Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs

Rasa, Rasma, Maira

Piektdiena, 28. jūnijs (2013) 11:53

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Natālija Tumševica +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (2)

Puaro.lv un publicitātes

Klāt pēdējā jūnija nedēļa, bet tas nebūt nenozīmē, ka vasara tuvojas izskaņai. Gluži pretēji – tā tikai tagad uzņemt apgriezienus. Jūlijs allaž bijis dažādu vasaras festivālu mēnesis, daži no tiem ieskaņas pasākumus sākuši jau tagad. Puaro.lv, kā ik nedēļu, arī šonedēļ piedāvā brīvdienu ceļvedi, kas palīdzēs izlemt, ko darīt nedēļas nogalē. Tāpat savos ieteikumos ar Puaro.lv lasītājiem dalās dziedātāja Natālija Tumševica.

„Pati jau pēc divām stundām sēdīšos lidmašīnā, lai dotos uz Itāliju. Esmu nolēmusi paviesoties Venēcijā, apskatīt izslavēto Gardas ezeru un vienkārši jauki pavadīt laiku,” stāsta dziedātāja. „Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka Latvijā trūkstu iespēju kā baudīt vasaru. Tā kā pie mums ziemas ir izteikti garas, iesaku tvert katru vasaras mirkli.”

„Man personīgi vislabāk patīk pavadīt laiku pie brīvas dabas – doties pastaigā pa mežu, skrējienā gar jūru vai ļauties peldei. Vispiemērotākā tām ir tieši Saulkrastu pludmale, jo tur ūdens jau pie krasta ir pietiekami dziļš,” atklāj Natālija.

„Bieži vien nedēļas nogalēs man ir koncerti, tāpēc dienas labprātāk aizvadu, mierīgi atpūšoties, lai uzkrātu spēkus vakariem,” stāsta mūziķe. „Labos laikapstākļus iesaku izmantot, lai apceļotu Latvijas skaistās pilsētas, kuru šeit netrūkst – Ventspils, Liepāja, Jūrmala. Tāpat var ļauties Latgales ciematiņu valdzinājumam,” viņa mudina.

BRĪVDIENU CEĻVEDIS

Saulkrastu kokteilis


Pēc dažu gadu pārtraukuma Saulkrastu kokteilis atgriezīsies Saulkrastu estrādē, kur tradicionāli pulcējušies daudz skatītāju. Divas dienas uz diviem laukumiem notiks pludmales volejbola turnīra spēles. 29. jūnijā pasākuma apmeklētājiem būs ne tikai iespēja klātienē vērot cīņas par Baltijas mērogā unikālo 10 000 ASV dolāru balvu fondu, bet arī spēļu starplaikos tikties ar Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem. Finālspēļu sākums iecerēts 29. jūnijā plkst. 19. Līdz ar sportisko batāliju noslēgumu neilgi pirms pusnakts aktivitāšu stafetes kociņu pārņems pašmāju muzikālā sensācija – „BERMUDU DIVSTŪRIS” un paralēli iesildošie dīdžeji vakara garumā.

Saulkrastu kokteilis pulcēs pludmales volejbola zvaigznes. Visi spēcīgākie Latvijas dueti nedēļas nogalē pulcēsies "Saulkrastu kokteiļa" pludmales volejbola turnīrā "Bigbank Open", otrdien informēja rīkotāji. Saulkrastos spēlēs gan pēdējo triju "GRAND SLAM" TURNĪRU LAUREĀTI JĀNIS ŠMĒDIŅŠ/ALEKSANDRS SAMOILOVS, GAN RUSLANS SOROKINS/TOMS ŠMĒDIŅŠ UN MĀRTIŅŠ PĻAVIŅŠ/JĀNIS PĒDA, kuri šosezon arī startē prestižākajos Starptautiskās volejbola federācijas (FIVB) turnīros.

Līdzās pludmales volejbola sacensībām Saulkrastu kokteiļa neatņemama sastāvdaļa bijusi ielu basketbola turnīra „Mix” grupas komandām. Pirms apmēram desmit gadiem Saulkrastu notikušajā turnīrā startēja arī Igaunijas vēsturē vienīgais Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Martins Mīrseps, kurš laukumā devās kopā ar profesionāliem ziemeļu kaimiņu basketbolistiem. Arī šogad „Saulkrastu kokteiļa” ietvaros 29. jūnijā notiks ielu basketbola turnīrs tikai Saulkrastiem raksturīgajās grupās.


Koncertzālē "Baltais flīģelis" notiks festivāla "Kremerata Baltica" atklāšanas koncerts


Piektdien plkst.19 Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis" notiks desmitā "Kremerata Baltica" festivāla atklāšanas koncerts.

Koncertā piedalīsies festivāla dibinātājs un dvēsele Gidons Krēmers, Baltijas kamerorķestris "Kremerata Baltica" un diriģente Joana Malvica. Festivāla atklāšanas koncertā kā solisti piedalīsies čelliste Gunta Ābele un pianiste Otāvija Marija Maceratini, savukārt programmā skanēs Roberta Šūmana, Georga Pelēča, Franča Šūberta, Anselma Hitenbrenera un Pētera Čaikovska kompozīcijas.

Desmitais "Kremerata Baltica" festivāls klausītājiem kopumā piedāvās sešus koncertus. Koncerti notiks gan koncertzālē "Baltais flīģelis", gan Siguldas luterāņu baznīcā, gan Siguldas Jaunās pils dārzā un Rīgā, Jāņa baznīcā.

"Kremerata Baltica" festivāli vienmēr sniedz klausītājiem iespēju iepazīt arvien jaunas, līdz šim neatklātas mūzikas partitūras. Tā šā gada festivāla atklājums būs Ludviga van Bēthovena un Franča Šūberta līdzgaitnieks un draugs, komponists Anselms Hitenbreners (1794-1868). Festivālā tiks atskaņoti komponista stīgu kvarteti, dziesmas un klavierdarbi.

Festivāls "Kremerata Baltica" ir kļuvis par tradicionālu vērtību Latvijas kultūras dzīvē, kas atnesis neskaitāmas tikšanās ar jaunām, talantīgām mūzikas zvaigznēm, kuras Krēmers uzvedis arī uz pasaules skatuvēm.

Filmas "Džimlai Rūdi Rallallā" varoņi dodas ciemos


Gaidot filmas "Džimlai Rūdi Rallallā!" pirmizrādi, ar filmas veidotāju labvēlību apvienība "Jaunais teātris" ir izveidojusi muzikāli optimistisku koncertuzvedumu ar Latvijas skatuves leģendām un tautu vienojošām dziesmām. Uzvedums būs skatāms: 28.jūnijā Madonā, 11.jūlijā Rēzeknē, 18.jūlijā Ikšķilē, 19.jūlijā Jelgavā, 26.jūlijā Kuldīgā, 1.augustā Jēkabpilī, 9.augustā Liepājā, 16.augustā Valmierā, 30.augustā Saldū, 31.augustā Saulkrastos.

Uzveduma pamatā ir oriģināls scenārijs, kas tapis, sadarbojoties ar filmā "Džimlai Rūdi Rallallā!" iesaistītajiem skatuves meistariem. Stāsts būs par to, kā visiem kopā dzīvi Latvijā padarīt labāku un skaistāku. Izcilās skatuves personības dalīsies savā personiskās dzīves pieredzē gan par nopietnām, gan ļoti nenopietnām tēmām. Skatītājiem būs iespēja uzzināt dažādus atgadījumus, kas piedzīvoti filmas "Džimlai Rūdi Rallallā" tapšanas gaitā.

Uzvedums ir papildināts ar populārām un jēgpilnām dziesmām, daudzas no kurām skatītāji varēs dziedāt līdzi. Būs arī īpaši šim uzvedumam komponēti pirmatskaņojumi ar Māras Zālītes vārdiem.

Piedalās Nacionālā teātra vadošais aktieris - Mārtiņš Egliens, kurš iejutīsies pasākuma vadītāja lomā; Dailes teātra ilggadēji stūrakmeņi - Jānis Paukštello, Gunārs Placēns, aktrise un ventiņu mēles speciāliste Velta Skurstene, bijusī Nacionālā teātra un kino aktrise Irina Tomsone, ilggadējais operetes solists un direktors Juris Pučka.

Muzikālo noformējumu veido Nacionālā teātra muzikālās daļas vadītājs un komponists Valdis Zilveris. Aktieru ansamblim ar dziesmām piepulcēsies arī "Jaunā teātra" vadītāja un daudzu populāru dziesmu autore un izpildītāja Laila Ilze Purmaliete. Džimlai Rūdi Rallallā, lai skan visā Latvijā!


Dobelē koncertēs Ņujorkas Latviešu koris


Piektdien, 28.jūnijā, plkst.19:00 Dobeles pilsētas kultūras namā notiks Dziesmu svētku ieskaņas koncerts "Līgo, saulīt, pār kalniņu" ar Ņujorkas Latviešu kora (diriģenti Andrejs Jansons un Laura Padega Zamura), Dobeles Valsts ģimnāzijas jauniešu kora "Sadziedis" (diriģents Raimonds Bulmers, kormeistare Sandra Bulmere) un pūtēju orķestra "Dobele" (diriģenti Ervīns Zandersons un Vitālijs Čakšs) piedalīšanos.

Koncerta pirmajā daļā izskanēs Bruno Skultes kantāte "Dziesmu vairogs" baritona Riharda Mačanovska (Latvijas Nacionālā opera), kopkora un pūtēju orķestra izpildījumā. Otrajā daļā solisti un kopkoris izdziedās B.Skultes rapsodiju "Ganiņš biju" un skaistākās XXV Vispārējo latviešu Dziesmu svētku noslēguma koncerta dziesmas.

Ņujorkas Latviešu koris un Dobeles jauniešu koris "Sadziedis", kā arī pūtēju orķestris "Dobele" ir šīs vasaras Dziesmu svētku dalībnieki. Kolektīvu kopīgais koncerts Dobelē ir turpinājums abu koru sadarbībai, kas aizsākās pagājušā gadā, kad "Sadziedis" bija koncertceļojumā Ņujorkā. Dobelnieku ciemošanās Ņujorkā varēja notikt, pateicoties Ņujorkas Latviešu kora mākslinieciskajam vadītājam un diriģentam Andrejam Jansonam, amerikāņu baznīcai Church of the Heavenly Rest, Dobeles novada pašvaldībai un citiem brauciena rīkotājiem un atbalstītājiem, kas ieguldīja savus līdzekļus, darbu un sirds siltumu jauniešu kora "Sadziedis" koncertceļojuma nodrošināšanā.


Sāksies mākslas festivāls "Cēsis 2013"


No 28.jūnija līdz 20.jūlijam Cēsīs norisināsies ikgadējais mākslas festivāls "Cēsis 2013", kurā iecerēti 32 notikumi vizuālajā mākslā, mūzikā, kino, teātrī un gastronomijā.

Kā festivālam veltītajā preses konferencē žurnālistiem sacīja tā direktors Juris Žagars, festivālā tiks piedāvātas gan klasiskas vērtības, gan pārsteigumi, un tie būs gaidāmi divos segmentos - mūzikas programmā un gastronomijā, kas ir līdz šim festivālā nepārstāvēta joma.

Mākslas festivāls tiks atklāts šovakar plkst.19.30 ar multimediālu koncertuzvedumu "Latvijas Radio koris, Keidžs un laiks" Cēsu sporta kompleksa zālē. Koncertu veidojuši Latvijas Radio kora vadītājs Sigvards Kļava kopā ar režisoru Robertu Rubīnu, un tajā tiks savienots it kā atšķirīgais - Džons Keidžs un Hārdijs Lediņš, dadaistiskā dziedāšana un baznīcas zvani, kontrabasists dziedās, bet dziedātājs spēlēs kontrabasu. Uzveduma pamatā būs attēlu un skaņas attiecību risinājuma meklējumi, attēlu klātbūtne būs jaušama gan gaismu spēlēs, gan videoprojekcijās, bet skaņa eksponēsies gan dzīvajā atskaņojumā, gan fonogrammā.

Otrs festivāla pārsteigums būs Gundegas Skudriņas iecerētā divu stundu gastronomiskā performance "Nepieradinātās vakariņas", kas 19.jūlijā plkst.20 notiks Cēsu pils klētī. Tajā gaidāmas ne vien garšai, bet arī redzei, taustei, dzirdei un smaržai neierastas sajūtas.

Visas festivāla izstādes būs atvērtas apmeklētājiem līdz 31.jūlijam. Kā pastāstīja Žagars, teātra programmas pamatā šogad būs trīs jaunā, provokatīvā, veiksmīgu starptautisku karjeru sākušā Latvijas režisora Vladislava Nastavševa iestudējumi - Latvijas Nacionālā teātra izrāde "Vecene", kā arī Valmieras teātra izrādes "Jūlijas jaunkundze" un "Makbets". Festivāla direktors pastāstīja, ka "Makbets" varētu tikt spēlēts kā performance, kurā galveno lomu spēlēs pats Žagars. Turklāt, tā kā "Makbeta" izrādes diena - 7.jūlijs - ir vienā dienā ar Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu, ir iecere Cēsu sporta kompleksa hallē sarīkot šī koncerta translāciju, pavēstīja festivāla direktors.

Viņš piebilda, ka festivāla noslēguma izrāde - Liepājas teātra izrāde "Pūt, vējiņi!", kas Cēsu pils parka brīvdabas estrādē būs skatāma 20.jūlijā plkst.21 -, arī atšķirsies no tās, kāda tā tiek rādīta uz teātra skatuves. Cēsu mākslas festivālā skatītājus gaidīs spēles ar gaismu, turklāt, ja tas tehniski būs iespējams, skatuve tiks novietota ezera pusē.

Tāpat festivālā tiks piedāvāta Valentīnas Freimanes britu kino klasikas izlase. Laikā no 30.jūnija līdz 19.jūlijam būs skatāmi 13 kino seansi. Žagars pastāstīja, ka, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad kino tika rādīts nakts seansos brīvā dabā, šogad nakts seansi gaidāmi brīvdienu vakaros plkst.22 Cēsu pils pagalmā, bet darba dienās filmas būs skatāmas jau plkst.20 Cēsu pils klētī.

Biļešu cenas uz festivāla notikumiem būs robežās no trim līdz 15 latiem, un tās ir iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs, internetā "www.bilesuparadize.lv" un visās festivāla norises vietās.


Dziesmusvētku laikā Brīvdabas muzejā izrādīs piecu Blaumaņa lugu iestudējumus
 

XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku laikā 29.jūnijā no plkst.12 līdz 20 Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā būs iespēja noskatīties piecu Rūdolfa Blaumaņa lugu iestudējumus Latvijas amatierteātru izpildījumā.

Teātra diena sāksies plkst.12:00 uz Rietumu skatuves, kad Liepājas tautas teātris režisores Ināras Kalnarājas vadībā rādīs joku lugu "Trīnes grēki".

Ozolnieku novada amatierteātris un režisore Dace Vilne Kurzemes sētā plkst.14 sirsnīgi spēlēs "Skroderdienas Silmačos", bet uz Rietumu skatuves plkst.16 tiks izrādīta tautas luga - ģimenes komēdija "Ļaunais gars" Tērvetes novada amatierteātra "Trīne" un režisores Dzintras Zimaišas interpretācijā.

Plkst.18 Kurzemes sētā iestāsies "Sestdienas vakars" Auces novada Vītiņu tautas nama amatierteātra "Mežrozīte" un režisores Raisas Adamaites izpildījumā, bet Teātra diena Brīvdabas muzejā noslēgsies ar lustīgu Jūrmalas teātra dziesmu uzvedumu no Blaumaņa lugu iestudējumiem "Dzīvi, rūtainu kā deķi, lāpīsim, kā lāpa zeķi". Iestudējuma režisors ir Aigars Balulis un priekšnesums sāksies plkst.19 uz Rietumu skatuves.

Latvijas Nacionālā kultūras centra amatierteātru eksperte Dace Vilne akcentēja, ka dažādu žanru tautas mākslas kolektīvu piedalīšanās Dziesmu un deju svētkos tos bagātina, padara daudzveidīgākus un krāšņākus. Šajos svētkos tiks spēlēti tikai latviešu autoru darbi, īpašu vietu atvēlot Blaumaņa dramaturģijai rakstnieka 150.jubilejas gadā. Kopā ar citiem amatiermākslas kolektīviem amatierteātri veicina latviešu nacionālās identitātes un jo īpaši latviešu valodas saglabāšanu.

Brīvdabas muzejā teātris spēlēts jau kopš tā dibināšanas kā profesionālo, tā amatierteātru izpildījumā. Šo tradīciju 1932.gada jūnijā sāka Nacionālais teātris ar latviešu teātrī visvairāk spēlēto lugu "Skroderdienas Silmačos". Tautā iemīļoto Blaumaņa lugu darbība risinās latviešu viensētās, līdz ar to muzeja vide un simtgadīgās senceltnes piedāvā organisku fonu daudzu brīvdabas izrāžu rādīšanai un skatīšanai.

Jau ziņots, ka XXV Vispārēji latviešu Dziesmu un XV Deju svētki Rīgā notiks no 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Svētkiem gatavojas 40 000 dalībnieku.


Nedēļas nogalē Rīgā notiks "Positivus" festivāla ieskaņas pasākums


Sestdien, 29.jūnijā, Ķīšezera krastā esošajā "Cabo Cafe" notiks "Positivus" festivāla ieskaņas pasākums "Riga Black Balsam Cocktail Party".

Ieskaņas pasākumā piedalīsies pašmāju jaunās grupas "Momend" un "Franco Franco", kā arī dīdžejs Artūrs Mednis.

Ballītes dalībniekus izklaidēs bārmenis Ivars Rutkovskis un būs iespēja nobaudīt dažādus "Rīgas Melnā balzama" kokteiļus. Gatavojoties lielajam notikumam Salacgrīvā, pasākuma apmeklētāji aicināti ierasties festivālam atbilstošos tērpos. Žūrijas vērtējumā stilīgākā dāma, vīrietis un pāris iegūs biļetes uz "Positivus" festivālu.

"Positivus" festivāla ieskaņas pasākums sāksies plkst.19, un ieeja tajā būs bez maksas.

Organizēs velobraucienu uz Rundāles pils Dārza svētkiem un Bauskas apkārtnes pilīm


Sestdien, 29.jūnijā, Zemgales Plānošanas reģions organizēs velotūrisma braucienu uz Bauskas apkārtnes pilīm, vienlaikus apmeklējot Rundāles pils Dārza svētkus un izbaudot pierobežas skaistākās ainavas.

Pasākumā pirmajiem 100 dalībniekiem iespējams piedalīties pilnīgi par velti, bez maksas apskatot dažādus objektus, piedaloties rīkotās ekskursijās un izbaudot lielisku atmosfēru.

Brauciens sāksies plkst.10 gleznainā Bauskas vecpilsētā ar 16.-19.gadsimta celtnēm un atjaunoto rātsnamu, un vispirms vedīs uz Mežotni. Šeit interesenti varēs rast mieru gleznainajā ainavu parkā Lielupes krastā un apskatīt itāļu arhitekta Džakomo Kvarengi un Kurzemes arhitekta Johana Georga Ādama Berlica meistardarbu - 18.gadsimta beigās celto pili.

Uz upes kreisajā krastā esošo Mežotnes pilskalnu - vienu no lielākajiem un spēcīgākajiem 9.-13.gadsimta seno zemgaļu nocietinājumiem - iespējams nokļūt pa gājēju tiltiņu pāri Lielupei. Turpat netālu atrodas arī Mežotnes baznīca un muižas īpašnieku Līvenu piemiņas vieta, skaidroja velobrauciena organizatoru pārstāvis.

Baltijas baroka pērle - Rundāles pils - braucējus sagaidīs ar Dārza svētkiem un prezentācijām par oranžēriju vēsturi, jaunatklāto grāfa Šuvalova siltumnīcu un krāšņi ziedošu Frančesko Bartolomeo Rastrelli projektētu franču dārzu. Jaunākie apmeklētāji ar vecākiem dārzā varēs pavizināties ar elektromobili vai ieģērbties vēsturiskos tērpos. Izbraucienā ar stilizētu laivu pa pils dīķi varēs uzzināt dažādus nostāstus un leģendas par pili, bet Piknika laukumā - vērot duelēšanās paraugdemonstrējumus.

Dienas noslēgumā velodraugiem būs iespēja iepazīt vienīgo manierisma arhitektūras paraugu valstī - Bauskas pili, kas sastāv no divām daļām - Livonijas ordeņpils un Kurzemes hercogu rezidences.

Augstās ieinteresētības dēļ teju visas bezmaksas vietas velobraucienā jau ir aizņemtas, tomēr interesenti, neiekļūstot "pirmajā simtniekā", braucienam drīkst pievienoties, apņemoties paši rūpēties par ēdienu un ieejas biļetēm apskates objektos.
Nelieli velobrauciena posmi tiks veikti pa lielceļiem ar augstu transporta intensitāti, tādēļ autovadītāji aicināti ievērot toleranci un respektēt mazāk aizsargātos satiksmes dalībniekus. Par braucēju grupu brīdinās pavadošais transports, aicinot samazināt ātrumu un izvairīties no starpgadījumiem.

Velotūre pa Bauskas apkārtnes pilīm ir otrais šīs vasaras brauciens, ko projektā "Central Baltic Cycling" piedāvā Zemgales Plānošanas reģions. Pirmais brauciens norisinājās no 15.jūnija līdz 16.jūnijam, un tā maršruts veda no Jelgavas uz Dobeli un Tērveti.

Tāpat vēl iespējams pieteikties arī 3.augustā un 4.augustā paredzētajam braucienam no Jēkabpils uz Aizkraukli un atpakaļ, izbaudot abus likteņupes krastus un tur atrodamās majestātiskās ainavas.

29.jūnijā Rundāles pils parkā notiks ikgadējie Dārza svētki, kuros interesentiem būs iespēja ne tikai apskatīt oranžēriju, bet arī noklausīties lekcijas par oranžēriju vēsturi un augiem tajās. Svētki sāksies plkst.12 ar direktora Imanta Lancmaņa uzrunu un turpināsies ar semināru.

Pēc semināra apmeklētāji varēs sekot līdzi 19.gadsimta otrās puses deju paraugdemonstrējumiem Francijas deju grupas "Otrās impērijas draugi" izpildījumā. Plkst.15 sāksies koncertprogramma uz skatuves dārza centrālajā alejā. Visas dienas garumā būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un kaut ko iegādāties tirdziņā.

Mūzikas festivāls "Live Fest" šovasar organizēs divus roka koncertus


Mūzikas festivāls "Live Fest 2013" šovasar piedāvā izbaudīt divus roka koncertus ar īpašajiem viesiem no Lielbritānijas. 30.jūnijā, savas vasaras koncertsērijas laikā klausītājiem Dzintaru koncertzālē uzstāsies slavenā britu rokgrupa "Animals and Friends", kas plašākai publikai zināma ar nosaukumu "The Animals", bet 17.augustā Kuldīgas estrādi pieskandinās septiņdesmito gadu super glamroka grupa "Slade".

Līdz ar "Animals and Friends" uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies arī vairākas pašmāju roka grupas, piemēram, "Linga", "Remix", "Zig Zag", "Colt", "Satellites LV" un citas. Taču koncerta īpašie viesi būs tieši "Animals and Friends", kas sola izpildīt klausītājiem labi zināmas dziesmas.

Grupa "The Animals and Friends" piedzīvojusi ne tikai vairākkārtējas nosaukuma un sastāva izmaiņas, kas nesušas arī variācijas mūzikas stilos, bet arī grupas izjukšanu un tās atkārtotu apvienošanos. Grupas repertuārā bijuši gan blūza, gan roka, gan popa hiti, kas nemainīgi nesuši grupai atpazīstamību un atzinību vairākās pasaules malās. Neskatoties uz izmaiņām, kas regulāri skārušas grupu, tās sastāvā vēl šodien spēlē divi oriģinālās grupas dalībnieki - bundzinieks Džons Stīls un taustiņinstrumentālists Miks Galagers.

Savukārt Kuldīgā uzstāsies grupa "Slade", kuras vārds ir nesaraujami saistīts ar 1970.gadiem, kad 17 "Slade" singli iekļuva britu Top 20, bet albumu tabulas virsotni sasniedz trīs viņu diski.

Arī Latvijā "Slade" savulaik bija viena no pusaudžu iecienītākajām grupām. Biļetes uz gaidāmajiem koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

interesanti

2013-06-28 12:02:35

Ziņot

ja jau latvijaa tik skaistas pilseetas ko pati uz itaaliju prom??????

Vārds

2013-06-28 12:01:55

Ziņot

ehh, kas nekaiš pa itālijām dzīvoties

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv