Trešdiena, 2019. gada 18. septembris

Liesma, Elita, Alita

Visi autora raksti

Trešdiena, 9. janvāris (2013) 20:38

Rita Lasmane

Kā dresēt vīrieti, jeb maģiskie labie vārdi (4)

Ekrānuzņēmums

Viņa gribētu ko vairāk: vairāk glāstu, vairāk sarunu, vairāk izjūtu. Bet viņš negrib neko mainīt. Ir labi, kā ir! Ko tā sieva te uzmācas ar savām iegribām?

Ko darīt sievietei, kurai gultā ir hroniski garlaicīgi un viņas vīrs klaji ciniski atsakās situāciju manīt? Varbūt pagādāt sev mīļāko? Varbūt tā izdosies “uz sitienu” gūt kārotos seksa priekus un gandarījumu? Varbūt tad vīrs sapurināsies un sagribēs ko mainīt, lai apliecinātu savu vīrišķību un varēšanu? Cik nav gadījies dzirdēt stāstus par kūtrumā ieslīgušām sievām, apjautušām vīra sānsoļus, pēkšņi kļuvušām par kaislīgām valkīrām. Vai par slinkiem vīriem, kas sapratuši, ka sieva sāk slīdēt prom, pēkšņi dikti ieinteresējas par informāciju, kā sagādāt savai sievai laimi un prieku.

Cilvēkiem raksturīgi sākt glābšanas darbus, kad ūdens ne pa jokam smeļas jau mutē. Vai var ko darīt pirms tam? Var! Jāsāk analizēt situāciju. Paldies visiem svētajiem, mums, sievietēm, dikti patīk analizēt situācijas.

Tātad, ir vīrietis, kas tāds rupucis, ka uz sievas intīmu ierosinājumu daudzveidot seksuālas izjūtas atļaujas atburkšķēt kaut ko noliedzošu. Nāk prātā pasaka par Sniega karalieni, kas nolaupīja zēnu vārdā Kajs un sasaldēja viņa sirdi. Tai pasakā vēl darbojās meitene Gerda, kas devās ilgā un bīstamā ceļā, lai sameklētu Kaju. Psihologi, kas mīl visām pasākām pabāzt apakšā seksuālu zemtekstu, „Sniega karalienes” sižetu skaidro kā sievietes ceļu uz tāda vīrieša seksualitāti, kam māte (Sniega karaliene) nobloķējusi zēna dabiskās seksualitātes izpausmes.

Kā vīrietim iestāstīt un iemācīt būt gultā atraktīvākam, ja viņš daudz drošāk jūtas, veicot tikai vienveidīgas seksuālas darbības? Jāapbruņojas ar pacietību un jābūt apņēmības pilnai kā Gerdai. Jāatzīmē gan, vīrieši, atsaldēti vai neatsaldēti, slikti padodas dresūrai, tāpat kā kaķi. Tātad ar vienkāršiem paņēmieniem nekas nebūs panākams. Kaķi var piespiest veikt kādu triku tikai tādā gadījumā, ja saprot, kāda ir kaķa daba un kā ar viņu var sadarboties. Ar vīrieti ir līdzīgi. Pēc kā ilgojas jebkurš vīrietis, neatkarīgi no tā, cik ļoti cietis audzināšanas rezultātā? Pēc vārdiem, kas ceļ viņa vīrišķo pašapziņu. Lai panāktu, ka vīrietis ieklausās sacītajā, nevis strauji ielien savas alas visdziļākajā stūrī, pa ceļam noburkšķot tekstu, kura saturs liecina „neaiztiec mani, citādi pati cietīsi” , viņš jāpieradina pie vārdiem, kas glaimos un cels viņa vīrišķo pašapziņu.

Mums, meitenēm, kas lielāko tiesu nav Gerdas, savukārt raksturīga nepacietība: es izdomāju, pieņēmu lēmumu un gribu, lai ir labi tūlīt pat uz vietas. Turklāt, kāpēc jāglaimo tam vīrietim, ja viņš nevīžo glaimot man? Bet viņš nevīžo, jo nezina, ka tā jādara... Tas atkal būs stāsts par to, ko mēs katrs ienesam attiecībās no savas ģimenes tradīcijām. Mēs pārsvarā uzvedamies tā, kā uzvedās mūsu vecāki.

Iesākumā jāpieradina vīrietis pie labajiem un slavinošiem vārdiem. Katra sieviete var celt sava vīrieša pašapziņu tik augstu, cik pati vēlas. Kad vīrietis sajūtas kā vērtīgs vīrietis, viņš neizbēgami vēlēsies apliecināt savu vīrišķību vispārākajā pakāpē, kas ir sekss. Vienveidīgs sekss, nevēlēšanās to padarīt garšīgāku un spēja sagādāt sievietei lielo gandarījumu, galīgi nepiederas pie vērtīgā vīrieša repertuāra. 

Tā domāju es kā sieviete. Hmm, bet varbūt no vīriešu puses viss izskatās pavisam savādāk? Dabiskas ziņkāres dzīta iztaujāju pretējās nometnes pārstāvi. Viņš, būdams vienkāršs puisis, teica - vajagot tai sievai nopirkt divus aliņus un atļaut vīram vakarā pie televizora ar pulti rokā tos izbaudīt.Vajagot vīram ļaut sajusties īpaši ērti un viņš aiz pateicības gribēšot atdarīt ar ko labu. Tad arī būšot īstais brīdis, kad varēšot izteikt savu vajadzību un tikt pie tās. Hei, es padomāju, bet tas taču par to pašu! Veikt darbības, kas apliecina; „es pieņemu tevi, kāds vīrietis tu esi, un saprotu, ko tev gribas”. Un vēl es padomāju, viena pagale nedeg, ja kāds iecērtas un negrib ko dot, tad, droši vien, viņš ir apvainojies. Viņam kas nodarīts vai neiedots, tāpēc viņš ielīdis savā alā, atsakās runāt  par sievai būtiskiem jautājumiem un darīt kaut ko.

Situāciju var izlīdzināt tikai ar labiem vārdiem un darbiem. Kādu laiku itin bieži nākt pie alas un nevis mest tur sprunguļus, bet teikt labos vārdus.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Diks

2013-01-21 16:46:00

Ziņot

Sievietes LABIE vārdi ikdienā un MAIGUMS atver durvis uz ...ĪSTA vīrieša sirdi un DOD SPĒKUS, doties "pēc mamuta"... Sievietes, vairāk MĪLIET u CIENIET savus večus, kas rūpējas un MĪLS Jūs ...

ktiija

2013-01-21 11:08:21

Ziņot

kad lasīju, ka raksta lasmane, likās, ka būs kas tāds, patiešam labs. bet viss tik pliekans un garlaicīgs, ka lasot manas acis aizpeld pavisam citur. žēl, jo šķiet, ka puaro raksta tieši un konkrēti, tāpēc tik ļoti patīk lasīt seksa sleju. pilnīgi gribētos, lai būtu šeit kāda kerija latviešu versijā, kas raksta mums visām sievietēm patiešām svarīgo

M.

2013-01-15 12:50:04

Ziņot

Seksa sleja ir kļuvusi sausa un garlaicīga. Nav nekā jauna un saistoša.

Man

2013-01-11 17:51:53

Ziņot

Manējā pacentās un es vairs vispār nevaru uz viņu paskatīties un man ir sajūta, ka arī vairs nevarēšu. Redzu ka viņa grib ko labot, bet tas ir mazāk nekā vajadzētu, lai es aizmirstu, jo es domāju un atceros katru dienu. Laikam vien bus jāizbeidz abpusejas mokās un jāuzsāk jaunas meklējot kādu, kas vairāk gribēs dot nekā prasīt.

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (12)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (1)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (1)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (2)

Latvijā svin Lieldienas (1)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (2)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (4) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv