Svētdiena, 2021. gada 16. maijs

Edijs, Edvīns

15. novembris (2013) 17:00

Ko darīt svētkos, Puaro.lv iesaka Solvita Āboltiņa +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (5)

LETA un publicitātes

Šajā nedēļas nogalē ne tikai galvaspilsēta, bet arī citas Latvijas pilsētas iemirdzēsies spožāk. Valsts svētku zīmē tiks aizvadīti daudzi izklaides un kultūras pasākumi. Īpaši plaša to programma paredzēta Rīgā. Lai neapjuktu iespēju klāstā, Puaro.lv piedāvā brīvdienu ceļvedi, kā arī Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas ieteikumus, kurp doties šajā nedēļas nogalē.

Saeimas spīkere iesaka nebaidīties no drēgnajiem laikapstākļiem un doties galvaspilsētas ielās, lai izbaudītu gaismu rotaļu festivālā "Staro Rīga 2013", kas notiks visu nedēļas nogali, bet noslēgsies pirmdienā.

Savukārt pašu svētku dienu Āboltiņa iesaka sākt ar dievkalpojuma apmeklējumu plkst.9:00 Rīgas Doma baznīcā. Dienas turpinājumā politiķe aicina apmeklēt kinoteātri Splendid Palace, kut iespējams noskatīties dokumentālās filmas sērijā „Latvijas cilvēku stāsti.

Mūzikas cienītājus Saeimas priekšsēdētāja plkst. 12:00 rosina doties uz Rīgas Kongresu nama Lielo zāli, kur notiks koncerts „Mana valsts. Mana dziesma”, plkst. 14:00 uz Rīgas Kultūras un atpūtas centrā „Imanta” notiekošo koncertu „Vīsim košu zelta jostu, lai mirdz mūsu tēvu zeme” vai plkst. 19.00 uz Latvijas Nacionālo operu, lai klātienē vērotu Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes mūziklu „Meierovics”.

Tāpat Āboltiņa Puaro.lv lasītājus aicina apmeklēt pie Brīvības pieminekļa notiekošo svinīgo pasākumu ar prezidenta uzrunu, bet svētkus noslēgt 11. novembra krastmalā ar kopīgu Latvijas himnas „Dievs, svētī Latviju!” dziedāšanu un svētku uguņošanas vērošanu.

Arī pašai Saeimas priekšsēdētājai šī diena būs īpaša, jo viņa visas dienas garumā piedalīsies pasākumos, kuri veltīti Latvijas Dzimšanas dienai - no rīta dievkalpojumā,  vēlāk teiks svētku uzrunu deputātiem Saeimā, piedalīsies parādē un Triju zvaigžņu ordeņu pasniegšanas ceremonijā, bet vakarā kopā ar ģimeni klausīsies valsts prezidenta uzrunu un vēros uguņošanu.

"Latvijas karogs neplīvo vējā vien, tas plīvo, jo tauta tur Latvijas karogu augsti, cēli un brīvi. Es aicinu mīlēt šodienas Latviju tādu, kāda tā ir un spēj būt, jo tā joprojām ir labākā vieta, kur mums dzīvot un audzināt bērnus. Latvija ir labākā vieta, par kuras izaugsmi rūpēties," uzskata Āboltiņa.


BRĪVDIENU CEĻVEDIS

18.novembri Rīgā atzīmēs ar īpašu svētku programmu

Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienu 18.novembrī Rīgā atzīmēs ar plašu svētku programmu un bezmaksas pasākumiem. Tāpat kā iepriekšējos gados, sabiedriskais transports šajā svētku dienā kursēs bez maksas.

18.novembrī Rīgā notiks vairāki koncerti, Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde un svinīgs pasākums pie Brīvības pieminekļa, kā arī dažādi pasākumi muzejos un dokumentālo filmu seansi kinoteātrī «Splendid Palace». Svētki noslēgsies ar kopīgu Latvijas himnas dziedāšanu un uguņošanu 11.novembra krastmalā.

Svētku pasākumi Rīgā sāksies jau nedēļas nogalē - sestdien un svētdien, 16. un 17. novembrī, notiks koncerti VEF Kultūras pilī, kultūras centrā «Mazā ģilde» un kultūras pilī «Ziemeļblāzma». Šajās dienās izstāžu zālē «Ķīpsala» notiks vērienīga dejas izrāde «No zobena saule lēca», kur vienkopus deju rakstus veidos ap 1000 dejotāju no visas Latvijas.

Svētku diena, 18.novembris, Rīgā sāksies ar ekumenisko dievkalpojumu Rīgas Doma baznīcā, plkst.10.30 būs svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa, savukārt plkst.13 11.novembra krastmalā būs skatāma militārā parāde.

Plkst.19 notiks svētku svinīgais pasākums pie Brīvības pieminekļa, kurā koncertēs Rīgas kamerkoris «Ave Sol», profesionālais pūtēju orķestris «Rīga», solisti Gunta Davidčuka, Andris Ludvigs un Daumants Kalniņš, kā arī instrumentālisti - Madars Kalniņš, Juris Kristons, Kaspars Zemītis un Ainārs Majors. Koncertā uzstāsies arī folkloras kopa «Vilkači». Koncerta diriģenti būs Mārtiņš Ozoliņš un Romāns Vanags. Plkst.20 pie Brīvības pieminekļa svētku uzrunu teiks prezidents Andris Bērziņš.

Svētkos iedzīvotāji gaidīti daudzajos koncertos, kas notiks Rīgas kultūras centros un koncertzālēs gan pilsētas centrā, gan apkaimēs. Kā katru gadu, viens no vērienīgākajiem koncertiem «Mana valsts. Mana dziesma» 18.novembrī notiks Rīgas Kongresu namā, tas iecerēts kā muzikāls ceļojums Latvijas vēsturē, kurā klausītāji ar patriotiskākajām latviešu komponistu dziesmām tiek vesti caur spilgtākajiem vēstures notikumiem no Latvijas Republikas proklamēšanas laikiem līdz pat mūsdienām. Koncertā piedalīsies Vidzemes kamerorķestris, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris «Sōla», solisti Sonora Vaice, Vineta Elksne, Jānis Apeinis un Dainis Skutelis, diriģenti Andris Veismanis un Kaspars Ādamsons. Koncertu vadīs Artūrs Skrastiņš. Ieeja svētku koncertos ir bez maksas vai ar bezmaksas ielūgumiem.

Kinoteātrī «Splendid Palace» būs skatāma dokumentālo filmu programma «Latvijas cilvēku stāsti».

Plkst.21 ikviens iedzīvotājs aicināts uz kopīgu Latvijas himnas «Dievs, svētī Latviju» dziedāšanu 11.novembra krastmalā un svētku uguņošanu, kurai muzikālo pavadījumu veidojis komponists Jānis Lūsēns. Uguņošanas muzikālo pavadījumu varēs dzirdēt gan klātienē krastmalā, gan radio «SWH» un radio «SHW+» tiešraidē. Uguņošanas muzikāli vizuālais priekšnesums būs skatāms arī Latvijas Televīzijas 1.kanālā un telekanālā «LNT».

Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas dome. Svētku programma pieejama interneta vietnē «www.kultura.riga.lv», kā arī Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālēs, Rīgas domes klientu apkalpošanas un tūrisma informācijas centros.


Sākas gaismas festivāls „Staro Rīga”


Piektdien, 15.novembrī, sākas gaismas festivāls „Staro Rīga”, kas ilgs līdz 18.novembrim,  četrus vakarus no pl.18.00 līdz 23.00 festivāla apmeklētājus priecējot ar unikāliem gaismas mākslas objektiem Rīgas ielās un parkos.

Šis būs jau sestais festivāls „Staro Rīga”, kas gadu gaitā ir kļuvis par vienu no gaidītākajiem un apmeklētākajiem pasākumiem Rīgas kultūras dzīvē. 2013.gada festivāla mākslinieciskā koncepcija ir „Seši stāsti par prieku”, tādējādi piesakot Eiropas kultūras galvaspilsētas gada notikumu programmu, kas arī sadalīta sešās tematiskajās līnijās. Šī gada festivāla devīze mudina arī mums pašiem pa īstam ieslēgt gaismu - ieslēgt prieku! Festivālā ietverti 30 objekti, kas rosinās ieraudzīt pazīstamas vietas jaunā gaismā. Gaismas objektu pamatmaršruts būs pilsētas centrālā pilsētas ass Brīvības iela no Daugavmalas līdz Juglai, metot lokus Vecrīgā, Esplanādē un Miera ielā, ar objektiem arī apkaimēs.

Eiropas kultūras galvaspilsētas pamatidejas atklās interaktīvs objekts „Tu un Tagad” Doma laukumā. Strēlnieku laukumā būs skatāms „Aerodium” uzvedums, kurš daudzkārt bijis redzams ārpus Latvijas, taču Latvijā būs skatāms pirmo reizi. Iespaidīgais šovs apliecinās profesionāļu veiklību darbojoties gaismas tunelī.

Festivāla laikā Vecrīgā tiks pieteikts jauns izstāžu nams „Atklāj Rīgu”, savukārt uz Miera ielas ar kakao pupiņu smaržu un stāstu par šokolādes gatavošanu ciemos gaidīs „Laima”.

Ikvienu kultūras norisi īpaši nozīmīgu padara pašu cilvēku iesaistīšanās, šāds motīvs caurvij Rīga 2014 programmu, tāpēc vairāki gaismas objekti festivālā būs interaktīvi. „Staro Rīga” apmeklētāji varēs dziedāt, izmēģināt roku diriģenta ampluā un kļūt par žurnāla vāka modeļiem. Mežaparkā būs apskatāms šovasar izveidotais lielākais Latvijas karogs, latvju tautu raksti veidoti gaismā un ikviens aicināts pielikt roku, Mežaparka Lielajā estrādē no svecēm veidojot Latvijas kontūru.

Festivālā būs skatāmi vairāku ārvalstu mākslinieku darbi. Viens no tiem būs uz VEF kultūras pils fasādes, kas tapis sadarbojoties ar portugāļu māksliniekiem – emocionāls bērnu stāsts par fantāziju pasauli, ceļojumu ar kuģi un jūras dzelmes iemītniekiem.

Gaismas festivāla ietvaros novembrī tiks realizēta daļa no pieteiktajiem objektiem, jo citas radošās idejas būs skatāmas Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas nedēļas nogalē 17.-19. janvārī, kad līdztekus citiem atklāšanas notikumiem rīdziniekus un pilsētas viesus priecēs „Staro Rīga” speciālizlaidums.

Atzīmēs Priekšlaicīgi dzimušo bērnu dienu


Lai kopīgi paustu atbalstu priekšlaicīgi dzimušiem bērniem, viņu vecākiem, kā arī mediķiem un citiem speciālistiem, kas palīdz un ir līdzās priekšlaicīgi dzimušajiem, atzīmējot pasaules Priekšlaicīgi dzimušo bērnu dienu, 17.novembrī Rīgā norisināsies vairāki pasākumi.

Plkst.10 pie Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas notiks Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu dienas karoga pacelšana, bet plkst.18 Rīgas Doma baznīcā iecerēts labdarības koncerts un muzikālais svētbrīdis "Es piedzimu agrāk". Koncertā piedalīsies operdziedātāja Evita Zālīte, saksofonists Artis Sīmanis, ērģelniece Kristīne Adamaite un vokālā grupa "Schola Cantorum Riga".

Rīgas Dzemdību namā būs iespējams apskatīt priekšlaicīgi dzimušo bērnu fotogrāfiju izstādi "Es piedzimu agrāk". Tajā eksponēti fotogrāfa Jura Beikmaņa attēli, kas tapuši Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā 2012.gada rudenī.

Toties uz viesnīcas "Elizabete Design Hotel" sienas festivāla "Staro Rīga" laikā būs skatāma videoprojekcija, kurā parādīts grūtniecības cikls, bērna pirmie gadi un sadzīve, tā uzrunājot jaunās ģimenes, kas jau gaida šo notikumu, kā arī visus, kas apsver bērniņa radīšanu. Lai vērstu uzmanību pāragrai dzimšanai, video projekcijā tiks parādīti arī tie bērniņi, kuri ienākuši šajā pasaulē priekšlaicīgi.

Ik gadu Latvijā priekšlaicīgi jeb pirms 37.grūtniecības nedēļas dzimst vairāk nekā 1000 zīdaiņu. 2012.gadā pāragri dzimuši 1155 bērni, no tiem aptuveni 50 bijis tādu, kas bijuši vieglāki par 1000 gramiem jeb cukura paciņu.


Valkā uzstāsies grupa no Lielbritānijas
 

Sestdien, 16.novembrī, plkst. 22.00 radošajā telpā "309.kabinets" uzstāsies grupa no Lielbritānijas Lost Harbour.

Grupa Lost Harbours radusies 2007.gadā Anglijas pilsētā Southend-on-Sea. Tās sastāvā ir divi dalībnieki - Richard Thompson un Emma Reed. Lost Harbours veidotā mūzika ir ar eklektisku ietekmi un parasti izceļ no tumsas mistiskus un skaistus elementus, ko dod daba un cilvēka emocionālais stāvoklis. Viņu mūzika ir kā dīvains, aizliedzošs un skumju pilns psych-folk, kas raksturo mūsdienu avangarda maisījumu ar postmodernisma orķestrēšanu un Gregoriāņu dziedājumiem. Mūziķi ir ietekmējušies no saplaisājušiem kapakmeņiem, putnu dziesmām, jūras un bērzu birzīm, kā arī no tādiem māksliniekiem kā John Martyn, Steve Reich un Philip Glass.

309. kabinets atrodas bijušās Valkas poliklīnikas 3. stāva "Elektro gaismas dziedniecības" kabinetā. Kopš 2010.gada februāra telpās sāk mājot jaunieši ar mērķi atvest vairāk kultūras uz Valkas pilsētu. Laika gaitā šeit norisinājušies dažādi koncerti, mākslas izstādes, performances, semināri un radošās darbnīcas.

Pasākumu laikā ir apskatāma Latvijas ielu mākslinieku melnbalto darbu izstāde ar darbiem, kuri tapuši 2011.gada pavasarī Madonā. Šobrīd ir arī unikāla iespēja iegādāties mākslinieku darbus par 30LVL vai 45EUR. Ieeja pasākumā 1.50LVL / 2.20EUR


Notiks grupas "All Day Long" jubilejas koncerts


Svētdien, 17.novembrī klubā "Nabaklab" savu piecpadsmit gadu jubileju svinēs viena no Latvijas vecākajām joprojām aktīvajām ska grupām "All Day Long".

"All Day Long" pirmsākumi datējami ar 1998. gadu un, lai arī iesākumā grupa spēlēja ātru pankroku, līdz ar pirmajiem koncertiem (tajā skaitā leģendārajā Kuldīgas festivālā "Tabūns") "All Day Long" pievienojās pūšamo instrumentu sekcija, un apvienības skanējums kļuva daudz tuvāks saulainajai ska mūzikai. Tiesa gan, "All Day Long" nevar viennozīmīgi saukt par tīru ska grupu, viņu mūzikai tomēr pārsvarā balstoties uz daudz agresīvākām pankroka skaņām.

Svētdienas vakarā, dienu pirms Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas, uz "Nabaklab" skatuves pasākuma vaininiekus sveikt kāps grupas "PND" un "Deskalighters", kā arī DJ apvienība "Dubsisters" un DJ SKAgris, kurš visu pasākuma vakaru gādās par saulainu un dejojamu ska, reggae un citu Karību salu reģiona mūziku. Protams, uzstāsies arī "All Day Long".

"Nabaklab" atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00 un kā parasti, pirmajiem piecdesmit apmeklētājiem pie ieejas tiks kāds pārsteigums no gaviļniekiem.

Nedēļas nogale Dailes teātrī


Piektdienas vakarā uz Dailes teātra skatuves būs iespēja redzēta jaunāko iestudējumu - Deivida Henrija Hvanga austrumniecisko drāmu „M.Butterfly”. Jauniestudējuma režisore ir Laura Groza-Ķibere. ...Franču diplomāts Renē Galimārs cietuma kamerā atceras savas dzīves laimīgo laiku, kad viņš dzīvoja kopā ar Ķīnas operas dīvu Song Lilingu. Kā viņš varēja zināt, ka viņa izsapņotā, ideālā sieviete patiesībā ir Ķīnas valdības spiegs un vīrietis, kurš pārģērbies par sievieti? Atmiņu uzplaiksnījumos diplomāts izdzīvo stāstu 20 gadu garumā. Jautājums – vai šī kaislība bija tikai viņa paša fantāzija vai realitāte, bet tas ir viņa dzīves visnozīmīgākais notikums. Tikai reālajā dzīvē mīlestība var būt tik nereāla... Šis ir mūžsenais konflikts starp vīrieti un sievieti, starp Rietumiem un Austrumiem, starp rasu stereotipiem un fantāziju. Stāsts par slepenu mīlestību un sajauktām seksuālām identitātēm, kurš balstīts uz patiesiem notikumiem, kas šokēja pasauli 1986.gadā. Jauniestudējumā lomas atveido Juris Žagars (Renē Galimārs), Dainis Grūbe (Song Lilinga), Ģirts Ķesteris (Marks), Lilita Ozoliņa (Biedrene Čina), Vita Vārpiņa (Helga), Kristīne Nevarauska (Renī), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Meitene no žurnāla), Juris Bartkevičs (Manuels Toulons) un Pēteris Gaudiņš (Tiesnesis). Izrādē piedalīsies kontrtenors Sergejs Jēgers (Song Lilingas alter ego).

Sestdien un svētdien turpat jau plosīsies kaislības drāmā „Vējiem līdzi”, ko iestudējis Latvijas teātra cienītājiem labi pazīstamais režisors Jans Villems van den Boss. Skārtletas O`Hāras lomu tajā spoži atveido Kristīne Nevarauska, kura „Spēlmaņu nakts” 2012/2013 balvai nominēta kā Gada aktrise.

Mazajā zālē 16.novembrī ar skatītājiem pēdējo reizi tiksies izrādes „Tetovētā roze” varoņi.

Kamerzālē 15. un 16.novembrī uz izrādi „Mīļais melis” aicināti aktieru Olgas Dreģes un Jura Strengas cienītāji. Bet svētdien plkst.15.00 tur skatāma Mihaila Gruzdova iestudētā Sofokla traģēdija „Antigone” ar Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu titullomā. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


“Bite's Blūza Kluba” oficiālā atklāšana ar Billy Branch koncertu


Piektdien un sestdien - 15. un 16. novembrī plkst. 21:00 ar pasaulslavenā ASV blūmīzera Billija Brenča (Billy Brannch) koncertu tiks svinēta “Bite's Blūza Kluba” oficiālā atklāšana jaunajās telpās Dzirnavu ielā 57 a.
Trīsreiz Grammy balvas nominācijai izvirzītais Billijs Brenčs koncertu Rīgā sniegs pirmo reizi. Kopā ar viņu uzstāsies "Latvian Blues Band", pasākumos spēlēs arī grupas "Fotress" un “Coolmans Report”.

Baltijā pirmais un vienīgais blūza klubs darbojas jau 13. gadu. Tagad klubs izvietots trijos stāvos ar kopējo platību 540 kvm, tajā ir aptuveni 200 sēdvietas. Līdz ar paplašināšanos “Bite's Blūza Klubā” būs ne tikai blūzs, bet arī roks un džezs, būs iespēja padejot un pabūt grupu mēģinājumos, kā arī iecerēts demonstrēt filmas par blūza tēmu. “Bites Blūza Klubam” tagad ir četri līdzīpašnieki – sākotnēji kluba saimnieki bija uzņēmēji Ainārs Gulbis, Juris Savickis un Dailes Zigis, līdz ar pāriešanu uz jaunajām telpām trijotnei pievienojies uzņēmējs Gints Guks.

Iepriekšējās telpās bija 80 sēdvietas, "bēres tika nospēlētas" gada garākajā dienā - 21.jūnijā. Ir demontēta un kā autentiska pārvesta uz jaunajām telpām kluba slavas siena ar daudzu blūza mūzikas stila slavenību autogrāfiem (diemžēl 15 no šo autogrāfu īpašniekiem vairs nav šajā saulē). Arī jaunajā vietā tāpat kā iepriekš klubs piedāvās Eiropas un ASV ēdienkarti. Klubs tiek veidots kā neliela izziņas vieta par blūza tapšanas vēsturi, attīstības gaitu, slavenākajiem blūzmeņiem. Būs arī dažādas relikvijas, plakāti ar pazīstamu blūzmeņu parakstiem, vitrīna ar piemiņas lietām un diskiem. Skatlogos tiks izvietoti autentiskie mūzikas instrumenti, uz kuriem spēlējušas slavenības. Klubam ir arī neliela banketzāle, no kuras var redzēt visu zālē notiekošo. Uz vasaras sezonu tiks atklāta āra terase ar 10 galdiņiem un 40 sēdvietām.


Ritas Markotulli koncerts


Itālijas vēstniecība ielūdz uz džeza klavierkoncertu. Izpildītāja – Itālijas māksliniece Rita Markotulli. Sestdien, 2013. gada 16. novembrī plkst. 19:00 Spīķeru koncertzālē, Maskavas ielā 4, Rīgā. Ieeja brīva.

Ritai Markotulli allaž izdodas sagādāt pārsteigumu – te savu artavu dod gan harmoniju vieglums, gan neatlaidība ‘skaņas’ meklējumos, kas viņu padara atšķirīgu daudzo mūsdienu ievērojamo pianistu vidū. Mākslinieces elegantais un tikai viņai piemītošais klavierspēles stils nekad neliek vilties. Pēc noklausīšanās Rita Markotulli nav viegli aizmirstama, jo viņas piano solo vienmēr ir īpaši baudāms priekšnesums, kam izdodas pārliecināt un apburt ikviena veida auditoriju.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

sos

2013-11-18 11:17:01

Ziņot

Ignorēsim visu ,ko tā ruda bestija iesaka!Vai ari izšvilpsim to ,ka savulaik hokeja fani!

Vārds

2013-11-17 11:17:36

Ziņot

LABI IETEIKUMI, PIEMĒROTI VALSTS SVĒTKIEM. VISUMĀ CIENĪJAMA SAEIMAS PRIEKŠSĒDĒTĀJA. Neatceros iepriekšējo labos darbus :(

janis

2013-11-16 23:42:20

Ziņot

tā jau ir viņas valsts un viņas svētki, ņem un svin kā grib

:(

2013-11-16 19:07:24

Ziņot

NU VISMAZ SVĒTKOS VARĒJA BEZ VIŅAS IZTIKT ..

:(

2013-11-16 19:07:01

Ziņot

NU VISMAZ SVĒTKOS VARĒJA BEZ VIŅAS IZTIKT ..

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (4)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv