Ceturtdiena, 2020. gada 1. oktobris

Lāsma, Zanda, Zandis

Visi autora raksti

Trešdiena, 9. janvāris (2013) 20:38

Rita Lasmane

Kā dresēt vīrieti, jeb maģiskie labie vārdi (12)

Viņa gribētu ko vairāk: vairāk glāstu, vairāk sarunu, vairāk izjūtu. Bet viņš negrib neko mainīt. Ir labi, kā ir! Ko tā sieva te uzmācas ar savām iegribām?

Ko darīt sievietei, kurai gultā ir hroniski garlaicīgi un viņas vīrs klaji ciniski atsakās situāciju manīt? Varbūt pagādāt sev mīļāko? Varbūt tā izdosies “uz sitienu” gūt kārotos seksa priekus un gandarījumu? Varbūt tad vīrs sapurināsies un sagribēs ko mainīt, lai apliecinātu savu vīrišķību un varēšanu? Cik nav gadījies dzirdēt stāstus par kūtrumā ieslīgušām sievām, apjautušām vīra sānsoļus, pēkšņi kļuvušām par kaislīgām valkīrām. Vai par slinkiem vīriem, kas sapratuši, ka sieva sāk slīdēt prom, pēkšņi dikti ieinteresējas par informāciju, kā sagādāt savai sievai laimi un prieku.

Cilvēkiem raksturīgi sākt glābšanas darbus, kad ūdens ne pa jokam smeļas jau mutē. Vai var ko darīt pirms tam? Var! Jāsāk analizēt situāciju. Paldies visiem svētajiem, mums, sievietēm, dikti patīk analizēt situācijas.

Tātad, ir vīrietis, kas tāds rupucis, ka uz sievas intīmu ierosinājumu daudzveidot seksuālas izjūtas atļaujas atburkšķēt kaut ko noliedzošu. Nāk prātā pasaka par Sniega karalieni, kas nolaupīja zēnu vārdā Kajs un sasaldēja viņa sirdi. Tai pasakā vēl darbojās meitene Gerda, kas devās ilgā un bīstamā ceļā, lai sameklētu Kaju. Psihologi, kas mīl visām pasākām pabāzt apakšā seksuālu zemtekstu, „Sniega karalienes” sižetu skaidro kā sievietes ceļu uz tāda vīrieša seksualitāti, kam māte (Sniega karaliene) nobloķējusi zēna dabiskās seksualitātes izpausmes.

Kā vīrietim iestāstīt un iemācīt būt gultā atraktīvākam, ja viņš daudz drošāk jūtas, veicot tikai vienveidīgas seksuālas darbības? Jāapbruņojas ar pacietību un jābūt apņēmības pilnai kā Gerdai. Jāatzīmē gan, vīrieši, atsaldēti vai neatsaldēti, slikti padodas dresūrai, tāpat kā kaķi. Tātad ar vienkāršiem paņēmieniem nekas nebūs panākams. Kaķi var piespiest veikt kādu triku tikai tādā gadījumā, ja saprot, kāda ir kaķa daba un kā ar viņu var sadarboties. Ar vīrieti ir līdzīgi. Pēc kā ilgojas jebkurš vīrietis, neatkarīgi no tā, cik ļoti cietis audzināšanas rezultātā? Pēc vārdiem, kas ceļ viņa vīrišķo pašapziņu. Lai panāktu, ka vīrietis ieklausās sacītajā, nevis strauji ielien savas alas visdziļākajā stūrī, pa ceļam noburkšķot tekstu, kura saturs liecina „neaiztiec mani, citādi pati cietīsi” , viņš jāpieradina pie vārdiem, kas glaimos un cels viņa vīrišķo pašapziņu.

Mums, meitenēm, kas lielāko tiesu nav Gerdas, savukārt raksturīga nepacietība: es izdomāju, pieņēmu lēmumu un gribu, lai ir labi tūlīt pat uz vietas. Turklāt, kāpēc jāglaimo tam vīrietim, ja viņš nevīžo glaimot man? Bet viņš nevīžo, jo nezina, ka tā jādara... Tas atkal būs stāsts par to, ko mēs katrs ienesam attiecībās no savas ģimenes tradīcijām. Mēs pārsvarā uzvedamies tā, kā uzvedās mūsu vecāki.

Iesākumā jāpieradina vīrietis pie labajiem un slavinošiem vārdiem. Katra sieviete var celt sava vīrieša pašapziņu tik augstu, cik pati vēlas. Kad vīrietis sajūtas kā vērtīgs vīrietis, viņš neizbēgami vēlēsies apliecināt savu vīrišķību vispārākajā pakāpē, kas ir sekss. Vienveidīgs sekss, nevēlēšanās to padarīt garšīgāku un spēja sagādāt sievietei lielo gandarījumu, galīgi nepiederas pie vērtīgā vīrieša repertuāra. 

Tā domāju es kā sieviete. Hmm, bet varbūt no vīriešu puses viss izskatās pavisam savādāk? Dabiskas ziņkāres dzīta iztaujāju pretējās nometnes pārstāvi. Viņš, būdams vienkāršs puisis, teica - vajagot tai sievai nopirkt divus aliņus un atļaut vīram vakarā pie televizora ar pulti rokā tos izbaudīt.Vajagot vīram ļaut sajusties īpaši ērti un viņš aiz pateicības gribēšot atdarīt ar ko labu. Tad arī būšot īstais brīdis, kad varēšot izteikt savu vajadzību un tikt pie tās. Hei, es padomāju, bet tas taču par to pašu! Veikt darbības, kas apliecina; „es pieņemu tevi, kāds vīrietis tu esi, un saprotu, ko tev gribas”. Un vēl es padomāju, viena pagale nedeg, ja kāds iecērtas un negrib ko dot, tad, droši vien, viņš ir apvainojies. Viņam kas nodarīts vai neiedots, tāpēc viņš ielīdis savā alā, atsakās runāt  par sievai būtiskiem jautājumiem un darīt kaut ko.

Situāciju var izlīdzināt tikai ar labiem vārdiem un darbiem. Kādu laiku itin bieži nākt pie alas un nevis mest tur sprunguļus, bet teikt labos vārdus.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

1
2
Lapa 1 no 2

Mainīt komentāru secību

Fienas kundze jan.

sacretemple[email protected]

2020-09-19 15:37:29

Ziņot

Kā jūs varat salabot savas attiecības ar bijušo vīru, mans vīrs mani pameta, un es tiešām nekad nebeidzu viņu mīlēt, pēc piecu gadu šķiršanās es sazinājos ar Dr Sacre, kurš ir burvestības vadītājs, kurš palīdzēja man un manam vīram atgriezties man un šodien mēs atkal dzīvojam laimīgi kopā. Sazinieties ar Dr Sacre par visām attiecību problēmām, kuras viņš jums palīdzēs, ierakstiet vietnē WhatsApp +2349076034359 vai rakstiet viņam uz e-pastu [email protected] Fienas kundze jan.

Jenna Rossi

[email protected]

2020-09-16 03:41:35

Ziņot

Sveiki, mani sauc Jenna Rossi. Es vēlos dalīties savā apbrīnojamajā pieredzē ar lielāko burvestību Dr Ilekhojie, mans vīrs mani krāpis, un, kad es uzzināju, ka mums bija kautiņš, kas noveda pie tā, ka viņš aizpildīja šķiršanos, es raudāju un saslimu, kad es meklēju mīlestības pēdiņas tiešsaistē, es redzēju cilvēkus runājam par viņu un viņa lielisko darbu, kura lieta bija līdzīga manai, viņi atstāja savu kontaktinformāciju, es sazinājos ar viņu, un viņš man teica, lai neuztraucos, ka pēc 24 stundām viņš atcels šķiršanos un atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es izdarīju visu, ko viņš man lika izdarīt, lai es par lielu pārsteigumu nākamās dienas vakarā, tas bija mans vīrs, viņš nometās ceļos, lūdzot mani pieņemt viņu atpakaļ, vēlreiz paldies Dr Ilekhojie, jūs patiešām esat man svētība, viņš var arī jums palīdzēt jūs! Ilekhojies sazinieties ar [email protected] vai zvaniet pa tālruni +2348147400259

Yara Kenneth

[email protected]

2020-05-07 18:31:53

Ziņot

Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 1%% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: [email protected]

Schart Marie

[email protected]

2020-04-08 04:47:41

Ziņot

Es vēlos pateikties jums, dārgais, par jūsu palīdzību, atvedot manu sievu, un par to, ka palīdzējāt man mainīt savu dzīvi uz labo pusi, Dievs turpinās atjaunot jūsu spēkus un piešķirs jums vairāk spēka palīdzēt vēl vairāk. ja vēlaties sazināties ar chubygreat, tā ir sīka informācija Whatsapp 2348165965904 vai pa e-pastu [email protected] viņš ir savādāks

Schart Marie

[email protected]

2020-04-08 04:47:24

Ziņot

Es vēlos pateikties jums, dārgais, par jūsu palīdzību, atvedot manu sievu, un par to, ka palīdzējāt man mainīt savu dzīvi uz labo pusi, Dievs turpinās atjaunot jūsu spēkus un piešķirs jums vairāk spēka palīdzēt vēl vairāk. ja vēlaties sazināties ar chubygreat, tā ir sīka informācija Whatsapp 2348165965904 vai pa e-pastu [email protected] viņš ir savādāks

Anders Putin

[email protected]

2019-12-17 10:33:07

Ziņot

[email protected] palīdzēs jums atgūt savu bijušo sievu vai bijušo vīru vai jebkuru tuvinieku, kurš jūs pameta un vēlas atgriezt šādu personu, vienkārši sazinieties ar drologhodo ar viņa whatsapp informāciju 2348156911977. ar viņa melnās maģijas palīdzību viņš var atgriezt mīlestību vienu atpakaļ. Es sazinājos ar viņu, lai palīdzētu man atrisināt problēmu, un tas bija viegli, kā mūžīgi, un viņš strādāja pie manis, lai atgūtu savu mīlestību. Pateicoties dr.ologhodospellwork, tas tiešām darbojas un dara brīnumus.

Queen Lawal

[email protected]

2019-12-17 10:30:34

Ziņot

Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natrafiłem na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, kiedy ukończą pracę, i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do [email protected]

Vaira Vīķe-Freiberga

[email protected]

2019-11-21 13:26:48

Ziņot

Mani sauc Vaira Vīķe-Freiberga, forma, Liepājas rajons, latvija. Pēc laulības 12 gadiem es un mans vīrs esam bijuši vienā vai otrā strīdā, līdz viņš beidzot mani pameta un pārcēlās uz Kaliforniju, lai būtu kopā ar citu sievieti. Es jutu, ka mana dzīve ir beigusies, un mani bērni domāja, ka nekad vairs neredzēs savu tēvu. Es centos būt stiprs tikai bērniem, bet nespēju kontrolēt sāpes, kas mani moko, mana sirds bija piepildīta ar bēdām un sāpēm, jo ​​biju patiesi iemīlējusies savā vīrā. Katru dienu un nakti es domāju par viņu un vienmēr vēlos, lai viņš atgrieztos pie manis, es tiešām biju sajukums un man bija vajadzīga palīdzība, tāpēc es meklēju palīdzību tiešsaistē un es saskāros ar vietni, kurā tika ieteikts, ka Dr Osagiede var palīdzēt ātri atgriezties . Tātad, es jutu, ka man vajadzētu viņu izmēģināt. Es sazinājos ar viņu, un viņš man teica, kā rīkoties, un es to arī izdarīju, tad viņš izdarīja man mīlas burvestību. Pēc 48 stundām mans vīrs man patiešām piezvanīja un pateica, ka viņam ļoti pietrūkst man un bērniem, tik apbrīnojami !! Tā viņš tajā pašā dienā ar lielu mīlestību un prieku atgriezās un atvainojās par savu kļūdu un sāpēm, ko viņš sagādāja man un bērniem. Pēc tam, sākot ar šo dienu, mūsu laulība tagad bija spēcīgāka nekā tā, kā tas bija agrāk, pateicoties dr. Osagiede. viņš ir tik spēcīgs, un es nolēmu padalīties ar savu stāstu internetā, ka Dr. Osagiede ir īsts un spēcīgs pareizrakstības piekritējs, kurš es vienmēr lūgšu dzīvot ilgi, lai palīdzētu saviem bērniem nepatikšanas laikā, ja jūs esat šeit un jums ir nepieciešams jūsu Ex atpakaļ vai jūsu vīrs pārcēlās uz citu sievieti, neraudi vairs, sazinieties ar šo jaudīgo pareizrakstības piekritēju tagad. Šī ir viņa kontaktpersonas e-pasta adrese: [email protected] vai whatsapp pa tālruni +2349014523836 vai viber +2349014523836

Diks

2013-01-21 16:46:00

Ziņot

Sievietes LABIE vārdi ikdienā un MAIGUMS atver durvis uz ...ĪSTA vīrieša sirdi un DOD SPĒKUS, doties "pēc mamuta"... Sievietes, vairāk MĪLIET u CIENIET savus večus, kas rūpējas un MĪLS Jūs ...

ktiija

2013-01-21 11:08:21

Ziņot

kad lasīju, ka raksta lasmane, likās, ka būs kas tāds, patiešam labs. bet viss tik pliekans un garlaicīgs, ka lasot manas acis aizpeld pavisam citur. žēl, jo šķiet, ka puaro raksta tieši un konkrēti, tāpēc tik ļoti patīk lasīt seksa sleju. pilnīgi gribētos, lai būtu šeit kāda kerija latviešu versijā, kas raksta mums visām sievietēm patiešām svarīgo

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (16)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv