Otrdiena, 2020. gada 22. septembris

Maigurs, Mārica, Māris

12. septembris (2014) 11:59

Trīs maz zināmi fakti par sievietēm: seksualitāte, sirds un vesels vīrs

Kāpēc sievietes simulē orgasmu, kā laulība iesapaido dzīves ilgumu un ja vēlies laimīgu laulību, rūpējies par savu veselību.

Iekvēlina pati sevi
Izrādās, ka sievietes simulē orgasmu ne tikai tāpēc, lai izdabātu tavai patmīlībai vai lai ātrāk pabeigtu apnikušu mīlēšanos. Žurnāls „Archives of Sexual Behavior” vēsta - aptaujā atklājies, ka iemeslu klāsts, kāpēc sievietes seksā tēlo orgasmu, pirmoreiz papildinājies ar jaunu skaidrojumu: daiļās būtnes tā dara arī vēl tāpēc, lai iekvēlinātu pašas sevi un sasniegtu seksā maksimālu uzbudinājumu.

Šis negaidītais fakts amerikāņu zinātniekiem atklājies, veicot pētījumu, kurā piedalījusies 481 vaļsirdīga studente. Pirmajā vietā orgasma simulācijas iemeslu sarakstā — nevēlēšanās iedragāt partnera pašcieņu, otrajā  — vēlme „būt kā visām”, bet trešajā — mēģinājums pastiprināt pašas patīkamās sajūtas.


Klausa vīru un dzīvo ilgāk
Precētas sievietes sirdsslimību rezultatā mirst par 28% retāk — tā paziņojuši Oksfordas universitātes zinātnieki. Un nevis tāpēc, ka tās, kurām ir vīrs, slimotu retāk, bet gan tāpēc, ka laulātais draugs parasti ir tas, kurš liek sievai doties pie ārsta, ja pamana dzīvesdraudzenes veselības ķibeles. Un tas savukārt ļauj diagnosticēt slimību tās iedīglī un attiecīgi ārstēšanu padara daudz efektivāku.


Esi vesels!
Tev laimējies, ka dzīvo kopā ar sievieti, nevis vīrieti: viņas fiziskais un morālais stāvoklis neiespaido jūsu kopdzīves kvalitāti. Vai viņa ir vesela, vai ne gluži, vai labā garastāvoklī vai ne sevišķi  — tam visam nav izšķiroša nozīme labu attiecību saglabāšanā ģimenē, ko nevarētu teikt par vīrieša pašsajūtu. Atliek vien vīrietim saslimt, kad ģimenē sākas nesaskaņas, konflikti, skandāli ar trauku plēšanu un tamlīdzīgas nepatikšanas. Pie tāda secinājuma nonākuši Čikāgas universitātes sociologi: viņi veikuši  953 heteroseksuālu pāru, kuri dzīvo kopā vismaz 39 gadus, attiecību analīzi. Tātad: ja vēlies kopā ar mīļoto nodzīvot ilgu un laimīgu mūžu – esi vesels.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (16)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv