Trešdiena, 2019. gada 18. septembris

Liesma, Elita, Alita

Ceturtdiena, 11. aprīlis (2013) 00:17

Monikas Beluči mīlestības stundas (28)

Ekrānuzņēmums

Strīdi par to, kuras tautības sievietes ir visskaistākās, nekad nebeigsies. Bet skatoties uz Moniku Beluči, pat dedzīgākie diskutētāji atzītu, ka itālietes ir ārkārtīgi skaistas. Ne velti par Moniku vienmēr runā ar pietāti, piebilstot „lieliskā”. Aktrise, kura 2004. gadā atradās 100 pasaules skaistāko sieviešu saraksta priekšgalā, māk savus defektus pārvērst par efektiem un sajūsmināt vīriešus. Ja kādreiz viņa nolems atvērt flirta skolu, viņas mīlestības stundas būs visaizraujošākās!

 


Pirmā stunda: skaistums un prāts

Vēl bērnībā Monika sapratusi, ka ar spilgtu izskatu var piesaistīt uzmanību, bet to nevar noturēt, ja izņemot skaistumu, cita nekā nav. Viņa ir pieradusi nekautrēties no savām sievišķīgajām formām, kuras diezgan agri kļuva apaļīgas, iemācījās akcentēt savas priekšrocības ar apģērba un kosmētikas palīdzību, bet nekad nav paļāvusies tikai uz skaistumu: „Pat kad man bija 15-16 gadu, es vienmēr centos pierādīt, ka man ir smadzenes”. Monika labi mācījās, vēlējās kļūt par juristi, pilnībā apguva angļu un franču valodas. Viņa zināja, ka pievilcīgām sievietēm ir jāpieliek divreiz vairāk pūļu, jo vīrieši visbiežāk viņās saskata „tukšpaures”.

Šajā ziņā īpaši pamācošs Monikai bija skandāls kafejnīcā, kur viņa pēc skolas beigšanas piestrādāja par oficianti. Baumas par oficianti-skaistuli izplatījās pa visu pilsētu, un kafejnīca bija pārpildīta ar vīriešu kārtas apmeklētājiem. Protams, pret šādu popularitāti iebilda sievietes un pieprasīja kafejnīcas īpašniekam Moniku atlaist. Tā meitene zaudēja darbu, un saprata, ka skaistums dzīvē ne vienmēr palīdz. „Kā viens gudrs cilvēks teicis, tā iedarbība ilgst tikai trīs minūtes, bet tad tev jāmāk noturēt skatienu uz sevi, - saka Beluči. – Vienreiz mani vienkārši satrieca šāda doma: „Skaistas sievietes ir radītas vīriešiem, kuriem trūkst fantāzijas.”

Tāpēc: rūpējoties par ārieni, neaizmirstiet par iekšējām īpašībām. Kad smuka sieviete ir arī vispusīgi izglītota, var uzturēt sarunu par dažādām tēmām, tas palielina interesi par viņu. Kā teica Monika, „ja tu esi dumja, tas ir trūkums, bet ja esi gudra un zini, kā izmantot savu skaistumu, – tā ir priekšrocība”.


Otrā stunda: pavedini, bet paliec vēsa

Kad Monika vēlas savaldzināt vīrieti, viņa liek lietā savu galveno triku: atkailinoties un izmantojot seksuālus žestus, viņai vienlaikus izdodas saglabāt nepieejamu izskatu. Kad viņa iepazinās ar Vensānu Kaselu filmas „Dzīvoklis” uzņemšanas laikā, Vensāns uzreiz „ieķērās” Monikā, bet viņa satiekoties tikai vienaldzīgi māja ar galvu. Tajā pašā laikā viņa pa filmēšanas laukumu staigāja mežģīņu veļā un izskatījās vienkārši neatvairāma. Protams, ka mednieka instinkts nostrādāja nevainojami. Vēlāk Kasels atzinās, kad Monika sāka spēlēt, viņš „atcerējās leģendas par viduslaiku burvēm, kuras pavedināja vīriešus ar vienu vien skatienu, ar vienu vien smaidu un gurnu kustību... Tad es arī sapratu, ka esmu iekritis”.

Tāpēc: atcerieties par visiem zināmu noteikumu – kas viegli nāk, tas ātri aiziet. Dažreiz ir vērtīgi likt vīrietim nervozēt, gaidot atbildi. Monika darbojas pēc klasiskās shēmas: viņa skrien projām, bet vīrietis dzenas pakaļ, tādā veidā realizējot dabas ieliktus instinktus.
 
Trešā stunda: jo tālāk, jo tuvāk

Monika apgalvo, ka tieši viņa uzstājusi uz „viesu laulībām”, kad pāris dzīvo atsevišķi un tikai periodiski apciemo viens otru. Viņa uzreiz saprata, ka brīvību mīlošo Kaselu ne ar ko nevar ierobežot. Pēc trim gadiem, kuru laikā Vensāns vairākkārt bildināja viņu, Monika teica jāvārdu, bet ar vienu nosacījumu: katram būs sava privātā dzīve, kurā nedrīkst iejaukties. Pēc viņas vārdiem, sievietei ir svarīgi saglabāt neatkarību. Kad vīrietis jūt, ka jebkurā brīdī var zaudēt sievieti, viņš cenšas viņu noturēt. „Sieviete, kuru uztur, itāļu valodā saucas „mantenuta”, burtiski – „tā, kuru tur rokā”, – atklāj Monika. – Bet es nevēlos, lai kāds mani turētu rokā”.

No sākuma spriedumi par kopīgas sadzīves briesmām Kaselam patika. Monika pilnīgi nopietni atzinās viņam: „Ideja par lielu māju, kur vakarā visi atgriežas, vakariņo televizora priekšā un tad iet gulēt, mani neaizrauj. Rutīna iznīcina kaisli”. Bet drīz vīrietis saprata, ka brīvība viņam nemaz tik ļoti nav nepieciešama. Greizsirdība uzturēja kaisli, bet atšķirtība uzkurināja jūtas. Rezultātā Vensāns domāja tik par to, lai biežāk apciemotu sievu. Viņš stāstīja, ka vienmēr centies filmēties tajās pašās filmās, kur Monika: „Kādreiz Seržs Geinsbūrs teica, ka kino ir pārāk juteklisks bizness, lai tajā savu sievu atstātu bez uzraudzības. Un izskatās, ka es to uztveru pārāk nopietni”.

Tāpēc: ir bezjēdzīgi mēģināt piesiet vīrieti sev klāt. Tieši otrādi, dažreiz labāk attiecības padarīt pēc iespējas brīvākas, lai iekvēlinātu kaisli no jauna. Turklāt vīriešiem patīk pašpietiekamas sievietes, kurām ir savas intereses. Pēc Monikas teiktā, „mūsos ir viss, kas nepieciešams, vajag tikai to ieraudzīt ”.


Ceturtā stunda: vienmēr kaut kas jauns

Jebkurā ģimenē mēdz būt krīzes. Monika cenšas katru reizi sevī kaut ko mainīt, uztverot krīzi kā iespēju atvērties kaut kam jaunam. Tā notika arī gadījumā ar filmu „Neatgriezeniskais”, kurā Monika un Vensāns nospēlēja skandalozu izvarošanas ainu. No sākuma Vensāns atteicās filmēties, bet Monika piedāvāja tomēr pamēģināt. Tā bija smaga pieredze, Monika atceras: „Vensāns bija tik mīļš un aizkustinošs... Skatoties filmu „Neatgriezeniskais”, brīdī, kad mani, noplūdušu ar asinīm, iznesa no tuneļa, viņš sāka raudāt”. Bet krīzes periodos arī negatīvas emocijas var nākt attiecībām par labu. Pēc filmēšanas Vensāns aizbrauca atpūsties uz Francijas dienvidiem, kur viņš varēja mierīgi apkopot domas. Un drīz sieva paziņoja viņam brīnišķīgu vēsti – viņa gaida bērnu. Kad Monika gatavojās kļūt māte, viņai bija jau gandrīz 40.

Tāpēc: kaut kas jauns vienmēr nāk attiecībām par labu, toties rutīna tikai noslāpē emocijas. Dažreiz ir labi sapurināt jūtas, pat ar šoka palīdzību. Galvenais ir sev uzticēties un nebaidīties būt pašai!


Piektā stunda: klasiskā ģimene

Vensāns nekad nebija slēpis, ka sapņo par lielu ģimeni, un Monika piekāpās. Viņu meitu Devas un Leonijas piedzimšana stiprināja Monikas un Kasela attiecības. „Protams, es gribētu, lai mēs ar vīru vienmēr būtu kopā, – atzīstas Monika. – Mums ir bērni, un tas jau nozīmē, ka mūsu mīlestība dzīvos mūžīgi – viņos”. Viņa stāsta, ka pēc meitu piedzimšanas daudz kas ir mainījies, un tās nākušas viņiem par labu. Vensāns labprāt joko, ka Monika ir īsta „trakā itāļu cāļu māte”. Viņa propagandē barošanu ar krūti un visur ņem meitas līdzi. Turklāt Monika publiski nosoda zīdaiņu bērnudārzu sistēmu no tik agra vecuma, jo šķiršanās no mātes var radīt mazuļiem psiholoģisku traumu: „Vīrieši, kuri izdomā likumus, noteikuši, ka sieviete var atstāt savu bērnu trīs mēnešus pēc tam, kad pirmo reizi to ieraudzījusi. Tas taču ir pilnīgs murgs! Viņi neko nezina par bērniem!”

Turklāt Monika vienmēr uzsver, ka ģimene viņai atrodas pirmajā vietā. Viņa apgalvo, ka ģimenes dēļ dažreiz atsakās no ļoti interesantām lomām, bet nemaz to nenožēlo: „Mana karjera pašlaik ir ļoti aizraujoša, bet mīlestība ir pirmajā vietā, jo tā līdzsvaro mani”.

Neapšaubāmi, ka šāda mīlestība pret bērniem un tradicionālas ģimenes vērtības, kuras Monika atbalsta, Kaselu priecē. Viņš lepojas ar savu nevainojami sievišķīgo sievu, kurai izdodas saglabāt šķietami neiespējamu līdzsvaru: svaru kausa vienā pusē – tradicionālas vērtības, bet otrā – laulāto atsevišķā dzīvošana. Un tas viss kopumā veido ideālu laulības ainu, kad pārim izdodas turēties attālumā vienam no otra, vienlaikus saglabājot tādu kaisli un maigumu, par kādu daudzi jaunlaulātie var tikai sapņot.

Tāpēc: būtu labi jau iepriekš noskaidrot, vai jūsu un izredzētā uzskati par laulībām sakrīt un izrunāt visu, pirms attiecībās veidojas krīze. Ja no paša sākuma ir skaidras robežas un vienošanās apmierina abus partnerus, nebūs jāuztraucas par nepatīkamiem pārsteigumiem. Kā jau lieliskā Monika Beluči nenogurdināmi atkārto: „Mīlestība dzīvo tikai tad, kad starp partneriem valda cieņa un brīvība. Vēlme, lai viens piederētu otram kā īpašums, ir absurda”.


Puaro.lv

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

1
2
3
Lapa 1 no 3

Mainīt komentāru secību

Tonia

[email protected]

2019-03-11 22:16:13

Ziņot

VAJAG IZLASĪT Sveiki Ikviens mans vārds ir Tonia, es vēlos dalīties ar savu stāstu pasaulei par to, kā es saņēmu savu bijušo vīru atpakaļ ar mīlestības burvestību, es esmu piedzīvojis tikai ar savu mazo meitu 9 gadus, mans vīrs atstāja mani un sekoja citai sievietei. es meklēju palīdzību visur Neviens nevarēja man palīdzēt, līdz pagājušajā mēnesī es redzēju vienas Vācijas sievietes reklāmu, runājot par Dr Ogundele, Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, viņam ir tiesības kaut ko darīt, viņš mani atnesa man. ar viņa burvestību es biju tik laimīgs, un es viņam pateicu, ka es dalīšos viņa vārdā pasaulē, lai cilvēki viņu pazītu, Dr Ogudele atnesa mans vīrs, kurš mani atstāja 9 gadus tikai 24 stundās, šis cilvēks ir super spēcīgs, es gribu jūs informēt, ka viņiem ir attiecības vai kāda veida problēma, sazinieties ar Dr Ogundele, un viņš palīdzēs tieši tā, kā viņš man palīdz. Šeit ir viņa kontaktinformācija tiem, kas vēlas sazināties ar viņu, lai saņemtu risinājumu E-pasts: [email protected] WhatsApp un Viber Chat: +27638836445.

Tonia

[email protected]

2019-03-11 21:48:56

Ziņot

VAJAG IZLASĪT Sveiki Ikviens mans vārds ir Tonia, es vēlos dalīties ar savu stāstu pasaulei par to, kā es saņēmu savu bijušo vīru atpakaļ ar mīlestības burvestību, es esmu piedzīvojis tikai ar savu mazo meitu 9 gadus, mans vīrs atstāja mani un sekoja citai sievietei. es meklēju palīdzību visur Neviens nevarēja man palīdzēt, līdz pagājušajā mēnesī es redzēju vienas Vācijas sievietes reklāmu, runājot par Dr Ogundele, Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, viņam ir tiesības kaut ko darīt, viņš mani atnesa man. ar viņa burvestību es biju tik laimīgs, un es viņam pateicu, ka es dalīšos viņa vārdā pasaulē, lai cilvēki viņu pazītu, Dr Ogudele atnesa mans vīrs, kurš mani atstāja 9 gadus tikai 24 stundās, šis cilvēks ir super spēcīgs, es gribu jūs informēt, ka viņiem ir attiecības vai kāda veida problēma, sazinieties ar Dr Ogundele, un viņš palīdzēs tieši tā, kā viņš man palīdz. Šeit ir viņa kontaktinformācija tiem, kas vēlas sazināties ar viņu, lai saņemtu risinājumu E-pasts: [email protected] WhatsApp un Viber Chat: +27638836445.

Luis Santos

[email protected]

2019-02-04 09:13:40

Ziņot

LOTTO, loterija, džekpots. Sveiki, visi mani skatītāji! Es ļoti priecājos par šo lielo liecību apmaiņu. Labākā lieta, kas jebkad ir noticis manā dzīvē, ir tas, kā es uzvarēju loterijas eiro miljonu mega jackpotu. Es esmu cilvēks, kurš uzskata, ka kādu dienu es uzvarēšu loterijā. visbeidzot, mani sapņi iznāca, kad es nosūtīju e-pastu DR ISIKOLO. un teicis viņam, ka man vajag loterijas numurus. Man ir tik daudz naudas par biļeti, lai pārliecinātos, ka es uzvaru. Bet es nekad nezināju, ka uzvarēšana bija tik vienkārša līdz dienai, kad es tikos tiešsaistē, kurā tik daudz cilvēku ir runājuši par to, ka viņš ir ļoti liels izlozes burvestībā, tāpēc es izlemšu to izmēģināt. Es sazinājos ar šo lielisko ārstu un viņš izdarīja burvestību, un viņš man deva uzvarētājus. Bet ticiet man, kad izlozes bija, es biju starp uzvarētājiem. Es uzvarēju 1 miljonu eiro. DR ISIKOLO patiesi ir labākais, ar šiem lielajiem Dr jūs varat laimēt miljoniem naudas loterijā. Es ļoti priecājos, ka tagad satieku šo lielo cilvēku, es uz visiem laikiem pateicos jums dr. Nosūtiet viņam e-pastu uz savu laimīgo loterijas numuru, izmantojot [email protected] vai Whatsapp viņu +2348133261196 Sveicieni

jeffery cage

2018-07-31 20:24:59

Ziņot

Hola, mi nombre es JEFFERY CAGE. ¿Estás cansado de un problema financiero? Si es así, únete a mí mientras usamos este medio para agradecer a BEST HACKERS WORLDS que me ayuda con una tarjeta de cajero automático ya hackeada. Era tan pobre sin fondos, así que estaba navegando un día y vi a alguien testificando cómo algunos ingenieros llamados Ernest Klean lo ayudan a ser pobre con un tipo rico a través de una tarjeta de cajero automático ya hackeada capaz de retirar $ 12,000 dólares diarios y hoy también estoy testificando en como ELLOS me ayudaron nunca creo en eso hasta que me envíen la tarjeta que estoy usando hoy. Quiero que trabajes con ellos y dejarás la vida de ser pobre. Lo más trinador es que no hay riesgo de ser atrapado porque tiene ha sido programado de tal manera que no es rastreable, también tiene una técnica que hace que sea imposible que los CCTV lo detecten. puede contactarlos a través de su dirección de correo electrónico: [email protected]

jeffrey

2018-02-25 01:12:46

Ziņot

Obtuve mi tarjeta ATM ya programada y en blanco para retirar el máximo de $ 5,000 diarios por un máximo de 31 días. Estoy tan feliz con esto porque obtuve el mío y lo he usado para obtener $ 155,000. MR MIKE COX está entregando la tarjeta solo para ayudar a los pobres y necesitados, aunque es ilegal, pero es algo bueno que ayudará a su dificultad financiera a un cambio de nivel financiero. Y nadie queda atrapado al usar la tarjeta porque la tarjeta está bien programada y es muy activa. saca el tuyo de él. Simplemente envíele un correo electrónico en [email protected] ESTO ES 100% REAL. SOY UN BENEFICIARIO DE ESTO. CORREO ELECTRÓNICO DE HACKERS: [email protected]

Sarah

[email protected]

2017-11-11 09:19:23

Ziņot

AM PALĪDZĪGI AR LIELU OBUDU VEIDU Atjaunota mana laulība ar Viņa spell pilnvaras ... Es nekad neuzticos, pirms piedzīvo lielu DR OBUDU VAR SAVU MANU MUSBAND BACK UZ 48 stundu laikā, IR TESTĒTAS UN UZTICINĀT Viņu, tāpēc es iesaku viņam visiem JŪS, KURĀM IR PROBLĒMAS, KAS JŪS VECĀKAIS PIEPRASĪJUMS VAI SAISTĪBA VAI TO, KAS MĒS BĒRNIEM ...... IZMANTO ŠO EMAILU REACH HIM ... ([email protected])

sandra barfinder

[email protected]

2017-06-12 07:26:20

Ziņot

es mīlu dalīties savā liecībā ar jums visiem cilvēkiem world.am Sandra Barfinder no Anglijas es apprecējos ar savu vīru apmēram pirms 2 gadu sākam problēmas mājās, piemēram, mēs pārtraucam guļ vienā gultā, cīnoties par sīkumiem, viņš vienmēr nāk mājās vēlu naktī, dzeramā pārāk daudz, un guļ ar citām sievietēm no side.i nekad patīk jebkurš cilvēks manā dzīvē, izņemot him.he ir tēvs savu bērnu, un es nevēlos zaudēt viņu, jo mēs esam strādājuši tik grūti kopā, lai kļūtu par to, ko mēs esam, un ir pirms today.few mēneša tagad viņš nolēmis dzīvot mani un mazulis, kas ir viena māte var būt grūti reizēm, un tāpēc man ir neviens, pie kura vērsties, un man bija sirds broken.i sauc manu mamma un izskaidrot katra lieta viņai, mana māte man pastāstīja par Dr. SAHARAJA SID kā viņš palīdzēja viņai atrisināt šo problēmu, starp viņu un mans tētis man bija pārsteigums par to, ka tie ir bez otra trīs ar pusi gadiem, un tas bija, piemēram, brīnums, kā viņi atgriezās katrai other.i tika novirzīta uz Dr. SHARAJA SID uz viņa e-pastu: [email protected] izskaidrot visu, lai viņu, tāpēc viņš sola man nav jāuztraucas, ka viņš runāšanai un darīt lietas nāk atpakaļ uz to, kā mēs, ja tik daudz mīlestības atkal, un ka tā bija cita sieviete gars, kas bija kontrolēt manu husband.he man teica, ka mana problēma tiks atrisināta divu dienu laikā, ja es uzskatu, ka es teicu OK.So viņš runāšanai par mani, un pēc divām dienām mana mīlestība atgriezos jautā man piedot him.i esmu tik laimīgs tagad. tā, ka iemesls, kāpēc es nolēmu dalīties savā pieredzē ar katru ķermeņa, ka ir šāda problēma, kontaktinformāciju Dr atvieglojumu liels pareizrakstības ritentiņš par viņa e-pasta adresi: [email protected](1) Ja jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.(2), ja jums vienmēr ir slikti sapņi.(3) Jūs vēlaties būt veicināta jūsu birojā.(4) Jūs vēlaties sievietes / vīrieši palaist pēc jums.(5) Ja jūs vēlaties bērnu.(6) Jūs vēlaties būt bagāts.(7) Jūs vēlaties, lai tie savu vīru / sievu,...

TONY WHITE

[email protected]

2017-05-22 10:00:27

Ziņot

Estoy aquí para testificar cómo el Sr. Martins me ayudó con la TARJETA ATM en blanco para convertirse en un millonario. Él es un pirata informático maravilloso que envié por correo sobre la TARJETA del COCHE EN BLANCO. Yo estaba en dificultades financieras hasta que tengo esta tarjeta entregada a mí después de pagar por ello. La tarjeta fue enviada a mí en 24 horas y he retirar $ 400.000 ya, $ 4000 - $ 16000 diarios. Ahora tengo mi libertad financiera, usted puede también ser rico poniéndose en contacto con él vía correo electrónico. Esta es la forma más fácil de convertirse en un millonario en pocos días. Aquí está el correo electrónico si realmente necesita UNA de esta tarjeta. ([email protected] [email protected]) .... 100% REAL.

katie

[email protected]

2017-04-03 09:42:03

Ziņot

Mans bijušais draugs dempinga mani 6 mēneši atpakaļ pēc tam, kad es apsūdzēja viņu redzēt kāds cits un goda him.I gribu viņu atpakaļ manā dzīvē, bet viņš atsakās jebkādus kontaktus ar mani man bija tik sajaukt, un nezinu, ko darīt, lai varu sasniegt ar internetu palīdzību, un es redzēju liecību par to, kā pareizrakstības ritentiņu palīdzēt viņiem, lai saņemtu savu ex atpakaļ, lai es sazināties ar pareizrakstības ritentiņu un izskaidrot manu problēmu ar viņu, un viņš runāšanai par mani un apliecināt mani par 2 dienām, kas mans ex atgriezīsies pie manis, un uz manu vislielāko pārsteigumu trešajā dienā mans bijušais nāca klauvē pie manām durvīm un izlūgties piedošanu Es esmu tik laimīgs, ka mana mīlestība ir atkal, un ne tikai to, ka mēs esam par to, lai precēties vēlreiz paldies Dr akwuke pareizrakstības jums ir patiesi talantīgs un apdāvināts E-pasts: [email protected] ir vienīgā atbilde, viņš var būt ļoti palīdzēt, un man nebūs pārtraukt publicēšanu viņu, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks [email protected]

Doris melody

[email protected]

2017-02-28 13:37:15

Ziņot

Ārstnieciskā no HIV AIDS un herpes slimību, mans vārds ir Doris melody es galvu par šo dr mazik kas varētu kādreiz saņemt savu HIV AIDS izārstēt ar savu dziedinošo burvestību, es esmu mēģinājis gandrīz visu, bet es nevarēju atrast nevienu risinājumu par manu slimību, neskatoties visi šie notiek ar mani, es vienmēr tērēt daudz nopirkt HIV zālēm no slimnīcas un veikt dažas vairākus medikamentus, bet ne atbrīvot, līdz kādu dienu man bija tikai pārlūkojot internetu, kad es nāk pāri lielu amatu Michelle! kas patiesi teica, ka viņa bijusi diagnosticēt ar HIV, un tika izdziedināta ka pašā nedēļā, izmantojot palīdzību no šiem lieliskajiem spēcīgu dziedināšanas burvestību ārstu, kādu laiku es tiešām brīnos, kāpēc cilvēki viņam sauc dr mazik i nekad zināju, ka tas viss tāpēc, ka liels un perfekta darbu, ko viņš ir darījis, ko izraisa tas viss. tāpēc es ātri sazinājās ar viņu, un viņš jautājiet man dažus jautājumus, un viņš teica, ka lieta man nekad aizmirst, ka ikviens, kas sazinājās ar viņu vienmēr kļūst viņa dziedināšanu tikai 6 stundas pēc darot visu viņš lūgt jums to darīt, tāpēc es biju pārsteigts visu laiku es dzirdēju, ka no viņa, tāpēc es darīju visu tikai, lai redzētu, ka tajā pašā dienā, kurā viņš teica, man būs sadzijusi, visu spēku, kas man pa kreisi pirms skriešanās atpakaļ un man kļūst ļoti spēcīgi un veselīgi, tas slimība gandrīz nogalina savu dzīvi visiem, jo ​​par mani, tāpēc es devos uz slimnīcu, lai sniegtu galīgo pārbaudi uz slimību, un ārsts teica, es esmu HIV negatīvs, es esmu ļoti pārsteigts un priecīgs par dziedināšanu dr mazik deva man no seno daļas Āfrikas, jūs varat e-pastu viņam tagad par savu dziedināšanas pārāk, un es apsolu, ka tas strādā ātri, tūlīt, mana situācija was.you var e-pastu šeit ([email protected])HIV AIDS:vēdertīfu:gonoreja:Lancer drudzis.epilency:plaušu vēzis:un arī šis cilvēks var arī palīdzēt jums, sniedzot jums ļoti labi palīdzēt tikai viņam izmēģināt un jūsu problēmas tiks atrisinātas tikai kontakts...

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (12)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (1)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (1)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (2)

Latvijā svin Lieldienas (1)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (2)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (4) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Sieviešu biksīšu mīļotāja atklāsme (9)

Četrdesmittrīsgadīgais Viesturs, kādas palielas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir fanātisks sieviešu biksīšu mīļotājs. Un savu mīlestību ar manu starpniecību viņš vēlējies paust plašākai auditorijai.

Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei (2)

Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes (10)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv