Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs

Rasa, Rasma, Maira

Visi autora raksti

Piektdiena, 12. aprīlis (2013) 09:48

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Agate Kauliņa +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (13)

Privātais arhīvs un publicitātes foto

Piektdiena atzīta par siltāko dienu vismaz pēdējā pusgada laikā, kāpēc gan lai to nenosvinētu? Šīs brīvdienas piedāvā gan doties maģiskā ceļojumā uz Alegria pasauli, gan izsmieties uz nebēdu par aktiera Laura Dzelzīša līgavas meklējumiem. Savos ieteikumos ar portāla Puaro.lv lasītājiem dalās uzņēmuma „Pilsētas līnijas” plānošanas daļas vadītāja, kultūras un izklaides dzīves baudītāja Agate Kauliņa.

„Brīvdienas parasti plānoju, vadoties pēc laikapstākļiem un iekšējām izjūtām. Ja ir bijusi grūta darba nedēļa, tad vislabākā atpūta ir mājās gatavotas vakariņas, kino vai spēļu vakars. Ja gribas kaut ko aktīvāku, tad dodos uz sporta zāli vai saorganizēju kādu izbraucienu ārpus Rīgas. Ziemas periodā tas ir snovbords, slidošana, bet vasarā - skrituļslidošana, riteņbraukšana, peldēšana, pārgājieni. Kopumā esmu gan aktīvās, gan ekstrēmās atpūtas cienītāja,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta Agate.

„Tā kā šajā nedēļas nogalē pie mums Latvijā plāno ierasties pavasaris, tad noteikti ieteiktu vairāk aktivitātes plānot svaigā gaisā - pastaigu gar jūru, mežu vai izjādes ar zirgiem,” viņa rosina. „Arī es iknedēļas sporta zāles apmeklējumu sestdienā plānoju iemainīt pret skriešanu svaigā gaisā.”

Pati Agate šajā nedēļas nogalē plāno apmeklēt Cirque du Soleil šovu Alegría, kā arī ļauties gastronomiskām izvirtībām. „Iknedēļas plānos ir gardas brokastis vai vakariņas, kas gatavotas mājās. Svētdienas vakari pēdējā laikā izvēršas par spēļu vakariem - visi mani draugi zina, ka man mājās ir vesela spēļu kolekcija - tas laikam ieilgušās ziemas dēļ!” – viņa nosmej.BRĪVDIENU CEĻVEDIS
 

Cirque du Soleil šovs Alegría


Arēnā Rīga notiks starptautiskā izklaides koncerna Cirque du Soleil šovs Alegría. Tieši Alegría ir godalgotā cirka Cirque du Soleil vizītkarte 19 gadu garumā, un visā pasaulē izrādi noskatījušies jau vairāk nekā desmit miljoni skatītāju.

Šis uzvedums, kas radīts visai ģimenei, pārsteidz ar augstākās klases māksliniecisko sniegumu - elpu aizraujošu akrobātiku, ķermeņa lokanības mākslu un spēka demonstrējumiem. Šovā apvienoti baroka un operas stila elementi, ievedot ikvienu skatītāju iedomātā Alegría pasaulē, kura simbolizē prieku, sajūsmu, gavilēšanu.

Alegría mūzikas ieraksts ir līdz šim brīdim pārdotākais Cirque du Soleil albums. Speciāli šim uzvedumam mūziku komponējis kanādiešu komponists Renē Diperē (René Dupéré) un ieraksts bijis nominēts arī prestižajai Grammy mūzikas balvai. Alegría muzikālais celiņš sešdesmit piecu nedēļu garumā atradies respektablā žurnāla Billboard mūzikas topā.

Kā jau ikvienā Cirque du Soleil uzvedumā, arī Alegría mūzika tiek izpildīta dzīvajā. Ansamblis sešu mūziķu sastāvā rūpīgi pieskaņo mūziku mākslinieku kustībām, kopīgi veidojot emocionālu stāstu. Dzīvā mūzika padara šovu vēl enerģiskāku un krāšņāku, papildinot to ar noslēpumainības devu, bet dziesmu vārdi, kas aizgūti no dažādām valodām, piešķir eksotikas dzirksti.

Alegría šova biļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Spice Home”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, “Maxima XX”, “Maxima XXX”, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi “Alfa””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā, “Rimi” Stirnu ielā, “Rimi “Galerija Azur”” informācijas centros u.c.

IZRĀŽU GRAFIKS:
11. aprīlis (ceturtdiena) - pirmizrāde
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)
12. aprīlis (piektdiena)
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)
13. aprīlis (sestdiena)
sākums plkst. 15:00 (ieeja no plkst. 14:00)
13. aprīlis (sestdiena) - papildu izrāde
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)
14. aprīlis (svētdiena)
sākums plkst. 14:00 (ieeja no plkst. 13:00)

BIĻEŠU CENAS:
Pieaugušo biļete: no Ls 25 līdz Ls 50
Bērnu biļete (līdz 15 gadu vecumam): no Ls 20 līdz Ls 28
ISIC/ITIC karšu lietotājiem: no Ls 20 līdz Ls 28
Bērnu biļete (līdz 5 gadu vecumam), neaizņemot atsevišķu sēdvietu: Ls 7


"Stand-up" izrāde "Līgavainis"


12. aprīlī izrāžu apvienība PANNA ar jauno stand-up izrādi „Līgavainis” viesosies Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. Izrādē tipisku vīrieša attieksmi pret mīlestības un kāzu savstarpējo sakarību izdzīvos viens no iekārojamākajiem vecpuišiem - aktieris Lauris Dzelzītis.

Kāda būtu patiesi brīnišķīga pasaule? Ja tajā valdītu miers un... visi cilvēki apprecētos! Lūk, tā patiešām būtu laimīga pasaule! Tad kāpēc mēs īstas jūtas gribam apstiprināt ar priekškaramo atslēgu pie tilta margām? Kāpēc mums šķiet, ka jebkurš cilvēks, ko bieži redzam televīzijas ekrānā, ir mūsu mīlestības vērts? Tā, it kā kāzu kleita būtu vienīgais gaišais cerības stars tumsas valstībā un baltais mutautiņš uzvalka kabatā - vienīgais gaišais plankums tuneļa galā.

Un ja pēkšņi vēl uzrodas kāds simts svešu, smaidīgu cilvēku, kas izrādās tavi kāzu viesi!? Tas ir sākums vai gals?!

Izrādes „Līgavainis” varonis, kura ādā iejutīsies aktieris Lauris Dzelzītis, un izrādes veidotāji – režisors Juris Rijnieks un lugas autors Uģis Segliņš piedāvā savu atbildi. Tajā brīdī, kad jūtas tiek pārvērstas par preci un mīlestība – par sarkanu plīša spilventiņu Valentīna dienā, jūtas mirst. Komercializācija spēj līdz absurdam novest jebkuras attiecības, un to spilgi raksturo, piemēram, „ aklās kāzas” televīzijas ēterā vai bildinājums radio laika ziņās.

Jaunajiem cilvēkiem, kuri vēl nav precējušies, pēc izrādes būs nopietni jāpārdomā svarīgais solis, bet visi tie, kuri laulības ostā jau piestājuši, varēs kārtīgi izsmieties! Atliek tikai noskaidrot, vai TU jau esi precējies?

Pannas izrādes „Līgavainis” turpina attīstīt un nostiprināt stand-up žanra tradīciju Latvijā, ko „Panna” iedibināja 2008. gadā ar pirmo izrādi „ Tētis”. „Pannas” repertuārā ir arī izrādes „Tāda es esmu” (Z. Daudziņa) un „Puse no sirds” (Z. Daudziņa un A. Siliņš). „Līgavainis” pēc pirmizrādes Rīgā, kinoteātrī „Splendid Palace” viesosies dažādās Latvijas vietās.

Līvānos atklāj stikla muzeja vēsturisko kolekciju


Šobrīd Latgales mākslas un amatniecības centrā aktīvi norit Līvānu stikla muzeja iekārtošanas darbi. Līdztekus centrā tiek atjaunota arī otra – ekspozīciju zāle, informē Līvānu pašvaldības portāls.

Līvānu stikla muzejs - ir unikāla kolekcija, kur vienkopus iespējams aplūkot Līvānu stikla fabrikā savulaik ražotus stikla eksponātus un mākslas darbus (kopskaitā ap 3000), kas tapuši vairāk kā 100 gadu garumā. Muzejā būs iespēja iepazīt arī Līvānu stikla fabrikas vēsturi, sākot no 1887.gada.

Līvānu stikla fabrika ir privātīpašums, un nekāda rūpnieciskā darbība tajā netiek veikta.

Līvānu stikla muzeja kolekcija ir Līvānu novada pašvaldības īpašums, kas no 2013.gada 12.aprīļa ikvienam interesentam būs apskatāma Latgales mākslas un amatniecības centra telpās Domes ielā 1, Līvānos.

Šogad aprit 10 gadi, kopš Līvānos darbojas Latgales mākslas un amatniecības centrs.

Daugavpilī notiek rokmūzikas festivāls "Spring Reaction 2013"


12.aprilī,no plkst.16.30 noritēs gaidītais rokmūzikas festivāls "Spring Reaction 2013", kas būs veltīts visiem rokmūzikas cienītājiem un faniem. Pasākumā piedalīsies gan vietējās jauniešu rokgrupas, gan arī viesi no Rēzeknes, Kārsavas un Līvāniem!

Festivāla ietvaros visiem klātesošajiem faniem būs iespēja nobalsot par to grupu, kas iepatiksies visvairāk. Rokgrupa, kas savāks lielāko balsu skaitu, saņems kausu "Spring Reaction 2013" nominācijā Skatītāju simpātija (Public Respect), tāpēc Jaunatnes departaments aicina visus roka cienītājus uz pasākumu atbalstīt talantīgākās vietējās jauniešu grupas, lai lielais pasākuma kauss paliek dzimtajā pilsētā!

Festivāls notiks klubā MOSKVA (Viestura 53) no plkst.16.30.

Rokmūzikas festivālu "Spring Reaction" organizē Jaunatnes departaments sadarbībā ar Jauniešu apvienību M&Y (Music and youth). Ieeja – bezmaksas!

Apbalvos radošās izcilības festivāla «ADwards 2013» uzvarētājus


Koncertzālē «Palladium» notiek astotā radošās izcilības festivāla «ADwards 2013» laureātu apbalvošana. Visas dienas garumā no plkst.9:00 līdz plkst.17:30 konferenču centrā Citadele notiks radošās lekcijas, kuras vadīs 10 atzīti ārvalstu un pašmāju reklāmas, dizaina, mediju un saistīto industriju profesionāļi. Savukārt vakarā plkst. 20:00 koncertzālē Palladium festivāla uzvarētāju apbalvošanas ceremonijā tiks paziņoti gada izcilāko sasniegumu autori reklāmas un dizaina jomā. Šogad festivāla ADwards 2013 starptautiskās žūrijas vērtējumam deviņās kategorijās iesniegti kopumā 300 darbi reklāmas, dizaina un mediju jomās. Vissīvākā konkurence šogad - festivāla kategorijās Print Art un Dizains. ADwards 2013 uzvarētāju apbalvošanas ceremonijai sekos oficiālā Kill Your Monsters pēcballīte bārā Miit.


«Lietuviešu tirgus» Kalnciemielas kvartālā


13. aprīlī no 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā notiks «Lietuviešu tirgus», kur tiks pārstāvēti Lietuvas zemnieki un amatnieki ar viņu tradicionālajiem produktiem un izstrādājumiem. Būs tradicionālās sauso ziedu kompozīcijas Verba, kūpinātie sieri un gaļas, kā arī jauno dizaineru apģērbi, adījumi, rotas un dabiskā kosmētika. Tirdziņā varēs nobaudīt īstus, uz vietas gatavotus lietuviešu ēdienus. Paralēli skanēs lietuviešu mūzika, kā arī vakarā paredzēta mākslinieku performance no Užupis mākslas centra Viļņā. Ideja par lietuviešu tirgu ir radusies, pamatojoties uz draudzīgajām saitēm ar kaimiņu tautu un viņu interesi piedalīties Kalnciema kvartāla rīkotajos pasākumos.

Pasākums bērniem "Sniegam - nē, pavasarim - jā!"


Latvijas bērnu apģērbu zīmols Hebe un koka rotaļlietu ražotāji Dip Dap aicina uz pasākumu "Sniegam - nē, pavasarim - jā!" šosestdien, 13.aprīlī 11:00 Hebe veikalā Hospitāļu ielā 7a. Pasākumam abi zīmoli ir sagatavojuši atlaides savām precēm, kā arī īpašu dienas programmu - vafeļu cepšanu, Dip Dap skrejriteņu izmēģināšanu un koka māju celšanu, iespēju uztaisīt bildi forostūrītī un bērzu sulu sezonas atklāšanu.

Abu zīmolu pārstāvji ir novērojuši, ka sadarbība starp maziem uzņēmumiem Latvijā pagaidām nav ļoti izplatīta. Šāds pasākums ir veids, kā savā starpā nekonkurējošiem vienas nozares uzņēmumiem apvienoties, lai iepriecinātu un labi pavadītu laiku kopā ar bērniem un viņu vecākiem.

Zemnieku tirdziņš


13.04. «Berga Bazārā» notiek zemnieku tirdziņš. Berga Bazāra tirgū nopērkamās lietas ir 100% svaigas un kvalitatīvas Latvijas zemnieku saimniecībās audzētas un ražotas. Zemnieki un mājražotāji no visas Latvijas reģioniem piedāvā lielu pārtikas produkcijas daudzveidību – pašceptu maizi, gaļas un zivju kūpinājumus, dažādus sierus, ievārījumus, konservējumus un konditoreju. Te var nopirkt svaigu pienu un jēlu cūkas, liellopa, vistas vai truša gaļu un visas šiem produktu sagatavošanai vajadzīgās piedevas un garšvielas.

Ojāra Grīnberga jubilejas koncertturneja


Svinot izcilā dziedātāja, Latvijas estrādes simbola Ojāra Grīnberga 70. jubileju, šomēnes notiks dziedātāja  jubilejas koncertturneja, kurai dots nosaukums «Kad gadiem es pāri skatos...». 12. aprīlī Preiļos un 13. aprīlī Rīgā, kinoteātrī «Splendid Palace» (bij. kinoteātris «Rīga»). Visos koncertos  jubilāram piepulcēsies Kristapa Krievkalna mūziķu grupa, kā arī četri spoži jaunās paaudzes solisti – Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Juris Vizbulis un Dons. Ojāra Grīnberga jubilejas koncerti būs muzikāla retrospekcija dziedātāja radošajā daiļradē, ļaujot klausītājiem atkal dzirdēt populārākās Raimonda Paula, Ivara Vīgnera, Ulda Stabulnieka un citu komponistu tieši Ojāram Grīnbergam rakstītās dziesmas – «Somu pirts», «Belladonna», «Zirgu tirgus», «Gaujai», «Mežrozīte», «Šveika songs»; tie ir tikai daži no skaņdarbiem, kurus dzirdēsim Ojāra Grīnberga 70 gadu jubilejas koncertos «Kad gadiem es pāri skatos...».


Balle "Vizbulīšu tvists"


Sestdien, 13.aprīlī pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks sezonas noslēguma balle ’’Vizbulīšu tvists’’. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies dzīvespriecīgo mūziķu grupa no Ventspils – “Jūrkant`".

Savu aktīvo darbību grupa "Jūrkant`" atzīmēja 2008.gada jūlijā, kad veikalu plauktos parādījās pirmais kopīgi radītais mūzikas albums "Atmiņas", kurā apkopotas 11 grupas līdera Māra Blāzes dziesmas. Nesen, 2011.gadā, izdots otrais grupas CD albums ’’Nāc līdzi’’.

Ar muzikālu pārsteigumu Tvista balles vakaru atklās Liepājas Bērnu un jauniešu centra vokālās studijas’’Allegria’’duets Lāsma Cīrule un Kristaps Karps (vokālā pedagoģe Irēna Karpa).

Tā kā balles nosaukums šoreiz izvēlēts tāds pavasarīgi draisks un ir kā aicinājums kārtīgi izdejoties, balles noskaņu tvista ritmos palīdzēs radīt arī Liepājas sporta deju centra "Lesto" dalībnieki, kuru sniegumā redzēsim trīs aizrautīgas Latīņamerikas dejas.

Tiksimies ar grupu "Jūrkant`" Liepājas Latviešu biedrības nama ballē "Vizbulīšu tvists" 13.aprīlī pulksten 20!


Varis Vētra koncerttūrē Mārupē un Valmierā


Režisors un dziesminieks Varis Vētra jau aizsāka  sava jaunā dziesmu albuma «Viena mirkļa dēļ» Latvijas koncerttūri. Vētras jaunajā dziesmu albumā ir apkopotas 15 oriģinālkompozīcijas, ar kurām klausītāji aprīlī un maijā varēs iepazīties koncertos, kas notiks Jelgavā, Bauskā, Mārupē, Valmierā, Ēdolē, Limbažos un citviet. Albums «Viena mirkļa dēļ» ir otrais Vētras dziesmu apkopojums, kura mūziku un tekstus radījis pats Vētra. Katrai no dziesmām, kuras mākslinieks salīdzina ar dzīvām, emocionālām būtnēm, ir savs īpašais stāsts. Mārupes kultūras namā 12.aprīlī, Valmieras kultūras centrā 13.aprīlī.

Baleta uzveduma bērniem «Ceļojums apkārt zemeslodei 80 minūtēs» pirmizrāde


Lielajā ģildē pirmizrādi piedzīvo Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra iestudētais baleta uzvedums bērniem «Ceļojums apkārt zemeslodei 80 minūtēs». Ceļojuma pirmizrāde notiks 12. aprīlī, un ir plānotas četras izrādes. Šobrīd uz 13. aprīļa divām izrādēm visas biļetes ir rezervētas un izpārdotas, taču vēl ir pieejamas biļetes uz 12. aprīļa ģenerālmēģinājumu pl.10:00 un pirmizrādi pl.19:00.

Nedēļas nogale Dailes teātrī


Tā kā tuvojas drāmas „Vējiem līdzi” pirmizrāde, kas Dailes teātrī notiks 19.aprīlī, tad izrāžu piedāvājums nedēļas nogalei nav tik bagātīgs kā ierasts. Piektdien Lielajā zālē pēdējo reizi šajā sezonā iespējams noskatīties Raimonda Paula, Evitas Mamajas un Leona Brieža mūziklu „Marlēna” ar Rēziju Kalniņu spožās kinozvaigznes Marlēnas Dītrihas lomā. Sestdien plkst. 13.00 uz Lielās skatuves – killers un potenciāls pašnāvnieks jeb Jurijs Djakonovs un Valdis Liepiņš šarmantā saspēlē franču komēdijā „Ļaujiet izšaut!”.

Savukārt Dailes teātra vecākās paaudzes aktieri 13.aprīlī būs satiekami Kuldīgā, kur plkst. 16.00 Kuldīgas kultūras centrā – „Pirmā grēka līcis”. Biļetes uz izrādēm var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Spāņu pantomīmas meistars viesojas Cēsīs

Pasaulē pazīstamais spāņu pantomīmas režisors, aktieris, pasniedzējs Karloss Martiness (Carlos Martínez) līdz 14. aprīlim viesojas Latvijā, kad uzstāsies vairākās Latvijas pilsētās ar izrādēm «Grāmatas bez vārdiem» un «Mirāža», kā arī sniegs meistarklases Latvijas esošajiem un topošajiem aktieriem. K. Martiness dzimis 1955. gadā Spānijā, jau 30 gadus viņš ir saistīts ar žestu valodu, ko ir izkopis un attīstījis, lai brīvi un viegli sazinātos jebkurā kultūrā un tautā. Viņu pazīst ne tikai Eiropā, bet arī citviet pasaulē, kur viņš uzstājies teātros, skolās, draudzēs, organizācijās un televīzijās. Viņa māksla iesaista skatītāju sirsnīgā un atvērtā sarunā. Savukārt izsmalcinātā tehnika mīmam ļauj radīt visdažādākos pretstatu tēlus. Cēsu izstāžu namā 14. aprīlī plkst. 16.00.


Leģendārā „A-Europa” koncertbārā „Laternu stundā”
 

Pērn daudzos Latvijas medijos tika vēstīts, ka pēc vairāku gadu klusēšanas apritē atkal atgriezusies leģendārā deju mūzikas grupa „A-Europa”, kas jau ar savu debijas hītu iemantoja klausītāju atzinību un uzticību. Ne velti grupas pirmais ieraksts „Baltās debesis” ieguva Platīna diska statusu un tika izdots arī Krievijā. „Patiesībā nekur nebijām aizgājuši, lai atgrieztos. Tiesa, kādu laiku nebijām Latvijā – es aktīvi darbojos Krievijā un pēc tam Daugavpilī producēju televīzijas raidījumu, līdz ar to galvaspilsētā praktiski nesanāca pabūt, bet koncertdarbību nepārtraucām,” stāsta grupas līderis Artūrs Duboks. Pateicoties „A-Europa” daiļrades cienītāju pieprasījumam, grupa atkal koncertē pa visu Latviju. Piektdien, 12. aprīlī, šie deju mūzikas meistari uzstāsies koncertbārā „Laternu stundā”.

Vakars kopā ar grupu „A-Europa” solās būt pozitīvas enerģijas, lielisku hītu un deju piesātināts. „Priecēsim klausītājus ar populārākajām un iemīļotākajām kompozīcijām, kas, laikam ejot, nav zaudējušas savu sākotnējo pievilcību un skanējumu. Esmu dzirdējis viedokli, ka šīs dziesmas vajadzētu pāraranžēt jaunās skaņās, bet negrasos to darīt. Praksē daudzkārt pierādījies, ka mēģinājumi vecu dziesmu pārveidot jaunās skaņās reti izdodas veiksmīgi. Vairākums cilvēku tomēr vēlas mūsu dziesmas dzirdēt tieši tādas, kādas tās bija kādreiz,” spriež A. Duboks.

Līdztekus aktīvai koncertēšanai, turpinās arī radošā darbība, proti, top jaunas kompozīcijas. „Patlaban strādājam pie jaunas dejas dziesmas vecajās labajās tradīcijās ar jaunajām skaņām,” atklāj A. Duboks. Ja darbs ritēs raiti un laikus izdosies iestudēt horeogrāfiju, iespējams, jauno veikumu būs iespēja dzirdēt „Laternu stundā” apmeklētājiem. Uz tikšanos koncertā!  Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu serviss kasēs www.bilesuserviss.lv.

Alises Jostes koncerts „Jauns sākums”
 

12.aprīlī plkst. 20:00 Reiterna nama Mūzikas un Mākslas salonā esiet aicināti uz Alises Jostes koncertu „Jauns sākums”.

Savādi, ka gada oficiālais sākums iezīmējas ziemā, jo sajūtas saka- tam jābūt pavasarim! Daba mostas, saule silda siltāk, pašos rosās jauna enerģija, jaunas idejas. Tieši šādās- gaišās, pozitīvās un iedvesmojošās noskaņās Alise Joste ir sagatavojusi  koncertprogrammu „Jauns sākums”.  Vakara noslēgumā pēc Alises liriskā koncerta bārā „Bufete” varēsiet baudīt arī Dj Carlo skandētos latino, indiešu un citas eksotiskās mūzikas ritmus. 

Mūzikas un mākslas salons atrodas Reiterna namā, Vecrīgā, Mārstaļu ielā 2/4, trešajā stāvā. Durvis tiks vērtas no plkst. 19.00, koncerta sākums 20.00. Biļetes uz pasākumu nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un pasākuma norises vietā pirms koncerta.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

alegria

2013-04-12 10:06:36

Ziņot

nedēļas nogale pa šiko ! :)

Vārds

2013-04-12 10:05:16

Ziņot

wow, tiešām, nu šodien jau tik karsti, ka nezinu, kur likties :D

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv