Svētdiena, 2019. gada 21. aprīlis

Marģers, Anastasija

Trešdiena, 25. jūnijs (2014) 20:56

Nespējot tiesiski iegūt Lato Lapsas DNS, Drošības policija pasūdzas VP (1)

Tā arī nespējot tiesiski pamatot savu vēlmi iegūt Lato Lapsas DNS paraugus, Drošības policijas izmeklētājs Iļja Boronovskis izvēlējies drošāku metodi - ziņot Valsts policijai, ka, nevēloties bez tiesiska un skaidra pamatojuma šos paraugus nodot, ir izdarīts administratīvais pārkāpums, vēsta Pietiek.com.

Pirms diviem mēnešiem Pietiek publiskoja vairāk nekā desmit minūtes garu audioierakstu, kas bija tapis valsts drošības iestādes - Drošības policijas īpaši aizsargātajās telpās. Šis ieraksts joprojām ir noklausāms šeit.

Ieraksts, kurā dzirdama Lato Lapsas un Drošības policijas izmeklētāja Iļjas Boronovska saruna, demonstrēja gan to, cik tehniski augstā līmenī ir valsts drošības iestāžu telpu aizsardzība no dažādiem tehniskiem līdzekļiem, gan arī to, kā šīs iestādes darbinieks nekādi nespēj tiesiski pamatot savu uzstājīgo vēlmi iegūt pratināmā DNS paraugu.

Ne Boronovskis, ne kāds cits Drošības policijas pārstāvis nav ne vēlreiz pieprasījis šos DNS paraugus, ne arī mēģinājis piemeklēt tiesisku pamatojumu savai prasībai. Tā vietā Drošības policija ir vērsusies ar ziņojumu Valsts policijā, norādot, ka 23. aprīlī tās telpās esot noticis administratīvais pārkāpums.

Saskaņā ar Drošības policijas skaidrojumu esot konstatēta "Kontroles, uzraudzības vai izmeklēšanas funkcijas realizējošo valsts vai pašvaldības institūciju amatpersonu likumīgo prasību neizpildīšana", un pēc šī ziņojuma saņemšanas Valsts policijā ir sākta administratīvā lietvedība.

Kā Pietiek zināms no avotiem Drošības policijā, ziņojumā, kas nosūtīts Valsts policijai, ne ar vārdu nav pieminēta Drošības policijas pārstāvja nespēja sniegt tiesisku pamatojumu vēlmei iegūt DNS paraugus.

Pietiek.com

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

.

2014-06-26 07:28:45

Ziņot

marija kuniga ara kuniga māte bija izsaukusi uz maju vp darbinieku, lai stastītu par dēlu un kādu meiteni pagrabā gulējuši līķi ēkas iemītnieki noņem naudu ar pazudusu cilvēku bankomātu kartēm pagalmā vp darbinieks ārim kunigam jautaja jūs esot izvarojis... tas ir izdomāts UN VISS NEKĀDU DNS lr iedzīvotaji uz sodienu 99.99% ir SLIMI

Politika

Domā, ko runā: iespējams, tieši tevi noklausās! (4)

Pērn visvairāk telefonsarunu noklausītas Valsts policijas vajadzībām.

Bērziņš izlēmis atkārtoti nekandidēt uz Valsts prezidenta posteni (5)

ASV valsts sekretāra ex-padomnieks: Baltijas valstīm jādara vairāk nekā līdz šim (6)

Rinkēvičs uzskata: NA mērķis ir totalitāra Latvija, ko pēc tam var nodot Kremlim (4)

"Saskaņa" izstrādājusi likumprojektu čekas maisu atvēršanai

Lietuvas izlūki brīdina par iespējamiem Krievijas plāniem pret NATO

Pulkvedis: apmācīti studenti nevar kļūt līdzvērtīgi NBS virsniekiem (2)

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (12)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (1)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (1)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (2)

Latvijā svin Lieldienas (1)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (2)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus

Kononovs: DP nodarbojas ar izspiešanu, jumtošanu un atbalsta kontrabandu  (19)

Lielu rezonansi sabiedrībā izraisījusi Ludzas Zemē publicētā intervija ar kārsavieti Raiti Kononovu, kuru vieni uzskata par kontrabandas karali, citi par kriminālo autoritāti, bet vēl kāds domā, ka viņš ir drosmīgs cilvēks.

Rožukalne: Man nevajag iepazīties ar tiesas lēmumu, lai par to paustu viedokli  (5)

Advokāts: Skandalozo krimināllietu lēnā iztiesāšana – prokuroru vaina (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv