Sestdiena, 2021. gada 8. maijs

Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Piektdiena, 12. jūlijs (2013) 10:10

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Liene Skulme +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (3)

Puaro. un publicitātes

Klāt viena no šīs vasaras intensīvākajām nedēļas nogalēm, kurā izklaides un kultūras pasākumu netrūkst. Lai piedāvājuma gūzmā neapjuktu, Puaro.lv piedāvā brīvdienu ceļvedi, kā arī skaistumkonkursu dalībnieces un organizatores Lienes Skulmes (foto pirmā no labās) ieteikumus radošai nedēļas nogalei.

„Vasaru pārsvarā pavadu kopā ar ģimeni. Jāņos izdevās izrauties un vairākas dienas pavadīt pie ģimenes draugiem skaistajā Vecpiebalgā. Nāku no lielas dzimtas, tāpēc mums vienmēr ir daudz svētku un vienkāršas kopā būšanas. Tikko pavadījām manus Amerikā dzīvojošos radus, līdz ar to ilgs laiks pagāja Dziesmu un deju svētku noskaņās, kā arī saviesīgās sarunās par dzīvi – kā ir dzīvot šeit, Latvijā, bet kā tur – ASV,” stāsta Liene.
 
„Katrai nedēļas nogalei šovasar jau ir plāni – tenisa turnīrs, kāzas, jubilejas bērniem, darbs... Kad mājās trīs bērni, ir skaidrs, ka nekāda īpašā atpūta nesanāk – vienmēr ir par kādu jārūpējas, tāpēc visvairāk atpūšos, kad esmu tenisa treniņā, kaut kur dodos divatā ar vīru, čaloju ar draudzeni vai esmu viena pati, braucot kaut kur ar auto vai kādā stūrī lasot grāmatu. Lieli saviesīgi pasākumi mani ātri nogurdina un es tajos nejūtos ērti, tāpēc man vienmēr ir vajadzīgs laiks, lai pabūtu vienatnē ar sevi, atgūstot enerģiju.”
 
„Mana vasara ir ļoti piepildīta un raiba. Šajā nedēļas nogalē ir daudz darāmā. Tā kā bērni dosies uz Vidzemes jūrmalu kopā ar vecvecākiem, plānoju apmeklēt manas draudzenes Marikas Ģedertes rīkoto “Go Blond” festivālu, svētdien aktīvāk pievērsīšos darbam, jo jāgatavojas nākamajam skaistumkonkursam, ko rīkojam septembrī. Ceru, ka brīvdienās
izdosies arī aiziet uz kino un paņemt rokās grāmatu, kas man ir reti ekskluzīva iespēja laika trūkuma un noguruma dēļ. Pēdējā laikā mana lasāmviela biežāk ir interjera un dizaina žurnāli, jo paralēli visam ir jāiekārto jaunais mājoklis, uz kuru plānojam pārcelties jau tuvākajā laikā,” atklāt skaistumkonkursu organizatore.
 
„Ja ir skaists laiks, noteikti iesaku doties ārpus pilsētas baudīt vasaru zaļumos,” rosina Liene. „Tie, kuri nav paguvuši, iesaku noskatīties brīnišķīgas filmas - “Lielais Getsbijs”, kā arī “The Host” (“Klejotāja”). Filmā skan “Imagine Dragons” lipīgā mūzika, kas skanēs arī “Positivus” festivālā. Tāpat iesaku noskatīties “Lepnums un aizspriedumi”, “Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu”, “Džulī un Džūlija”, “Karaliskā dēka”... Vienmēr pret visu palīdz krievu kino.”
 
„Noteikti jāapmeklē arī kāds no nu jau tradicionālajiem “Go Blond” pasākumiem 12. un 13.jūlijā. Var doties uz gadskārtējiem komponista Imanta Kalniņa mūzikas svētkiem “Imantdienas”, kas notiks 13.jūlijā Cēsu Pils parka estrādē. Man pašai tie ies secen, bet man ļoti patīk Kalniņa mūzika. Ja ir iespēja, iesaku izbraukt ar kuģīti par Rīgas kanālu un paskatīties uz mūsu skaisto galvaspilsētu “no iekšpuses”. Savukārt tiem, kam nekur negribas doties, iesaku palikt mājās un noskatīties kādu iemīļotu filmu vai palasīt grāmatu. Es pati esmu iecienījusi klasiku gan kino, gan literatūrā - man topā šobrīd ir Tolstoja un Dikensa darbi, bet, protams, man patīk arī jaunas vēsmas. Labas grāmatas, ko varu ieteikt izlasīt – Jusi Adlers-Olsens “Sieviete būrī” vai Alberta Bela “Būris” asāku izjūtu cienītājiem. Arī Sofijas Kinselas grāmatas ir izlasīšanas vērtas, piemēram, “Tikai nevienam nesaki”, tāpat Margaretas Mičelas “Vējiem līdzi”, kas, starp citu, nav tikai banāls mīlas stāsts, kā nezinātāji domā, bet arī lielisks Amerikas vēsturi raksturojošs šedevrs.”

 

BRĪVDIENU CEĻVEDIS
 

Go Blonde


Blondīņu festivāls Go Blonde savā ieskaņas pasākumā, kas 12.jūlijā notiks Rīgā, klubā "Coyote Fly", meklēs slavenās aktrises Merilinas Monro līdzinieces.

Monro bija lielākā Holivudas zvaigzne. Viņa ir neaizmirstama, un viņas radītais tēls joprojām ir viens no spēcīgākajiem sievišķības un seksualitātes simboliem.

Monro līdzinieču konkurss sola aizraujošas dāvanas un pārsteigumus. Ikviena konkursa dalībniece tiks izvizināta uz "Harley Davidson" motocikla, bet galvenās balvas ieguvējai tiks vienas nedēļas ceļojums un atpūta četrām personām uz Grieķiju. Balvā būs arī Kosmetoloģijas koledžas apmaksātas trīs gadu mācības. Pie konkursa atbalstītāju balvām tiks katra dalībniece.

Pieteikties konkursam iespējams līdz 10.jūlijam, sūtot īsu aprakstu par sevi, savas koordinātes un pieteikumu uz e-pastu "[email protected]". Konkursam aicinātas pieteikties visas, kuras spēj izveidot un sevi parādīt Monro tēlā. Tautībai un auguma kritērijiem nav nozīmes, dalībnieces var būt precētas un ar bērniem. Vienīgais ierobežojums - dalībniecēm jābūt vismaz 18 gadus vecām.

Konkursa dalībniecēm jāietur atbilstošs 50.-60.gadu apģērba stils, priekšroku dodot Monro stila kleitām, matu sakārtojumam un grimam.

Organizatoru izveidota žūrija izvērtēs dalībnieču koptēlu, vizuālo līdzību. Uzvarētāju noteiks kompetenta žūrija. 13.jūlijā visas dienas garumā Jūrmalā, Majoru pludmalē, notiks festivāls Go Blonde.


Zvejnieksvētkos Rojā uzstāsies populāras Latvijas grupas un solisti


Sestdien, 13.jūlijā, Rojā notiks ikgadējie Zvejnieksvētki, kas sola jautru un aizraujošu izklaides programmu ar populāru Latvijas grupu un solistu uzstāšanos.

Svētku laikā paredzēts saviļņojošs izbrauciens Rojas ielās, peldkostīmu kolekcijas demonstrējumi, virves vilkšanas sacensības, zivju zupas un kūpinājumu baudīšana, Rojas naudas kalšana un citas aktivitātes. Kā ierasts, Zvejnieksvētkos piedalīsies jūras valdnieks Neptūns un piekrastes nāras.

Jūrnieku dziesmas spēlēs "Zelmeri Brass". Svētku apmeklētāji varēs vērot "Greentrial" priekšnesumus, bet programmu bērniem vadīs Kašers un Jogita. Jūras aicinājumu varēs izbaudīt, vizinoties ar kuģīšiem vai pamēģinot ūdens zorbingu. Ar dziesmām un dejām svētku kņadu vairos kolektīvi "Talsu kurši" un "Delveri", kā arī duets "Duo Du" jeb Didzis Bardo un Kristīne Pāže. Visas dienas garumā notiks "Radio SWH" ekspedīcija uz Zvejnieksvētkiem Rojā.

Savukārt vakarā gaidāma Zvejnieksvētku balle, kurā uzstāsies grupas "Pērkons", "Musiqq", "PeR", "Apvedceļš", Žoržs Siksna, Normunds Jakušonoks un "Tipa orķestris", kā arī dīdžeji JAX un Ufo. Pusnaktī virs jūras notiks svētku salūts.


Summer Sound


Nedēļas nogalē Liepājā gaidāms līdz šim apmeklētākais "LMT Summer Sound festivals" - biļešu tirdzniecības apjomi liecina, ka šis būs apmeklētākais "Summer Sound".

Festivāla pirmās dienas kulminācija būs grupas "Prāta vētra" koncerts - vienīgā grupas uzstāšanās festivālos Latvijā šovasar. Piektdien uz Rīgas - Liepājas šosejas gaidāma liela automašīnu plūsma un sastrēgumi. Turklāt ceļu uz Liepāju paildzina remontdarbi posmā starp Skrundu un Liepāju, tāpēc festivāla rīkotāji iesaka ceļu caur Aizputi - tādējādi iespējams ietaupīt aptuveni vienu stundu laika. Plānojot izbraukšanu uz festivālu, jāņem vērā, ka festivāla vārti tiks vērti jau pulksten 17.Festivāla teritorijā nebūs auto stāvvietas, tāpēc "LMT Summer Sound" aicina automašīnas novietot pilsētas stāvvietās un doties uz festivāla norises vietu kājām.

No Rīgas uz Liepāju kursēs īpašs festivāla ekspresis. No Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas vilciens aties piektdienas vakarā plkst. 18.30. Biļetes cena abos virzienos ir 10 latu. Iespējams iegādāties arī kombinētās biļetes - vilciena biļete un ieejas biļete festivālā maksā 28 latus, savukārt vilciena biļete, ieeja festivālā un telšu pilsētiņā – 30 latus.

Pirmie apmeklētāji festivālā būs gaidīti jau ceturtdien, kad pulksten 17 tiks atvērti telšu pilsētiņas vārti, bet pulksten 22 "Fontaine Palace" klubā notiks festivāla iesildīšanās ballīte. Tajā uzstāsies "Komjaunatne" un liepājnieki "Willow Farm".

Festivāls "LMT Summer Sound" notiks 12. un 13. jūlijā Liepājā, Jūrmalas parkā un pilsētas pludmalē. Divas dienas Liepājas pludmalē var vērot talantīgāko pašmāju un lielisku ārvalstu mūziķu uzstāšanos. Šogad festivāls piedzīvos ievērojamas izmaiņas un uz festivāla skatuvēm uzstāsies spožākās zvaigznes, kādas līdz šim redzētas.

Biļetes uz festivālu LMT Summer Sound nopērkamas "Biļešu Servisa" tirdzniecības vietās un "ekase.lv". Festivāla divu dienu biļete maksā 18 vai 20 latus ar vietu telšu pilsētiņā, savukārt VIP biļete maksā 30 vai 40 latus ar cenā iekļautu autostāvvietu. Vienas dienas biļetes cena ir 15 lati. Iespējams iegādāties arī grupas biļeti sešām personām. Grupas biļetes cena ir 90 lati bez vietas telšu pilsētiņā un 100 lati ar vietu telšu pilsētiņā. Tuvojoties festivālam, biļetes kļūs dārgākas.

"LMT Summer Sound" uzstāsies "Prāta vētra" (LV), Mika (UK), Aloe Blacc (US), Linda Leen (LV), Dons (LV), "re:public" (LV), "Pienvedēja piedzīvojumi" (LV), "Skyforger" (LV), "The Sound Poets "(LV), Igo (LV), "Dzelzs vilks" (LV), "Sybil Vane" (EE), "Zebra Island" (EE), "Laika Suns" (LV), "Parara" (LV), "Momend" (LV), "The Stanleys" (AU), "Carnival Youth" (LV), "Electronic I" (LT), "Willow Farm" (LV), "Komjaunatne" (LV), "Laime pilnīga" (LV), "Konstitūcija tējā" (LV), "Jūdas graši" (LV), "Rīta stienis" (LV), "7Dēli" (LV), "Burziņš grimmētavā" (LV), "Gapoljeri" (LV), "Suņa stunda" (LV), "Indygo" (LV), "Pirmais kurss" (LV), "Crazy Strawberry" (LV), "2Tie" (LV), "Pyro Trees" (LV), DJ Šolis (LV), "Rock The Dance" (LV), Tomas (RU), "Riga Metro" (LV), "Unknown Crusade" (LV), "Burned in Blizzard" (LV), "Inokentijs Mārpls" (LV), Max Lomov (LV), "Zazzy" (LV), Andre Crash (LV), Uppfade (LV), Daniel Mariash (LV), Kaspar Kondrat (LV), Kris Hovel (LV), "Malork" (LV), Meic (LV), Bogdan Taran (LV), iO (UA), JOSS (UA).


Festivāls "Liepājas vasara"


Piektdien plkst.19 Liepājas Latviešu biedrības namā festivālā "Liepājas vasara" ar Liepājas Simfonisko orķestri (LSO) atkārtoti koncertēs azerbaidžāņu diriģents Jalčins Adigezalovs. Koncerta īpašā viešņa būs Lielās Mūzikas balvas laureāte - vijolniece Elīna Bukša.

Koncertā "Ugunsputns" Bukšas izpildījumā skanēs pazīstamākā somu klasiķa Žana Sibēliusa "Vijolkoncerts Re minorā". "Pirms vairākiem gadiem, kad biju Somijā, ļoti spilgti atceros, ka brauciens man palīdzēja pa īstam saprast šo vijoļkoncertu un vispār Sibēliusa daiļradi. Somijas daba - akmens klintis, bezgalīgie lauku plašumi, aukstais, stindzinošais gaiss. Šis koncerts man ir ļoti mīļš. Tur ir tas nedaudz atturīgais, drūmais skaistums, kas ļoti uzrunā," atzina Bukša.

Bez Sibēliusa mūzikas klausītājiem būs iespēja dzirdēt arī Igora Stravinska baletsvītu "Ugunsputns". Festivāls "Liepājas vasara" tika atklāts 20.jūnijā un turpināsies līdz 19.jūlijam. Festivāla programmā ir trīs simfoniskās mūzikas koncerti un divi mazāki - ansambļu - koncerti.

Festivāls "Liepājas vasara" turpina gadiem ilgās tradīcijas un šovasar piedāvā baudīt gan simfonisko mūziku, gan džezu, gan arī videoprojekcijas un ambiento mūziku izcilu pašmāju un ārvalstu mākslinieku sniegumā.

Mazajā Mežotnes pilī koncertēs itāļu čella virtuozs Mario Brunello


Piektdien plkst.20 Mazajā Mežotnes pilī koncertēs itāļu čella virtuozs Mario Brunello.

Starptautiskā senās mūzikas festivāla koncertā Brunello atskaņos Georga Fīlipa Tēlemaņa, Johana Sebastiana Baha, Klaudio Monteverdi, Ežēna Izaī un Astora Pjacollas skaņdarbus čellam un cilpmašīnai.

Brunello spēlē lielisku 17.gadsimtā būvētu Madžīni čellu. Brunello spēlējis ar Filadelfijas orķestri, Londonas filharmonisko orķestri, Francijas Nacionālo orķestri, "La Scala" operas orķestri, Romas Sv.Cecīlijas akadēmijas orķestri, "Berlīnes filharmoniķiem", pastāstīja Binders.

"Nepieradinātā folka orķestra" koncerts


Turpinot pagājušajā piektdienā skanīgi aizsākto dzīvās mūzikas vakaru sēriju, šo piektdien, 12.jūlijā, ap plkst. 21:00 uz "Nepieradinātā Folka Orķestra" koncertu aicina Valmiermuižas alus dārzs.

Spēlējoties ar pasaules melodijām, ritmiem un skaņām un priekšnesumos iesaistot kā klasiskus, tā arī eksotiskus mūzikas instrumentus, "Nepieradinātā Folka Orķestris" Valmiermuižā atskaņos savu jaunāko koncertprogrammu "Antarktīda kūst". Ar šo programmu mūziķi vēlas vērst uzmanību pasaules aktualitātēm, ar savām mūzikas skaņām vispirms cenšoties atkausēt klausītāju dvēseles ledājus. "Nepieradinātā Folka Orķestris" meistarīgi savieno dažādus mūzikas stilus un etniskos motīvus ar atpazīstamām un plaši citētām tēmām, tādēļ Valmiermuižā piektdien gaidāms krāšņs un siltu sajūtu pildīts instrumentālais koncerts.

Dzīvās mūzikas vakarus Valmiermuižas alus dārzā (Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā) rīko Valmiermuižas kultūras biedrība sadarbībā ar "Valmiermuižas alus" darītavu. Turpmākie koncerti jūlija piektdienās plānoti - 19.jūlijā plkst. 21:00 grupa "Vētras saites" un 26.jūlijā plkst. 21:00 grupa "Sus dungo".

Ieeja koncertā bez maksas. Galdiņus iespējams rezervēt Valmiermuižas tirgotavā pie alus darītavas vai pa tālruni +371 29135438.Lietus gadījumā koncerts notiks Valmiermuižas klētī.

Kino pilsētā "Cinevilla" noslēgsies otrais ideju festivāls "Film Art Action Party"


Piektdien plkst.18 ar radošu pasākumu kino pilsētā "Cinevilla" noslēgsies otrais ideju festivāls "Film Art Action Party". Ideju festivāls kino pilsētā "Cinevilla" norisinājās nedēļas garumā.

Festivālā meistarklases vadīja sabiedrībā pazīstami nozares profesionāļi - mākslas zinātniece Sarmītes Sīle, "Kolka Cool" režisors Juris Poškus, Maksims Pežemskis no Krievijas, kura veidoto izklaidējošo šovu "Naša Raša" un seriālu "Interni" ik dienu vēro 15 miljoni skatītāju.

Studentu iedvesmošanai un apmācībai tika īpaši pieaicināti foto un video mākslinieki. Festivālā piedalījās 31 students no Latvijas radošo nozaru augstskolām. 77 stundu laikā dalībnieki attīstīja savas idejas līdz kvalitatīvi izstrādātiem reklāmas produktiem.

Vienlaikus ar ideju prezentāciju tiks atklāta izstāde "Alķīmijas darbnīca", ko veidojuši Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas 3.kursa audzēkņi Madaras Gulbis vadībā, sadarbojoties ar pašmāju zīmola "Grey Mouse Design" radītājām Ievu Tarandu un Dainu Gāgu.


Rīgas Domā izskanēs Sergeja Jēgera un "Schola Cantorum Riga" koncerts


Piektdien plkst.22 Rīgas Domā Senās mūzikas festivāla piedāvātajā koncertprogrammā vienā koncertā tiksies kontrtenors Sergejs Jēgers un gregorisko dziedājumu ansamblis "Schola Cantorum Riga".

Programmas koncepcijas pamatā ir muzikāli vizuāls uzvedums, kurā skanēs gan gregoriskie un ambroziskie dziedājumi, gan agrīnās daudzbalsības repertuārs.

"Tas viss viduslaikos skanējis klosteros un katedrālēs. Šoreiz repertuārā izmantoti vairāki unikāli Monteseratas klostera dziedājumi, kas Latvijā vēl nekad nav skanējuši. Tāpat īpašajam kontrtenora un klostermūku vokālam pievienosies unikālā viduslaiku instrumenta - rata liras - skanējums. Šis instruments bieži ticis lietots tieši viduslaiku klosteros, taču šodien sastopams ļoti reti, un Latvijā tā būs viena no pirmajām iespējām dzirdēt tā savdabīgo, skaisto skanējumu," klāstīja "Schola Cantorum Riga" dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Guntars Prānis. Koncertā iekļautie dziedājumi iezīmēs visos laikos aktuālo tēmu - svētceļojums.

Imantdienas
 

13.jūlijā Cēsu Pils parka estrādē norisināsies gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki Imantdienas, kurās šogad būs sagaidāms vērienīgs pirmatskaņojums.

Imantdienās pirmatskaņojumu piedzīvos turpinājums 1973.gada oratorijai "Dzejnieks un nāra" ar dzejnieka Imanta Ziedoņa vārdiem.

"Dzejnieks un nāra" otrā daļa pirmo reizi izskanēs Imantdienu koncerta otrajā daļā. To kopā ar pašu autoru atskaņos grupa "Turaidas roze" un solisti Uģis Roze, Līga Priede un Jēkabs Kalniņš.

Līdztekus "Dzejnieka un nāras" pirmatskaņojumam šogad skanēs daudzas pazīstamas komponista Kalniņa dziesmas tautas mūzikai pietuvinātās aranžijās projekta "Raxtu Raxti" izpildījumā, kā arī pašas pazīstamākās un publikas gaidītākās dziesmas grupas "Autobuss debesīs" un dziedošo aktieru izpildījumā.

Imantdienu noslēdzošajā daļā grupas "Autobuss debesīs" pavadībā tautā iemīļotākās komponista dziesmas ar teatrālu akcentu izdziedās aktieri Karīna Tatarinova, Maija Doveika, Artūrs Skrastiņš un Artis Robežnieks, bet koncerta noslēgumā notiks neiztrūkstošā sadziedāšanās ar publiku. Biļetes uz Imantdienu koncertu iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās.


Saldus Kalnsētas parka estrādē notiks uzvedums "Pastaiga mākoņos"
 

14.jūlijā plkst. 16:00 Saldus Kalnsētas parka estrādē notiks vēl nebijis brīvdabas koncerts - uzvedums "Pastaiga mākoņos", kurā galvenokārt tiks izpildītas Mārtiņa Freimaņa dziesmas un ne tikai...

Koncerts atnesīs pozitīvas emocijas ikvienam klausītājam: dzirkstoša enerģija, pozitīvisms, jaunības maksimālisms un visiem labi zināmas dziesmas, tā ir formula, kas padarīs šo koncertu par neatkārtojamu. Pastaigā mākoņos līdzi doties aicina tādas pazīstamas un mīlētas grupas kā "Putnu balle" un "Tumsa", kas galvenokārt ir Mārtiņa Freimaņa dziesmu izpildītājas, savukārt koncerta vadītāju lomu pildīt uzticēts TV raidījumu vadītājai Vitai Baļčunaitei un dziedātājam Valteram Frīdenbergam. Koncertā uz skatuves dominējošie personāži būs desmitiem bērni un jaunieši no dažādiem Latvijas novadiem - projekta "Manas Brīvdienas" dalībnieki, lai koncerts būtu interesants visai ģimenei, visām paaudzēm, tajā apvienosies vairāk kā 50 dažādu vecuma grupu dalībnieki, visi kopā gan jaunie, gan pieredzējušie dosies emocijām bagātā uzvedumā un ikvienu pasākuma apmeklētāju aizvedīs mūzikas un stāstu brīnumainajā pasaulē.

Bez augstāk minētajiem māksliniekiem koncertā piedalīsies arī dziedātājs Intars Busulis, kurš kopā ar projekta "Manas brīvdienas" dalībniekiem gatavo ko īpašu un vēl citur neredzētu un tas nebūt nav viss...

Uzvedumā par pamatu tiks izpildītas grupas "Putnu balle" dziesmas, tās gan izpildīs ne vien pati grupa, bet arī citi izpildītāji, kas pateicoties Latvijas jaunatnei un koncerta īpašajiem viesiem iegūs jaunu skanējumu, bez tam visas dziesmas koncertā tiks izpildītas dzīvajā izpildījumā. Koncerta muzikālās daļas noformētāji ir grupa "Tumsa", kas ne tikai pavadīs koncertu, bet arī paši izpildīs kompozīcijas no sava zelta repertuāra.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un Saldus Kultūras centrā. Saldus estrādē pasākuma apmeklētāji tiks gaidīti no plkst. 15:00, pasākuma ilgums 1h 45min.

Siguldas novadā notiks Dziesmu un deju svētku atsvēte


Lai sveiktu visus Siguldas novada XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku dalībniekus un izteiktu pateicību par izcilo sniegumu svētkos, Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Turaidas muzejrezervātu 14.jūlijā plkst. 17.00 aicina visus svētku dalībniekus un Siguldas novada mākslinieku līdzjutējus uz Dziesmu svētku atsvēti Turaidā Dainu kalnā.

Svētku pirmajā daļā Siguldas novada amatiermākslas kolektīvi sniegs priekšnesumus no lielo svētku repertuāra un otrajā daļā visus dalībniekus un koncerta klausītājus priecēs Rīgas "Hāgenskalna muzikanti".

Koncertā uzstāsies: Siguldas novada Kultūras centra jauktais koris "Spārni", senioru koris "Gāle", sieviešu koris "Teiksma" un senioru deju kolektīvs "Sidrabdancis", Siguldas Valsts ģimnāzijas jauniešu koris "Atvars, Siguldas pagasta Kultūras nama jauktais koris "Sigulda" un jauniešu deju kolektīvs "Vizbulīte", Siguldas jauniešu pūtēju orķestris "Sudrabskaņa" un Siguldas pagasta pūtēju orķestris, Allažu pagasta Tautas nama jauniešu deju kolektīvs "Ķimenīte" un vidējās paaudzes deju kolektīvs "Ķimelītis" un Siguldas folkloras kopa "Senleja".

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

es

2013-07-13 10:53:05

Ziņot

vienai blondajai sacies saulriets paliek nesmukaka un nesmukaka., a viena uzplauksts bus labi ja nenodzersies.

madara

2013-07-12 10:50:50

Ziņot

cik daudz izlasījusi. laikam jau tikt neguda kā izskatās nemaz nav... hmmm...

Vārds

2013-07-12 10:50:10

Ziņot

trīs, trīs, trīs... blondīnes reiz bija!:D

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (4)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv