Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs

Rasa, Rasma, Maira

Visi autora raksti

Piektdiena, 22. marts (2013) 08:48

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Mārtiņš Pļaviņš +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (3)

Puaro.lv un publicitates

Par pavasari pagaidām liecina vien kalendārs, laiks aiz loga tikai lieku reizi atgādina, cik patīkami ir iekštelpās. Tādēļ joprojām visas brīvdienu aktivitātes tendenciozi notiek telpās, bet tikai drosmīgākie atļaujas vēl reizi doties uz slēpošanas trasēm. Pavisam neprātīgu nodarbi šai nedēļas nogalei piemeklējis talantīgais volejbolists, olimpietis Mārtiņš Pļaviņš.

„Šajās brīvdienās došos uz Austrijas pilsētu Vagrainu, kur norisināsies sniega volejbola turnīrs. It kā gaiss kalnos ir diezgan pavēss, bet saule spīd gana spoži, lai šortos auksti nebūtu,” intervijā portālam Puaro.lv pastāstīja volejbolists. „Tā kā Turcijas čempionāts ir noslēdzies, bet vasaras sezonas treniņi sāksies tikai pēc nedēļas, nolēmu piekrist šim uzaicinājumam, jo iepriekš sniega volejbola turnīrā piedalījies neesmu.”

Mārtiņš mīļi aicina visus interesentus, kuri šajā nedēļa nogalē nolēmuši doties uz slēpošanas kūrortiem, droši paviesoties Vagrainā un pievienoties līdzjutēju rindām. „Atmosfēra tur ir fantastiska, būs arī iespēja izbaudīt atvērto džakuzi. Edgars Šneps ar ģimeni, kā reiz, šonedēļ devies slēpot un nolēmis mums pievienoties.”

Pats volejbolists gan atzīst, ka brīvdienu klasiskā izpratnē viņam tikpat kā nav. „Dienas, kuras man ir brīvas no treniņiem, parasti aizvadu pārrunās ar sponsoriem vai mācībās, tāpēc ikdienā cenšos izmantot katru brīvo stundu sev tīkamām nodarbēm. Nesen kopā ar meitiņu aizgājām uz peldbaseinu, kur viņai notiek nodarbības. Man ļoti garšo pica, kas Turcijā tikpat kā nav pieejama, tāpēc brīvajos vakaros ar ģimeni labprāt aizejam uz Čili picu.”

Lai arī mājās maltīti parasti gatavo Mārtiņa sieva Liene, sportists neslēpj, ka arī pats apguvis nepieciešamās iemaņas, lai, esot tālienē, nebūtu jāiztiek ar pelmeņiem vien: „Ja neprastu gatavot, Turcijā būtu atstiepis galus!” – viņš nosmej. „Man labāk pie sirds iet tādas pamatīgākas maltītes – vistas fileja vai karbonāde ar kartupeļiem un citām piedevām.” Pēdējā laikā Pļaviņu ģimenē iecienītas kļuvušas arī dažādas biezzupas. Par sava veida firmas ēdienu jau kļuvusi Lienes
pēc īpašas receptes gatavotā siera kūka, ko atzinīgi novērtējuši arī draugi, tāpēc bieži vien tā kalpo arī par ciemakukuli.
 

Sniega volejbola turnīrs jau kļuvis par ikgadēju tradīciju


BRĪVDIENU CEĻVEDIS


Pasaules ūdens diena


Kopš 1993. gada 22. martā ik gadu tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena, organizējot dažādus izglītojošus un informatīvus pasākumus,kas pievērstu ikviena cilvēka uzmanību ūdens svarīgajai lomai mūsu dzīvē. Latvijā Pasaules ūdens diena tiek atzīmēta kopš 1996. gada.

"Unesco LNK"  aicina ikvienu skolu, interešu apvienību un organizāciju visā Latvijā iesaistīties Pasaules ūdens  dienai veltītajos pasākumos, kā arī pašiem kļūt par to organizatoriem, izmantojot dažādu ūdens tematiku, iesaistoties dažādās iniciatīvās, veicot pētījumus un rīkojot izstādes, rosinot bērnu, jauniešu  un sabiedrības izpratni par dzeramā ūdens nozīmi un ūdens nozīmi vispār, kā arī apzinoties draudus, kas ietekmē ūdens resursu izsīkšanu visā pasaulē.

Latvijas Dabas muzejs 21.martā un 22.martā no plkst. 14:00 līdz 17.00 piedāvā īpašas aktivitātes Botānikas ekspozīcijā - aplūkot ūdenī mītošos bezmugurkaulniekus un ūdensaugus. Muzeja apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kā atšķiras tīrs ezers no tāda, kurā zied zilaļģes, kas dzīvo tīros ūdeņos un kas - piesārņotos; kā izskatās spāres pirms pārvēršas par mums zināmajām skaistajām lidonēm; cik vienreizējas mājiņas būvē maksteņu kāpuri un kā elpo cauruļblaktis, kā arī aplūkot citus, ne mazāk interesantus ūdens iemītniekus.

Valkā notiek Smiltenes, Strenču un Valkas novada XII Grāmatu svētki


Piektdien, 22.martā no plkst.9.30 Valkā norisināsies jau par tradīciju kļuvušie Smiltenes, Strenču un Valkas novadu XII Grāmatu svētki.

Savus lasītājus gaidīs apmēram 10 izdevniecību, tai skaitā "Avots", "Divpadsmit", "Jumava", "Lauku Avīze", "Nordik", "Tapals", "Zvaigzne ABC" un citi. Kā jau ierasts, pasākums sāksies ar publisko diskusiju, kuras tēma šogad ir "Kurus dzīves pabērnus atbalstīt vairāk?". Diskusijā uzaicināta piedalīties Latvijas Republikas (LR) Labklājības ministre Ilze Viņķele.

Pēc kopēju pusdienu baudīšanas sekos kultūras programma pieaugušajiem. Izdevniecību "Jumava" pārstāvēs aktrise Mudīte Šneidere, grāmatas par Lilitu Bērziņu autore. Savukārt "Lauku Avīze" iepazīstinās klātesošos ar detektīvromānu autoriem – Maiju Pohodņevu un Modri Pelsi. Mazos lasītājus gaida sevišķi plaša un interesanta programma – tikšanās ar bērnu grāmatas "Koko un Riko" autori Eviju Gulbi, tulkotāju Ievu Kolmani un Pasaules dabas fonda Latvijas organizācijas pārstāvi Ingu Purgali. Savukārt pusaudžiem būs iespēja tikties un vērot NBS Zemessardzes 22.kājnieku bataljona tehnikas un ieroču demonstrējumus, kā arī LR Jaunsardzes 213.vienības paraugdemonstrējumus.

Lai kopā atzīmētu prozaiķa un dramaturga Rūdolfa Blaumaņa 150.jubileju, svētku dalībniekiem savu skanošo programmu piedāvās Valmieras teātra aktieri – Inese Ramute, Māris Bezmers un Mārtiņš Liepa. Tradicionāli svētku noslēgumā būs jaunāko grāmatu izloze "Veiksmīgais pircējs". Svētku programma skatāma Smiltenes novada pašvaldības mājas lapā.

Ieskandinot Lieldienas, notiks olu skaistumkonkurss „Mis Ola 2013”


Kura ir Latvijas skaistākā Lieldienu ola, kas pelnījusi titulu „Mis Ola 2013”? To uzzināsim jau šajā nedēļās nogalē – sestdien, 23.martā lielveikalā „Maxima XXX” Rīgā, A.Deglava ielā 67. Lai noskaidrotu, kurai olai pienākas tituls „Mis Ola 2013”, kā lieli, tā mazi laikā no plkst. 12.00 līdz 15.00 ir aicināti nākt uz lielveikalu - nest un iesniegt konkursam jau mājās nokrāsotas olas vai arī radīt savu konkursa mākslas šedevru veikalā, kur darbosies īpaša olu krāsošanas meistardarbnīca.

Lieldienu noskaņās meistardarbnīcas apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus dažādās olu krāsošanas tehnikās. Par apmācību olu krāsošanā ar dabas veltēm rūpēsies latviešu tradīciju kopēja Māra Kuplā, kura 40 gadus ir strādājusi Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

Apmeklētāji, kuri nepaļaujas uz dabas veltēm, varēs olas krāsot arī ar mūsdienīgākām krāsām. Savukārt tiem mazajiem lielveikala apmeklētājiem, kuriem aizraujošāka šķiet zīmēšana, būs iespēja ļaut brīvu vaļu fantāzijai un izkrāsot „Favorit” olas trafaretu uz papīra. Šos darbus varēs pieteikt konkursam kategorijā „Visskaistāk izkrāsotā ola”.

Lai noteiktu, kura ir skaistākā no mājām atnestā vai meistardarbnīcā radītā Lieldienu ola, kas saņems titulu „Mis Ola 2013”, kā arī to, kura ir visskaistāk izkrāsotā „Favorit” ola, darbus pēc meistarklases noslēguma vērtēs īpaša žūrija. Tās sastāvā būs mākslinieks un bērnu gleznošanas projektu vadītājs Jānis Anmanis, meistare Māra Kuplā, kā arī kāda sabiedrībā pazīstama māmiņa. Titulēto darbu autori abās kategorijās katrs tiks apbalvots ar „Maxima” dāvanu karti, kā arī noderīgu Lieldienu atribūtiku, Dalībniekiem asistēs un mazākos māksliniekus visa pasākuma gaitā izklaidēs arī draudzīgs Lieldienu zaķis.

Notiek pasākums "Uzdrīksties būt vienlīdzīgs!"


Eiropas nedēļas pret rasismu "Kurš teica, ka mēs nesaderam kopā?" (16.-24.marts) ietvaros biedrības "Patvērums "Drošā māja"" brīvprātīgie organizē pasākumu "Uzdrīksties būt vienlīdzīgs!".  Deja, vingrošana, spēle un dzīve – tie ir kustības motīvi, ar kuru palīdzību pasākumā tiks rādīta vienlīdzība. Pasākumu aicināts apmeklēt ikviens interesents - ieeja bezmaksas.

Pasākuma gaitā deju simbolizēs indiešu deju kolektīvs, fizikas likumus ar savām kustībām lauzīs "Limitless Workout" ielu vingrotāji un kapoeiras grupa "Cordao de Ouro Riga", spēli parādīs lieliski aktieri no improvizācijas teātra "Improvide". Savukārt par kustību dzīvē pastāstīs "dzīvās grāmatas" – cilvēki no ASV, Vācijas un Pakistānas, kas "kustību" piedzīvojuši tiešā veidā – ceļojot vai pārceļoties uz dzīvi Latvijā. Pasākuma norise: 22.marts plkst.16.00, Kaņepes Kultūras centrs, Rīga, Skolas iela 15.

Dons kopā ar grupu koncertbārā „Laternu stundā”


Dziedātājs Dons (īstajā vārdā Artūrs Šingirejs) nenoliedzami ir viens no spilgtākajiem un mīlētākajiem Latvijas skatuves māksliniekiem – to apliecina arī nesen saņemtie apbalvojumi. Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonijā Dona izpildītā kompozīcija "Signāls" saņēma balvu kā visvairāk Latvijas radiostacijās spēlētākā dziesma, savukārt Latvijas Radio 2 projekta "Muzikālā banka" finālā minētais skaņdarbs plūca uzvaras laurus, proti, tika atzīts par 2012.gada vērtīgāko dziesmu. „Bez „Signāla” nav iedomājams neviens mans koncerts,” saka Dons. Vienreizēja un patiesi emocionāla uzstāšanās gaidāma 22.martā koncertbārā ''Laternu stundā''.

Mūziķa karjeras laikā Dons ir apliecinājis, ka nav vienas dziesmas mākslinieks, tādēļ gaidāmā koncerta programma solās būt daudzveidīga. Dziedātājs izpildīs gan klausītājiem pazīstamas dziesmas no viņa iepriekšējiem studijas albumiem „Lelle” un „Signāls”, gan kompozīcijas no topošā albuma. „Patlaban viss mans laiks tiek ieguldīts jaunā albuma tapšanā. Es ceru, ka maija vidū ieraksts būs gatavs un vasaras sākumā nonāks pie klausītājiem,” plānos dalās Dons.

Tiem, kuri mākslinieku skatīs vaigā 22. marta vakarā koncertbārā „Laternu stundā”, Dons novēl ņemt līdzi labu garastāvokli. „Tiekamies koncertā!” viņš aicina. Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv. Plašāka informācija par „Laternu stundas” pasākumiem, dažādām akcijām, atlaidēm un citiem interesantiem piedāvājumiem pieejama www.laternustunda.lv.


Koncerts "Varoņa dzīve"


Lielajā ģildē piektdien, 22.martā notiks koncerts "Varoņa dzīve", kurā piedalīsies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) un diriģents Dāvids Himeness Karerass.

Koncertprogrammā skanēs Pētera Čaikovska Rokoko variācijas čellam un orķestrim op.33, Volfganga Amadeja Mocarta Divertisments Re mažorā, KV 136, kā arī Riharda Štrausa Simfoniskā poēma "Varoņa dzīve".

Štrauss dzīvoja laikā, kad sabiedrība ilgojās pēc varoņa tēla jebkurā jomā - mākslā, politikā, ekonomikā un arī mūzikā. Simfoniskā poēma "Varoņa dzīve" ir skaņās ietērpta komponista autobiogrāfija, kurā atspoguļojas tā laika sakāpinātās emocijas un nemieri sabiedrībā, tādēļ autors šo varoni meklē un rod mūzikā.

Koncertā būs iespēja dzirdēt izcilās latviešu čellistes Kristīnes Blaumanes interpretāciju Pētera Čaikovska Variācijām par rokoko tēmu. Blaumane ir viena no izcilākajām latviešu jaunās paaudzes čellistēm, kura nu jau piekto gadu ir arī Londonas filharmoniskā orķestra čellu grupas koncertmeistare.

Diriģents Dāvids Himeness Karerass dzimis Barselonā un kopš savas debijas 1994.gadā ar Hannoveres orķestri ir sācis savu starptautisko karjeru un patlaban koncertē tādās pasaulslavenās koncertzālēs kā "Royal Albert Hall", Berlīnes Filharmonijā, Tokijas "Suntory" koncertzālē, kā arī Ņujorkas "Carnegie" un "Avery Fisher" koncertzālēs, sadarbojoties ar pasaulē atzītākajiem orķestriem un solistiem. Biļetes cena Ls10-27. Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv

"Palladium" koncertzālē notiek ASV grupas "Reel big fish" koncerts


22.martā koncertzālē «Palladium» otro reizi Latvijā viesosies viena no pašreiz joprojām pasaulē populārākajām ska grupām «Reel big fish» no ASV.

Koncertu iesildīs vietējā grupa «All day long», kas ir viena no vecākajām pašmāju ska grupām. Pirmo reizi «Reel big fish» Rīgā uzstājās 2008.gadā klubā «Melnā piektdiena» pārpildītā skatītāju zālē, bet šoreiz grupa, atgriežoties Rīgā, sev līdzi ņems vēl vienus ska mūzikas pirmrindniekus - apvienību «Suburban legends» no Kalifornijas.

Martā gaidāmais koncerts būs daļa no «Reel big fish» pēdējā albuma «Candy coated fury» koncerttūres, kas sāksies nākamā gada februārī Lielbritānijā. Rīgā notiekošais koncerts būs vienīgais grupas «Reel big fish» koncerts Baltijas valstīs.

Grupa «Reel big fish» dibināta Kalifornijā 1992.gadā. Pasaules slavu mūziķiem atnesa trešais ska vilnis un 1997.gada hits «Sell Out». 1998.gadā grupa piedalījās multfilmas «Southpark» veidotāju filmā «BASEketball» ar dziesmām «Take on Me» un «Beer». Kopš 2006.gada grupas karjerā notikušas būtiskas izmaiņas - «Reel big fish» tika atbrīvoti no līguma saistībām ar ierakstu kompāniju un kopš tā laika turpina savus albumus izdot paši. Biļetes «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās.


Nedēļas nogale Dailes teātrī


Arī šajā nedēļas nogalē Dailes teātris piedāvā izrādes gan savās mājās, gan ciemos. Piektdien plkst. 18.30 Rūdolfa Blaumaņa festivālā Valmierā Dailes teātris spēlēs joku lugu ar dziedāšanu „Zagļi”. Tikmēr Rīgā Lielajā zālē komēdiju cienītāji aicināti baudīt smieklu terapiju izrādē „Ar vīru nav viegli”, bet Kamerzālē sekot līdzi kaislībām iestudējumā „Neprātīgā Zelda”.

Sestdien un svētdien uz Lielās skatuves dievišķā Marlēna Dītriha – spožākā no kinozvaigznēm, vīriešu un sieviešu elks, kura spēlēja eņģeļus un padauzas. Tā ir iespēja sekot līdzi spožai Rēzijas Kalniņas un maestro Raimonda Paula saspēlei.

Mazā zāle nedēļas nogalē nodota jauno skatītāju rīcībā – sestdien tur dzīvos „Sūnu ciema zēni”, bet svētdienas piedāvājumā „Pasaka par vērdiņu-2012”. Kamerzālē 23. un 24.martā Dailes teātra leģendārie vecākās paaudzes aktieri rādīs savu aktiermeistarības paraugstundu gandrīz kāzu reportāžā, kuras autors ir Ēriks Hānbergs. Biļetes uz izrādēm var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Latvijas Leļļu teātrī pirmizrāde - "Tāšu namiņš, ledus namiņš"


Sestdien, 23.martā, Latvijas leļļu teātrī savu jaunāko veikumu atrādīs krievu trupa- režisora Māra Koristina iestudējumu "Tāšu namiņš, ledus namiņš". Iestudējums veidots pēc populārā bērnu rakstnieka Grigorija Ostera lugas „Šķipsniņas kaktiņos” („КЛОЧКИ ПО ЗАКОУЛОЧКАМ”) motīviem un būs skatāms krievu valodā. Lugas sižets daudziem ir labi pazīstams – dzīvoja reiz kaimiņos zaķis un lapsa. Iestājās pavasaris. Zaķis omulīgi dzīvoja savā vienkāršajā tāšu mājiņā, bet lapsa kādu rītu pamodās peļķē – skaistais, caurspīdīgais ledus nams bija vienkārši izkusis. Un tad zaķis sadomāja, ielaist lapsu savās mājās....

Pirmizrāde 23.martā plkst 15:00. Tuvākās izrādes 13.aprīlī un 3.maijā. Biļetes nopērkamas Leļļu teātra un Biļešu paradīzes kasēs

Bērnu popgrupa "Dzeguzīte" prezentē jauno mūzikas albumu "Lidojums ar gaisa balonu"


23.martā klajā nāks jauns bērnu vokālās popgrupas „Dzeguzīte” dziesmu albums „Lidojums ar gaisa balonu”, kurā iekļautas piecpadsmit pilnīgi jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Albumā būs atrodami arī visu dziesmu instrumentālie pavadījumi un visu dziesmu teksti.

Albuma izdošana tiks atzīmēta ar lielkoncertu 23.martā, plkst 16.00, Splendid Palace, Rīgā.
Šoreiz bērni ir vairāk domājuši ne vien par dziedāšanu, bet arī par kustībām (horeogrāfe Ieva Rudzīte) un skatuves noformējumu (scenogrāfs Juris Gals).

Bērnu vokālais ansamblis Dzeguzīte jau vairāk kā 40 gadus priecē mazus un lielus klausītājus gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Kurš gan nezina tādas populāras dziesmas kā „Anniņa vanniņā”, „Mafija”, „Piena ceļš” vai „Kapteinis Reinis”? Arī šo dziesmu mūzikas autors ir Raimonds Pauls, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs. Pagājušā gada nogalē, sadarbojoties šim autoru tandēmam ir tapis jauns, piecpadsmit krāsainu dziesmu cikls – „Lidojums ar gaisa balonu”.

"Dirty Deal Teatro" pēdējo reizi - izrāde "Jēkabs"
 

"Dirty Deal Teatro" 24. martā pēdējo reizi tiks spēlēta izrāde "Jēkabs", ko veidojuši režisori Andrejs Polozkovs un Kārlis Krūmiņš. Savukārt 27. un 28. martā notiks viesizrādes Jelgavā ("Melno Cepurīšu Balerijā") un Liepājā ("Fire Bar").

Režisori Andrejs Polozkovs un Kārlis Krūmiņš veido izrādi – vīziju par latvieti, kurš izvēlas neklusēt. Izrāde "Jēkabs" ir iesākums mūsdienu varoņa meklējumiem. Tā pēta postpadomju telpas sociālos fenomenus. Cilvēka vietu jaunā sabiedrības modelī, demokrātijas izpratni, pārmantotās un modernās ētikas sadursmi. Skatuve ir kā platforma, kur satikties un salīgt, vai vismaz uzklausīt un tapt uzklausītam. Izrādē spēlē Kārlis Krūmiņš.

Savukārt 25. aprīlī pirmizrādi piedzīvos Andreja Polozkova "Atpakaļ uz zemi", kurā spēlēs Valters Sīlis, bet vizuālo tēlu radīs māksliniece Kate Krolle. Tas būs stāsts par latvieti, kas aizceļo kosmosā, lai noskaidrotu, kā izskatās Saules otrā pusē.

Biļešu cena: 6 lati. (skolēniem, studentiem, pensionāriem - 4 lati). Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Vārds

2013-03-22 09:50:34

Ziņot

es iesaku labāk aiziet uz spa vai uz ūdens atrakcijām, uzreiz garastāvoklis uzlabosies!!!

:(

2013-03-22 09:49:55

Ziņot

IZSKATĀS, KA BŪS SNIEGOTĀS LIELDIENAS

Vārds

2013-03-22 09:48:54

Ziņot

nu re, ko mēs te pīkstam par aukstumu, vajag kā austriešiem - sniegā un šortos :)

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv