:1 svinēja mājinieki.


Svētku Andele Mandele


Līdz ar izlaidumu un kāzu sezonas iestāšanos, šī gada 9. jūnijā tiks rīkota ikgadējā īpašā Svētku Andele Mandele, kur 50 dalībnieces tirgosies tikai ar svētku drānām, kleitām, grezniem aksesuāriem, apaviem, somiņām...visu, kas atbilst svētku , izlaidumu un ballīšu tematikai.

Dalībnieču pieteikumi tika izvērtēti pēc iesūtītajām bildēm, tas nozīmē, ka šajā Andelē apmeklētājiem tiks piedāvāta tikai un vienīgi izejamo un grezno tērpu esencīte. Šādas tematikas Andele norisinās jau 3. gadu un ir ieguvusi ļoti lielu popularitāti īpaši vidusskolnieču vidū, jo šajā pasākumā ir iespējams iegādāties kleitas izlaidumem par vismaz 70% zemākām izmaksām kā veikalos.

Svētku Andele Mandele norisināsies Svētdien, 9. jūnijā no plkst. 11:00-16:00 Just BAR terasē, kas atrodas 11. novembra krastmalā 17 (Vecrīgā, Triangula Bastionā)


Itālijas festivāls Spicē
 

Trešdien ar milzu lazanjas degustāciju Spicē tika atklāts Itālijas tradīcijām veltīts festivāls, kurā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Apenīnu pussalas iedzīvotāju raksturīgākajiem mūsdienu paradumiem, ēdieniem un dzērieniem, klausīties dienvidnieku balsis, iemācīties pamatfrāzes itāļu valodā un ar lielām atlaidēm iegādāties Itālijā ražotas preces.

Šopinga festivāla laikā Spices apmeklētāji varēs iegādāties preces ar atlaidi līdz 70%, kā arī piedalīties dažādās bezmaksas izklaidēs. Piektdien no pulksten 18.00 līdz 24.00 uz centrālās skatuves pie t/c informācijas centra uzstāsies Roberto Meloni ar draugiem, koncertu sniegs grupa re:Public un priekšnesumus rādīs cirka mākslinieki, deju grupas, iluzionisti un mīmi. Iepirkšanās ielā starp Spice un Spice Home apmeklētāji varēs mēģināt uzpūst lielāko ziepju burbuli, novietot automašīnu itāliešu stilā – ļoti šaurā telpā, skatīties smilšu kino seansu un atsvaidzināt futbola iemaņas. Bērniem būs iespēja apgūt jaunas iemaņas radošajās darbnīcās Spice Home 2. stāvā.

Visi apmeklētāji ir laipni aicināti aizpildīt Šopinga festivāla avīzē atrodamo anketu un piedalīties izlozē, kuras uzvarētājs iegūs aviobiļetes uz paši izvēlētu galamērķi Itālijā.

Vairāk informācijas par Šopinga festivālu: www.spice.lv.

Restorānā "Terrace Riga" šovasar vienīgo koncertu Rīgā sniedz dziedātājs Intars Busulis


Piektdien, 7.jūnijā, norisināsies restorāna "Terrace Riga" trešās vasaras sezonas atklāšana, kurā šovasar vienīgo koncertu Rīgā sniegs dziedātājs Intars Busulis.

Pasākumā Busulis kopā ar "Abonementa orķestra" mūziķiem prezentēs dziesmas no nesen iznākušā albuma "Citā©", kā arī muzikālos hitus, kuri ieņēmuši stabilu vietu daudzu Latvijas iedzīvotāju atmiņā.

Tāpat restorāna apmeklētājus priecēs "Track Five", Žannas Blagoveščenskas un "Light Music Band" muzikālo priekšnesumu parāde, kā arī citi pārsteigumi.

Sezonas atklāšana uz tirdzniecības centra "Galleria Riga" jumta izvietotajā restorānā "Terrace Riga" sāksies plkst.18.30.


Igo, Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks aicina uz koncertu programmu "Tu esi atnākusi..." Jaunpils pilī


Igo, Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks ir apvienojušies akustiskā koncertu programmā "Tu esi atnākusi..." un viesojas Latvijas pilīs un muižās. Ar publikas aplausiem tika aizvadīts koncerts Mālpils muižā. Koncerti turpināsies 7.jūnijā plkst.19.00 Jaunpils pilī un saulgriežu noskaņas sagaidīsim Annas muižā "AnnasHotel" 20.jūnijā plkst.19.00.

Kontrabass, ģitāra un balss - šādā romantiskā un vīrišķīgā skanējumā koncerts pirmo reizi izskanēja Valentīna dienā Reiterna namā un iemantoja lielu publikas atsaucību.

Koncerta "Tu esi atnākusi..." apmeklētājiem tiek sniegta izcila iespēja izjust īpašo Latvijas piļu un muižu vidi vasaras vakaros savienojumā ar mūziķu veidoto intīmo atmosfēru.

Igo un Aivara Hermaņa dziesma ir kļuvusi par koncerta programmas pamatmotīvu. Jaunu skanējumu iegūst komponistu Jāņa Strazda un Aivara Hermaņa skaņdarbi no rudenī izdotā albuma "Esmu mājās" un par klasiskām kļuvušās dziesmas no Igo un "Remix" repertuāra. Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks koncertam ir sagatavojuši īpašas akustiskas ģitāru dueta improvizācijas un Mālpils muižas koncertā saņēma atkārtotas publikas ovācijas. Igo lasa savus dažādos laikos radītos dzejoļus un esejas, kā arī uz katru koncertu tiek solīts sagatavot īpašus pārsteigumus dziesmu repertuārā un radīt jaunas emocijas un noskaņas.

Biļetes uz pasākumiem nopērkamas "Biļešu Paradīze" /www.bilesuparadize.lv/ kasēs un pirms koncerta norises vietā.


Tuvojas Dailes teātra sezonas izskaņa


No 9.jūnija tikai uz pieciem vakariem Dailes teātrī atkal atgriezīsies „Džons Neilands” - izrādes atjaunojums atdzīvinās Ādolfa Alunāna oriģināldramatisko pasaku ar dziedāšanu 2 daļās, kam mūziku rakstījis Raimonds Pauls. Titullomu jūnija izrādēs spēlēs aktieris Andris Bērziņš. Joku luga no Ādolfa Alunāna „Džons Neilands” ir Dailes teātra leģenda, kas tika atdzīvināta pagājušās teātra sezonas izskaņā. Tikai jūnijā piecās izrādēs skatītājiem būs iespēja redzēt iestudējuma „Džons Neilands” atjaunojumu ar pa daļai pavisam jaunām dekorācijām un pa daļai pavisam jauniem aktieriem. Tāpat kā 1982. gada iestudējumā, arī izrādes atjaunojuma režisors ir Kārlis Auškāps. Līdzās Andrim Bērziņam lomas atveidos Ieva Segliņa (Leontīne, viņa meita), Jānis Paukštello (Klumpočs, pilsētas balbieris), Intars Rešetins (Jurģis, augļotājs), Pēteris Liepiņš (Anspēka tēvs, vecs zvejnieks), Artis Robežnieks (Reinhards, viņa dēls), Indra Briķe (Trīne, istabas meita), Ģirts Ķesteris (Griborskis), Mārtiņš Počs (Jākobsons), Harijs Spanovskis (Ierēdnis iz guberņas pilsētas), Ērika Eglija (Eisbeina kundze, kāda miesnieka sieva), Dainis Gaidelis (Kāds policijas ierēdnis) un Ivars Auziņš (Kāds sulainis). Izrādē nozīmīga loma ir Raimonda Paula mūzikai, un solo kvartetu dziedāšanas biedrībā šajā iestudējumā sastādīs Valdis Liepiņš (Felzners), Lauris Dzelzītis (Dreifelds), Gints Grāvelis (Bauers) un Kristaps Rasims (Upmans). Biedrības tapiera lomā būs Gints Žilinskis.

Savukārt 12.jūnijā Dailes teātra Kamerzālē radošo meklējumu cikla „Brīva skatuve” ietvaros notiks iestudējuma „Sabojātie” pirmizrāde, kas veidota pēc Sāras Keinas lugas motīviem. Izrāde top sadabībā ar radošo apvienību „HArF”. Skandalozā britu dramaturģe Sāra Keina (1971-1999) savos darbos aiz vardarbības un provokācijām veic smalku mūsdienu pasaules un sabiedrības analīzi....Kādā greznā viesnīcas numuriņā ierodas trīs cilvēki. Tikmēr ārā risinās anonīms karš, kas vēlāk ielaužas arī no ārpasaules nošķirtajā viesnīcas numuriņā. Kas ir nežēlīgāks – pasaule tur ārā vai tas, ko šie cilvēki nodara cits citam? Žurnālists, karavīrs un jauna meitene risina savas attiecības mirklī starp saprātu un neprātu, realitāti un izdomājumu. Izrādē, kuras režisors ir Viesturs Roziņš, spēlē Dailes teātra aktieri Dainis Grūbe un Gints Andžāns. Keitas loma uzticēta nedzirdīgajai aktrisei Jolantai Znotiņai, tāpēc iestudējumā tiek izmantoti zīmju teātra un žestu pantomīmas elementi. Biļetes uz izrādēm Rīgā var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Valmierā notiek šlāgerfestivāls


Sestdien, 8.jūnijā plkst.19.00 Valmieras estrādē notiks grandiozs šlāgerfestivāls, kas atklās šīs vasaras muzikālo sezonu.

Pasākumā apmeklētājus priecēs grupas "6 jūdze", "Apvedceļš", "Muiža", "Kantoris 04", "Dakota", "Zeļļi", "Tequila Band", "Tālbraucēji", kā arī Žoržs Siksna un Andris Baltacis ar grupu "Baltie Lāči". Vakara noslēgumā īpašs pārsteigums jauniešiem – grupas "Canzone" uzstāšanās. Pasākumu vadīs kolorītais aktieris Andris Bērziņš. Ieeja festivālā no plkst.18.00.

Biļetes var iegādāties Valmieras Kultūras centrā vai "Biļešu serviss" kasēs. Biļešu cena iepriekšpārdošanā 3 lati, pasākuma dienā 5 lati. Aktuāla informācija par festivālu: http://www.draugiem.lv/valmierasslagerfestivals/.

Koncerts "Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā"


8. jūnijā plkst. 20 Talsos, pilsētas augstākajā virsotnē, Tiguļu kalnā jau otro gadu pēc kārtas notiks brīvdabas sajūtu koncerts Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā.

Koncertā skanēs pašmāju un ārvalstu tautas mūzika, no zaļā ozolu ieloka vedinot uz Melnās jūras un Gruzijas kalnu plašumiem.

Brīvdabas koncerta Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā idejas un mākslinieciskās domas autors ir komponists un izpildītājs Raimonds Tiguls, kas savas dzimtās pilsētas augstākajā virsotnē ozolu ielokā radījis vietu, kur skaņās un sajūtās sasaukties dažādu tautu un pasauļu mūzikai.

Ārpasaules mūzika – mazliet tālāk par pasaulē dzirdēto – šogad atklās Melnās jūras reģiona savdabīgo skanējumu. Līdzās pašmāju profesionālās mūzikas izpildītājiem, ar kuriem Raimonds Tiguls jau sadarbojies iepriekš, Tiguļu kalnā kāps arī viesi no Gruzijas – vīru vokālais kvartets St. Panteleimon Chanters. Koncertā būs dzirdami gan garīgās, gan laicīgās mūzikas dziedājumi, kas skaņkārtās sasauksies ar Raimonda Tigula jaundarbiem Rīgas Saksofonu kvarteta un profesionālā stīgu kvarteta Sinfonietta Rīga izpildījumā. Brīvdabas sajūtās dalīsies arī mūziķu apvienība Xilem TRIO un jauniešu koris Kamēr….  Tāpat arī tiks turpināta komponista sadarbība ar dziedātāju Kristīni Kārkli-Puriņu, meklējot austrumnieciskās nokrāsas pašmāju tautas mūzikā un tās daudzveidīgajā skanējumā. Vairāk informācijas www.arpasaule.lv

Gospeļkora koncerts "Melodies From Heaven"


Svētdien, 9.jūnijā plkst.16.00 Kārķu baznīcā būs LELB (Latvijas Evaņģēliski Luteriskās baznīcas) Jauniešu centra Gospeļkora koncerts "Melodies From Heaven".

"Kas īsti ir gospelis? Tulkots no angļu valodas, šis vārds nozīmē Evaņģēlijs, Labā Vēsts. Tā ir 20. un 21.gadsimta afroamerikāniskā kristīgā mūzika, ko ietekmējis džezs un blūzs. Tagad tā skan ne tikai Amerikā, bet iemīļota arī Eiropā, un nu arī Latvijā ir vairāki gospelkori.". Vairāk informācijas par LELB Jauniešu centru un Gospeļkori http://www.jauniesucentrs.lv/?page_id=94

Sācies 16. Rīgas Operas festivāls; spoža debija Lienei Kinčai, ovācijas – Egilam Siliņam


Jau divus vakarus Latvijas Nacionālās operas pārpildītajā zālē skanējusi Riharda Vāgnera mūzika: šogad Rīgas Operas festivālā LNO īsteno gadsimta notikumu Rīgā, par godu izcilā vācu operkomponista 200. jubilejai pilnā apjomā izrādot viņa vērienīgo tetraloģiju „Nībelunga gredzens”.

Par publikas mīluli kļuva mūsu pasaulslavenais basbaritons Egils Siliņš Votāna lomā, kuru redzēsim arī tetraloģijas trešajā daļā ”Zīgfrīds” 7. jūnijā. Savukārt Zīglindes lomā spoži debitēja LNO soliste Liene Kinča, apliecinot izcilu Vāgnera interpretes talantu. Tetraloģijas ietvaros viņai priekšā vēl viena atbildīga debija – Gutrunas loma operā „Dievu mijkrēslis”, kas 9. jūnijā noslēgs vērienīgo ciklu.

Biļetes uz Rīgas Operas festivālā iekļautajām Riharda Vāgnera tetraloģijas „Nībelunga gredzens” izrādēm, kurās vācu diriģenta Korneliusa Meistera vadībā piedalās izcili Vāgnera mūzikas interpreti no visas Eiropas, tika izpārdotas jau ziemā. Aktīvākie biļešu pircēji tradicionāli bijuši operas mīļotāji no Vācijas, Austrijas un Skandināvijas valstīm.

12. jūnijā – G. Doniceti opera „Lucia di Lammermoor”. Galvenās lomas izpildīs Sanktpēterburgas Marijas teātra jaunā zvaigzne Olga Pudova un turku tenors Murats Karahans, kurš savu Eiropas karjeru sācis tieši LNO. Pie diriģenta pults būs Aleksandrs Viļumanis. LNO pagājušā gada publikas iemīļotākās un vislabāk apmeklētākās operas izrādes darbība noris 20. gadsimta 30. gadu Itālijā, Musolīni varas periodā. Iestudējuma režisors ir Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, kurš starptautiski atzīts kā viens no šī brīža spilgtākajiem operas režisoriem. Iestudējums iekļauts unikālajā starptautiskajā Eiropas Raidorganizāciju apvienības EBU (European Broadcasting Union) projektā „Labākā Eiropas opera 2012”.

13. jūnijā Latvijas un ārvalstu publika varēs novērtēt Dž. Pučīni operas „Toska” atjaunojumu. Iestudējumu veidojis Dmitrijs Bertmans – viens no ievērojamākajiem Krievijas operas režisoriem, Helikona operas dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs. Titullomā – Liene Kinča, kura par Toskas izpildījumu tika nominēta Lielajai Mūzikas balvai kategorijā „Par izcilu interpretāciju”. Viņai līdzās – pasaulslavenais ķīniešu operdziedātājs Vorens Moks (Kavaradosi) un lieliskais LNO solists Samsons Izjumovs (Skarpija).

Savukārt 14. jūnijā skatītāju uzmanībai tiks piedāvāts latviešu komponista Andra Dzenīša vizuāli spilgtais un simboliski ietilpīgais operas „Dauka” koncertuzvedums, kas viennozīmīgi uzskatāms par ievērojamu notikumu Latvijas mūzikas dzīvē. Iestudējums nominēts Lielajai mūzikas balvai nominācijā „Gada uzvedums” un „Dienas” gada balvai kultūrā, kā arī saņēmis Gada balvu „Kilograms kultūras” nominācijā „Pārsteigums kultūrā”. Galvenajās lomās spožu sniegumu demonstrē Armands Siliņš, Ieva Parša, Kārlis Saržants, Rihards Mačanovskis un citi LNO solisti.

Visbeidzot, svinot komponista Džuzepes Verdi 200 gadu jubileju, 15. un 16. jūnijā LNO piedāvās komponista mūzikas galā koncertu, kurā izcilu solistu, LNO orķestra un kora izpildījumā izskanēs Verdi opermūzikas pērles. Pie diriģenta pults stāsies Andris Poga – viens no visspilgtākajiem, starptautiski atzītākajiem jaunajiem latviešu diriģentiem, kurš patlaban ir Parīzes simfoniskā orķestra galvenā diriģenta asistents un Bostonas simfoniskā orķestra asistentdiriģents.


Ķīpsalā būs aplūkojams rekordliels suņu šķirņu skaits


Jau šajā nedēļas nogalē, 8. un 9. jūnijā Ķīpsalā starptautiskajās suņu izstādēs „Crufts Riga / Rīgas kauss” interesentiem būs iespējams aplūkot rekordlielu suņu šķirņu skaitu. Kopumā abās izstāžu dienās piedalīsies 3000 suņi no 18 valstīm, kas pārstāvēs 257 suņu šķirnes.

Šodien pasaulē reģistrētas ir turpat 400 visdažādāko formu un izmēru suņu šķirnes, no tām – 180 reģistrētas Latvijā. Vai varat iedomāties, kas jūsu miniatūrajai čivavai vai amizantajam pekinietim ir senčos? Izrādās, ka neskatoties uz lielo šķirņu daudzveidību, visu mājas suņu senčos ir viena no pelēkā vilka pasugām, ko cilvēks pieradināja apmēram pirms 15 000 gadiem.
                                                                          
No 8. līdz 9. jūnijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskās suņu izstādes “Crufts Riga / Rīgas kauss 2013”. Līdzās suņu vērtēšanai notiks dažādi aizraujoši suņu paklausības un kanisterapijas paraugdemonstrējumi, kas allaž rada lielu skatītāju interesi. Būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija, kur par pievilcīgām cenām apmeklētāji savam mīlulim varēs iegādāties barību, vitamīnus, piemērotus tērpus un aksesuārus.

Norises vieta un laiks:
8. un 9. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Ieejas biļetes:
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – Ls 2,00
Pieaugušajiem – Ls 3,00
Studentiem, pensionāriem – Ls 2,00
Ģimenes biļete (2+2; 1+3) – Ls 7,00 (ja vairāk bērnu, tad par katru bērnu – Ls 1,00)
Ārpusē pie halles izstāde „Vasaras svētki dārzam” – bez maksas!

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

karumniece

2013-06-07 09:59:40

Ziņot

mmmmm, nezināju, ka mumssiim tik smukini futbilistii.....njaamm,,,

Vārds

2013-06-07 09:58:30

Ziņot

a man gan latvija jau apnikusi, gribu uz parīzi!!! :P

Vārds

2013-06-07 09:58:08

Ziņot

a kaaads vsp lv futbolu skataas veeell?????????

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv