Tenis, Dravis
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) šodien piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē, kas notiks Briselē.
"Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) ģenerālsekretārs Aigars Lūsis norādīja, ka arī "Vienotība" nacionālajai apvienībai ir ideoloģiski radniecīga, tomēr tā savā izpausmē ir tik dažāda - "tur ir gan konservatīvie, gan galīgi liberāli".
Patlaban ir svarīgi veicināt ciešāku Eiropas Savienības (ES) iesaisti Centrālāzijas reģionā un ES programmu turpināšanu, Tallinā notiekošajā Lenarta Meri konferencē "Ziemeļu-Dienvidu robežšķirtne - rīcības iespējas jaunajā ietvarā" uzsvēra ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP).
Ārlietu ministrija (ĀM) plāno palielināt darbinieku skaitu vairākās Latvijas vēstniecībās valstīs, kurās ir liels Latvijas valstspiederīgo skaits.
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars iesniedzis Krievijas vēstniekam Aleksandram Vešņakovam iesniegumu, kurā nosoda viņa publiski paustos izteikumus 9.maijā un prasa atvainošanos okupācijas režīma upuru priekšā.
Pašmāju degvielas tirgotāji AS "Virši-A", SIA "MC", SIA "Kings", SIA "Bērzkalni", SIA "Boiro" un SIA "VIADA" ir šokēti par "bezatbildīgu un skaudru partijas "Nacionālā apvienība" attieksmi un rīcību" pret nacionāliem uzņēmumiem, apdraudot to biznesa darbības pastāvēšanu un nolemjot iznīcībai.
Trešdien, 10.aprīlī, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) darba vizītē apmeklēs Baltkrieviju, Vitebsku, kur viņš tiksies ar Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju un Vitebskas apgabala gubernatoru Aleksandru Kosiņecu, informēja Ārlietu ministrijā.
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) plāno atsaukt parakstus par demisijas pieprasījumu iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (RP) un dot viņam trīs mēnešu "pārbaudes laiku", sacīja VL-TB/LNNK līderis, Saeimas deputāts Raivis Dzintars.
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) šodien valdes un frakcijas ārkārtas sēdē nolēma oficiāli prasīt iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (RP) demisiju.
Pirmdien ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes un Vispārējo lietu sanāksmēs, kas notiks Briselē, informēja Ārlietu ministrijas Informācijas un sabiedrisko attiecību departamentā.
Tā kā "Vienotības" pārstāve, vadot Labklājības ministriju (LM), netiek galā ar pienākumiem un izvirzītajiem uzdevumiem, tad ir laiks atbildību par šo jomu uzņemties nacionālai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK), uzsvēra deputāts Imants Parādnieks.
Atšķirībā no tiem, kam 11.Saeima ir pēdējā iespēja, nacionālai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) šis ir nostiprināšanās laiks, šodien, atklājot nacionālās apvienības kongresu, uzsvēra tās līderis Raivis Dzintars.
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) ir gatava Saeimā iesniegt likumprojektu par 16.marta kā atceres dienas atjaunošanu, savukārt 9.maiju noteikt par sēru dienu.
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) paziņojumu sociālajos tīklos, ka viņš sarunās par Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžetu būtu licis veto, otrdien žurnālistiem skaidroja ar savu temperamentu.
Holokausts bija cilvēces vēsturē vēl nepiedzīvota traģēdija, Latvijas Universitātes Mazajā aulā Starptautiskajai holokausta upuru piemiņas dienai veltīta pasākuma atklāšanā sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP).
Seko puaro.lv aktualitātēm
Par portālu
Reklāma
Redakcija
Atsauksmes un ieteikumi
Puaro.lv