Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

Visi autora raksti

Piektdiena, 6. jūlijs (2012) 10:14

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, iesaka Vita Baļčunaite +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (13) 

Kristaps Bergs, Puaro.lv

Šonedēļ oriģinālu un līdz šim nepieredzētu brīvā laika pavadīšanas veidu Puaro.lv lasītājiem iesaka TV raidījumu vadītāja, dziedātāja un aktrise Vita Baļčunaite.

„Nesen mums ar Valteru Frīdenbergu bija tas gods pirmajiem Baltijā izmēģināt flyboard jeb turbīndēli. Tas ir kas pavisam jauns un unikāls. Abi lozējām, kuram būs tas gods veiksmi iemēģināt pirmajam, un palaimējās man,” intervijā portālam Puaro.lv nesen gūtajā pieredzē dalās Vita Baļčunaite.

Kā paskaidroja aktrise, turbīndēls ir īpašs aparāts, ar ko var pacelties virs ūdens līdz pat 12 metru augstumam. Izmantojot ūdeni, kas rada spiedienu no uzvilktā ekipējuma, cilvēks paceļas gaisā, sajūtot īstu lidojumu. „Sākumā līdzsvara noturēšana prasa ne mazums pūļu, tomēr tikko kā iemācies šo ierīci kontrolēt, gūtās sajūtas ir neaprakstāmas!” – priecājas TV dīva.Šīs nedēļas nogale, kā ierasts, aktrisei būs ļoti rosīga – piektdiena tiks aizvadīta Cēsīs, Imantdienās, sestdiena – kopā ar Kažu bērnu labdarības pasākumā Dzērbenē, bet svētdien paredzēts kārtējais mēģinājums kādam jaunam projektam kopā ar Roberto Meloni un Dzintaru Čīču. „Imanta Kalniņa daiļrade man allaž bijusi sirdij tuva, tāpēc jūtos pagodināta par iespēju šogad vadīt šo pasākumu  kopā ar Martu Kristianu Kalniņu. Šī man būs ļoti vērtīga pieredze, un sagatavotā koncertprogramma ir patiesi brīnišķīga, tāpēc iesaku visiem, kuriem nedēļas nogale ir brīva, izmantot iespēju, lai paviesotos šajā burvīgajā pilsētā.”

Tāpat Vita rosina tvert mirkli, lai siltās vasaras dienas baudītu pludmalē. „Arī es labprāt izmantotu izdevību uz dotos pie jūras baudīt sauli un nodoties aktīvai atpūtai kopā ar draugiem, tomēr mans ikdienas grafiks šobrīd ir diezgan noslogots, tāpēc tam īsti neatliek laika. Bet man šāds rosīgs dzīvesveids ļoti patīk. Patiesībā mēs jau paši ar savām domām piesaistām notikumus un tādu dzīvesveidu, kāds pašam šķiet tīkams.”

Māksliniece gan noliedz, ka viņai pietrūktu saules, kura šovasar spītīgi slēpjas aiz mākoņiem. „Ar laikapstākļiem ir tāpat kā ar zebras svītrām – ja nebūtu melnās (lietainās un apmākušās dienas), mēs neprastu novērtēt un izbaudīt baltās (saulainus laikapstākļus). Esmu laimīga, ka dzīvoju tieši Latvijā, un man šis klimats patīk. Man šķiet, ka mēs ar savu smaidu un pozitīvo attieksmi reiz sasauksim arī vēl vasarīgākas dienas.”


BRĪVDIENU CEĻVEDIS
 

Imantdienas 2012
 

Tradicionālais Imanta Kalniņa mūzikas koncerts Imantdienas katru gadu Cēsīs pulcē tūkstošiem Imanta Kalniņa mūzikas cienītājus. Tā ir iespēja ne vien godināt komponistu jubilejās, bet arī vienkopus dzirdēt daudzas tautā iemīļotas dziesmas oriģinālā izpildījumā. Turklāt tieši Imantdienās uz skatuves ekskluzīvi muzicē pats komponists.

Imantdienas Cēsīs notiks arī 2012. gadā, piedāvājot klausītājiem īpašu programmu – daudz labi zināmas dziesmas, kā arī sen gaidītu atkalredzēšanos. Koncerts tradicionāli notiks trīs daļās, pulcējot visus tradicionālos Imanta Kalniņa mūzikas izpildītājus. Turklāt šogad Imantdienās atkal nolemts atgriezties pie senas un labas tradīcijas – daļu koncerta veltīt kāda dzejnieka daiļradei.

Šoreiz koncertā tiks godināta Ojāra Vācieša dzeja un koncerta pirmajā daļā grupas „Turaidas roze” izpildījumā skanēs Imanta Kalniņa dziesmas ar viņa vārdiem.

Otrajā daļā daudzas populāras dziesmas, kā arī vairākas kompozīcijas no dziesmu cikla  „Autobuss debesīs” atskaņos grupa „Autobuss debesīs” solista Marta Kristiāna Kalniņa vadībā. Šajā koncerta daļā kā īpašie viesi piedalīsies arī Andris Ērglis, Goran Gora un Māra Upmane – Holšteina. 

Lielākais Imantdienu pārsteigums sagaidāms koncerta trešajā daļā. Par spīti pirms vairākiem gadiem paziņotajam, ka grupa „Menuets” vairs publiski nekoncertēs, tieši 2012. gada Imantdienās gaidāma ekskluzīva šī leģendārā kolektīva uzstāšanās, klausītājus priecējot ar visu laiku populārākajām Imanta Kalniņa dziesmām: „Dzeguzes balss”, „Viņi dejoja vienu vasaru”, „Alvas zaldātiņi”, „Dziesma, ar ko tu sācies” un citām.

Koncertu noslēgs neiztrūkstošā publikas sadziedāšanās. Imantdienu koncerts Cēsu pils parka estrādē šogad notiks 7. Jūlijā plkst. 20:00.


Speciāls vilciena reiss no Rīgas uz festivālu "Summer Sound Liepāja"


Uz mūzikas festivālu «Summer Sound Liepāja» no Rīgas un atpakaļceļā tiks organizēts speciāls vilciena reiss. Vilciens no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas aties 6.jūlijā plkst. 16.20 un ieradīsies Liepājā ap plkst. 19, bet atpakaļceļā no Liepājas uz Rīgu dosies 8. jūlijā plkst. 11.55.

«Summer Sound ekspreša» pasažierus sagaida pārsteigums - grupas «Double Faced Eels» akustiskā uzstāšanās vilcienā. Grupas pārstāvji šādai idejai piekrita bez ilgas šaubīšanās, jo, kā paši atzīst, vilcienā viņi vēl nekad nav muzicējuši.

Biļetes uz speciālo vilciena reisu jau pašlaik var iegādāties «Latvijas dzelzceļa» biļešu kasēs Rīgā un citur Latvijā. Dīzeļvilciens pa ceļam pieturēs arī vairākās stacijās. Pilnu informāciju par vilcienu, pieturām un atiešanas laikiem iespējams atrast festivāla mājaslapā.

Festivāls «Summer Sound Liepāja» notiks 6. un 7.jūlijā. Uz septiņām skatuvēm Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā muzicēs vairāk nekā 100 grupu, mākslinieku, dīdžeju un dejotāju no 11 valstīm.

Uz festivāla galvenās – OKartes Pludmales - skatuves uzstāsies tādas populāras grupas kā The Big Pink, Far East Movement, H-Blockx, Jumprava, Dzelzs Vilks un citas. Kopā uz četrām skatuvēm Baltijas jūras krastā un trīs skatuvēm gleznainajā parka teritorijā uzstāsies vairāk nekā 100 mākslinieku, kas sarūpējuši ne vienu vien patīkamu pārsteigumu, kā arī būs tādi, kas festivālā viesojās jau pagājušajā gadā.

Festivāla SUMMER SOUND LIEPĀJA apmeklētājiem būs unikāla iespēja vērot pašmāju populārās grupas Instrumenti šīs vasaras iespaidīgāko brīvdabas šovu. Kā sola paši mākslinieki, SUMMER SOUND laikā paredzētais koncerts no pārējiem atšķirsies ar vizuālo pievilcību, majestātiskumu un noslēpumainību.

Organizētāji aicina festivāla piedāvātās izklaides, ēdienus un dzērienus baudīt arī sestdien pa dienu, nepametot festivāla teritoriju. Bez muzikālajiem priekšnesumiem būs iespēja nodoties ūdens atrakcijām, masāžām, lēkt ar katapultu, vērot BMX sacensības tramplīnlēkšanā. Festivālā būs vairāki desmiti tirdzniecības un ēdināšanas vietu, kur varēs gan gardi paēst, gan veldzēties no saules ar atspirdzinošiem dzērieniem.

Ceļojošais teātra festivālā "NoMadI"
 

Šo piektdien, 6.jūlijā, Valmierā notiks otrais ceļojošais teātra festivāls «NoMadI», kas šoreiz pievērš skatītāju uzmanību Latvijas neatkarīgo teātru izrādēm jauniešiem.

Viens no festivāla mērķiem ir aktualizēt sarunu starp skatītājiem un teātra profesionāļiem par neatkarīgo teātru vietu un lomu Latvijas kultūrā. Šāda saruna nepieciešama, lai veicinātu izpratni par neatkarīgajiem teātriem kā profesionāliem un kvalitatīvas izrādes veidojošiem radošiem kolektīviem, kas darbojas kā alternatīvas skatuves un producentu apvienības t.s. «lielajiem» valsts teātriem.

Nevalsts dibinājuma jeb neatkarīgie teātri darbojas kā teātra mākslas laboratorijas, kurās tiek pārbaudītas esošās vērtības,radītas jaunas vērtības tālāka kultūras procesa attīstībai, atklātas jaunas formas, teātra valoda, meklēts jauns radošā procesa saturs, ir lielāka radošā brīvība, ir daudz elastīgākas attiecības ar skatītāju, savas prasmes un idejas attīsta jaunie teātra profesionāļi.

Festivālā «NoMadI» piedalīsie 4 Latvijas profesionālie neatkarīgie teātri - «Goda teātris» ar izrādi «Nelegālais», «Umka.lv» ar izrādi «Vectēva Galā vakars», radošā apvienība «Nomadi» ar izrādi «Viss par mīlestību» un «Dirty Deal Teatro» ar izrādi «Tonio».

Festivāla dienas noslēgumā notiks Vislatvijas aktieru DJ cīņu fināls ar ballīti,  kurā pēc gadu ilgušām sacensībām tiks noskaidrots labākais Latvijas profesionālo teātru aktieris dīdžejs. Sacensībās piedalās Ģirts Šolis (UmkaLV), Artis Drozdovs un Kristians Karēļins (Nacionālais teātris), konkurenci uzturēs Toms Auniņš (Dirty Deal Teatro), Gatis Maliks (Liepājas teātris/Goda teātris).

Pirmais Ceļojošais teātra festivāls bērniem un jauniešiem «NoMadI» notika 2010. gadā Liepājā. Festivāla programma pieejama festivals.nomadi.lv.

Rīgā ar koncertu viesojas Argentīnas tango grupa "Astillero"
 


Mūzikas festivāls «Rīgas ritmi» 6.jūlijā Rīgas Kongresu namā piedāvās koncertu, kurā uzstāsies skarbā Argentīnas tango grupa «Astillero», kas ir viena no vadošajām Argentīnas grupām, kas piedāvā jaunu skatījumu uz tango žanru. Izmantojot klasiskos tango instrumentus - to skaitā arī divus bandoneonus, tiek radītas oriģinālas kompozīcijas, ietverot mūsdienu pilsētas džungļu noskaņu, izjūtas, ko var tvert 21.gadsimtā Buenosairesā.

Lai arī grupa centrējas uz modernās vides atainošanu, uzstāšanās ir pilnīgi akustiska - radot mūziku, netiek izmantotas nekādas elektroniskās palīgierīces, tikai stīgu instrumenti, klavieres, bandoneoni un brīžiem skarba, brīžiem skumja vīrieša balss mijiedarbība.

Grupa «Astillero» tika izveidots 2005.gadā, sanākot kopā septiņiem jauniem mūziķiem, kas jau no agras bērnības dzīvi vadījuši tradicionālā Argentīnas tango vidē. Grupas dibināšanas mērķis bija radīt un spēlēt oriģinālkompozīcijas, gluži kā to darīja agrākie tango meistari, un tango mūziku atkal padarīt pasaulslavenu, uzsverot šīs mūzikas spēju atainot ikdienas skaudro realitāti.

Pēdējo četru gadu laikā grupa jau deviņas reizes devusies pasaules turnejās, uzstājusies «Montreal Jazz» festivālā Kanādā, «North Sea Jazz» festivālā Holandē, «Ulsan World Music» festivālā Dienvidkorejā, Londonas džeza festivālā, Tango festivālā Vācijā un citur, smeļoties iedvesmas arī citu tautu mūzikā.

Biļetes uz gaidāmo festivāla koncertu var iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās.

Olga Dreģe aicina seniorus vingrot


Sestdien, 7. jūlijā plkst. 13:30 vingrošanas klubā „DCH studija” (Rīgā, Zemitāna ielā 2b) notiks unikāla vingrošanas nodarbība senioriem, kuru vadīs leģendārā latviešu aktrise, allaž kustīgā un vitālā Olga Dreģe kopā ar fitnesa ekspertu Kasparu Ozoliņu. Minētais pasākums ir tikai viena no iecerēm un jau īstenotajām aktivitātēm nesen atvērtajā studijā.

Senioriem paredzētajā vingrošanas nodarbībā Olga Dreģe un Kaspars Ozoliņš klātesošajiem stāstīs, demonstrēs un ļaus pārliecināties, cik liela nozīme un efekts ir kustībai un vingrošanai arī solīdā vecumā. Ar elementāru inventāru, kas atradīsies ikviena seniora mājās, iespējams veikt vingrojumus, lai stiprinātu muguru, mazinātu sāpes kaulos un novērstu citas likstas, kas, rodas no mazkustības. „Vecums nedrīkst būt aizbildinājums ķermeņa netrenēšanai. Sāp, sāp!? Mums visiem kaut kas sāp jau sākot no 30 gadu vecuma. Ir jāturas, un puiši no jaunā vingrošanas kluba mani patiesi ir aizrāvuši ar ideju par mūžam kustīgu dzīvesveidu. Viņi mani ir aizrāvuši tiktāl, ka esmu sākusi apgūt viņu izstrādātās programmas un piedalīties nodarbību vadīšanā. Tas man ir kas jauns, bet es jūtu, ka cilvēkiem mūsu iecere patiks,” teic aktrise, kura nākamgad svinēs 75. dzimšanas dienu.

Senioru vingrošanas nodarbības cena ir tikai Ls 2.00, bet dalība iepriekš jāpiesaka pa tālruni 27788893. „Šī vingrošanas nodarbība var būt lieliska dāvanai savai mammai, tētim vai vecmammai, vectēvam. Lieliska iespēja uzdāvināt brīnišķīgu tikšanos ar leģendāro aktrisi neierastā gaisotnē,” stāsta Kaspars Ozoliņš. Uz nodarbību vajadzētu ģērbties ērti, bet ne obligāti sporta, līdzi ņemot maiņas apavus, kaut vai istabas čības.

„DCH studija” ir jaunas domāšanas vingrošanas klubs, kas durvis vēra šā gada marta vidū. Studijā nav Latvijas sporta klubos tik ierastās trenažieru zāles, bet liela un gaiša telpa, kurā gan rīta agrumā, gan pusdienlaikā, gan vakarā notiek spēka, izturības un lokanības vingrošanas nodarbības grupām. Patlaban studija piedāvā astoņas dažāda veida un intensitātes nodarbības, tai skaitā vīriešiem aktuālās „LesMills Bodypump” nodarbības. Jaunajā klubā īstu popularitātes bumu piedzīvo amerikāņu armijas piekares vingrošanas sistēmas TRX treniņi. Zāle aprīkota ar speciālu rāmi, pie kura vienlaikus var vingrot 20 cilvēki.”

Paralēli sporta nodarbībām, studijā laiku pa laikam notiek arī kultūras un ezotēriskas pasākumi. Studijas vingrotājus jau priecējusi Jura Strengas veidotā izrāde „Dīkdieņa progress”  un Leldes Stumbres lugas „ Plīvurītis ar punktiņiem” lasījums. Savukārt piektdien, 6. jūlijā būs skatāma Kārļa Anitena veidotā izrāde “Vara mani lielu dara”, arī ar Olgas Dreģes piedalīšanos. Tā ir patīkami melna komēdija par padomju laiku šķietami nevainīgu apbedīšanas kantori, kas regulē satiksmi ne tikai starp zemi un debesīm, bet arī starp zemi un Starptautisko valūtas fondu, ministrijām, G24 un ofšoriem. Dramaturgs Kārlis Anitens leģendārajai latviešu aktrisei Olgai Dreģei jau radījis divas brīnišķīgas lomas mūziklos "Robinsona dārgumi" un "Dāvana mūsdienu sievietei". Šajā izrādē Olga Dreģe spēlē amizanto, šarmanto un viltīgo apbedīšanas kantora darbinieci Elvīru Buholti, pretim liekot pats sevi noslēpumainā karjerista Mistera X lomā un trijstūrī iekļaujot arī brīnišķīgo komiķi Ivaru Šternu slīpētā apbedīšanas kantora direktora Gregorija Drozdova lomā un izrādes režisora ampluā.

Studijas īpašnieks, fitnesa treneris Kaspars Ozoliņš uzskata, ka vingrošana un domāšana iet roku rokā: „Mēs esam par vingrošanu – par ķermeņa nodarbināšanu. Arī mūsu smadzenes ir daļa ķermeņa, tādēļ studijā laiku pa laikam īstenojam prāta treniņus – kultūras pasākumus, kuros ne tikai jābauda, bet arī jādomā.” Kopā ar Ralfu Upmani un Kasparu Ozoliņu, studijā par treneriem strādā arī Santa Smildziņa, Alisa Kuzņecova, Armands Sukuts, kā arī rakstnieks un dramaturgs Kārlis Anitens.


Rīgā un Valmierā izskanēs meditatīvās mūzikas koncerti


Rīgā, Spīķeru koncertzālē, 7. jūlijā un Valmieras Kultūras centrā 8. jūlijā plkst. 17:00 būs iespēja baudīt meditatīvās mūzikas koncertus, kurā uzstāsies itāļu mūziķis Massimo (Max) Ormea kopā ar māksliniekiem no Holandes, Itālijas un Latvijas.

Massimo Ormea ar savu "Om Ensemble" Latvijā viesosies jau trešo gadu. Viņa ansambļa sastāvā arī šogad muzicēs perkusiju virtuozs Nils Īle no Latvijas, kā arī harmonijas, flautas un daudzu citu instrumentu meistars Marks Sitroens no Holandes un dziedātāji no Polijas un Latvijas.

Massimo Ormea ir profesionāls ģitārists, dziedātājs un komponists, kurš uzstājies Eiropā un Indijā kopā ar tādiem māksliniekiem kā Gloria Geinora un Augusto Martelli. Massimo ir arī jogas skolotājs un ansambļa "Om Ensemble" vadītājs. Koncertā būs dzirdami dažādu pasaules muzikālo mantojumu skaņdarbi. "Patiesībā tas būs ne tik daudz koncerts, kā piedzīvojums ar mūziku un skaņu", skaidro Ormea.

Latviešu mūziķis, kurš piedalās šajā projektā - Nils Īle, jau vairāk nekā 15 gadus nodarbojas ar etnoperkusiju spēles tehniku. Viņš piedalījies vairākos starptautiskos festivālos, kā arī Baltijas mūzikas projektos.

Mākslinieku uzstāšanās ir brīvprātīgs ziedojums. Līdzekļi, kas paliks pēc koncertu izdevumu segšanas, tiks izmantoti organizējot labdarības kursus sociāli maznodrošinātām cilvēku grupām, kursus bērniem programmas "Skola bez agresijas" ietvaros un citu labdarības pasākumu organizēšanai visā Latvijā.

Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Garīgie dziedājumi Liepājā


Sestdien, 7. jūlijā, pulksten 19 Liepājas sv.Jāzepa katedrālē notiks gospeļu kora "HASEL" no Šveices koncerts "Garīgie dziedājumi", informē katedrāles draudzes kanceleja. Gospeļu koris "HASEL" dibināts 1994.gadā ar domu bagātināt vietējās reformātu draudzes slavēšanu ar kordziedāšanu.

Kora repertuārā galvenokārt ir tradicionālās evaņģēliju un garīgās dziesmas, gospeļi. 2000. un 2004. gadā gospeļu koris "HASEL" ir piedalījies "Starptautiskajās koru dienās" Laitmericā Vācijā (Leitmeritz), kā arī koncertējis Čehijā. Reizi divos gados koris veic koncertu turneju pa Šveici.

Kopš 1998. gada gospeļu kori vada Ivan Neumann, kurš Šveicē strādā kā koncertizpildītājs, dziedātājs, kora diriģents un vokālais pedagogs. Ieeja koncertā ir bezmaksas.


Bāra "Rīgas Skaņu Fabrika" atklāšanas pasākums
 

Sestdien, 7.jūlijā, Palasta ielā 9., Vecrīgā notiks bāra "Rīgas Skaņu Fabrika" atklāšanas pasākums. Par lielisku noskaņu rūpēsies grupa "Nu Un", Lingita, kā arī Mārtiņš Balodis un Andris Retējums.

Šajā sestdienā, 7.jūlijā, plkst. 20:30 notiks mūzikas un mākslas bāra Rīgas Skaņu Fabrika atklāšanas pasākums. Uz atklāšanu tiek aicināts ikviens dzīvās mūzikas, gardu ēdienu un labas atmosfēras baudītājs. Vakaru muzikāli piepildīs un par patīkamu atmosfēru rūpēsies šova "O kartes skatuve" dalībnieki grupa "Nu Un", Lingita, kā arī bāra muzikālie draugi Mārtiņš Balodis un Andris Retējums. Vakara viesi tiks sagaidīti un lutināti ar gardām uzkodām un dzērieniem.

Arī turpmāk bārs piedāvās dzīvās mūzikas koncertus nedēļas nogalēs, kā arī citus muzikālus pārsteigumus darba dienu vakaros. Tāpat katru dienu bārā var paēst gardas biznesa pusdienas par pievilcīgu cenu, malkot veldzējošus dzērienus un nesteidzīgi izbaudīt vasaru āra terasē.

Ielūgumus uz atklāšanas pasākumu savā īpašumā var iegūt ikviens, iegriežoties bārā "Rīgas Skaņu Fabrika", Palasta ielā 9, Vecrīgā.

Sekot Rīgas Skaņu Fabrikai var: twitter.com: @Rigaskanufabrik, facebook.com: Rīgas Skaņu Fabrika


Latvijas bītmeikeru atlases cīņas


Baltijā aizvien straujāk attīstās jaunās, nepieradinātās elektroniskās deju un bītmūzikas kustība. Aizvien vairāk jauniešu eksperimentē ar skaņu, veidojot unikālus līdz šim nedzirdētus mūzikas stilus un stilu kombinācijas, kuras arvien vairāk iekaro arī starptautisku uzmanību. Kā apliecinājums šim fenomenam ir Baltijas pirmās jauno mūziķu bītu cīņas* (bītu «batls») «Ritmo Kovos», kas no 10. līdz 12. augustam norisināsies Lietuvas pilsētā Šventoji notiekošajā festivālā «Satta Outside».

Šā notikuma sakarā jaunās mūzikas atbalsta grupa «Dirty Deal Audio» 7. jūlijā bijušajās «Dirty Deal Café» telpās (Spīķeros, Maskavas ielā 12, korpuss 2) organizē Latvijas bītmeikeru atlases cīņu, kur savā starpā sacentīsies spēcīgākie latviešu jaunie bītmeikeri: 181h, Niklavz, Oriole, Ansis, Milktune, Kristaps Ritms, Andfree un Corona, no kuriem divi labākie brauks pārstāvēt Latviju Baltijas bītu cīņās.

Pasākumam durvis atvērtas plkst. 21, Bītbatla sākums 23, ieejas maksa LVL 3.00, ar skrejlapu LVL 2.50.

Elizabetes Zagorskas koncerts Dikļu pilī


Jau šo svētdien, 8.jūlijā, plkst. 16:00 Dikļu pilī izskanēs Elizabetes Zagorskas jaunās noskaņu koncertprogrammas „Mēness pavadā” pirmais koncerts.  Pēc ilgāka laika atkal uz skatuves un pirmo reizi kopā ar savu meitu, uzstāsies programmas režisors un īpašais viesis Rolands Zagorskis.

Savulaik kļuvis par skatītāju mīluli ar dziedātām R. Paula dziesmām („Pajaco” u.c.), Rolands Zagorskis sola skatītājiem atkal atsaukt atmiņā šos nemirstīgos hitus un priecājas par iespēju būt kopā ar meitu jaunajā koncertprogrammā.

„Neapšaubāmi novērtēju savas meitas Elizabetes mūziķes veikumu. Man patīk, ka viņa ir stabila savā skatuviskajā izpratnē, un man ir svarīgi, ka viņa visās radošajās izpausmēs ir profesionāla. Pēc 15 gadu pārtraukuma atkal kāpšu uz skatuves. Tā būs mums abiem interesanta tikšanās mūzikā, un ceru, ka silto, ģimeniskā mīļuma sajūtu sajutīs arī klausītāji.”

Kopā ar  Elizabeti Zagorsku muzicēs izcilie mūziķi Ēriks Upenieks (bass un akustiskā ģitāra), Dzintars Vīksna (perkusijas) Edgars Jass (taustiņi) un Madara Celma (vokāls).

Nākošais koncerts notiks  5. augustā  Rundāles pilī. Biļetes iegādājamas „Biļešu paradīzes” kasēs un koncertu norises vietās.


„Vecmāmiņa 2012” dalībnieces Lielvārdē


Sestdien, 7.jūlijā, sieviešu biedrības “Emergo” rīkotā pirmā Latvijas vecmāmiņu konkursa „Vecmāmiņa 2012” ietvaros Lielvārdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā plkst. 11:30 notiks AIZLŪGUMS par Latvijas sievietēm, kā arī konkursa “Vecmāmiņa 2012” dalībniecēm un organizatorēm.

Pēc dievnama apmeklējuma finālistes un organizatores dosies uz Andreja Pumpura Lielvārdes muzeju, kas atrodas pie Lāčplēša gultas Daugavas krastā.

Dienas noslēgumā paredzēts Likteņdārza apmeklējums Koknesē. Būs iespējams doties ekskursijā pa Likteņdārzu gida pavadībā, notiks krūmu stādīšana, akmeņu likšana un ugunskura kuršana.

Sāksies parakstu vākšana Vecvecāku dienas ieviešanai Latvijā.  Aicinām pievienoties!

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Shodai

2012-09-12 21:02:58

Ziņot

un oficiālās runas jau noskanēja (atkal paivecās). Spēles sākums. Agrāk es rakstīju, ka stadionā ir maz vietas. Man nebija taisnība. Stadionā ir 1500 vietas, kas mūsu pilsētai ir gana pietiekami. Vēl viens

st.

2012-07-08 12:52:37

Ziņot

sajūtas neaprakstāmas - nopiržos un aizlaižos!

Tramīgais

2012-07-06 17:42:06

Ziņot

Kas ir Vita balčunaite un kāpēc par viņu un viņas turbo dēli visur raksta !?

Vārds

2012-07-06 10:28:34

Ziņot

tas turbodēlis izskatās reāli kruta padarīšana :)

Vārds

2012-07-06 10:28:08

Ziņot

beach party, hell yeah!

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv