Piektdiena, 2020. gada 3. jūlijs

Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Visi autora raksti

Piektdiena, 25. janvāris (2013) 16:15

Rita Lasmane

Sasien mani! (2)

Vienkāršojot filmas “Ķermenis kā pierādījums” saturu, varētu teikt, ka galvenās lomas atveidotāja Madonna piesēja vecīšus - miljonārus pie gultas un tad... khm, khm, khm... darīja tā, ka onkas no priekiem un baudas nomira. Kas tas par prieku - būt piesietam vai sasietam? Minētajā filmā vecīšiem miljonāriem no baudas stājās sirds. Kas tā par nāvīgu baudu - būt sasietam?

Mūsdienu popkultūrā erotiska sasiešana kā iztēli kairinošs elements tiek izmantots itin bieži, lai atceramies dažādos mūzikas klipus vai slavenu fotogrāfu darbus. Vēl pieminēšanas vērtas ir onlain spēles tīmeklī, kur jebkurš virtuāli var iejusties sasietā vai sējēja lomā. Tālāko, kas šajās virtuālajās rotaļās ir iespējams, neiztirzāsim. Nu, lūk, tajā pašā laikā nereti ļaudis, mēļojot par pikantām tēmām, mēdz pasmieties par sasiešanas - piesiešanas tēmu, bet nonākot situācijā, kad partneris piedāvā ko tādu, vai nu sastingst šausmās vai kategoriski no tā atsakās. Iespējams, veltīgi, jo palaiž garām baudas pilnus mirkļus.

Protams, ja indivīds sirgst ar paranoiskām bailēm nokļūt situācijā, kad tiek ierobežota jelkāda ķermeņa kustība, nekādā gadījumā nevajadzētu ko tādu mēģināt.

Sasiešana jeb bondage kā māksla, pēc man pieejamiem avotiem, radusies Japānā. Šī tauta, būdami rūpīgi ļaudis, kas jebkuru parādību racionāli izpēta līdz pēdējam sīkumam, novērtēja sasiešanas juteklisko un estētisko momentu.

Tomēr ne par mākslu šajā rakstā gribu paust, bet par tām sajūtām, kādām būtu jārodas, kā priekšspēles elementu izmantojot sasiešanu.

Iesācējiem tiek ieteikts izmēģināt trīs soft bondage veidus:

Izplests ķermenis.
Tamlīdzīgu ķermeņa stāvokli iegūst, fiksējot izplestas rokas un kājas. Šādā veidā iespējams piekļūt neaizsargātām jūtīgākajām erogēnām zonām. Ja izplestas un nofiksētas rokas, iespējams netraucēti piekļūt krūtīm un krūšu galiem. Ja izplestas kājas – brīva pieeja tam, kas atrodas starp kājām.

Ja partneris nevar pakustēties un viņa rokas un kājas ir izplestas un mazkustīgas, otrs var ļaut vaļu savai fantāzijai: glāstīt kājas, kutināt paduses, kairināt ar mēli krūšu galus, veikt orālo stimulāciju ģenitālijām un noslēgumā „iegūt” sasieto, pilnībā novedot partneri līdz orgasmam.  


Locekļu savilkšana
Šī paņēmiena būtība ir neļaut izstiept locekļus – rokas, kājas vai abus vienlaicīgi. Tuvojoties orgasmam, cilvēks parasti vēlas izstiepties. Bloķējot locekļu kustību, rodas iespēja pagarināt baudas sajūtas un kāpināt uzbudinājumu.

Visvienkāršākais veids ir pievilkt potītes pie gurniem un nofiksēt, proti, sasiet saliektas kājas tā, lai nebūtu iespējams tās pakustināt un iztaisnot. Cits paņēmiens – sasiet rokas tā, lai tās nevar brīvi kustināt un iztaisnot, vai vienkārši sasiet rokas.

Sasietā ķermeņa saskarsme ar citiem objektiem.
Tas notiek erotisko rotaļu laikā. Piemēram: sieviete veic minetu ar uz muguras sasietām rokām, sasieta vīrieša ķermeni sieviete glāsta tikai ar matiem vai „vāverīti”.

Bet esiet uzmanīgi!

Visās instrukcijās par sasiešanu noteikti tiek uzsvērts, ka, lai cik jutekliskas būtu sasiešanas rotaļas, partneris jāatsien pēc pirmā pieprasījuma. Citādi var iedzīvoties psiholoģiskās traumās.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Uzzināju...

2013-01-27 12:12:12

Ziņot

no kurienes ceļas bauda sasienot. Būs jāpamēģina;)

Nezināju,.

2013-01-26 23:33:10

Ziņot

ka šo portālu lasa cilvēki, kam tas viss būtu kaut kāds jaunums.

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (16)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv