Piektdiena, 2021. gada 18. jūnijs

Madis, Alberts

Piektdiena, 21. marts (2014) 10:25

Ko darīt brīvdienās, Puaro.lv iesaka latviešu modes policija +CEĻVEDIS

Peronīgais arhīvs un publicitātes

Klāt ir astronomiskais pavasaris, un tas nozīmē, ka drīz vien uzjundīs sezonas aktuālākais jautājums – ko vilkt mugurā? Lai modes gardēžiem šo uzdevumu atvieglotu, ne vien Latvijā, bet visā pasaulē ik gadu tiek organizētas jauno kolekciju modes skates. To maratons galvaspilsētā aizsāksies jau šonedēļ ar tradicionālo un grandiozo Sky&more modes šovu.
 
Tieši tāpēc šonedēļ ar Puaro.lv lasītājiem savos brīvdienu pavadīšanas ieteikumos dalās jaunatvērtā veikala F&More modes misijas jeb ceļojuma Milāna–Rīga dalībnieki, latviešu spilgtākā modele Māra Kampernova un vadošais barista Ingemārs Dzenis.
 
 „Lielākoties nedēļas nogalēs strādāju, tāpēc mani vīkendi parasti ir pirmdienās. Tāda nu tā dzīve baristām. Vispār jau man patīk tas pats, kas kārtīgam rīdziniekam. Viss, ko dzīve piedāvā - riteņi, meitenes, road-tripi. Mana mīļākā pavasara nodarbe ir zoodārza apmeklējums,”  ar Puaro.lv dalās Ingemārs Dzenis.
 
„Šo nedēļas nogali es plānoju pavadīt uz F viļņa - ballēties ar lielo F! Tāpēc arī visiem, kuri seko līdzi modei, noteikti iesaku doties uz modes šovu F&Show iepirkšanās centrā Sky & More. Citiem – izzināšanas laiks ziema ir galā, iesaku jums rosīties, doties pārgājienos Latvijas meža rezervātos un izbraucienos ar riteni,” viņš rosina.
 
Arī Mārai Kampernovai nedēļas nogales parasti ir rosīgas:„ Bieži modes pasākumi un filmēšanas iekrīt tieši brīvdienās, tomēr, ja gadās kāda brīva nedēļas nogale, mēģinu kopā ar ģimeni atpūsties mājās vai kaut kur pie dabas. Es nešaubīgi varu pateikt, ka daba dod enerģiju visvairāk un patiešām - nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs - tā kā vienmēr var iet ielās,” viņa ir pārliecināta.
 
„Vasaras sezonā cenšos braukt kaut kur ar riteni vai skrituļdēli, ziemā snovot, slēpot ar distanču slēpēm vai slidot. Šī nedēļa ir galīgi traka, jo es kopā ar Artūru Medni un Ingemāru Dzeni braucu no Milānas cauri visai Eiropai roudtripā, lai vestu uz jauno koncept-veikalu F&More jaunākās pavasara/vasaras modes kolekcijas,” stāsta Māra.
 
„Auto piekabē vedam līdzi milzīgu, vairāk nekā trīs metrus augstu F burtu, kas simbolizē Fashion, Fun, Friends, F**ng. Darām visādas trakas lietas, priecājamies, pucējamies un mēģinām parādīt sabiedrībai, ka tas, ka tu esi labi ģērbts, nenozīmē, ka nevari pārkāpt robežas, būt īsts, dzīvs un traks! To arī darām mēs.”
 
„Tiem, kuri dzīvo pilsētā, protams, iesaku brīvdienās braukt uz laukiem, dzīvot svaigā gaisā, darīt aktīvas lietas un izbaudīt visas iespējas, ko mūsu ķermenis mums sniedz. Bet ja nedzīvojat lielpilsētā vai arī pie dabas jau esat padzīvojuši, iesaku, pirmkārt, aiziet uz visām Oskaru ieguvušajām kinofilmām, jo visa to izlase tiešām ir ļoti kvalitatīva, un, protams, neaizmirst par teātri un brīvdienu ballītē,” rosina modele.
 
„Es savu piektdienas vakaru pavadīšu modes šovā F&Show, kas notiks lielveikalā Sky&More, jo esmu tur katru gadu un varu patiešām no visas sirds teikt, ka tas ir viens no vislabāk organizētajiem pasākumiem Latvijas modes industrijā.”

 


Vērienīgāko modes šovu Baltijā "F&Show" atklās britu popmūzikas zvaigzne Tara McDonald


21.martā plkst.21:00 iepirkšanās centrā Sky&More notiks viens no vērienīgākajiem modes notikumiem Baltijā - modes šovs F&Show. Modes šovā Latvijas labākie modeļi demonstrēs jaunākās 2014. gada pavasara/vasaras pasaulē atzītāko luksuss klases zīmolu modes kolekcijas.

Iespaidīgo modes šovu F&Show atklās britu popmūzikas zvaigzne Tara McDonald, kas Rīgā ieradīsies īpaši šim pasākumam par godu, sniedzot pasaules līmeņa uzstāšanos šova apmeklētājiem. Slavenā dziedātāja, producente un reizē arī dziesmu autore radījusi kopdarbus ar tādiem pasaules TOP dīdžejiem kā David Guetta, Armand Van Helden (viens no populārākajiem hitiem My My My) un Axwell. Tara absolvējusi slaveno The Brit School Lielbritānijā, tajā mācījušās arī tādas mūzikas zvaigznes kā Adele, Amy Winehouse, Leona Lewis un Katie Melua. F&Show uzstāsies arī operdziedātāja Elīna Šimkus un deju trupa Dmitrija Gaitjukeviča vadībā. Kā ierasts visus pārsteigs vērienīgi pirotehniski efekti un video projekcijas.

F&Show laikā tiks atklāts arī jauns luksuss klases modes zīmolu veikals F&More. Tas ir vienīgais veikals Latvijā, kurā oficiāli ir pārstāvēti vairāki pasaulē atzītāko apģērbu un aksesuāru zīmoli - Paolo Pecora, Hosio, Kelton, Versace Jeans, kā arī bijušā Hugo Boss vadošā dizainera izveidotā apģērbu līnija vīriešiem Baldessarini. Līdzās šiem zīmoliem F&Show apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar aktuālajiem Just Cavalli, Italian Luxury, Andrea Morelli, Evet, Paciotti 4us, Mangano un citu zīmolu apģērbiem un aksesuāriem. Līdzās ārvalstu dizaineru kolekcijām modes šovā tiks izrādīti arī pašmāju modes zīmolu Amoralle un Koshakova spilgtākie sezonas modeļi.

F&More atklāšanai par godu atraktīvā latviešu modele Māra Kampernova, Latvijas labākais barista Ingemārs Dzenis un digitālo mediju un mārketinga guru Artūrs Mednis no modes namiem Milānā uz Rīgu vedīs itāļu zīmolu preces, kuras pēc šova varēs ekskluzīvi iegādāties F&More koncept-veikalā.

Modes šovs F&Show notiks jau astoto reizi. No 13.marta uz šovu iespējams iegādāties biļetes Biļešu serviss kasēs, izvēloties vietas pie galdiņiem. Biļetes pieejamas ierobežotā skaitā.


Lielākā un mīļākā mājdzīvnieku izstāde „Petekspo. Latvijas uzvarētājs 2014” Ķīpsalā


 

22. un 23. martā Ķīpsalā notiks lielākā un mīļākā mājdzīvnieku izstāde „Petekspo. Latvijas uzvarētājs 2014”, kur kuplā skaitā būs aplūkojami gan pasākuma galvenie varoņi – suņi un kaķi, gan arī citi mājdzīvnieki. Apmeklētājus priecēs aizraujošas suņu sacensības, daudzveidīgi šovi un paraugdemonstrējumi.

Ģimenes ar bērniem un visi interesenti ir laipni aicināti uz Ķīpsalu, kuru divas dienas pieskandinās visdažādāko zvēru balsis. Vienā hallē varēs sastapt simtiem visdažādāko šķirņu suņus un par patīkamām cenām iegādāties noderīgas lietas plašajā zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcijā, savukārt otrā hallē varēs aplūkot dažnedažādus ņaudošus mīluļus no tuvām un tālām zemēm. Turpat apmeklētājus priecēs ņiprie palaidņi – mājas seski, truši, papagaiļi un kanārijputniņi, dažādi dekoratīvie baloži, gaiļi un vistas, arī mīlīgās dekoratīvās jūrascūciņas, pelītes, kāmīši, žurciņas un citi daudz eksotiskāki zvēriņi. Savukārt bērni no sirds patikas varēs izlēkāties piepūšamajās atrakcijās.

Norises vieta un laiks:
22. un 23. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Biļetes:
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – EUR 3 (Ls 2,11)
Pensionāriem, studentiem – EUR 4 (Ls 2,81)
Pieaugušajiem – EUR 5,50 (Ls 3,87)
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – EUR 12,50 (Ls 8,79)
Bērniem visas atrakcijas (telpās) BEZ MAKSAS!
Autostāvvieta – EUR 3 (Ls 2,11)

Festivāla "Latvijas Jaunās mūzikas dienas 2014" koncertā Lielajā ģildē notiks trīs pirmatskaņojumi


Festivāla "Latvijas Jaunās mūzikas dienas 2014" simfoniskās mūzikas koncertā 21.martā plkst.19 Lielajā ģildē notiks trīs pirmatskaņojumi.

Koncerta pirmā daļa uzjundīs pavasarīgo noskaņojumu ar mūziku, kas pārpilna laimes hormoniem, savukārt otrajā daļā valdīs apcerīgākas noskaņas, liekot apdomāt savu vietu pasaulē.

Komponists Georgs Pelēcis skaņdarbā "Endorphin Music" sola uzlādēt klausītājus ar lieliskas enerģijas lādiņu un ticību saviem spēkiem. Komponiste Indra Riše iedvesmai ņēmusi Latgales dzejnieka Valentīna Lukaševiča dzejoli, kurā debesu valstība solīta arī tiem, kas nepārstrādājušies guļ zālītē un veras mākoņos. Arī Pēteris Butāns kopā ar dzejnieku un tulkotāju Sergeju Moreino uzrakstījis apjomīgu opusu.

Pie LNSO diriģenta pults debitēs Latvijas Kultūras akadēmijas kora "Sōla" vadītājs Kaspars Ādamsons. Viņš studējis kordiriģēšanu un simfoniskā orķestra diriģēšanu Latvijā un Zviedrijā, vadījis Latvijas mūzikas skolu jauniešu simfoniskā orķestra koncertus.
Rišes skaņdarbā solo spēlēs čellists Ēriks Kiršfelds, savukārt Butāna kantātes atskaņojumā piedalīsies Valsts akadēmiskais koris "Latvija" un stāstnieks Jānis Dobkevičs.

Biļetes uz koncertu pieejamas Lielās ģildes biļešu kasē, "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un "www.bilesuparadize.lv".

Artūra Reinika jubilejas koncerts "Esmu latvietis"


Mūziķis un dziesmu autors Artūrs Reiniks šī gada 21. martā plkst. 20:00 VEF Kultūras pilī Rīgā un 30. martā plks. 17:00 Jelgavas Kultūras namā atzīmēs savu piecdesmit piecu gadu jubileju ar vērienīgu jubilejas koncertu.

Jubilejas koncerts būs grandiozs ne tikai ar to, ka tajā piedalīsies populārā šlāgermūzikas izpildītāja skatuves kolēģi, ar kuriem mūziķis sadarbojies savas karjeras laikā, bet arī dziedātāji, kam Artūrs īpaši komponējis dziesmas. Grupa „Tērvete”, „Dobeles Zemessargi”, dziedātājs un Latvijas Radio 2 dīdžejs Roberts Ošiņš, apvienība „Tērvete- Rīga”, Heinrihs Kalvīts, virtuozais ģitārists Agris Siksna, instrumentālā grupa "MIDI MUSIC"- tie ir tikai tuvākie komponista skatuves kolēģi un draugi, ar kuriem tiksimies koncertā. Jubilejas koncertu vadīs atraktīvais aktieris Guntis Skrastiņš.

Koncerta režisors Valdis Pavlovskis, producente- Ieva Šteinberga, izpildproducents- Intars Gegusts, organizē- koncertaģentūra "BRAVISSIMO". Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.

RTU notiks jau XV Latvijas Studentu teātra dienas


No 21.marta līdz 23.martam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mazajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1, notiks XV Latvijas Studentu teātra dienas, kuru šā gada tēma ir "Vērtības". Teātra dienās piedalīsies Latvijas augstskolu teātru un jauniešu teātra studiju dalībnieki, kurus vērtēs profesionāli režisori, teātra kritiķi un horeogrāfi. Labākais teātris saņems ceļojošo Lielo balvu - "Sudraba āksta cepuri". Ieeja bez maksas.

Atklājot festivālu, 21.martā plkst. 19 RTU studentu teātris "Spēle" rādīs divas viencēliena izrādes - Leldes Stumbres lugu "Upīte" un Hermaņa Paukša lugu "Ķieģelis". Abu izrāžu režisors - Romans Grabovskis. Savukārt 22.martā no plkst. 12 RTU Mazajā zālē norisināsies visu studentu teātru priekšnesumu - izrāžu fragmentu - skate, un to vērtēs profesionāla žūrija: režisors Mihails Gruzdovs, horeogrāfe Tamāra Ēķe, literatūrzinātniece, teātra kritiķe Silvija Radzobe, balss atbrīvošanas speciāliste Dana Indāne, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes dekāns Uģis Bratuškins, RTU Studentu kluba direktore, režisore Asja Visocka. Pēc iestudējumiem plānotas radošās debates, kurās piedalīsies žūrija, teātru režisori un dalībnieki.

Dienas noslēgumā svinīgā apbalvošanas ceremonijā tiks sveikts gada Latvijas labākais studentu teātris, labākais studentu aktieris un aktrise, kā arī piešķirtas žūrijas speciālbalvas par spilgtām mākslinieciskām kvalitātēm un pasniegta ceļojošā balva "Sudraba āksta cepure".

Latvijas studentu teātra dienās piedalīsies 11 teātri: RTU studentu teātri "Spēle" un "Kamertonis", Latvijas Universitātes Studentu teātris, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu teātris, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas operstudija "Figaro", Rēzeknes Augstskolas studentu teātris "ĶerRA", Vidzemes Augstskolas studentu teātris "ViAGars", VEF Kultūras pils ansamblis "Rīgas Pantomīma", Daugavpils Universitātes studentu teātris "Nākam gaismā!", Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra "Mazā Ģilde" jauniešu teātris "Vinnijs", improvizācijas teātris "ImproZoo", vienkopus pulcējot vairāk nekā 150 dalībnieku.

Savukārt 23.martā no plkst. 12 visi interesenti aicināti uz balss atbrīvošanas un skatuves kustību meistarklasēm, ko vadīs balss un teātra māksliniece Dana Indāne un dejas pedagoģe un horeogrāfe Tamāra Ēķe. Maksa par vienu nodarbību - 2 EUR.


Brīvdabas muzejā svinēs Lielo dienu


Svētdien, 23.martā, no plkst.12 līdz 16 Latvijas etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā tiks svinēti pavasara saulstāvji jeb Lielā diena.

Pavasara atnākšanas svētki tiks svinēti Gadatirgus laukumā. Visa pasākuma garumā būs iespēja šūpoties šūpolēs, krāsot olas sīpolu mizās, vizināties haskiju pajūgā un jāšus zirga mugurā, mēroties spēkiem koka olu ripināšanā, kā arī vērot un piedalīties putnu būrīšu darināšanā.

No plkst.13 līdz 14.30 ar Lielās dienas svinēšanas tradīcijām iepazīstinās Launkalnes mūsdienu folkloras kopa "Rudzupuķe". Notiks šūpoļu pušķošana un iesvētīšana, apdziedāšanās, olu kaujas un iešana senās rotaļās. Apmeklētāji tiek aicināti ņemt līdzi pērnos Jāņu vainagus, dzīparus šūpoļu dekorēšanai, olas ziedošanai un ēšanai, kā arī pūpolu zarus veselībai.

No plkst.14.30 līdz 15.30 kopā ar folkloras kopu "Rija" paredzētas rotaļas, danči un zemes modināšana. Savukārt no plkst.13 Priedes krogs apmeklētājiem piedāvās gardu bukstiņputru.

Visa pasākuma garumā būs iespēja šūpoties šūpolēs, krāsot olas sīpolu mizās, vizināties jāšus zirga mugurā, mēroties spēkiem koka olu ripināšanā, spēlēt senās koka spēles kopā ar Aldoni Baldiņu, kā arī Rūdolfa Drevinska vadībā izgatavot ekoloģiskos putnu būrīšus.

Pasākumā piedalīsies arī Brīvdabas muzeja amatnieki - tāsiķis Zvirbuļu Pēteris, pinēja Inta Lūse, adītāja Baiba Kabuce un pinumu meistars Juris Milčs. Muzejā viesosies arī ziemeļnieku vilcējsuņi haskiji. Bērniem būs iespēja izvizināties haskiju vilktā pajūgā.

Lielā diena iezīmē laiku, kad diena un nakts kļuvusi viena garuma, gaisma uzveic tumsu, dienai kļūstot garākai jeb lielākai par nakti. Iestājas pavasaris. Šogad tas notiks 20.martā, bet saskaņā ar tautas tradīcijām šo notikumu var svinēt veselas trīs dienas. Lielās dienas svinību apmeklējums būs par maksu.

Pavasara saulstāvju sagaidīšana Rīgā


Sagaidot Pavasara saulstāvjus, folkloras kopas aicina Rīgas iedzīvotājus uz Lielās dienas svinībām 22.martā Līvu laukumā, piedāvājot veikt tradicionālos pavasara atnākšanas rituālus - šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu, kā arī kopīgu Lielās dienas dziesmu dziedāšanu.

22.martā Lielās dienas svinēšana notiks pašā pilsētas sirdī - Vecrīgā, kur no plkst. 12.00 līdz pat četriem pēcpusdienā Līvu laukumā kopā ar folkloras kopām būs gan šūpoļu pušķošana, gan šūpošanās, olu krāsošana, ripināšana, Lielās dienas dziesmu skandēšana, apdziedāšanās, kā arī rotaļas un kopīga sadancošanās. Pasākumā gaidīts ikviens iedzīvotājs, bet jo īpaši ģimenes ar bērniem. Pasākumā piedalīsies Rīgas folkloras kopas: "Budēļi", "Dandari", "Garataka", "Grodi", "Krulla", "Lāns", "Rija", "Skandinieki", "Berendejka" un "Iļjinskaja pjatņica".

Pirmo reizi ar savu jauno skatuves vārdu uzstājas mūziķis Imants Daksis un notiek dokumentālās īsfilmas "Ļaujiet iet" pirmizrāde


Sestdien, 22. martā, klubā Nabaklab uzstāsies mūziķis un dzejnieks Imants Aurora Daksis un tiks rādīta Toma Taukuļa dokumentālā īsfilma „Ļaujiet iet”.

1987. gadā četrus gadus vecais Imants pirmo reizi tik aizvests uz kinoteātri. Tas bija Sarkandaugavas kinoteātris Aurora, kurā rādīja fantāzijas filmu „Bezgalīgais stāsts”. Pēc filmas noskatīšanās, laimes pūķa Falkora tēla apburts, Imants sāka apgūt dažādas lidošanas tehnikas... Kopš bērnības mīļākās filmas noskatīšanās kinoteātrī ar zīmīgo nosaukumu, Imants vārdu Aurora glabāja savā apziņā, līdz saprata, ka tam ir jābūt viņa vārdam. Aurora borealis - polārblāzma - rodas Saules izvirdumu radīto magnētisko vētru rezultātā un spēj ietekmēt mākslīgo pavadoņu un sakaru sistēmu darbību. Polārblāzmas laikā izlādējas milzīgs enerģijas daudzums, tāpat kā Imanta Auroras koncertos - mūziķim raksturīga spēcīga ekspresija, kas, apvienojumā ar dažādiem neparastiem balss efektiem, tiek apzīmēta kā kliedzošais folks.

Imanta Auroras Dakša koncertos klausītājus mēdz mulsināt viņa dziesmu vārdi un ekscentriskais dīvaiņa tēls. Jaunā režisora Toma Taukuļa dokumentālā īsfilma „Ļaujiet iet” (nosaukums aizgūts no dziesmas „Saviem bērniem dodiet brīvu sāpi!”) ir ieskats mūziķa radošajā ciklā, viņam tiekoties ar laiku un vientulību. Filma viņu portretē kā eksistenciālistu ar savrupu dzīvesveidu un neprognozējamām radošajām izpausmēm. 20 minūtes garajai filmai dažādas mūziķa dzīves situācijas tika dokumentētas no 2011. gada beigām līdz 2013. gada rudenim. Līdz šim filma rādīta tikai slēgtam skatītāju lokam.

Filmas sākums plkst. 20.00, pēc filmas Imanta Auroras Dakša koncerts. Vakarā turpinājumā mūziku atskaņos DJ Džefras asinis. Ieeja bez maksas.

Notiks desmitais Ziemeļvidzemes Tautu muzikantu saiets


Svētdien, 23.martā, plkst.13 Burtnieku novada Rencēnu pagasta kultūras namā norisināsies desmitais Ziemeļvidzemes Tautu muzikantu saiets.

Lietuviešu biedrības kapela no Rīgas pasākumā muzicēs uz zāģa, bet tautas mūzikas kapela "Vecie Turnavieši" no Valkas pārsteigs un valdzinās ar havajiešu ģitāras skaņām. Andersons un draugi no Salacgrīvas demonstrēs seno latviešu ermoņiku ''Ieviņas'' spēli. Ermoņikas spēlēs arī Oskars Patjanko no Rīgas. Savukārt kapela "Hāgenskalna muzikanti" ne tikai priecēs ar skaistu melodiju, bet arī ar grezniem 19.gadsimta tērpiem.

Ziemeļvidzemes Tautu muzikantu saietā piedalīsies arī Rencēnu folkloras kopa ''Rota'', Rūjienas pilsētas kultūras nama kapela "Rūvenas Aure", Salnavas tautas nama kapela "Sābri", tautas mūzikas kapela "Abulmalas burlakas" no Beverīnas novada, kā arī Heino Tartes ar kapelu no Igaunijas. Pasākumā skanēs tautas mūzika, vecmeistaru senās ziņģes un autentiski mūzikas instrumenti.

Ziemeļvidzemes Tautu muzikantu saieta idejas šūpulis ir Latgale. "Latgalē tautu muzikantu saietos cilvēki sanāk kopā, līksmojas, dzied un dejo. Jau desmito gadu mēs pierādām, ka arī Ziemeļvidzemē mēs tā varam! Par to ir jāpasakās mūsu talantīgajiem cilvēkiem, kuri pašmācības ceļā ir apguvuši mūzikas prasmes un spēj aizraut cilvēkus ar savu mūziku," stāsta pasākuma organizatore un folkloras kopas "Rota" vadītāja Irēna Garā.

Notiks solidaritātes koncerts "Šodien es esmu ukrainis"


Rīgas Domā 23.martā plkst.19 notiks solidaritātes koncerts "Šodien es esmu ukrainis".

Koncerts notiks, reaģējot uz notikumu attīstību Ukrainā un Krimā. Latvijas kultūras darbinieku solidaritātes koncertā piedalīsies aktrise Zane Jančevska, Rīgas saksofonu kvartets, Kristīne Gailīte, Vita Kalnciema, Madara Jauģiete, Elīna Šimkus, vokālais ansamblis "Anima Solla", Jānis Kurševs, Kārlis Kazāks.

Klāt būs arī ukraiņu dziesmas ansamblis "Dņipro", trio "Ukrainočka", Dāniels Bisenieks. Koncertā piedalīsies dzejnieki - Inese Zandere, Jānis Elsbergs, Iveta Šimkus, Liāna Langa , Māra Zālīte.
Ievadlūgšanu koncertā sacīs ukraiņu priesteris Romāns Sapužeks.

Koncertu organizē Rīgas Doms sadarbībā ar ukraiņu kultūrizglītības biedrību "Dņipro". Pasākuma ziedojumi tiks nodoti biedrībai "Dņipro".

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv