Trešdiena, 2021. gada 23. jūnijs

Līga

6. decembris (2013) 12:17

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Nikolajs Puzikovs +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (2)

Puaro.lv un publicitātes

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki un gada izskaņa, kas daudzos raisa pārdomas un mudina atskatīties uz šogad paveikto. Arī kultūras un izklaides pasākumu programmā dominē šo ziemas saulgriežu tematika. Lai mūsu lasītājiem palīdzētu izlemt, ko darīt šajā nedēļas nogalē, Puaro.lv piedāvā brīvdienu ceļvedi, kā arī dziedātāja, vārda dienas gaviļnieka Nikolaja Puzikova ieteikumus brīvā laika pavadīšanai.

„Ik gadu šo pirmssvētku periodu pavadu, aktīvi koncertējot, tādejādi ar savām dziesmām dāvājot prieku citiem. Šodien uzstājos Jelgavas pusē, bet rīt sniegšu koncertu Tukumā,” intervijā portālam Puaro.lv pastāstīja mūziķis. „Paralēli tam man ir arī dežūras policijā, tomēr man ir paveicies, jo paši Ziemassvētki man šogad būs brīvi.”

„Tā kā nāku no vienkāršas ģimenes, mums pieņemts šo gada periodu un svētkus atzīmēt bez vēriena – ar pavisam vienkāršu kopā būšanu, kas arī, manuprāt, ir galvenais,” uzskata Nikolajs.

„Ārā ir diezgan pavēss, tāpēc šo nedēļas nogali ieteiktu pavadīt mājās – ietīties siltā segā blakus kādam sev tuvam cilvēkam, malkot karstvīnu un baudīt kādu siltu cienastu. Fonā var uzlikt labu mūziku pēc paša gaumes un censties rast iekšēju mieru,” rosina dziedātājs.


BRĪVDIENU CEĻVEDIS


Ineta Rudzīte un Sympathique dodas Ziemassvētku tūrē


Ar sirsnīgu Ziemassvētku koncertu „Eņģeļa pieskāriens” turnejā pa Latviju dosies popularitāti un klausītāju mīlestību guvusī dziedātāja Ineta Rudzīte un grupa Sympathique, kuras sastāvā spēlē Latvijā atpazīstami mūziķi - Edgars Jass (piano), Oskars Ozoliņš (trompete) un jaunais, talantīgais Pauls Eglītis (kahons).

Turpinot pagājušā gada veiksmīgi aizsāktās koncerttūres „Baltais zieds” tradīcijas, koncerta skanējumu veido taustiņu, pūšamo un sitamo instrumentu „dzīvais” izpildījums, Ineta  lielisko muzikālo priekšnesumu papildinās ar tematiskām dzejas rindām.

Īpaši Ziemassvētkiem tapusi tūres tituldziesma ar tādu pašu nosaukumu „Eņģeļa pieskāriens”, kuras mūzikas un teksta autori ir Edgars Jass un Ineta Rudzīte. Dziesmu abi autori veltījuši savām ģimenēm, saviem mīļajiem svētkos, atceroties arī tos, kuru vairs nav starp mums.

Ziemassvētki mums katram saistās ar egļu zaru smaržu, sveču liesmas siltumu un neiztrūkstoši ar šokolādes garšu.

Koncerti:

6. decembrī Ķekavas kultūras namā plkst. 19.00
8. decembrī Rūjienas Kultūras namā plkst 16.00
11. decembrī Ventspils Kultūras centrā plkst. 19.00
14. decembrī Cēsu Kultūras namā CATA plkst 19.00
18. decemrbrī Talsu Tautas namā plkst. 19.00
20. decembrī Jēkabpils Tautas namā plkst. 19.00
22. decembrī Alūksnes Tautas namā plkst. 17.00
27. decembrī Ogres Kultūras namā plkst. 19.00

Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos mūzikls jauniešiem "Pavasara atmoda"


Piektien Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos Dankana Šeika un Stīvena Seitera mūzikls jauniešiem "Pavasara atmoda" Ģirta Ēča režijā.

Mūziklam par pamatu ņemta vācu dramaturga Franka Vedekinda luga ar tādu pašu nosaukumu. Autora dzīves laikā neviena viņa luga netika iestudēta bez cenzūras - 20.gadsimta sākumā tika uzskatīts, ka Vedekinda daiļrade ir pornogrāfiska, jo autors uzdrošinājās runāt par pubertātes problēmām, seksuālo brīvību un citām tabu tēmām.

Režisors Ēcis uzsver, ka mūzikls ir īpaši aktuāls, jo "ir attīstījušās tehnoloģijas, mainījies laiks, bet pubertāte gan nav mainījusies".

Mūziklā "Pavasara atmoda" spilgti atklāts paaudžu konflikts un nespēja sarunāties vienam ar otru (pieaugušajiem un pusaudžiem) saprotamā valodā. Tas ir stāsts par apmulsumu, izmisumu un konfliktu, kas rodas, saduroties jauniešu seksualitātes uzplaukumam un vecākās paaudzes aizspriedumiem un liekulībai. Nejauši satiekoties diviem 14 gadus veciem jauniešiem, starp abiem, par spīti vecāku un skolotāju noliedzošajai attieksmei, gluži negaidot uzvirmos kaisle un vēlmes, kādas līdz šim ne viens, ne otrs nav jutis un par kurām nevienam no viņiem neviens nav stāstījis. Šī nezināšana un tajā pašā laikā dabiskā vēlme sajust sevi un mīlēt novedīs pie neatgriezeniskām sekām.

Galvenajās lomās iejutīsies aktieri Everita Pjata un Viktors Ellers. Mūziklā piedalās arī Kaspars Kārkliņš, Ilze Trukšāne (Būde) vai Signe Ruicēna, Agnese Jēkabsone, Ilze Jura, Laura Jeruma, Sandis Pēcis, Edgars Ozoliņš, Pēteris Lapiņš, Rolands Beķeris, Sigita Jevgļevska, Marģers Eglinskis, Armands Kaušelis, Mārtiņš Kalita un Inese Jurjāne.

Iestudējumam tapt palīdzējusi arī horeogrāfe Inga Raudinga, scenogrāfs Aigars Ozoliņš, kostīmu māksliniece Liene Rolšteina, video mākslinieks Māris Kalve, gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis, kā arī vokālie pedagogi Ieva Dreimane un Normunds Kalniņš. Mūziklu tulkojis un atdzejojis Ilmārs Šlāpins.

Iestudējumā dzīvo mūziku nodrošinās mūziķi Normunds Kalniņš, Roberts Dinters, Aivars Meijers, Māris Zīlmanis, Rasa Kumsāre, Ērika Savicka un Marta Rozentāle.

Daugavpilī svinēs Sv.Nikolausa dienu


Piektdien plkst.17 Daugavpilī, vācu biedrības "Erfolg" telpās, notiks Svētā Nikolausa dienai veltīts svētku pasākums.

Pasākuma gaitā paredzēta konkursa "Izveido savu personīgo mazo Nikolausu" uzvarētāju apbalvošana, īpaša balva paredzēta arī labākā "mazā Nikolausa" autoram, prezentācija par Svēto Nikolausu, cienasti un tradicionālās vācu dziesmas. Pasākuma dalībniekus apciemos arī pats Nikolauss, kas ieradīsies ar saldumiem bērniem.

Pēc tradīcijas Vācijā 5.decembra vakarā bērni noliek savus zābaciņus un kurpītes uz priekšnama sliekšņa. Tajos mazo bērnu, jūrnieku, tirgotāju un studentu aizbildnis Nikolauss liek saldumus un citas mazas dāvaniņas.

Rīgā uzstāsies trīs Baltijas valstu grupas


Piektdien Kaņepes Kultūras centrā uzstāsies trīs Baltijas grupas - "Carnival Youth" no Latvijas, "Without Letters" no Lietuvas un "I Wear Experiment" no Igaunijas.

Latviešu grupas "Carnival Youth" sastāvā ir četri puiši - bundzinieks Emīls Kaupers, ģitārists Edgars Kaupers, basists Aleksis Luriņš un Roberts Vanags pie taustiņinstrumentiem. Lai arī "Carnival Youth" dibināta tikai 2011.gadā, grupa jau piedalījusies festivālos "Positivus Festival", "Summer Sound" un "Piens Fest". Grupai notikuši koncerti Francijā un Austrijā. "Carnival Youth" šomēnes izdevusi savu pirmo radio singlu ar nosaukumu "Never Have Enough" un iesilda grupas "Instrumenti" koncertus.

"The Baltic Scene" koncerts Tallinas "Sinilind" kafejnīcā notiks 5.decembrī, savukārt 7.decembrī Viļņā Baltijas grupas uzstāsies kultūras bārā "Kablys".


Ventspilī atklās karikatūru izstādi par Lembergu


Piektdien plkst.18 Ventspils teātra nama "Jūras vārti" lielajā izstāžu zālē atklās karikatūru izstādi "Ar mani. Par mani. Pret mani". Tajā būs apskatāmas karikatūras, kurās attēlots Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Izstāde tiek organizēta saistībā ar Lemberga darba jubileju - tieši 6.decembrī aprit 25 gadi, kopš viņš vada Ventspils pilsētas pašvaldību.

Karikatūras atspoguļo Lembergu kā politiķi, pašvaldības vadītāju un cilvēku. Tās savā veidā ataino politisko situāciju valstī gandrīz 20 gadu garumā un gan labvēļu, gan nelabvēļu redzējumu attiecībā uz Lemberga lomu tajā. Karikatūras savulaik bijušas publicētas dažādos Latvijā iznākošajos preses izdevumos.

"Žultaini melīgo karikatūru pasūtītāji cerēja mani ievainot, salauzt, bet faktiski veicināja darboties prieku," atzīst Lembergs, novēlot visiem pasmaidīt, skatoties izstādē izkārtotās karikatūras.

Šī gada septembrī Lembergs svinēja 60 gadu jubileju.


Sāksies festivāls "Eiropas Ziemassvētki"


Ceturtdien sākās festivāls "Eiropas Ziemassvētki", kas Rīgā norisināsies līdz 28.decembrim. Festivāls klausītājiem piedāvās daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm, sākot no izsmalcinātas kamermūzikas un džeza līdz prieka pilnām motetēm un majestātiskiem oratoriju fragmentiem.

Šogad festivālā līdzās Georga Frīdriha Hendeļa, Antonio Vivaldi, Volfganda Amadeja Mocarta, Roberta Šūmaņa un citu klasiķu opusiem skanēs arī plaša latviešu mūzikas palete, ietverot Raimonda Paula un Vestarda Šimkus kompozīciju pirmatskaņojumus, kā arī igauņu un lietuviešu komponistu darbi.

Klausītājus priecēs Latvijas Radio koris, kamerorķestris "Sinfonietta Riga", baroka orķestris "Collegium Musicum Rīga", Latvijas Radio bigbends, Diāna Ketlere, Aurēlija Šimkus, Vestards Šimkus, Arta Arnicāne, Sergejs Jēgers, Ieva Parša, Elīna Šimkus u.c., sadarbojoties ar tādiem ārzemju kolektīviem kā "New York Voices", Čurļoņa stīgu kvartets un Tallinas kamerorķestris.

6.decembrī Kongresu namā notiks Latvijas un džeza dzimtenes Amerikas satikšanās uz vienas skatuves, kad Latvijas Radio bigbendam pievienosies viena no labākajām džeza vokālajām grupām pasaulē, "Grammy" balvas ieguvēji "New York Voices", kuru plašais muzikālais ampluā septiņos studijas albumos ietver kā klasisko, tā "r'n'b", džezu un popmūziku.

7.decembrī Lielajā ģildē izskanēs Mocarta "Prāgas simfonija" "Sinfonietta Rīga" un Mocarta partitūru pazinēja, austriešu diriģenta Gintera Pihlera izpildījumā. Soliste Mocarta beidzamajā klavierkoncertā būs Londonā dzīvojošā pianiste Ketlere.

Rīgas Jūgendstila muzejā sāksies pasākumu cikls "Ziemassvētki jūgendstilā"


Rīgas Jūgendstila muzejā piektdien sāksies pasākumu cikls "Ziemassvētki jūgendstilā".

Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt interjera dekoru izstādi "Parīzes iedvesmotie Ziemassvētku interjera rotājumi", kuru veidojusi arhitekte Liesma Markova sadarbībā ar Rīgas Dabaszinību skolas pasniedzēju Elitu Loginu un mācību iestādes audzēkņiem.

Muzeja izstāžu zālē būs skatāmi simtgadīgi rotājumi un priekšmeti ar ziemas motīviem no Rīgas Jūgendstila muzeja un Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājuma. Savukārt fotomākslinieks Raimo Lielbriedis, izmantojot 19.gadsimta un 20.gadsimta sākuma foto tehnoloģijas, izstādē "Ziemas" tvēris ziemas ainas.

Ieeja visos pasākumos ar muzeja ieejas biļeti.

Aicina uz latviešu animācijas filmu programmu


Valkas pilsētas kultūras namā sestdien, 7.decembrī, plkst.16.30 latviešu animācijas filmu programma "Multenītes sniegā 2013 ".

Šī gada decembrī Kinopunkts pašiem mazākajiem kinodraugiem piedāvā jaunāko, Latvijā ražoto animācijas filmu programmu “Multenītes Sniegā 2013". Animācijas filmas tiks demonstrētas 100 vietās visā Latvijā - reģionālajos kultūras namos, skolās, bērnudārzos un interešu centros.

Animācijas filmu programmā iekļautas studijas Atom Art filmiņas “Kā lupatiņi šūpojās", “Starptautiskā tēva diena"; studijas Animācijas brigāde filmiņas "Sārtulis", “Eži un lielpilsēta", “Vāsa"; Nila Skapāna plastalīna tehnikā veidotā “Kaķis maisā" un Ingas Prauliņas “Blēņu stāsti par vilkiem". Programmas garums ir stunda – tieši tik, cik vidēji mazie skatītāji spēj mierīgi nosēdēt.

“Multenītes Sniegā" tiek demonstrētas Kinopunktos visā Latvijas filmu izplatīšanas projekta "Latvijas filmu maratons" ietvaros, kuru finansē Nacionālais Kino centrs. Seansu norises vietas un laikus skatīt mājaslapā www.kinopunkts.lv Ieeja- brīva.

Pirmizrādi Latvijas Nacionālajā operā piedzīvos "Mīla uz trim apelsīniem"


7.decembrī Latvijas Nacionālajā operā notiks Sergeja Prokofjeva operas "Mīla uz trim apelsīniem" pirmizrāde. "Mīla uz trim apelsīniem" ir viena no 20. gadsimta oriģinālākajām operām, kas apvieno komēdiju un traģēdiju, poēziju un grotesku, romantisku pasaku un filozofisku satīru.

Iecere rakstīt operu "Mīla uz trim apelsīniem" Sergejam Prokofjevam radās 1918. gadā, veicot ceļu caur Sibīriju, Japānu un pāri Klusajam okeānam uz ASV. Operas sižets ir balstīts Karlo Goci tāda paša nosaukuma komēdijā - sirreālā stāstā par karaļdēlu, kuru līdz hipohondrijai novedusi salkana dzeja. Slimību var ārstēt ar smiekliem, bet galmā ne visi vēlas Prinča izveseļošanos... Pasaules pirmizrādi opera piedzīvoja 1921. gadā Čikāgā. Latvijā "Mīla uz trim apelsīniem" līdz šim iestudēta vienu reizi - 1964. gadā.

Iestudējuma muzikālais vadītājs ir Mārtiņš Ozoliņš, izrādes otrais diriģents būs Atvars Lakstīgala. Režija uzticēta K. Staņislavska un V. Ņemiroviča-Dančenko mākslinieciskajam vadītājam Aleksandram Titelam, bet scenogrāfs un kostīmu mākslinieks ir šī paša teātra galvenais mākslinieks Vladimirs Arefjevs.

Lomās iejutīsies Latvijas Nacionālās operas solisti Romāns Poļisadovs, Krišjānis Norvelis, Viesturs Jansons, Raimonds Bramanis, Andris Lapiņš, Inga Šļubovska, Dana Bramane, Ilona Bagele, Irma Pavāre, Rihards Mačanovskis, Jānis Apeinis un citi, viessolisti Vasilijs Jefimovs, Garijs Agadžanjans, Fēlikss Kudrjavcevs un Anatolijs Sivko, tāpat šajā izrādē uz LNO skatuves debitēs Borisa un Ināras Teterevu atbalstītās LNO akadēmijas audzēkņi Rihards Millers un Mihails Čulpajevs. Liela nozīme operā un tās iestudējumā ir kora māksliniekiem: kā savā dienasgrāmatā rakstījis Sergejs Prokofjevs: "Koris ir pats galvenais un arī grūtākais šajā operā."

Tradicionālās "Sarunas pirms pirmizrādēm" par operu "Mīla uz trim apelsīniem" LNO Jaunajā zālē notiks 2.decembri 18.30. "Sarunu" apmeklētājiem būs iespēja tikties ar iestudējuma režisoru Aleksandru Titelu, noklausīties muzikālus priekšnesumus un muzikologa Mikus Čežes lekciju. "Sarunu" biļetes cenā iekļauts arī operas ģenerālmēģinājuma apmeklējums 5. decembrī 18.00. Nākamās operas "Mīla uz trim apelsīniem" izrādes skatāmas 8.decembrī un 20.decembrī un 23.janvārī.

Leļļu teātrī pēc 30 gadu pārtraukuma iestudēta ziemas pasaka "Saulīte un sniega cilvēciņi"


Sestdien, 7.decembrī, Latvijas Leļļu teātrī pirmizrādi gan latviešu, gan krievu trupā piedzīvos ziemas pasaka "Saulīte un sniega cilvēciņi", ko teātris atkārtoti iestudējis pēc 30 gadu pārtraukuma.

Pēc slovāku tautas pasakas motīviem radītā krievu dramaturga Aleksandra Veselova luga bērniem vēsta par spēju ieraudzīt savu tuvāko vajadzības un samērot tās ar savām vēlmēm.

Jaunajā iestudējumā sniega cilvēciņu tēlu autore ir māksliniece Anita Znutiņa-Šēve, izrādē skanēs komponista Valda Zilvera dziesmas, kam vārdus latviešu valodā sarakstījusi Daina Strelēvica, bet krieviski - Jeļena Sigova. Leļļu tēlus iedzīvinās aktieri Lienīte Osipova, Ance Muižniece un Miķelis Žideļūns latviešu trupā un Olga Larina, Aleksandra Brunere un Lilija Sūna krievu trupā.

Iestudējumu "Saulīte un sniega cilvēciņi" režisors veido kā klasisku Mazās zāles partera leļļu izrādi bērniem no trīs gadu vecuma, kas iestudēta īpaši ziemas periodam un ir viegli transportējama. Latvijas Leļļu teātris Ziemassvētku periodā aktīvi dodas viesizrādēs uz Latvijas reģioniem, un arī šī izrāde tiks vesta vismaz uz 20 vietām dažādās Latvijas pilsētās, lai iepriecinātu un iepazīstinātu bērnus ar leļļu teātra mākslu.

Iestudējuma pirmizrāde krievu trupā būs plkst.11, bet latviešu trupā - plkst.14.


Valmieras teātrī Remarka "Triumfa arka" iestudējums


8.decembrī Valmieras teātra Apaļajā zālē notiks pirmizrāde režisora Vara Braslas dramatizētajam un iestudētajam Ēriha Marijas Remarka romānam "Triumfa arka".

Romāna notikumi vēsta par dažiem mēnešiem Parīzē pirms Otrā pasaules kara sākuma, kad pilsētā mieru rast mēģina bēgļi no nacistiskās Vācijas, starp tiem arī talantīgais ārsts Raviks, kuram nav ļauts praktizēt. Ravika attiecības ar otru tādu pašu klīstošu dvēseli - aktrisi Žoannu būs arī izrādes centrā. Iestudējumu veidojuši - scenogrāfs Reinis Suhanovs, kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone un komponists Emīls Zilberts.

"Triumfa arkas" galvenais varonis Raviks (Mārtiņš Liepa vai Kārlis Freimanis) mēģina darīt savu darbu jebkurā veidā, palīdzēt dzīves pabērniem kā jauniņajai prostitūtai Lisjēnai (šajā lomā debitante Valmieras teātrī Marta Līne, jaunā aktrise, kas ieguvusi izglītību Anglijā), un viņam ir tikai viens mērķis - atriebties gestapovietim Hākem (Tālivaldis Lasmanis), kurš vainīgs viņa trimdā. Ravika dzīvi maina mīlestība pret Žoannu (Elīna Vāne), kuras dēļ viņš atsakās emigrēt uz Ameriku, kas būtu drošs glābiņš, sākoties karam.

Pārējās lomās: Anna Putniņa, Januss Johansons, Baiba Valante, Ieva Puķe, Vizma Kalme, Kaspars Zāle, Ģirts Rāviņš, Kārlis Neimanis.

"Triumfa arka" ir otrais Vara Braslas iestudējums pēc Ē.M.Remarka darba motīviem - 2006. gadā Valmieras teātrī ar panākumiem uzvests pats pazīstamākais rakstnieka romāns "Trīs draugi".

Izrāde "Triumfa arka" Valmieras teātrī arī 10., 12. un 14.decembrī, savukārt 2014. gada 19. un 20.februārī iestudējums tiks rādīts M.Čehova Rīgas Krievu teātrī. Biļetes uz izrādi Rīgā jau var iegādāties "Biļešu serviss" kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Riga Symphony 2013


Starptautiskais jauniešu vokālās mūzikas festivāls Riga Symphony 2013, kurā piedalīsies solisti un ansambļi no vairāk nekā 27 pasaules valstīm Rīgā norisināsies no 5. līdz 9. decembrim. Kā galveno festivāla misiju organizatori redz nevis sacensības un sāncensību, kaut arī izpildītāju konkurss ir viens no pamatnotikumiem, un tā veidošanā un radošo kontaktu stiprināšanā un daudzo tautu dziedošo kultūru satuvināšanā. 5 dienu garumā festivāla viesus un dalībniekus sagaida piesātināta programma: konkursa priekšnesumi, labdarbības koncerti, meistarklases. Lai būtu žūrijas sastāvā Rīgā ieradīsies zināmi pedagogi un vokālisti.

7. decembrī plkst. 16.00 festivāla ietvaros Svētā Pēterta baznīcā notiks vienīgais slavenā Lielā Bērnu Kora, kas nosaukts V.S. Popova vārdā, koncerts.

8. decembrī, plkst. 18.00 kultūras namā "Ziemeļblāzma" notiks grandiozs Galā koncerts ar slavenajiem Latvijas un ārvālstu izpildītājiem, kā arī festivāla Riga Symphony 2013. laureātiem. Uzstāsies Normunds Rutulis, Jānis Stibelis, Lana Švilpe,  Liene Candy, duets „Dvīnes”, Ilona Bagele, Pēteris Upelnieks un daudzi citi.

Festivāla Riga Symphony 2013 organizatori sabiedrība ir Eiropas bērnu mūzikas centrs. Atbalstītājs: Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments

Īpašu vietu festivāla darbos organizētāji atvēlējuši palīdzības sniegšanā bāreņiem un jauniem cilvēkiem ar ierobežotām iespējām. Viņiem paredzēta īpaša visu festivāla pasākumu un īpašo labdarības akciju apmeklēšanas programma.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

puza

2013-12-08 00:26:24

Ziņot

Kur Miss Top of the world pasākums ???

puza

2013-12-08 00:26:14

Ziņot

Kur Miss Top of the world pasākums ???

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv