Sestdiena, 2021. gada 23. janvāris

Strauta, Grieta

Ceturtdiena, 11. aprīlis (2013) 00:17

Monikas Beluči mīlestības stundas (53)

Ekrānuzņēmums

Strīdi par to, kuras tautības sievietes ir visskaistākās, nekad nebeigsies. Bet skatoties uz Moniku Beluči, pat dedzīgākie diskutētāji atzītu, ka itālietes ir ārkārtīgi skaistas. Ne velti par Moniku vienmēr runā ar pietāti, piebilstot „lieliskā”. Aktrise, kura 2004. gadā atradās 100 pasaules skaistāko sieviešu saraksta priekšgalā, māk savus defektus pārvērst par efektiem un sajūsmināt vīriešus. Ja kādreiz viņa nolems atvērt flirta skolu, viņas mīlestības stundas būs visaizraujošākās!

 


Pirmā stunda: skaistums un prāts

Vēl bērnībā Monika sapratusi, ka ar spilgtu izskatu var piesaistīt uzmanību, bet to nevar noturēt, ja izņemot skaistumu, cita nekā nav. Viņa ir pieradusi nekautrēties no savām sievišķīgajām formām, kuras diezgan agri kļuva apaļīgas, iemācījās akcentēt savas priekšrocības ar apģērba un kosmētikas palīdzību, bet nekad nav paļāvusies tikai uz skaistumu: „Pat kad man bija 15-16 gadu, es vienmēr centos pierādīt, ka man ir smadzenes”. Monika labi mācījās, vēlējās kļūt par juristi, pilnībā apguva angļu un franču valodas. Viņa zināja, ka pievilcīgām sievietēm ir jāpieliek divreiz vairāk pūļu, jo vīrieši visbiežāk viņās saskata „tukšpaures”.

Šajā ziņā īpaši pamācošs Monikai bija skandāls kafejnīcā, kur viņa pēc skolas beigšanas piestrādāja par oficianti. Baumas par oficianti-skaistuli izplatījās pa visu pilsētu, un kafejnīca bija pārpildīta ar vīriešu kārtas apmeklētājiem. Protams, pret šādu popularitāti iebilda sievietes un pieprasīja kafejnīcas īpašniekam Moniku atlaist. Tā meitene zaudēja darbu, un saprata, ka skaistums dzīvē ne vienmēr palīdz. „Kā viens gudrs cilvēks teicis, tā iedarbība ilgst tikai trīs minūtes, bet tad tev jāmāk noturēt skatienu uz sevi, - saka Beluči. – Vienreiz mani vienkārši satrieca šāda doma: „Skaistas sievietes ir radītas vīriešiem, kuriem trūkst fantāzijas.”

Tāpēc: rūpējoties par ārieni, neaizmirstiet par iekšējām īpašībām. Kad smuka sieviete ir arī vispusīgi izglītota, var uzturēt sarunu par dažādām tēmām, tas palielina interesi par viņu. Kā teica Monika, „ja tu esi dumja, tas ir trūkums, bet ja esi gudra un zini, kā izmantot savu skaistumu, – tā ir priekšrocība”.


Otrā stunda: pavedini, bet paliec vēsa

Kad Monika vēlas savaldzināt vīrieti, viņa liek lietā savu galveno triku: atkailinoties un izmantojot seksuālus žestus, viņai vienlaikus izdodas saglabāt nepieejamu izskatu. Kad viņa iepazinās ar Vensānu Kaselu filmas „Dzīvoklis” uzņemšanas laikā, Vensāns uzreiz „ieķērās” Monikā, bet viņa satiekoties tikai vienaldzīgi māja ar galvu. Tajā pašā laikā viņa pa filmēšanas laukumu staigāja mežģīņu veļā un izskatījās vienkārši neatvairāma. Protams, ka mednieka instinkts nostrādāja nevainojami. Vēlāk Kasels atzinās, kad Monika sāka spēlēt, viņš „atcerējās leģendas par viduslaiku burvēm, kuras pavedināja vīriešus ar vienu vien skatienu, ar vienu vien smaidu un gurnu kustību... Tad es arī sapratu, ka esmu iekritis”.

Tāpēc: atcerieties par visiem zināmu noteikumu – kas viegli nāk, tas ātri aiziet. Dažreiz ir vērtīgi likt vīrietim nervozēt, gaidot atbildi. Monika darbojas pēc klasiskās shēmas: viņa skrien projām, bet vīrietis dzenas pakaļ, tādā veidā realizējot dabas ieliktus instinktus.
 
Trešā stunda: jo tālāk, jo tuvāk

Monika apgalvo, ka tieši viņa uzstājusi uz „viesu laulībām”, kad pāris dzīvo atsevišķi un tikai periodiski apciemo viens otru. Viņa uzreiz saprata, ka brīvību mīlošo Kaselu ne ar ko nevar ierobežot. Pēc trim gadiem, kuru laikā Vensāns vairākkārt bildināja viņu, Monika teica jāvārdu, bet ar vienu nosacījumu: katram būs sava privātā dzīve, kurā nedrīkst iejaukties. Pēc viņas vārdiem, sievietei ir svarīgi saglabāt neatkarību. Kad vīrietis jūt, ka jebkurā brīdī var zaudēt sievieti, viņš cenšas viņu noturēt. „Sieviete, kuru uztur, itāļu valodā saucas „mantenuta”, burtiski – „tā, kuru tur rokā”, – atklāj Monika. – Bet es nevēlos, lai kāds mani turētu rokā”.

No sākuma spriedumi par kopīgas sadzīves briesmām Kaselam patika. Monika pilnīgi nopietni atzinās viņam: „Ideja par lielu māju, kur vakarā visi atgriežas, vakariņo televizora priekšā un tad iet gulēt, mani neaizrauj. Rutīna iznīcina kaisli”. Bet drīz vīrietis saprata, ka brīvība viņam nemaz tik ļoti nav nepieciešama. Greizsirdība uzturēja kaisli, bet atšķirtība uzkurināja jūtas. Rezultātā Vensāns domāja tik par to, lai biežāk apciemotu sievu. Viņš stāstīja, ka vienmēr centies filmēties tajās pašās filmās, kur Monika: „Kādreiz Seržs Geinsbūrs teica, ka kino ir pārāk juteklisks bizness, lai tajā savu sievu atstātu bez uzraudzības. Un izskatās, ka es to uztveru pārāk nopietni”.

Tāpēc: ir bezjēdzīgi mēģināt piesiet vīrieti sev klāt. Tieši otrādi, dažreiz labāk attiecības padarīt pēc iespējas brīvākas, lai iekvēlinātu kaisli no jauna. Turklāt vīriešiem patīk pašpietiekamas sievietes, kurām ir savas intereses. Pēc Monikas teiktā, „mūsos ir viss, kas nepieciešams, vajag tikai to ieraudzīt ”.


Ceturtā stunda: vienmēr kaut kas jauns

Jebkurā ģimenē mēdz būt krīzes. Monika cenšas katru reizi sevī kaut ko mainīt, uztverot krīzi kā iespēju atvērties kaut kam jaunam. Tā notika arī gadījumā ar filmu „Neatgriezeniskais”, kurā Monika un Vensāns nospēlēja skandalozu izvarošanas ainu. No sākuma Vensāns atteicās filmēties, bet Monika piedāvāja tomēr pamēģināt. Tā bija smaga pieredze, Monika atceras: „Vensāns bija tik mīļš un aizkustinošs... Skatoties filmu „Neatgriezeniskais”, brīdī, kad mani, noplūdušu ar asinīm, iznesa no tuneļa, viņš sāka raudāt”. Bet krīzes periodos arī negatīvas emocijas var nākt attiecībām par labu. Pēc filmēšanas Vensāns aizbrauca atpūsties uz Francijas dienvidiem, kur viņš varēja mierīgi apkopot domas. Un drīz sieva paziņoja viņam brīnišķīgu vēsti – viņa gaida bērnu. Kad Monika gatavojās kļūt māte, viņai bija jau gandrīz 40.

Tāpēc: kaut kas jauns vienmēr nāk attiecībām par labu, toties rutīna tikai noslāpē emocijas. Dažreiz ir labi sapurināt jūtas, pat ar šoka palīdzību. Galvenais ir sev uzticēties un nebaidīties būt pašai!


Piektā stunda: klasiskā ģimene

Vensāns nekad nebija slēpis, ka sapņo par lielu ģimeni, un Monika piekāpās. Viņu meitu Devas un Leonijas piedzimšana stiprināja Monikas un Kasela attiecības. „Protams, es gribētu, lai mēs ar vīru vienmēr būtu kopā, – atzīstas Monika. – Mums ir bērni, un tas jau nozīmē, ka mūsu mīlestība dzīvos mūžīgi – viņos”. Viņa stāsta, ka pēc meitu piedzimšanas daudz kas ir mainījies, un tās nākušas viņiem par labu. Vensāns labprāt joko, ka Monika ir īsta „trakā itāļu cāļu māte”. Viņa propagandē barošanu ar krūti un visur ņem meitas līdzi. Turklāt Monika publiski nosoda zīdaiņu bērnudārzu sistēmu no tik agra vecuma, jo šķiršanās no mātes var radīt mazuļiem psiholoģisku traumu: „Vīrieši, kuri izdomā likumus, noteikuši, ka sieviete var atstāt savu bērnu trīs mēnešus pēc tam, kad pirmo reizi to ieraudzījusi. Tas taču ir pilnīgs murgs! Viņi neko nezina par bērniem!”

Turklāt Monika vienmēr uzsver, ka ģimene viņai atrodas pirmajā vietā. Viņa apgalvo, ka ģimenes dēļ dažreiz atsakās no ļoti interesantām lomām, bet nemaz to nenožēlo: „Mana karjera pašlaik ir ļoti aizraujoša, bet mīlestība ir pirmajā vietā, jo tā līdzsvaro mani”.

Neapšaubāmi, ka šāda mīlestība pret bērniem un tradicionālas ģimenes vērtības, kuras Monika atbalsta, Kaselu priecē. Viņš lepojas ar savu nevainojami sievišķīgo sievu, kurai izdodas saglabāt šķietami neiespējamu līdzsvaru: svaru kausa vienā pusē – tradicionālas vērtības, bet otrā – laulāto atsevišķā dzīvošana. Un tas viss kopumā veido ideālu laulības ainu, kad pārim izdodas turēties attālumā vienam no otra, vienlaikus saglabājot tādu kaisli un maigumu, par kādu daudzi jaunlaulātie var tikai sapņot.

Tāpēc: būtu labi jau iepriekš noskaidrot, vai jūsu un izredzētā uzskati par laulībām sakrīt un izrunāt visu, pirms attiecībās veidojas krīze. Ja no paša sākuma ir skaidras robežas un vienošanās apmierina abus partnerus, nebūs jāuztraucas par nepatīkamiem pārsteigumiem. Kā jau lieliskā Monika Beluči nenogurdināmi atkārto: „Mīlestība dzīvo tikai tad, kad starp partneriem valda cieņa un brīvība. Vēlme, lai viens piederētu otram kā īpašums, ir absurda”.


Puaro.lv

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

שְׁלֹמֹה Liam‬‎

[email protected]

2020-09-21 16:54:44

Ziņot

Sveiki Es gribēju ātri informēt manu mīļoto, kas tur, ka iet caur nelaimīgs attiecības, es domāju, ka tiešsaistes burvestību nedarbojas, līdz es nonāca saskarē ar Dr Lomi, kas bija burvestību man un mans mīļākais atnāca atpakaļ uz mani tas bija tad es zinu, ka garīgā kontrole fizisko, Dr Lomi ir labākais pareizrakstības ritentiņā, kas var palīdzēt jums atkal jūsu mīļākais, palīdzēs jums ar jebkuru šķiršanās problēmu, viņš ir labākais jūs varat sazināties ar viņu uz e-pastu; [email protected] vai rakstīt viņam, izmantojot Line vai WhatsApp numuru +2349034287285 viņš var palīdzēt atrisināt jebkuru problēmu.

loveth

[email protected]

2020-09-12 15:30:16

Ziņot

Mans bijušais draugs mani izmeta pirms 6 mēnešiem, kad es viņu apsūdzēju redzam kādu citu un apvainoju viņu. Es gribu, lai viņš atgriežas manā dzīvē, bet viņš atsakās ar mani sazināties. Es biju tik apjukusi un nezināju, kā rīkoties, mans draugs man pasniedza ARAB mīlas burvestību, Dr.Pella, kura iemīlēja burvestību, lai atkal apvienotu izjukušās attiecības un laulības, sākumā šaubījās, vai tā ir taisnība, bet nolēma pamēģināt kad es sazinos ar šo mīlas burvestību, izmantojot viņa e-pastu [email protected], iemīlēju burvestību, kas atjaunoja manu bijušo 24 stundu laikā, mēs atkal satikāmies. Sazinieties ar šo mīlas burvestību jūsu laulības vai attiecību problēmu dēļ, sazinieties ar viņu, lai iegūtu labāka izpratne. pa e-pastu [email protected]

Angela

[email protected]

2020-09-12 15:29:42

Ziņot

Es esmu Angela Castor. Man ir 43 gadi, un es apprecējos 25 gadu vecumā. Man ir tikai divi bērni un es dzīvoju laimīgi. Pēc pieciem laulības gadiem vīra uzvedība ir kļuvusi tik dīvaina, ka es īsti nesaprotu, kas notika. Viņš sapakoja no vienas mājas uz citu sievieti, un es viņu tik ļoti mīlu, ka arī es Es nekad nesapņoju viņu pazaudēt. Es centos darīt visu iespējamo, lai vīrs atgrieztos pie manis, bet bez rezultātiem es raudāju un raudāju un meklēju palīdzību. Es to pārrunāju ar savu labāko draudzeni Alisonu, un viņa man teica, ka varētu man palīdzēt. Viņa man pastāstīja par vīrieti vārdā Dr.Sango, pastāstīja, ka viņš ir ļoti lielisks vīrietis un īsts vīrietis, kuram var uzticēties un ka viņā nav nekā, kas saistīts ar mīlestību un grūtniecību un ko viņa nevarētu atrisināt, un viņa pastāstīja man, kā viņš viņai un neskaitāmiem cilvēkiem palīdzēja atjaunot viņu attiecības. Es ātri sazinājos ar viņa e-pasta adresi, izskaidroju viņam visas manas problēmas, un viņš man teica, ka man nevajadzētu baidīties, ka visas manas problēmas būs kārtībā. Šobrīd esmu ļoti priecīga, ka atguvu savu vīru ar Dr.Sango palīdzību, un mēs dzīvojam laimīgi ar tik lielu mīlestību viens pret otru. Godīgi sakot, vīrietis ir ļoti labs, un, ja viņš meklē palīdzību jūsu laulības vai attiecību atjaunošanā, sazinieties ar viņu pa e-pastu; [email protected]

mariam

[email protected]

2020-09-12 15:29:06

Ziņot

Es esmu Angela Castor. Man ir 43 gadi, un es apprecējos 25 gadu vecumā. Man ir tikai divi bērni un es dzīvoju laimīgi. Pēc pieciem laulības gadiem vīra uzvedība ir kļuvusi tik dīvaina, ka es īsti nesaprotu, kas notika. Viņš sapakoja no vienas mājas uz citu sievieti, un es viņu tik ļoti mīlu, ka arī es Es nekad nesapņoju viņu pazaudēt. Es centos darīt visu iespējamo, lai vīrs atgrieztos pie manis, bet bez rezultātiem es raudāju un raudāju un meklēju palīdzību. Es to pārrunāju ar savu labāko draudzeni Alisonu, un viņa man teica, ka varētu man palīdzēt. Viņa man pastāstīja par vīrieti vārdā Dr.Sango, pastāstīja, ka viņš ir ļoti lielisks vīrietis un īsts vīrietis, kuram var uzticēties un ka viņā nav nekā, kas saistīts ar mīlestību un grūtniecību un ko viņa nevarētu atrisināt, un viņa pastāstīja man, kā viņš viņai un neskaitāmiem cilvēkiem palīdzēja atjaunot viņu attiecības. Es ātri sazinājos ar viņa e-pasta adresi, izskaidroju viņam visas manas problēmas, un viņš man teica, ka man nevajadzētu baidīties, ka visas manas problēmas būs kārtībā. Šobrīd esmu ļoti priecīga, ka atguvu savu vīru ar Dr.Sango palīdzību, un mēs dzīvojam laimīgi ar tik lielu mīlestību viens pret otru. Godīgi sakot, vīrietis ir ļoti labs, un, ja viņš meklē palīdzību jūsu laulības vai attiecību atjaunošanā, sazinieties ar viņu pa e-pastu; [email protected]

mariam

MARIED

2020-09-12 15:28:20

Ziņot

Mani sauc Marians Filips, es esmu no Polijas un dalos tajā ar sava reālā dzīves stāsta pasaules bāzi, es vēlos, lai pasaule uzzinātu par doktoru Pellāru, izcilu cilvēku, kurš ir varens un godīgs, man bija problēmas ar savu vīru un viņš izšķīrās no manis tikai tāpēc, ka pēc 9 laulības gadiem man nebija viņa bērnu, un es visur meklēju palīdzību, es zinu, ka kāds var man palīdzēt, un es redzēju internetā sludinājumu, kuru kundze dalījās, kad Es runāju par Dr.Pellar par to, kā viņš 24 stundu laikā saņēma no viņa palīdzību, es ātri sazinājos ar DrPellar, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs 24 stundu laikā ar manu problēmu, viņš nebija pārliecināts par viņa vārdiem, līdz viņš atveda mans vīrs atgriezās mazāk nekā pēc 24 stundām un kopš vīra atgriešanās esmu laimīgākā sieviete pasaulē, tagad esmu grūtniece, es šodien liecinu, jo teicu Dr.Pellar, ka darīšu pasauli par viņu zināmu un pat tiem no jums, kuriem nepieciešams jūsu dzīves problēmu risinājums, sazinieties ar viņu jau šodien un sagatavojiet savu risinājumu, izmantojot: [email protected] om

aron

[email protected]

2020-08-22 10:44:03

Ziņot

Mana līgavainis pagājušajā nedēļā tik skumji atdalījās no manis, ka tas pilnībā mainījās, es neēdu un nerunāju nevienam, es daudz raudāju, biju tik nomākts un uzsvēra, ka man bija bail doties uz slimnīcu stresa un depresijas dēļ līdz kādu dienu es tiešsaistē meklēju mīlestības padomus, jo es viņu ļoti mīlu un rūpējos, un es tikai vēlos, lai mēs atkal būtu kopā kā pāris, un es vēlos, lai mēs turpinātu mūžīgi, tad es atradu spēcīgu pareizrakstības rakstnieku, kuru sauca Dr. Pellar viņš atrisināja tik daudz attiecību problēmu, tad viņš man teica, ka mans līgavainis atgriezīsies pie manis 24 stundu laikā, kad viņš veiks samierināšanas burvestību. Es nekad tam neticēju, līdz manas finanses man piezvanīja pa tālruni un teica, ka vēlos, lai mēs atgrieztos un dzīvotu kopā mūžīgi. Es tagad esmu tik laimīgs, ka doktors Pellar man atdeva savas finanses. Liels paldies Dr. Pellar. Ārsts var jums palīdzēt, ja rodas kādas problēmas, jūs varat sazināties tikai ar ārstu pa viņa e-pastu; [email protected]

aron

[email protected]

2020-08-22 10:40:36

Ziņot

Mana līgavainis pagājušajā nedēļā tik skumji atdalījās no manis, ka tas pilnībā mainījās, es neēdu un nerunāju nevienam, es daudz raudāju, biju tik nomākts un uzsvēra, ka man bija bail doties uz slimnīcu stresa un depresijas dēļ līdz kādu dienu es tiešsaistē meklēju mīlestības padomus, jo es viņu ļoti mīlu un rūpējos, un es tikai vēlos, lai mēs atkal būtu kopā kā pāris, un es vēlos, lai mēs turpinātu mūžīgi, tad es atradu spēcīgu pareizrakstības rakstnieku, kuru sauca Dr. Pellar viņš atrisināja tik daudz attiecību problēmu, tad viņš man teica, ka mans līgavainis atgriezīsies pie manis 24 stundu laikā, kad viņš veiks samierināšanas burvestību. Es nekad tam neticēju, līdz manas finanses man piezvanīja pa tālruni un teica, ka vēlos, lai mēs atgrieztos un dzīvotu kopā mūžīgi. Es tagad esmu tik laimīgs, ka doktors Pellar man atdeva savas finanses. Liels paldies Dr. Pellar. Ārsts var jums palīdzēt, ja rodas kādas problēmas, jūs varat sazināties tikai ar ārstu pa viņa e-pastu; [email protected]

aron

[email protected]

2020-08-22 10:39:13

Ziņot

Mana līgavainis pagājušajā nedēļā tik skumji atdalījās no manis, ka tas pilnībā mainījās, es neēdu un nerunāju nevienam, es daudz raudāju, biju tik nomākts un uzsvēra, ka man bija bail doties uz slimnīcu stresa un depresijas dēļ līdz kādu dienu es tiešsaistē meklēju mīlestības padomus, jo es viņu ļoti mīlu un rūpējos, un es tikai vēlos, lai mēs atkal būtu kopā kā pāris, un es vēlos, lai mēs turpinātu mūžīgi, tad es atradu spēcīgu pareizrakstības rakstnieku, kuru sauca Dr. Pellar viņš atrisināja tik daudz attiecību problēmu, tad viņš man teica, ka mans līgavainis atgriezīsies pie manis 24 stundu laikā, kad viņš veiks samierināšanas burvestību. Es nekad tam neticēju, līdz manas finanses man piezvanīja pa tālruni un teica, ka vēlos, lai mēs atgrieztos un dzīvotu kopā mūžīgi. Es tagad esmu tik laimīgs, ka doktors Pellar man atdeva savas finanses. Liels paldies Dr. Pellar. Ārsts var jums palīdzēt, ja rodas kādas problēmas, jūs varat sazināties tikai ar ārstu pa viņa e-pastu; [email protected]

Enar

[email protected]

2020-08-22 10:38:16

Ziņot

Mani sauc Enārs Es priecājos, ka mana laulība ir atjaunota. Mana bijusī sieva atgriezās, kad atstāja mani un mūsu 2 bērnus pie cita vīrieša. Es biju priecīgs tikties ar Dr.Pellar, kā viņš, lai palīdzētu daudziem cilvēkiem atgriezt savu mīļāko, tāpēc es sazinieties ar viņu, lai palīdzētu arī man. lūk, kā Dr.Pellar palīdzēja man atgriezt savu sievu. Liels paldies jums, Dr.Pellar, jo es nekad nedomāju, ka mans bijušais vīrs tik drīz atgriezīsies pie manis. Jūs esat labākais un labākais pasaulē. Ja esat šeit un jums ir nepieciešams jūsu bijušais mīļākais vai jūsu draudzene pārcēlās pie cita vīrieša, vairs neraudi, sazinieties ar šo spēcīgo rakstnieku. Paldies! E-pasts: [email protected]

Rion

[email protected]

2020-08-22 10:37:32

Ziņot

PROFESIONĀLĀS SPĒLES APDROŠINĀJUMS, KURĀ VARAT PALĪDZĒT AR LOVE-SPELL, MAKSIET MĪLESTĪBAI ATMAKSĀŠANU PĒC BREAKA LIETAS / ATŠĶIRĪBAS, JA JŪSU SITUĀCIJA IR BEZMAKSAS! KONTAKTI: Dr.Sango, ja daži no tiem ir labākais oktobra ritenis tiešsaistē, un tā rezultāts ir 100% garantēts. Pēc 3 gadu mijiedarbības ar draugu, mans draugs sāka iet ārā ar citiem vīriešiem un parādīja man aukstu mīlestību. Vairākas reizes viņa draudēja izjaukt mani, ja es uzdrošinos viņai pajautāt par viņa attiecībām ar citiem vīriešiem, es biju pilnībā izpostīta un apjukusi, līdz mans vecais draugs man pastāstīja par burvestību tiešsaistē Dr.Sango, kas caur mīlestības spēkiem palīdz cilvēkiem atrisināt viņu attiecību un laulības problēmu. Burvestības, Sākumā es šaubījos, vai šāda lieta kādreiz pastāvēs, bet es nolēmu to izmēģināt. Kad es sazinājos ar viņu, viņš man pateica visu, kas man bija jādara, un es darīju, un viņš man palīdzēja pateikt Mīlestības pareizrakstību un 48 stundu laikā mana draudzene atgriezās pie manis un sāka atvainoties, tagad viņa pārstāja iet pie vīriešiem un ir ar mani labu un reālu. Sazinieties ar šo lielisko rakstnieku par jūsu attiecībām vai laulības jautājumiem. Šeit ir viņa contact.you var sazināties ar viņu tikai pa savu e-pastu [email protected]

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv