Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs

Rasa, Rasma, Maira

Sestdiena, 21. janvāris (2012) 11:49

Dziedātāja Liene Šomase slīgst nakts uzdzīvē  (7)

Vakara Ziņas

Saposusies skaistā melnā kleitiņā jautrā kompānijā uz jaunā kluba „Dstyle” atklāšanas ballīti aizvadītajā piektdienā ieradās dziedātāja Liene Šomase. Malkojot dzērienus un sabučojoties ar draudzenēm, Šomase nepacietīgi gaidīja klubā parādamies savu kavalieri - kādu norvēģu hokejistu. Vēlāk kompānija devās ballēties tālāk. It kā nekā nosodāma, taču pēdējā laikā jaunā māmiņa visai bieži ir redzama dažādos Rīgas klubos un krogos, ļaujoties vētrainai uzdzīvei.

Glāzi neizlaiž no rokām

Nedaudz pāri pusnaktij jaunatvērtajā klubā „Dstyle” parādījās dziedātāja Liene Šomase kopā ar bariņu draudzeņu: viņa steidzās klāt klubā sastaptajiem paziņām, lai tos sabučotu un novēlētu laimīgu Jauno gadu. Vēlāk draudzeņu kompānija, tikusi pie dzērieniem, ieņēma vietu nelielajā deju placī. Sākumā visas meitenes dejoja pašas ar sevi, pēc pielūdzējiem it kā netīkojot, taču nedaudz pirms vieniem naktī Šomase, pat neuzvelkot jaku, savā īsajā kleitiņā izskrēja no kluba, lai sagaidītu kādu jaunu vīrieti. Dziedātājas pavadonis bija ārzemnieks, it kā hokejists no Norvēģijas. Kādu laiku pārītis kaislīgi dejoja, bet tad devās ballēties tālāk uz klubu „Coyote Fly”. Jāpiebilst, ka lielāko vakara daļu Šomase ar draudzenēm pavadīja cilājot glāzīti un tikai dejojot ar kavalieri glāzi ar dzērienu atstāja uz galdiņa. Pastāvīgākie Rīgas naktsklubu apmeklētāji minējuši (tas lasāms arī interneta komentāros), ka šāda uzvedība Šomasei diemžēl jau esot kļuvusi par ierastu lietu – visbiežāk viņa manāma „Sapņos un kokteiļos”.

Atgriezusies vecajās sliedēs

Aktīva klubu apmeklētāja Liene Šomase bija arī pirms satikšanās ar sava bērna tēvu uzņēmēju Mārtiņu Samuli: jau tolaik Šomases nakts gaitas tika plaši aprakstītas presē. Pēc bērna piedzimšanas un kopdzīves sākšanās ar Samuli pierima arī dziedātājas ballīšu gars. Taču pēc šķiršanās no bērna tēva Šomase ir atgriezusies gan uz skatuves, gan, izskatās, arī nakts dzīvē. Par dziedātājas nakts gaitām visai labprāt komentāros zem rakstiem par dziedātāju dalās lielākoties anonīmi komentētāji, taču nav dūmu bez uguns. Kāda no „Coyote Fly” bārmenēm neoficiāli atklāja, ka aizvadītajā piektdienā pēc ballītes „Dstyle” dziedātāja esot bijusi „pamatīgā ķirsī” un pavedinoši centusies dejot klubā.

Ģimenes melnā josla

Pēdējā laikā Šomasu ģimenei nav klājies viegli – tas jāatzīst. Dziedātājas māte Arta Šomase tiesā atzinusi, ka rudenī nežēlīgi nogalinājusi savu suni, par ko Valkas rajona tiesa viņai piespriedusi 200 stundu piespiedu darbu, lai arī arvien vairāk šķiet, ka notiesātā uzņēmusies vainu cita vietā. Reti kurš no Jērcēnu pagasta iemītniekiem tic, ka to tiešām izdarījusi šeit cienītā Strenču novada kultūras darbiniece Arta Šomase, kura līdz tam bija pazīstama ar savu mīlestību pret dzīvniekiem un dzīves pabērniem (ģimenē adoptēti trīs sarežģītos apstākļos auguši puiši – Artūrs, Nikolajs un Arvis). Arī Liene Šomase gan uzreiz pēc notikušā, gan arī pēc tiesas sprieduma pauda neticību mātes vainai, tomēr arī respektēja viņas izvēli – sevis pasludināšanā par vainīgu. Ja pirmajā dienā pēc notikušā Liene vēl varonīgi atbildēja uz telefona zvaniem, atteicās no raidījuma „Ķepa uz sirds” vadīšanas un centās komentēt savu nostāju, tad drīz vien viņas pacietības mērs bija izsmelts, telefons atslēgts, bet internetā parādījās daudzi stāsti (kas zina, cik patiesi) par to, kur, ar ko, cik ilgi un kādā skatā ģimenei smagajās dienās redzēta dziedātāja.

Ballēties ejot reti

Lūgta komentēt „Dstyle” ballīti, Šomase „VZ” pauda: „Mans pirmais iespaids par klubu ir pozitīvs, jo ir labi, ka cilvēki kaut ko vispār dara. Es domāju, ka kopā ar draugiem vēl kādreiz aiziešu uz šo vietu atpūsties”. Viņa sacīja, ka šī bijusi viena no retajām reizēm, kad izdodoties izrauties no darba un mājām un aiziet kaut kur atpūsties. Vaicāta par baumām par aktīvo nakts uzdzīvi un jauno draugu, dziedātāja palika nopietna un no sīkākiem komentāriem atturējās: „Runāt jau var daudz, bet šo es noteikti nekomentēšu.” Arī uz jautājumu, kas ballīšu laikā pieskata viņas meitiņu Gabrielu dziedātāja atbildi nesniedza, vien norādīja, ka viņai palīdz māsa un bērna tētis. Tēvs Mārtiņš Samulis uz  jautājumiem neatbildēja – ir zināms, ka viņam jau ir jauna draudzene, taču kurš biežāk pieskata viņa un Šomases meitu, nav zināms. 

Pēc vieniem naktī meiteņu kompānijai pievienojās attēlā redzamais vīrietis. Pati Šomase vēlāk stāstīja, ka viņas jaunais draugs esot hokejists no Norvēģijas. „Es neko nekomentēšu,” pēcāk vaicāta par jauno attiecību sākumu atteica dziedātāja.

Puaro.lv, Vakara Ziņas 

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Der

2012-01-22 19:47:59

Ziņot

Es uzskatu, ka šī sieviete ir ļoti skaista un ļoti cienu viņu!

mika

2012-01-22 17:18:21

Ziņot

Izskataas..ka norvegu hokejistam saakas melnaa striipa ;D

mika

2012-01-22 17:18:20

Ziņot

Izskataas..ka norvegu hokejistam saakas melnaa striipa ;D

a

2012-01-22 11:37:43

Ziņot

Ar humora izjūtu Šomasei viss kārtībā! :))) Meitenes, brauciet uz Talsiem, tur dzimst Norvēģu hokejisti, ahahaha!

choms

2012-01-21 23:55:29

Ziņot

tas tak blakus Naurels!!

Šomis

2012-01-21 18:17:28

Ziņot

Kombuļu Inesei jauka māsiņa!

Kendy

2012-01-21 11:56:17

Ziņot

Tiešām melna strīpa

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv