Trešdiena, 2021. gada 23. jūnijs

Līga

Visi autora raksti

Piektdiena, 5. aprīlis (2013) 10:41

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Jānis Danevičs +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (13)

Puaro.lv un publicitātes

Esam sagaidījuši astronomiskā pavasara iestāšanos, kā arī veiksmīgi pārgājuši uz vasaras laiku. Diemžēl dabā no abiem šiem gadalaikiem nav ne miņas. To pašu gan nevarētu sacīt par kultūras un izklaides programmu, kas šonedēļ sit augstu vilni – modes, mūzikas, kino un teātra mākslinieki parūpējušies par baudu katra gaumei. Savos ieteikumos par brīvā laika pavadīšanu dalās Latvijā labi zināmais saksofonists Jānis Danevičs.

„Nedēļas nogales parasti pavadu, apmeklējot teātri vai kādu labu filmu. Pēdējā izrāde, ko redzēju un kura man patika, bija "Oņegins" Dailes teātrī, bet no kino - latviešu jaunā filma "Mammu, es Tevi mīlu",” stāsta Jānis, iesakot šos darbus novērtēt arī Puaro.lv lasītājiem.

Šajās brīvdienās mūziķis ieplānojis gan darbu, gan atpūtu. „5.aprīlī uzstāšos restorānā Grand Palace&Suite lounge ar projektiem Kristine Grundmane&Hypnotic Band un Soulful project Dj Uvis&Danevics. Tāpat arī apmeklēšu Riga Fashion week modes skates.”

„Laba vieta, kur pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem, ir restorāns BBārs,” iesaka Jānis. „Puaro.lv lasītājiem ieteiktu noskatīties arī filmu „Anna Kareņina", kur vērojama lielisku Holivudas aktieru plejāde.”


 


Rīgas modes nedēļa


Rīgas modes nedēļa, kuras 18. sezonas sesija notiks no š. g. 2. līdz 6. aprīlim izstāžu zālē „Rīgas Mākslas Telpa” un citās galvaspilsētas modīgākajās vietās, prezentēs pasaulei labāko Latvijas modes mākslinieku nākamās rudens/ziemas sezonas vīziju, tādā veidā jau kuru reizi pierādot, ka Latvijas modei ir liels potenciāls ne tikai vietējā tirgū, bet arī starptautiskajā līmenī.

Šosezon Rīgas modes nedēļā savas 2013./2014. gada rudens/ziemas sezonas kolekcijas prezentēs tādi Latvijas vadošie dizaineri un projekta ilggadīgie dalībnieki, kā Natālija Jansone (“Natalija Jansone”), Žanete Auziņa (“Zanete Auzina”), Anna Ledskalniņa („Anna LED”), Aleksandrs Pavlovs (“ALEXANDER PAVLOV”), Jekaterina Šehurina („Katya Katya Shehurina”) un zīmols „Narciss”, kā arī Modes nedēļas debitanti – jaunās modes mākslinieces Aleksandra Vestfala (“Alexandra Westfal”), Irina Skladnova (“Skladnova”) un zīmols „Nóló”.

2013./2014. gada rudens/ziemas pret-a-porter kolekcijas no Latvijas vadošajiem modes dizaineriem, kā arī viesiem no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Itālijas, tiks prezentētas RIGA FASHION WEEK ietvaros 2013. gada 2. līdz 6. aprīlī. Rīgas modes nedēļas programmā – modes skates, prezentācijas un aizraujošas ballītes – modes atmosfēra 5 dienu laikā! Sekojiet jaunumiem www.rfw.lv.

 

Tikšanās ar rakstnieku Zigmundu Skujiņu


5. aprīlī plkst. 16 Latvijas Rakstnieku savienībā notiks tikšanās ar rakstnieku Zigmundu Skujiņu Pie galda ar skabargām.

Pie sarunu galda sēdīsies Zigmunds Skujiņš, Jānis Oga, Kristīne Želve un Sandra Ratniece, kā arī sanākušie rakstnieka daiļrades cienītāji.

Diskusija, autora darbu fragmentu lasījumi un labs garastāvoklis būs galvenās pasākuma skabargu ēveles. Literatūras un kultūras skabargas palīdzēs nodreijāt paaudžu konteksts - Kristīnes Želves darbu fragmentu lasījumi. Autora atziņu pūra lādē ieskatīsies Leons Krivāns.

Zigmunds Skujiņš ir viens no ievērojamākajiem 20. gadsimta otrās puses latviešu prozaiķiem, izcils novelists, romānu, kinoscenāriju, lugu un eseju autors. Viņa darbi izdoti vācu, angļu, krievu, bulgāru, čehu, slovāku, ungāru un citās valodās vairāk nekā septiņos miljonos eksemplāru. 1999. gadā kļuvis par Valsts kultūrkapitāla fonda mūža stipendiātu, 2003. gadā saņemis Gada balva literatūrā, 2005. gadā - Aleksandra Čaka balvu un 2007. gadā - Latvijas Republikas Ministru kabineta balvu.


Grupas "Autobuss debesīs" 15 gadu jubilejas koncerttūres atklāšana


Uzreiz pēc Lieldienām, 5. aprīlī, savu 15 gadu jubileju ar īpašu koncertturneju atzīmēs grupa "Autobuss debesīs", uzstājoties vairākās Latvijas pilsētās ar īpašu jubilejas koncertprogrammu.

Jubilejas koncertturneju "Autobuss debesīs" 5. aprīlī atklās ar koncertu Valmieras kultūras centrā, priecējot klausītājus ar visu laiku populārākajiem grupas skaņdarbiem gan no Imanta Kalniņa repertuāra, gan izpildot pašu komponētos skaņdarbus.

Ņemot vērā, ka 15 gadu laikā grupa iestudējusi daudzas koncerprogrammas un izdevusi prāvu skaitu studijas albumu, koncertos izskanēs arī vairāki sen dzīvajā izpildījumā nedzirdēti skaņdarbi.

Līdztekus koncertos skanēs vairāki veltījumi Imantam Ziedonim - Imanta Kalniņa dziesmas "Vakar sapnī atlaidās" un "Mūžmūžos būs dziesma", kā arī Kārļa Auzāna un Emīla Zilberta kompozīcija 'Vārna".

Jubilejas turnejas turpinājumā koncerti notiks 13. aprīlī Jelgavas kultūras namā, 19. aprīlī Jēkabpils Tautas namā un 27. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.Sagaidāms, ka turnejas laikā koncertos būs arī daži īpaši pārsteigumi.

Grupa "Autobuss debesīs" tika izveidota 1998. gadā, kad bijušie skolas biedri Marts Kristiāns Kalniņš un Emīls Zilberts nolēma īstenot sen lolotu sapni un nodibināja grupu, kuras repertuāra pamatā galvenokārt ir Imanta Kalniņa mūzika - gan populārākās dziesmas no dažādiem komponista daiļrades posmiem, gan īpaši sacerējumi tieši šim izpildītāju sastāvam.

Kopš grupas dibināšanas "Autobuss debesīs" ir izdevuši septiņus mūzikas albumus; mākslinieki ir koncertējuši teju visā Latvijā, muzicējuši vairākās Eiropas valstīs un ASV, piedalījušies daudzos liela mēroga pasākumos, kā arī iestudējuši vairākas apjomīgas koncertprogrammas.

Biļetes uz grupas "Autobuss debesīs"  jubilejas koncertiem iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un interneta vietnē.

Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiek koncerts "Mīlestības pieskāriens


Skatītāju smaidu, atzinīgu vārdu un skaļu ovāciju lutināti, vairākās Latvijas pilsētās izskanējuši "Izklaides producentu grupas 7" nu jau tradicionāli pavasarī rīkotie mīlas dziesmu koncerti. Šogad tiem dots romantisks un trausls nosaukums – "Mīlestības pieskāriens". Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē, "Mīlestības pieskāriens" viesosies 5.aprīlī pulksten 19.

Stāstu par pavasari, mīlestību, sapņiem un kaisli skaistākajā mīlestības valodā – mūzikā caur liriski smeldzīgām, dvēseliskām, nopietnām un jautrām gan latviešu komponistu melodijām, gan mīlas dziesmām no pasaulslavenu izpildītāju repertuāra stāsta lieliskie dziedātāji Andris Ērglis, Anmary, Dons, Endija Rezgale, Oranžā kora dziedātāji un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

Jāatgādina, ka pavasara koncertu ciklu „Izklaides producentu grupa 7” aizsāka pirms diviem gadiem ar programmām „Mīlas melodija” un „ Bez skaistām sievietēm nav dzīvot vērts”, sniedzot prieku jebkuram, kurš mīl dzīvi, novērtē mīlestības spēku un ir gatavs pavasarim sirdī un dabā.

Visu dziesmu jaunos skanējumus šogad veidojis talantīgais komponists un aranžētājs Jānis Strazds (taustiņi), kurš kopā ar Māri Kupču (ģitāra), Aivaru Meijeru (bass), Gundaru Lintiņu (bungas) un Sergeju Ivanovu (akordeons) nodrošinās dziesmu stāsta muzikālo pavadījumu. Par kustībām un horeogrāfiju parūpējies Alberts Kivlenieks.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā - www.bilesuparadize.lv.

Varis Vētra atklāj sava jaunā dziesmu albuma "Viena mirkļa dēļ" Latvijas koncerttūri


Režisors un dziesminieks Varis Vētra piektdien, 5.aprīlī, Ādažu kultūras centrā atklās sava jaunā dziesmu albuma «Viena mirkļa dēļ» Latvijas koncerttūri. Vētras jaunajā dziesmu albumā ir apkopotas 15 oriģinālkompozīcijas, ar kurām klausītāji aprīlī un maijā varēs iepazīties koncertos, kas notiks Jelgavā, Bauskā, Mārupē, Valmierā, Ēdolē, Limbažos un citviet.

Albums «Viena mirkļa dēļ» ir otrais Vētras dziesmu apkopojums, kura mūziku un tekstus radījis pats Vētra. Katrai no dziesmām, kuras mākslinieks salīdzina ar dzīvām, emocionālām būtnēm, ir savs īpašais stāsts.

Dziesmu autors atklāja, ka dziesmas nāk visos apstākļos - uz ielas, sabiedrībā, klusumā. «Vārdi nāk tikai klusumā. Priecīgas nāk priecīgi, skumjās laužas ārā citādi. Man ir tāda sajūta, ka man to stāsta. Es izmantoju savu pieredzi, lai vārdus ievietotu situācijā, bet to, ka vārdi nav manis izgudroti, es apzinos,» pauda Vētra.

Vētras jaunā albuma ierakstā piedalījies arī ģitārists Aivars Hermanis, džeza mūziķis un multiinstrumentālis Raimonds Macats, sitaminstrumentālists Vilnis Krieviņš un basists Andris Grunte. Albuma ieraksts veikts studijā «Sound Division Studios», tā skaņu režisors ir Ivars Ozols, bet albuma dizaina mākslinieks ir Guntars Ošenieks.

Biļetes iepriekšpārdošanā uz gaidāmajiem koncertiem var iegādāties «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās.


Festivāla "Latvijas jaunās mūzikas dienas" atklāšanas koncerts


5.aprīlī plkst.19.00 Lielajā Ģildē notiks Festivāla "Latvijas Jaunās mūzikas dienas" atklāšanas koncerts.

Piedalās:

    Ieva Parša (soprāns)
    Ilona Meija (flauta)
    Kamerorķestris Sinfonietta Rīga
    diriģents Normunds Šnē

Programmā:

    Alberts Jērums - Eseja
    Tālivaldis Ķeniņš - Concerto Da Camera Nr.2
    Mārtiņš Viļums - Tvyjōraan
    Maija Einfelde - Divas impresijas - mecosoprānam un kamerorķestrim - pasaules pirmatskaņojums

Ieejas maksa Ls 5 - Ls 10, studentiem, skolēniem, pensionāriem 50 % atlaide. Bērniem līdz 7 gadu vecumam pieaugušā pavadībā ieeja bez maksas. www.bilesuparadize.lv


Nedēļas nogale Dailes teātrī
 

Lielajā zālē – mūzikla „Oņegins” „maratons” 5., 6 un 7.aprīlī, ļaujot sekot līdzi Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga un Evitas Mamajas versijai par Aleksandra Puškina darbu motīviem, kas jautā – ko šajā stāstā darīt dzejniekam, ja viņa radītie varoņi vairs nepaklājas ģēnija spalvai un sāk dzīvot paši savu dzīvi?

Par Hērodejas meitas, izaicinoši skaistās Salomes deju un Jāņa Kristītāja asiņaino galu stāsta Marka un Mateja evaņģēliji. Meitene, kas ar savu deju kļūst par vienu no mūžīgajiem mākslas darbiem, iedvesmojusi neskaitāmus rakstniekus, dzejniekus, māksliniekus un komponistus – arī Oskaru Vaildu, kurš radījis drāmu „Salome”, ko Dailes teātrī iestudējusi Laura Groza ar Kristīni Nevarausku titullomā. Izrādi iespējams noskatīties 5.aprīlī Mazajā zālē.

Kamerzālē piektdienas vakarā – īru rakstnieka Mārtina Makdonas „Vienrocis no Spokānas” ar Ģirtu Ķesteri galvenajā lomā. Izrāde izspēlē rūgtu komiksu, bet lugas uzmācīgu ideju apsēstie tipi ir dabiski meļi, avantūristi, vientuļnieki un... arī kas cits.  Biļetes uz izrādēm var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Notiek vērienīgi Mākslas dienu jeb "Vienoti dažādībā" pasākumi

Daugavpilī sākušās "Mākslas dienas 2013" "Vienoti dažādībā". Kā pirmais festivāla notikums Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejā skatāma Daugavpils reģiona māk-
slinieku asociācijas 15 gadu dzimšanas dienas izstāde "Bez koncepcijas".

Asociācijas biedru vidū ir 30 profesionāli dažādu paaudžu, skolu un nozaru mākslinieki – gleznotāji, grafiķi, tēlnieki, tekstilmākslinieki, keramiķi, scenogrāfi, dizaineri.

Savukārt Cēsīs "Mākslas dienas 2013" sāksies nedēļas nogalē, 7. aprīlī, kad Cēsu izstāžu namā notiks Baibas Eglītes lekcija par jūgendstilu Vācijā un "Stile Modern" Krievijā. Visa aprīļa un maija gaitā dažādās vietās pilsētā paredzēts atklāt virkni jaunu mākslas izstāžu, kuru vidū arī piemiņas izstāde māksliniekam cēsniekam Arnoldam Mazītim viņa 100 gadu dzimšanas dienā, kā arī "Latvijas Avīzes" karikatūrista Gata Šļūkas izstāde un Vidzemes profesionālo mākslinieku izstāde. Notiks arī Cēsu mākslas tirgus, radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Vairāk informācijas šeit.


Kora "Juventus" Pavasara koncerti


Šajā pavasarī, līdzīgi kā pirms gada, koris Juventus atkal dalīsies ar gaišu noskaņu mūzikā, aicinot klausītājus jau uz trim "Pavasara nakts koncertiem".
Par dievišķo gaismu, mieru caur ciešanām, cilvēku un dabas mošanos no miega koncertā izpildīs tādu klasiķu kā A. Lotti un E. Elgar skaņdarbus, kā arī mūsu laiku komponistu J. Tavener, G. Sviridov, G. Jackson un E. Whitacre kompozīcijas ar ļoti mūsdienīgu pieskaņu.

Diriģenti - Mārcis Imants un Rūdolfs Krēsliņš, vokālais pedagogs un soliste Inese Romancāne. Koncertos piedalās arī Elvijs Grafcovs (ģitāra).

Tukumā 6. aprīlī, plkst. 13:00 koncerts akcijas "Iezvani Tukumu" ietvaros.
Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca.
Ieeja par ziedojumiem jauna baznīcas zvana izgatavošanai.

Kuldīgā 6. aprīlī, plkst. 20:00
Kuldīgas Sv. Annas baznīca.
Ieeja par ziedojumiem.

Rīgā 13. aprīlī, plkst. 20:00
Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca.
Ieeja: 3.00 LVL, skolēniem, studentiem, pensionāriem 2.00 LVL.
Biļetes iepriekšpārdošanā "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās un pirms koncerta.


Elita Patmalniece pārdos darbus mūziķa Jāņa Groduma piemiņas vietas izveidei


Sestdien, 6. aprīlī, pulksten 14 Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/ 18 ikviens interesents aicināts uz izstādes „Elitas darbi” noslēguma pasākumu un tikšanos ar mākslinieci Elitu Patmalnieci.

Pasākumā būs iespēja iegādāties mākslinieces darbus, par iegūtajiem līdzekļiem tiks izveidota mūziķa Jāņa Groduma piemiņas vieta.

Elita Patmalniece ir modes dizainere un gleznotāja. Spilgtu, dzīvespriecīgu, fantāzijas bagātu kompozīciju autore. Māksliniece strādā dažādās autortehnikās. Daudz darbojusies kā TV šovu un lielkoncertu dalībnieku tērpu un stila dizainere.

Elita Patmalniece mācījusies Rīgas Vieglās rūpniecības tehnikuma apģērbu modelēšanas nodaļā, kur 1983. gadā ieguvusi diplomu apģērbu modelēšanas specialitātē. Studijas turpinājusi Latvijas Mākslas akadēmijas Modes dizaina nodaļā, ko beigusi 1998. gadā. Līdz 2000. gadam papildinājusi zināšanas Alekseja Naumova un Kaspara Zariņa meistardarbnīcā. Kopš 1993. gada piedalījusies izstādēs un sarīkojusi personālizstādes. No 1983. gada piedalījusies modes skatēs un mesēs Latvijā, Igaunijā, Austrijā un Vācijā. Nepieradinātās modes asambleju laureāte (1990 – 1992).

Darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā un ārzemēs.


Grupas "Menuets" koncerts


6. aprīlī plkst. 16:00 ar ļoti īpašu un ekskluzīvu akustisko koncertu Dikļu pilī uzstāsies inteliģentākā latviešu rokgrupa „Menuets”.

„Menuets” uz tikšanos līdzi ņems savas labākās dziesmas, kuras tā vien gaida, lai visi kopā tās izdziedātu („Dzeguzes balss”, ”Alvas zaldātiņi”, „Jūlij-nakts”, „Četri balti krekli”, ”Viņi dejoja vienu vasaru”... u.c.).

Koncertā grupa uzstāsies savā ierastajā sastāvā - Inese Pabērza, Baiba Jagere, Adrians Kukuvass, Raimonds Bartašēvičs, Leons Sējāns, Juris Sējāns, Juris Kulakovs un Ikars Ruņģis.

Biļešu cena 12 Ls. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un Dikļu pilī.
Īpašais piedāvājums ar nakšņošanu – Nāc uz manām trepēm spēlēties:

    divas biļetes uz īpašo grupas „Menuets” koncertu,
    vakariņas Dikļu pils restorānā 30 Ls vērtībā,
    nakšņošana divvietīgā pils istabā,
    rīta baseina un burbuļvannas apmeklējums,
    brokastis pils Verandā uz saimnieka rēķina.

Cena 2 personām – 90 Ls


Bauskas pilī uzstājas Liepājas Simfoniskā orķestra ansamblis "Amber Sound Brass Quintet"


6. aprīlī plkst. 18:00 Bauskas pils muzejā uzstāsies Liepājas Simfoniskā orķestra ansamblis "Amber Sound Brass Quintet" ar koncertprogrammu "Spožais koncerts”, kurā skanēs baroka, džeza, kino mūzikas skaņdarbi un grupas trompetista Jāņa Ivuškāna aranžētā mūzika.

Koncertprogrammā iekļauti H.Mančini (Henry Mancini), A.Korelli (Arcangelo Corelli), G.F.Hendeļa (Georg Friedrich Händel) un citu komponistu skaņdarbi.

Grupas konferansjē un koncertprogrammas vadītājs Dzintars Jurgelaitis klausītājiem stāstīs par atskaņoto mūziku un izpildītājiem. Šajā koncertā būs neierasts instrumentu salikums - tubas vietā koncerta klausītāji dzirdēs bastrombonu.

Ansambļa sastāvā muzicē pieci mūziķi – trompetisti Jānis Ivuškāns un Viktors Hrustaļovs, Mārcis Auziņš (mežrags), Artūrs Hrustaļovs (trombons), Māris Zondaks (bastrombons).

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē, mākslas salonā Meistars Gothards un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: [email protected] Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma. Biļetes cena – 4,00 Ls.

Windstream Noslēguma koncerts

6. aprīlī plkst. 19.00 Lielajā ģildē noslēgsies Pavasara festivāls Windstream.

Profesionālo pūtēju orķestri „Rīga” diriģēs Mārtiņš Ozoliņš, solisti būs arfiste no Francijas Anaela Turē un klarnetisti Jānis Tretjuks un Raivo Lallo. Programmā trīs pirmatskaņojumi Latvijā - 2009. gadā sacerētais Skota Makalistera skaņdarbs „Freebirds” un 1997. gadā Maikla Dogertija komponētā skaņu glezna „Niagara Falls” līdzās franču mūzikai - Morisa Ravēla „Bolero” un Serža Lancena Arfas koncertam.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Bērnības milicija

6. aprīlī Kaņepes Kultūras centrā notiks grupas Bērnības milicija albuma "Dzeriet van Hutena kakao!" prezentācija.

Vakara turpinājumā par mūziku gādās DJ Kārlis Dagilis.

Sākums plkst. 21:00. Ieejas maksa 2 LVL.

Sākas Ojāra Grinberga 70 gadu jubilejas koncerttūre pa Latvijas pilsētām


Svinot izcilā dziedātāja, Latvijas estrādes simbola Ojāra Grinberga 70 gadu jubileju, šomēnes notiks dziedātāja 70 gadu jubilejas koncertturneja, kurai dots nosaukums «Kad gadiem es pāri skatos...».

Lai arī apaļo jubileju dziedātājs svinēja jau novembrī, koncerti notiks īsi pēc Lieldienām piecās Latvijas pilsētās – 7. aprīlī Madonā, 10. aprīlī Ventspilī, 11. aprīlī Liepājā, 12. aprīlī Preiļos un 13. aprīlī Rīgā, kinoteātrī «Splendid Palace» (bij. kinoteātris «Rīga»). Visos koncertos  jubilāram piepulcēsies Kristapa Krievkalna mūziķu grupa, kā arī četri spoži jaunās paaudzes solisti – Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Juris Vizbulis un Dons.

Ojāra Grinberga jubilejas koncerti būs muzikāla retrospekcija dziedātāja radošajā daiļradē, ļaujot klausītājiem atkal dzirdēt populārākās Raimonda Paula, Ivara Vīgnera, Ulda Stabulnieka un citu komponistu tieši Ojāram Grinbergam rakstītās dziesmas – «Somu pirts», «Belladonna», «Zirgu tirgus», «Gaujai», «Mežrozīte», «Šveika songs»; tie ir tikai daži no skaņdarbiem, kurus dzirdēsim Ojāra Grinberga 70 gadu jubilejas koncertos «Kad gadiem es pāri skatos...».

Biļetes uz visiem koncertiem ir pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs, kā arī internetā – www.bilesuparadize.lv


Fantasy Park 4 gadu jubileja

Atzīmējot 4 gadu jubileju , modernākais  izklaides centrs Fantasy Park, kas apvieno boulingu, biljardu, videospēles, bērnu un pieaugušo atpūtas iespējas, kā arī naktsklubu T/C Rīga Plaza 2. stāvā, rīko vērienīgas dzimšanas dienas svinības.

Bezmaksas pasākumā, kas norisināsies 2013.gada 6. aprīlī no plkst. 21:00 T/C Rīga Plaza 2. stāvā (ieeja no virszemes autostāvvietas) būs iespēja spēlēt boulingu, saņemot 50 % atlaidi, izklaidēties citās Fantasy Park piedāvātajās aktivitātēs  visas nakts garumā. Svinību dalībniekus ar koncertu iepriecinās grupa „Otra Puse”, deju grīdu satricinās Dj Dzee. Viesi tiks cienāti ar svētku torti un šampanieti. Atgādinām, ka svinības norisināsies paralēli T/C Rīga Plaza iepirkšanās naktij, kad modes šovi priecēs T/C Rīga Plaza viesus līdz pat 1:00, Fantasy Park visiem svinētājiem būs atvērts līdz pat rītam!

Ainara Virgas jubilejas koncerts


Šosestdien, 6. aprīlī uz koncertkluba "Laternu stunda" skatuves kāps leģendārais "līvs", ģitāras pavēlnieks un daudzu latviešu tautas likteņdziesmu autors Ainars Virga ar grupu "Virgas Hard Orchestra"! Ainars Virga klubā atzīmēs savu jubileju un ir uzaicinājis ciemos arī tādus savus draugus kā Uldi Marhilēviču, Olgu Rajecku, Dzintaru Beitānu, Lieni Šomasi u.c. Pirmajā koncerta daļā, kas sāksies pl. 22.00, vecākas un jaunākas "Līvu" dziesmas spēlēs "Virgas Hard Orchestra", bet jau otrajā daļā, pēc pusnakts loterijas, koncertā piedalīsies Ainara draugi ar tautā iemīļotām un līdzi dziedamām melodijām.

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv Plašāka informācija par „Laternu stundas” pasākumiem, dažādām akcijām, atlaidēm un citiem interesantiem piedāvājumiem pieejama www.laternustunda.lv.


Kultūras bārs "Sapņi un kokteiļi" 6. aprīlī svin savu 3gadu dzimšanas dienu!


Un tam par godu tiek rīkots pamatīgs ļembests  Sapņu labākajās tradīcījās – būs kārtīgs sviests, šoreiz – Holivudā!!!

Par izklaidi un labu garastāvokli rūpēsies tādas kinozvaigznes kā PaMelone Andresa un Mičs BuKanjons. Protams, arī citas kinozvaigznes!

Savukārt muzikāli pārsteigumi gaidāmi no grupas Musiqq un Lauras Railas kopā ar grupu DisCats!

Kultūras bārs "Sapņi un kokteiļi" aicina gādāt sev kinozvaigznes tērpu, dāvanas un nākt ciemos, pat ja neesi ielūgts! :)

SVIESTA BALLE 2013 – sestdien, 6.aprīlī no plkst. 20.00!

P.S. Sapņiem patīk  neļķes un garšo tīģernēģerkliņģeri!

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Vārds

2013-04-05 10:58:55

Ziņot

nu nez gan, man tā filma par kareņinu likās pilnīgs sviests, doma laba, bet nu....

Vārds

2013-04-05 10:58:28

Ziņot

nē nu forši, ka tik daudz kas notiek, bet tāpat gribas tikai palikt mājās siltumā un nekur neiet

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv