Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs

Ira, Iraīda, Irēna, Irina

30. augusts (2013) 10:15

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Ingrīda Circene +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (3)

Puaro.lv un publicitātes

Klāt augusta pēdējā nedēļas nogale - vasara ir izskanējusi nemanot. Jau pirmdien visā Latvijā valdīs patīkama rosība, jo skolēni un studenti atsāks savas mācību gaitas. Tikmēr vecāki un vecvecāki steidz savām atvasēm sagādāt vēl pēdējās skolai nepieciešamās lietas. Puaro.lv, kā ierasts, piedāvā brīvdienu ceļvedi tiem, kuri nolēmuši nedēļas nogalē apmeklēt kādu izklaides vai kultūras pasākumu. Šoreiz savos brīvdienu pavadīšanas ieteikumos ar mūsu lasītājiem dalās Veselības ministre Ingrīda Circene.

„Par manas ģimenes iknedēļas nogales tradīciju ir kļuvusi Vaivaru peldbaseina apmeklēšana. Tieši šīs tradīcijas dēļ mazbērni ir iemācījušies peldēt, tāpēc mēs ar to ļoti lepojamies,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta Ingrīda Circene, kura labprāt brīvajā laikā audzina savus mazbērnus – deviņus gadus veco Artūru Kārli un septiņus gadus veco Pēteri Aleksandru.

„Katram mazbērnam doti divi vārdi. Kādreiz ģimenēs bija pieci, seši bērni, tagad tas tiek kompensēts, katram iedodot vairākus vārdus,” nosmej ministre. „Man patīk stabili un pamatīgi vārdi, nevis modernie. Mums ar meitu viedoklis šajā jautājumā sakrīt. Arī psiholoģiskie pētījumi ir pierādījuši, ka cilvēkiem, kuriem ir doti seni un stabili vārdi, dzīve ir vieglāka. Pieaugušam cilvēkam ar modernu vārdu zemapziņā attieksme nav tik nopietna.”

Kopā ar mazbērniem ministre brīvdienās iecienījusi arī dārzā cept desiņas. „To sākam darīt jau martā. Šogad šo pasākumu sanāca darīt vēl sniegā, Lieldienās vēlām sniegavīrus. Ziemā reizi mēnesī visi kopā dodamies uz kino. Pagājušajā nedēļā pēc ilgiem laikiem apmeklējām zooloģiskā dārza tropu māju – bērni bija sajūsmā par košajām luminiscējošajām vardēm!”

„Daļu no šīs nedēļas nogales noteikti aizņems gatavošanās skolai. Lielākā daļa skolas lietu jau ir iegādātas, bet šis tas vēl pietrūkst. Vecākajam mazbērnam vasaras laikā bija jāizlasa sešas grāmatas kā obligātā literatūra – par vienu no tām viņš vēl nav paguvis uzzīmēt zīmējumu, tāpēc būs jārauga, lai viņš to paspētu.”

„Mūsu 1.septembra tradīcijas ne ar ko neatšķiras no citiem, jo šo dienu nav iespējams iedomāties bez gladiolām un tortes. Tā kā mums ir arī pašiem savs dārzs, pieļauju, ka torti varētu izkonkurēt ābolu plātsmaize. Bērni parasti palīdz cept pīrādziņus. Cenšamies maksimāli visu darīt kopā, jo tieši šīs kopīgās nodarbes stiprina ģimeni. Pagaidām gan neviens nav ar mieru man pievienoties iknedēļas astoņu kilometru skrējienā, tāpēc to brīvdienās skrienu viena.”


BRĪVDIENU CEĻVEDIS
 

Latvijas Dabas muzejs Esplanādē rīko radošās darbnīcas


Latvijas Dabas muzeja speciālisti 30.augustā no 14:00 līdz 18:00 kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 visiem interesentiem piedāvās iespēju iesaistīties radošajās darbnīcās, klātienē apskatīt īstus eksponātus no lielā muzeja krājuma un piedalīties konkursā. Ikviens, kurš spēs atbildēt pareizi uz sagatavoto jautājumu, saņems veicināšanas balvu.

Pasākuma laikā prezentēsim jauno ekspozīciju "Dzintars laiku lokos", kas ir pirmais pieturas punkts Eiropas kultūras galvaspilsētas muzeju projektā "Dzintara ceļš". Mūsu speciālisti sīkāk stāstīs par šo Latvijas unikālo iezi, tā daudzveidību, iedzintarojumiem un piedāvās iespēju ikvienam interesentam piedalīties radošajā darbnīcā - "Kas paslēpies dzintarā".

Tāpat laikā no 14:00 līdz 18:00 piedāvāsim klātesošajiem apskatīt īstus eksponātus no Dabas muzeja krātuves un iesaistīties citās izglītojošajās aktivitātēs - iepazīties ar bebru, uzzināt kāds ir putna tērps, paklausīties kā lielajā gliemežvākā šalc jūra un apskatīt vienu no svarīgākajām cilvēka organisma sistēmām - skeletu.

Tērvetē notiks vasaras noslēguma ballīte "Back To School Party"


Piektdien, 30.augustā, no plkst.19:00 Tērvetes brīvdabas estrādē notiks vasaras noslēguma ballīte „Back To School Party”.

Ballīte ikvienam no apmeklētājiem ne tikai sniegs iespēju izbaudīt daudzveidīgu mūziku, bet arī iesaistītes dažādās citās aktivitātēs, kas ļaus iesildīties skolas aktīvajai dzīvei.

Par lielisku noskaņojumu visu ballītes laiku rūpēsies dīdžeji "Just Blake" un "Sīyzyī", būs iespēja iesaistīties "Beatbox" un "Dance off". Lai vasaras noslēguma pasākums labāk paliktu atmiņā, darbosies fotogrāfs, kā arī būs foto stūrītis.

Ballītes pirmā daļa, kas notiks no plkst.19 līdz plkst.22, būs veltīta ģimenēm ar bērniem. Mazie resgaļi un tīņi kopā ar saviem vecākiem varēs baudīt mūziku, iesaistīties dažādos konkursos ar balvām un aktivitātēm, no kurām viena būs sejas apgleznošana ar tai paredzētajām krāsām.

Ieeja maksa ballītes pirmajā daļā ir 50 santīmu, savukārt no plkst.22 līdz plkst.2 naktī norisināsies ballītes otrā daļa, kurā ieeja būs no 14 gadu vecuma. Arī šī pasākuma daļa būs mūzikas, dažādiem konkursiem ar balvām un aktivitātēm pildīta. Šajā ballītes daļā ieejas maksa ir viens lats.

Dailes teātrī notiks dziedātāja Vanzoviča jubilejas koncerts


Piektdien Dailes teātrī dziedātājs Imants Vanzovičs, kurš šogad svin savu 55 gadu jubileju, klausītājiem piedāvās savu jubilejas koncertu "Ceļojums".

Savam jubilejas koncertam Vanzovičs sagatavojis ļoti īpašu dziesmu izlasi, piedāvājot klausītājiem dziesmas, kas ir nozīmīgas ne tikai viņa paaudzei, bet ir izturējušas arī laika pārbaudi un kļuvušas par visas tautas mīlētām dziesmām. Koncertā skanēs tādi komponista Zigmara Liepiņa radītie hiti kā "Ceļojums", "Mazā", "Puķu nakts", "Tomēr jāpadomā" un citi skaņdarbi.

Vanzovičs ir viens no Latvijas estrādes mūzikas 80.gadu simboliem. Viņa karjera sākās savulaik populārajā ansamblī "Zvaigznīte", bet Latvijas un visas kādreizējās PSRS publikas mīlestība tika iekarota, duetā ar Mirdzu Zīveri koncertējot ansamblī "Opus".

1988.gadā Vanzovičs atveidoja Kangara lomu Liepiņa un Māras Zālītes rokoperā "Lāčplēsis". Pēc šī triumfa teju 20 gadus viņš nekoncertēja, līdz beidzot 2012.gadā skatītāji varēja uzgavilēt dziedātājam komponista Liepiņa 60 gadu jubilejas koncertos "Atgriešanās", kas notika pagājušā gada augustā.

Klubs "Melnā piektdiena" koncertsezonu atklās ar Brazīlijas grupas "Unearthly" uzstāšanos


Piektdien, 30.augustā, ar Brazīlijas "thrash/black" metāla grupas "Unearthly" uzstāšanos tiks atklāta kluba "Melnā piektdiena" rudens un ziemas koncertsezona.

Pirms brazīliešu mūziķiem uz kluba skatuves kāps Krievijas "trashmetal" grupa "Deformity", kā arī vairāki pašmāju izpildītāji.

Galvenie mākslinieki būs "thrash/black" metālu sakausējumu spēlējošie "Unearthly" no Riodežaneiro. Četrus pilnmetrāžas albumus un vairākus EP izlaidušais Brazīlijas kvartets pēdējo gadu laikā izlauzies no Dienvidamerikas un, būdami no Brazīlijas, nebaidās no spēlēšanas dažādās salīdzinoši ekstrēmās vietās, kuras nevar ne salīdzināt ar Eiropas Savienības mūzikas tirgus relatīvo mieru. To apliecina "Unearthly" svaigākais koncertieraksts un DVD - šogad iznākušais "Baptizing the East in Blood: Live at Voronezh, Russia". Brazīļu dziesmu tēmas ir visai tipiskas viņu pārstāvētajiem žanriem: karš, ielu vardarbība, vēsturiskā un šodienas netaisnība, Antikrists utt.

Krievijas grupa "Deformity" spēlēs Rīgā jau otro reizi. Pirmā bija pirms nepilniem diviem gadiem, kad viņi iesildīja baltkrievu smagsvarus "Gods Tower" uz šīs pašas skatuves. Kaut arī šī klasiskā "thrash" metāla stilā spēlējošā grupa ir kopā jau kopš 1994.gada, viņiem ir tikai viens pilnvērtīgs albums "When Tomorrow Comes", nācis pasaulē pagājušogad. Iespējams, pie vainas ir fakts, ka "Deformity" nāk no izolētā Kaļiņingradas apgabala, no kura krieviem ir grūti kā izkļūt Eiropas Savienībā sastāvošajās kaimiņzemēs, tā arī rīkot tūres pa Krievijas galveno teritoriju.

Vietējos spēkus pārstāvēs "Apēdājs", kas stabili turas uz vietējās skatuves jau kopš 90.gadu vidus, un "Diseim", kuru debijas albums "Holy Wrath" iznācis pagājušogad Amerikā. Koncertu sāks jaunie talanti "Relentless" no Jēkabpils.

30.augustā klubs apmeklētājiem būs atvērts no plkst.19, bet koncerts sāksies pus stundu vēlāk. Pasākuma apmeklējums maksās trīs latus, un biļetes būs nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

Kā bilst Bērzvads, jau šoruden kluba "Melnā Piektdiena" apmeklētājiem būs dota iespēja klātienē skatīt Zviedrijas melodiskā "death metal" pamatlicējus "Hypocrisy", Vācijas smagā metāla leģendu "U.D.O.", ungāru pagānmetālistus "Negura Bunget", poļu "prog/metal" flagmaņus "Riverside", Somijas melodiskā "death metal" grandus "Children of Bodom" un daudz citu augsta līmeņa koncertapvienību.


Festivāls "Live Fest 2013" noslēgsies ar "Sweet Soul Music Revue" šovu


Piektdien, 30.augustā, ar "Sweet Soul Music Revue" šovu Dzintaru koncertzālē noslēgsies mūzikas festivāls "Live Fest 2013".

Izpildītāji uz Dzintaru koncertzāles skatuves kāps plkst.19.30, lai trīs stundu garumā klausītājus priecētu ar pasaules slavenākajiem soula mūzikas hitiem.

"Sweet Soul Music Revue" radies kā veltījums laikmeta ievērojamākajiem amerikāņu soula mūzikas grandiem, kuri 20.gadsimta 50.gadu, 60.gadu un 70.gadu laikā radījuši tādus muzikālus skaņdarbus, kas savu popularitāti nav zaudējuši pat šodien.

Biļetes nopērkamas interneta vietnē "www.bilesuparadize.lv", kā arī "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās visā Latvijā. To cena - sākot no 12 latiem.


Ērģeļmūzikas maratonkoncerts


Vasaras izskaņā, 31.augustā, Rīgas Domā norisināsies četrdaļīgs "Ērģeļmūzikas maratonkoncerts", kurā tiks vākti ziedojumi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) pasūtīto trīsmanuāļu mehānisko stabuļu ērģeļu būvei.

Koncertā, kura programmā iekļauta dažādu laikmetu komponistu ērģeļmūzika, sākot no baroka līdz pat mūsdienu latviešu komponistu darbiem, būs iespēja dzirdēt 22 ērģelnieku muzikālo sniegumu.

"Ērģeļmūzikas maratonkoncertā" piedalīsies Latvijā vadošie ērģelnieki, kuru vārdus koncertprogrammās regulāri lasām gan Latvijā, gan visā pasaulē: Kristīne Adamaite, Larisa Bulava, Jolanta Barinska, Ilona Birģele, Larisa Carjkova, Tālivaldis Deksnis, Roberts Hansons, Diāna Jaunzeme, Vita Kalnciema, Liene Andreta Kalnciema, Ilva Lempa, Rudīte Līvmane-Lindenbecka, Marta Ozoliņa, Inese Paiča, Agita Rando, Inga Sarkane, Atis Stepiņš, Sandra Tamane. Maratonkoncertā uzstāsies arī JVLMA Ērģeļu klases studenti un maģistranti: Ilze Barlo, Līga Dejus, Olga Ļebedeva, Simona Radoviča un saksofonists Matīss Ozoliņš.

Maratonkoncerta laikā tiks vākti ziedojumi JVLMA pasūtināto trīsmanuāļu ērģeļu būvei, kuras pirmo reizi pēckara periodā tiek būvētas Latvijā - Ugāles ērģeļbūves darbnīcā meistara Jāņa Kalniņa vadībā.

JVLMA ērģeļbūves projekta kopējās izmaksas ir 84 860 lati, un jauno ērģeļu būvei un mācību klases remontam vēl jāsavāc 25 080 lati. "Tādējādi tiks veicināta ne vien instrumenta būve, bet arī vairāku paaudžu ērģelnieku izglītība un ērģeļmākslas attīstība Latvijā. Aicinām ikvienu klausītāju ar koncerta apmeklējumu finansiāli atbalstīt jauno ērģeļu būvi un mūsu ērģeļkultūru kopumā," pauž Semjonova.

"Ērģeļmūzikas maratonkoncerts" Rīgas Domā sāksies plkst.16, un tā apmeklējums maksās piecus latus. Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīzes" un Rīgas Doma kasēs.

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja veikt individuālu ziedojumu, pretī saņemot personificētu ziedojuma karti ar pateicību.

Rīgā Jauniešu mēnesī gaidāmi deviņi atraktīvi pasākumi


Septembris Rīgā tradicionāli jau astoto gadu tiek pasludināts par Jauniešu mēnesi, un šogad tajā gaidāmi deviņi pasākumi, kuru laikā jauniešiem būs iespēja apmeklēt gan zināmus ikgadējus pasākumus, gan jaunas aktivitātes, kā arī tikties ar sabiedrībā zināmiem jauniešu līderiem un organizāciju pārstāvjiem.

Jauniešu mēnesis sāksies 1.septembrī ar tradicionālo pasākumu "Zem viena jumta", kas risināsies Vērmanes dārzā. Tajā dažādi pārsteigumi paredzēti gan skolēniem un studentiem, gan vecākiem.

Pasākumā darbosies arī Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts, kas no plkst.15 līdz 20 strādās teltī Nr.16, un šoreiz tajā tiks mainītas tikai grāmatas bērniem un jauniešiem.

Atnestās grāmatas attiecībā viens pret vienu neatkarīgi no grāmatas satura vai cenas bez maksas varēs apmainīt pret citām.

Organizētāji lūdz grāmatniekus cienīt citam citu un nenest makulatūru, t.i., saplēstas, netīras un citādi bojātas grāmatas, bet tikai tādas, ko arī pašiem gribētos aiznest uz mājām.

Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārijs maiņas punktam tradicionāli piešķir pamatkapitālu - ap 200 grāmatu bērniem un jauniešiem.

Kaņepes Kultūras centrā notiks Marakešas tirdziņš


Svētdien, 1.septembrī, no plkst.12 Kaņepes Kultūras centrā Rīgā norisināsies Marakešas tirdziņš.

Tirdziņā papildu raibam pašmāju darinājumu un vintāžas tirgus placim būs pieejama arī darbīga un radoša izklaide - muzikāli priekšnesumi, darbnīcas lieliem un maziem, kā arī veselīga un garda virtuve.

Marakešas tirgus placī varēs no sirds izsmieties un noskaidrot, kāpēc cilvēki ir kā dzīvnieki un dzīvnieki ir ļoti līdzīgi cilvēkiem, - to nodrošinās improvizācijas teātra "ImproZoo" aktieri. Savukārt ģitāras virtuozs un stīgu pavēlnieks Kārlis Stenders piedāvās vēl ko nedzirdētu mūzikas cienītājiem.

Visas dienas garumā Marakešā pašmāju tirgotāji piedāvās iegādāties dizaina lietas - pašdarinātas rotas, apģērbu, rokām gatavotu vīraku un īpašas vintāžas lietas, piemēram, no Rīgas Darbnīcas aizmirstos, bet uzlabotos priekšmetus - lampas, koferus.

Marakeša arī šoreiz aicina līdzdarboties radošajās darbnīcās: sietspiedes un koka spiedogu darbnīcā no Dekoratīvā mākslas un dizaina muzeja, "HomoEcos" zaļās domāšanas darbnīcā bērniem un "Ludo" spēļu spēlēšanā. Velomīļi varēs piedalīties "Open Bikes" dari pats velodarbnīcā vai izmēģināt mīt pedāļus uz četrpadsmitvietīgā "Kārlīša", bet hennas meistares gādās par ķermeņa rotām - zīmējumiem austrumu un rietumu noskaņās.

Garšīgus našķus piedāvās veģetārā konditoreja "Jagannath", ar kūkām priecēs kafejnīca "Mierā", bet par siltu veģetāru ēdienu visas dienas garumā rūpēsies kafejnīca "Garuda".

Tāpat par godu 1.septembrim visas dienas garumā tirdziņā darbosies grāmatu maiņas punkts, kurā katrs interesents varēs apmainīt kādu jau izlasītu grāmatu pret jaunu, vēl neizlasītu.

Ezīšfests
 

31.augustā Vecrīgā pie jauniešu iecienītā bāra „Ezītis miglā” notiks ielu svinības EZĪŠFESTS, kas būs, vasaras noslēgumam veltīta, muzikāli un kulturāli izklaidējoša ballīte.

EZĪŠFESTS norisināsies Rīgas Domes stāvlaukumā Mazajā Jaunielā 5, kas atrodas blakus Rātsnamam un Rīgas Tehniskajai universitātei. Paralēli turpat blakus 11. Novembra krastmalā minūtes gājiena attālumā norisināsies „Ghetto Games” sezonas noslēguma pasākums, kur papildus kulturālajai gaisotnei EZĪŠFESTĀ būs iespēja skatīt kaislīgas cīņas sporta laukumos.

Pasākums sāksies 15:00 ar džeza dejas priekšnesumu un hip hop un RnB deju atvērto nodarbību, kurā jebkurš dejotgribētājs varēs izmēģināt savas spējas šajā stilā. 16:00 uz skatuves kāps Rīgas improvizācijas teātris ar pusotru stundu garu smieklu šovu, kam sekos vairāku mūziķu, tai skaitā RTU studentu pūtēju orķestra, uzstāšanās. Vakara noslēgumā uzstāsies populārais jaunais reperis Edavārdi, Nacionālā teātra aktieru ansamblis Gapoljeri, bet naktī no aptuveni 23:00 pasākuma viesi varēs iztrakoties pie jautriem un ātriem ezīša rezidentdīdžeju spēlētajiem deju ritmiem.

Visas dienas garumā paralēli uz skatuves notiekošajam pasākuma viesi varēs izklaidēties vairākās sportiskās un radošās aktivitātēs. Būs iespēja uzspēlēt dažādas galda spēles, novusu, galda tenisu, badmintonu, galda futbolu, gaisa hokeju, izmēģināt staigāšanu ar koka kājām, piedalīties komandu stafetēs, kā arī iespēja sevi pierādīt citās aktīvās izpausmēs. 

Pēc izsportošanās vai starp mūziķu šoviem visi būs laipni gaidīti pie bufetes bāra, kur tiks gatavoti iecienītie bāra „Ezītis miglā” ežburgeri un citi gardumi. Viesiem būs arī iespēja iemūžināties ezīša fotostūrītī, mācīties gleznot īpašā radošājā darbnīcā, iepirkties ezīša tirdziņā, izgreznoties uz dažām dienām ar īslaicīgo tetovējumu - hennu, vai vienkārši laiski atgulties šūpuļtīklā.

Velosipēdu lietotāji ir aicināti paņemt līdzi savus velodraugus (kopā ar saslēdzējiem), jo no 15.00-20.00 būs iespēja tos atstāt drošās rokās - modes skatē jeb konkursā „Mans daiļais velosipēds”. Uzvarētāji tiks paziņoti pievakarē un tos noteiks EZĪŠFESTA apmeklētāji balsojot trīs nominācijās „Daiļākais velosipēds”, „Neglītākais velosipēds” un „Lielākais hipsters”.  Tāpat ikviens varēs pieteikties velo-foto orientēšanās pasākumam Veloezītis, kurš norisināsies 21. septembrī.

Sestdien notiks Seno ugunskuru nakts


Sestdien, 31.augustā, Rīgā, Vakarbuļļu pludmalē un Latvijas piejūras pašvaldībās notiks Seno ugunskuru nakts. Saulrieta laikā pl.21.30 Baltijas jūras krastā ikviens tiek aicināts iedegt ugunskuru, simbolizējot apņemšanos rūpēties par Baltijas jūru un vienlaicīgi atvadīties no vasaras.

Rīgā Seno ugunskuru nakts pasākums norisināsies Vakarbuļļu pludmalē. Jau pl. 20.00 notiks dzejas lasījumi pie jūras. Dzeju, meditatīvas pārdomas kopā ar DJ Monstu izteiks dzejnieki Artūrs Punte, Inga Gaile, Sergejs Timofejevs un Kārlis Vērdiņš, savukārt no pl.21.00 DJ Monsta (elektronika), Toms Poišs (kontra bass), Mikus Čavarts (perkusijas) un Biruta Ozoliņa (kokle, vokāls) sniegs brīvdabas bezmaksas koncertu. Savukārt Galleria Rīga cienās ar siltajiem dzērieniem.

Vakarbuļļu pludmalē aicināti visi interesenti, lai svinētu Seno ugunskuru nakti,  parādītu piejūras tautu vienotību un atgādinātu par mūsu vēsturi un kultūras mantojumu. Uz Vakarbuļļu pludmali kursē 3 un 36 maršruta autobuss (pietura „Pludmale”). Pasākums, kā arī auto un velo novietne pasākuma laikā būs bezmaksas.

Seno ugunskuru nakts visās valstīs ap Baltijas jūru notiks vienlaicīgi. Latvijā akcijas norisi koordinē nodibinājums Rīga 2014, Eiropas kultūras galvaspilsētas gada rīkotāji.

Pie ugunskuriem cilvēki aicināti izteikt savus solījumus jūrai, lasīt dzeju, dziedāt, iet rotaļās vai vienkārši vērot ugunskuru un jūru. Lai katrs ugunskurs būtu redzams starp citām Latvijas piejūras pašvaldībām un Baltijas jūras valstīm, ikviens savu ugunskura vietu var atzīmēt virtuālā kartē www.ancientlights.eu/. 

Seno ugunskuru nakts tradīcija atdzima 1992.gadā Somijas pilsētā Turku, kas drīz vien guva lielu atsaucību arī citās Baltijas jūras valstīs – Igaunijā, Zviedrijā, Vācijā, Polijā u.c. Turpinot divu Eiropas kultūras galvaspilsētu – „Turku 2011” (Somija) un „Tallinas 2011” (Igaunija) – aizsākto, arī  nodibinājums Rīga 2014 aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju pievienoties šai akcijai. Latvijā šī akcija jau vairāk nekā desmit gadus tiek atzīmēta Rojā un Pāvilostā.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Hm

2013-08-30 14:31:38

Ziņot

Kādas desiņas tiek ceptas? Cik tajās saļs

Vārds

2013-08-30 11:46:03

Ziņot

seno ugunskuru nakts izklausās lieliski :)

paija

2013-08-30 11:18:26

Ziņot

jau septembris :( nav forši!

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (4)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv