Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs

Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

22. novembris (2013) 13:20

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Egils Melbārdis +BRĪVDIENU CEĻVEDIS

MTG foto un publicitātes

Šī nedēļas nogale tiks aizvadīta teātra zīmē – klāt Vislatvijas aktieru svētki, tradicionālā „Spēlmaņu nakts”, kas ik gadu vienuviet pulcē labākos šīs nozares pārstāvjus. Savās pārdomās par šīs dienas nozīmi dalās Nacionālā teātra aktieris, seriāla „UgunsGrēks” zvaigzne Egils Melbārdis.

„Ņemot vērā aizvadītās diennakts traģiskos notikumus, nezinu, kādi šie svētki nu izvērsīsies... Parasti šī diena, kurā tiek sveikti Latvijas izcilākie profesionāļi, ir svētki ne tikai nominantiem, bet arī visiem šīs nozares pārstāvjiem – gan tiem, kas arodā darbojas vien pavisam neilgu laiku, gan tiem, kas tam veltījuši visu savu mūžu,” intervijā portālam Puaro.lv dalās Melbārdis.

„Spēlmaņu nakts svinīgo ceremoniju parasti apmeklēju arī es. Pirms tās ik gadu rīkojam nelielu bijušo kursa biedru sanākšanu pie kāda mājās vai kādā kafejnīcā. Kopīgi papusdienojam, dalāmies pārdomās un liekam likmes. Par mūsu tradīciju kļuvis pašiem savs totalizators – sametamies balvai un tad cenšamies uzminēt, kuri no nominantiem plūks laurus.”

„Ar saviem bijušajiem kursa biedriem joprojām uzturu regulāru kontaktu. To nav grūti izdarīt, jo ar lielu daļu no viņiem strādāju vienā teātrī. Arī citas svētku dienas mēdzam aizvadīt kopā,” atklāj aktieris. Viņš nenoliedz, ka, izvēloties šādu profesiju, par brīvām nedēļas nogalēm ir jāaizmirst. „Tādu tikpat kā nav. Arī savas brīvdienu sistēmas neeksistē. Jau iestājoties akadēmijā, jārēķinās, ka turpmāk nekas nebūs kā normāliem cilvēkiem – nedz normēta darba laika, ne brīvdienu, ne svētku. Tieši tas pats ir jāsaprot mūsu tuviniekiem un draugiem.”

Par vienu no efektīgākajiem atpūtas paņēmieniem mākslinieks uzskata vides nomaiņu. „Brīvajās dienās jācenšas darīt ko citu nekā ierasts. Atrasties citā vidē, citu cilvēku sabiedrībā. Tā mēs iegūstam jaunu informāciju, pieredzi un spēku turpināt darbus ar jaunu sparu.” It īpaši šāda veida saskarsme ar realitāti esot nepieciešama radošo profesiju pārstāvjiem.

„Es pats savas brīvās dienas cenšos pavadīt kopā ar ģimeni. Reizi gadā dodamies ceļojumā ārpus Latvijas. Sieva smejas, ka, jau šķērsojot valsts robežu, es kļūstu par pavisam citu personu. Šajos izbraucienos pilnībā „atslēdzos” – atstāju mobilo telefonu mājās un vienkārši baudu mirkļus.”


BRĪVDIENU CEĻVEDIS


"Spēlmaņu nakts"


Nedēļas nogalē būs klāt svētki teātra mīļotājiem - tradicionālā „Spēlmaņu nakts", kas šogad notiks 20. reizi. Ceremonija tiek solīta jubilejas noskaņās, un tā risināsies Dailes teātrī. Balvas par aizvadītā gada darbu tiks pasniegtas 17 nominācijās. Bet par mūža ieguldījumu šoreiz suminās divus laureātus, un tie būs Valmieras drāmas teātra aktrise Ligita Dēvica un trimdas latvietis, aktieris un režisors Laimonis Siliņš.

Aizvadītā teātra sezona bijusi bagātīga gan kvantitatīvi, gan kvalitatīvi. Tajā tapa 125 jaunas izrādes, kas ir ļoti liels skaits. Viena no spilgtākajām tendencēm - mūsu teātros liela loma bija viesrežisoriem. Divas no viesrežisoru veidotajām izrādēm pretendē arī uz galveno „Spēlmaņu nakts" balvu. Tā ir bulgāru režisora Aleksandra Morfova Dailes teātrī veidotā „Finita la comedia" un Krievijas režisora Konstantina Bogomolova Liepājā iestudētā „Stavangera".

Taču to, kurus žūrija atzīs par laureātiem katrā no 17 kategorijām , uzzināsim „Spēlmaņu nakts" ceremonijas laikā sestdienas vakarā LTV1 kanālā.


Daugavpils teātrī pirmizrādi piedzīvo dejas izrāde "Kazanova. Henrieta. Venēcija"


Pirmo reizi Daugavpils teātra vēsturē tiek iestudēta pilnmetrāžas dejas izrāde "Kazanova. Henrieta. Venēcija.".

Šo īpašo un smalko iestudējumu ne vien teātra apmeklētājiem, bet arī dejas cienītājiem Daugavpils teātris piedāvās novembra beigās - "Kazanova. Henrieta. Venēcija." pirmizrādi piedzīvos 22.novembrī plkst.18.30.

Jauniestudējuma pamatā būs teatrālā un dejas plastika. Izrādē tiks dzēsta robeža starp dramatiskajiem aktieriem un teātra mūsdienu baleta trupu, viņu darbības uz skatuves būs savienotas vienā veselumā, tādējādi attīstot Daugavpils teātri arī muzikāli dramatiskā teātra žanrā.

Izrāde top kā smalks stāsts par izcilo mīlnieku Kazanovu. Izrādes radošā komanda uzsver to, ka Kazanovas personība ir pretrunīga, līdz ar to tās interpretēšanai ir svarīga loma. Šajā izrādē tiek lauzts stereotips par Kazanovu kā mīlnieku un pievērsta uzmanība viņa personībai. Kazanova - godprātīgs mīlētājs ne tikai pret sievietēm bet arī pret varu, un tādu personību nav daudz.

Izrāde "Kazanova. Henrieta. Venēcija" stāsta par spilgtu, neordināru cilvēku vārdā Džakomo Kazanova. Iestudējums atklās Kazanovas smalko un romantisko dvēseli, kas katru reizi iemīlējās patiesi un kaislīgi. Tas būs stāsts par personību ar lielu cilvēcisko potenciālu, kura prata skaisti dzīvot, meistarīgi spēlēt un neprātīgi jokot ar savu likteni.

Lomās darbosies: Miroslavs Blakunovs, Inese Ivulāne-Mežale, Egils Viļumovs, Aleksandrs Komarovs un Jeļizaveta Petrova, dejotāji: Anna Sultanova, Anna Gimbute, Artūrs Jackevičs, Svetlana Morozova, Māris Boka, Džeina Saulīte, Milena Rožanska, Natālija Kotona, Edgars Kuškurs un Raimonds Paegle.

Tuvākās izrādes paredzētas: 23.novembrī plkst.18, 5.decembrī 18.30 un 30.decembrī 18.30.

Ironiski komiska izrāde "Nobiedē mani!"
 

22.novembrī plkst.19 pirmizrādi piedzīvos režisores Paulas Pļavnieces un horeogrāfes Katrīnas Albužes veidotā izrāde ''Nobiedē mani!''.

Izrāde ir komisks stāsts par cilvēka bailēm nebūt jaunam un nemirstīgam un par to, ko cilvēks dara, lai tāds būtu.

Izrādes veidotājas Katrīna Albuže un Paula Pļavniece par uzveduma sižetu stāsta, ka tā laikā aizvien paliek jautājums - kāpēc vispār ir vērts dzīvot ilgāk? Viņas par savu izpētes objektu ir izvēlējušās vienas no lielākajām cilvēka bailēm - bailes no nāves.

Izrādes teātrī "Dirty Deal Teatro" notiks 22. un 24.novembrī un 10. un 29.decembrī plkst.19. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un "www.bilesuparadize.lv".


Nedēļas nogale Dailes teātrī


Šī nedēļas nogale teātra pasaulē aizritēs „Spēlmaņu nakts” zīmē. Dailes teātris saviem skatītājiem sarūpējis īpašos piedāvājumus tradicionālajā „Spēlmaņu nakts Izdevīgajā dienā” - uz vairākām Dailes teātra novembra un decembra izrādēm šajā dienā biļetes varēs iegādāties par īpašām cenām. Plašāk: http://dailesteatris.lv/featured/23.

Piektdienas vakarā Lielajā zālē skatītāji varēs novērtēt mūziklu „Oņegins”, kas „Spēlmaņu naktī” izvirzīts astoņās nominācijās. Bet Kamerzālē būs iespēja redzēt Regnāra Vaivara iestudēto izrādi „Aija pēc Jaunsudrabiņa”.

Izrādes tiks spēlētas arī pēcsvētku noskaņā 24.novembrī. Jau 15.00 Mazajā zālē skatītāji aicināti uz izrādi „Eņģeļi Amerikā”, ko iestudējis Mārtiņš Eihe un kam arī vairākas nominācijas „Spēlmaņu naktī”. Šajā pat laikā Kamerzālē būs iespēja redzēt jaunā režisora Dmitrija Petrenko iestudējumu „Biedre Zariņa”. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Dziedātājas Aijas Andrejevas jaunā albuma "Mežā" prezentācijas koncerts
 

Dziedātājas Aijas Andrejevas rudens sākas ar jauniem radošiem izaicinājumiem. Novembrī tiks izdots jaunais studijas albums, kura mūzikas autors ir komponists Kārlis Lācis, bet visu 13 dziesmu teksta autore ir dzejniece Māra Zālīte.

Albuma prezentācijas koncerts notiks mūzikas namā DAILE, 22.novembrī plkst. 19:00.

“Nedaudz jau tas priekškars jāpaver, kaut man pavisam nepatīk runāt par to, ko es dziedu, jo tā sajūta uzreiz tiek kaut kā sagrozīta. Skaistas tās dziesmas. Visas kā viena man ļoti īpašas. Romantiķiem domātas, jo tajās gan sižets, gan mūzika izrausta tās iekšējās sajūtu stīgas, bet katram citādāk, protams. Es tajās atradu gan tik tuvo dabas spēku ar tā noslēpumainību, gan mītiskus tēlus, bet visam pāri sievietes plašā pasaule – goda vārds, ko tik viņa (mēs) nevaram pateicoties iztēlei vien!” – Aija Andrejeva. 

Koncertā piedalās: Aija Andrejeva, Kārlis Lācis, Kaspars Grigalis, Kaspars Zemītis, Andris Grunte, Konstantīns Jemeļjanovs.

"Dzelzs vilks" atgriežas Cēsu "Fonoklubā"


Piektdien, 22.novembrī plkst.22:00 Cēsu "Fonoklubs" aicina uz koncertu ar grupas "Dzelzs vilks" dalību. Pēc neliela pārtraukuma uz "Fonokluba" skatuves atgriežas viena no zināmākajām pašmāju roka apvienībām "Dzelzs vilks", kas savā vairāk kā 20 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā ir klajā laidusi vienpadsmit albumus, izpelnoties plašas klausītāju simpātijas, ko apliecina arī saņemtās piecas Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas.

Kaut arī "Dzelzs vilks" vislabāk ir atpazīstama kā alternatīvā roka vienība, grupa nebaidās eksperimentēt, piemēram, izdodot vairākus folkloras mūzikas albumus. Pateicoties klausītāju enerģijai un ciešajai saiknei starp mājīgo un izmērā nelielo zāli un skatuvi, rodas izteikta kopības sajūta, līdz ar to "Fonoklubs" un "Dzelzs vilks" arī šoreiz radīs īpaši atmosfērisku un neaizmirstamu koncertu, skanot visām zināmākajām grupas dziesmām.

Pēc uzstāšanās par dejām un ballīti gādās kluba rezidents Dj Winamp. Koncerta sākums plkst.22:00; ieejas maksa Ls 3.- (Eur 4.30)

No 22.novembra "Splendid Palace" varēs skatīties šī gada Eiropas kino balvām nominētās filmas


Gatavojoties Eiropas kinoakadēmijas balvu pasniegšanai, no 22.novembra kinoteātrī Splendid Palace būs iespējams noskatīties lielāko daļu no filmām, kas šogad nominētas prestižajai Eiropas kino balvai - "Dižais skaistums" (The Great Beauty, režisors Paolo Sorrentīno, Itālija); "Zils ir vissiltākā krāsa. Adele: 1.un 2.daļa" (La vie d'Ad?le, rež.Abdellatīfs Kešišs, Francija); "Oh Boy!" (Oh Boy!, rež. Jans Ole Gersters, Vācija); "Pārrautais aplis" (The Broken Circle Breakdown, rež. Fēlikss van Grūningens, Beļģija) - filma uz ekrāniem no decembra; "Es esmu uzbudināts" (I`m so excited!, rež. Petro Almodovars, Spānija); "Mājā" (Dans la Maison, rež.Fransuā Ozons, Francija); "Mīlestība ir viss, kas jums vajadzīgs" (Love Is All You Need, rež.Susanne Bīra, Dānija) un "Hanna Ārente" (Hannah Arendt, rež. Margarēte fon Trota, Vācija, Luksemburga, Francija, Izraēla).

Kā zināms, pagājušā nedēļas nogalē tika paziņotas nominācijas šī gada Eiropas kino balvām, vislielāko nomināciju skaitu – piecas (Labākā Eiropas filma, Labākais Eiropas režisors, Labākā Eiropas aktrise, Labākais Eiropas aktieris, Labākais scenārijs) piešķirot beļģu režisora filmai "Pārrautais aplis". Četras nominācijas (Labākā Eiropas filma, Labākais Eiropas režisors, Labākais Eiropas aktieris, Labākais scenārijs) saņēmusi filma "Dižais skaistums". Pa trim nominācijām piešķirtas Fransuā Ozona "Mājā", "Labākais piedāvājums" (The Best Offer, rež. Džuzepe Tornatore, Itālija) un "Anna Kareņina" (Anna Karenina, rež. Džo Vraits, Lielbritānija). Divas nominācijas (Labākā Eiropas filma, Labākais Eiropas režisors) - "Zils ir vissiltākā krāsa. Adele: 1.un 2.daļa" un "Oh Boy!" (Labākā Eiropas filma, Labākais Eiropas aktieris), nominācija "Labākā Eiropas aktrise" arī Barbarai Zukovai par galveno lomu filmā "Hanna Ārente". Nominācija "Labākā Eiropas komēdija" - Pedro Almodovara filmai "Es esmu uzbudināts!" un režisores Susannes Bīras filmai "Mīlestība ir viss, kas jums vajadzīgs".

Eiropas kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija notiks 7.decembrī Berlīnē. Tās laikā balvas par mūža ieguldījumu saņems arī franču aktrise Katrīna Denēva un režisors Pedro Almodovars.

Atsevišķas filmas Splendid Palace tiks izrādītas tikai dažos seansos, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālajam repertuāram kinoteātra interneta mājas lapā: www.splendidpalace.lv


"Pastalnieki" ielūdz uz deju koncertu "Dejosim!"


Dejosim! Tas ir kā aicinājums visiem, kam patīk tautas deja, visiem, kuri ne tikai dejo paši, bet mīl deju un ar prieku skatās katru deju pasākumu.

Ir pagājis gads, un atkal ir klāt kārtējais Valmieras deju kopas "Pastalnieki" organizētais skatuviskās tautas dejas koncerts, kurā piedalās mūsu draugi no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem.

Šogad mūsu koncertā piedalīsies vidējās paaudze deju kopas "Vidzeme" no Madonas un "Gauja" no Valmieras, kuri ir pagājuša gada deju svētku skates laureātu pulkā. Tāpat piedalīsies mūsu ilggadējie draugi no Priekuļiem "Jumis" un jauniešu deju kopa "Zelta Virpulis". Jaunais, bet radošais Swedbank deju kolektīvs no Rīgas, Iecavas vidējās paaudze deju kolektīvs, Deju svētku laureāti - jauniešu deju kolektīvs "Sadancis", protams, arī paši "Pastalnieki", un ar kārtīgu ragu mūziku to papildinās pūtēju orķestris "Signāls".

Dejotprieku aicina izbaudīt sestdien, 23.novembrī, plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā.


Rīgā uzstāsies Ņujorkas frīdžeza pianists Metjū Šips


Latvijas Radio 1.studijā 23.novembrī plkst.20 bezmaksas koncertu sniegs afroamerikāņu avangarda džeza pianists Metjū Šips no Ņujorkas.

Šips ir amerikāņu avangarda džeza pianists, kas, pateicoties savam ieguldījumam mūsdienu džeza mūzikā, tiek salīdzināts ar citiem frīdžeza pianistiem kā, piemēram, Sesilu Teiloru un Fredu van Hovu. Viņa uzstāšanās ir piesātinātas ar fizisku spēku un enerģijas blīvumu, kas robežojas ar troksni un agresivitāti, tajā pašā laikā spēdamas negaidīti pārsteigt ar nepārspīlētu, bet dramatisku lirismu, kas kopumā viņa mūziku padara neparedzamu un ekstātisku.

Tūkstošgades mijas sākumā Šips tika izvēlēts par neatkarīgās izdevniecības "Thirsty Ear" radošo kuratoru laikā, kad tās mērķis bija veicināt elektroniskās mūzikas un avangarda džeza sintēzes projektu rašanos. Šipa vadībā "Thirsty Ear" publicēja vairumu interesantu ierakstu, kuros ar Ņujorkas improvizētājiem sastapās tādi elektroniskās mūzikas projekti kā "Scanner", DJ "Spooky", DJ "Wally", "Spring Heel Jack" un "Meat Beat Manifesto", kā arī pagrīdes hiphopa projekti "Antipop Consortium" un "El-P".

2013.gadā klajā nāca Šipa solo klavieru albums "Piano Sutras", kā arī duets ar angļu saksofonistu Evanu Pārkeru "Rex, Wrecks & XXX".

Atpūtas centrā "Lido" iededz Ziemassvētku egli


Svētdien, 24.novembrī, mēnesi pirms Ziemassvētkiem, plkst. 18.00 tiks iedegta viena no lielākajām Rīgas svētku eglēm LIDO Atpūtas centrā Krasta ielā, kas jau nedēļu darbojās testa režīmā, bet tagad iedegsies visā krāšņumā ar vairāk nekā miljons rotājumiem. Šogad egli iedegs bērni, kas uzvarējuši iepriekš izsludinātajā zīmējumu konkursā, un ikviens varēs bez maksas iegūt personificētu apsveikuma kartīti ar sevi un lielo egli, ko nosūtīt radiniekiem.

Lielo egli gatavo vesela darbinieku komanda, strādājot vairāk nekā 2000 darba stundas, jo egle ir 22 metrus augsta un rotāta ar vairāk nekā vienu miljonu dažādu krāsu lampiņu, simtiem sudraba zvaigžņu un lentīšu.

«Protams, par svētku egli vienmēr visvairāk priecājas tieši bērni, tādēļ šogad esam izveidojuši īpašu veidu, kādā bērniem pašiem būs iespēja ieslēgt lampiņas eglē,» stāsta AS LIDO Valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa. «Taču, lai arī lielajiem atgrieztos bērnības prieks, pie egles būs novietots milzīgs krēsls, kurā iesēžoties katrs jutīsies kā bērnībā, un ar mūsu fotogrāfa palīdzību ikviens varēs bez maksas iegūt īpašu apsveikuma kartiņu ar sevi un lielo egli, ko nosūtīt saviem mīļajiem svētkos.»

Paralēli egles iedegšanai un apsveikuma kartīšu gatavošanai notiks tradicionālais Ziemassvētku ieskaņas koncerts un vakara noslēgumā ieradīsies arī bērnu īpaši gaidītais viesis - Ziemassvētku vecītis. Pasākums 24.novembrī LIDO Atpūtas centrā Krasta ielā 76 notiks no plkst. 18.00 līdz plkst. 21.00.

"Bigger's Better"


Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis piektdien Liepājā aizvadīs titulcīņu par vakanto pasaules čempiona jostu Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) versijā otrajā smagajā svarā.

Brieža pretinieks piektdienas duelī būs 37 gadus vecais čehs Ļubošs Šuda. Cīņa notiks "Bigger's Better" komercturnīra posma ietvaros, kur Latviju pārstāvēs Latvijas smagsvaru čempions Edgars Kalnārs, turklāt posma cīņas un Brieža dueli translēs kanāls "Eurosport".

Gan Briedis, gan Šuda pauda, ka sportisti ir ļoti pagodināti cīnīties par šo čempiona jostu, kas gan nav starp četrām prestižākajām boksa pasaulē. Aiz vadošajiem četriem tituliem ir vēl septiņas starptautiski atzītas pasaules čempiona jostas, viena no kurām ir arī IBA versijā. Tikai tiekot pie kādas no šīm septiņām jostām un piesakot sevi 12 raundu cīņā, sportists var pretendēt uz cīņu par kādu no četrām prestižākajām jostām.

Šuda karjeras laikā ticis pie 30 uzvarām, no kurām 22 gūtas ar nokautu, vienreiz cīnījies neizšķirti un piedzīvojis septiņus zaudējumus. Čehs 2003.gadā kļuva par Pasaules Boksa asociācijas (WBA) interkontinentālo čempionu, 2006.gadā par Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) interkontinentālo čempionu, bet pirms trim gadiem arī par Eiropas Boksa savienības (EBU) čempionu smagsvariem.

Savā profesionālajā karjerā, ieskaitot cīņas "Bigger's Better" sacensībās, Briedis ir uzvarējis 21 cīņā, 14 reizes pretinieku nokautējot, un cietis tikai vienu neveiksmi. Otrā smagā svara kategorija ir pēdējā pirms smagsvaru kategorijas, un tieši tajā Briedis plānojis aizvadīt savu turpmāko karjeru. Cīņa notiks pēc 12 raundu formulas.

Šī būs pirmā reize, kad "Eurosport" pārraidīs titulcīņu par IBA versijas jostu. Turnīrs un Brieža cīņa norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā. "Bigger's Better" turnīra sākums paredzēts plkst.21, bet titulcīņa norisināsies pēc tā beigām.

"Bigger’s Better" ir populārākais boksa komercturnīrs vecajā kontinentā, ko lielā mērā nodrošina tā visu posmu tiešraides "Eurosport" kanālā, tādējādi turnīra posmiem sasniedzot 120 miljonu mājsaimniecību visā pasaulē. Liepājā norisināsies turnīra trešās sezonas noslēdzošais, astotais, posms pirms superfināla.

"Bigger's Better" komercturnīrā astoņi bokseri sacentīsies par galveno balvu - 15 000 ASV dolāriem (7800 latiem) un vietu superfinālā. Bez Kalnāra sacensībās piedalīsies polis Pšemislavs Stepjens, Eidžens Bušmillers no Vācijas, rumānis Ilians Ilje, Lietuvas pārstāvis Sergejs Maslobojevs, ukrainis Dmitrijs Bezuss, Beļģijas pārstāvis Tambve Džeko un Aleksandrs Kartozija no Gruzijas.

Pagājušās sezonas "Bigger's Better" finālposms notika Rīgā, bet par uzvarētāju toreiz kļuva tieši Briedis.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv